|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Notebook in Internet
5.9.2005 18:38:56   
Anonimen
Kaj moram imeti, da bom imela na notebooku Internet? Z neomejenim dostopom?

Vem, da moram imeti notebook in naročniško razmerje pri Internetnem operaterju, potem pa ne vem več...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Notebook in Internet
5.9.2005 18:50:25   
Primoza
Kerensa je napisal/a:

Kaj moram imeti, da bom imela na notebooku Internet? Z neomejenim dostopom?

Vem, da moram imeti notebook in naročniško razmerje pri Internetnem operaterju, potem pa ne vem več...


Nič drugega, modem pripeljejo, potem pa je potrebno samo aktivirati račun.

Aja, pa plačevati položnice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Notebook in Internet
5.9.2005 18:51:36   
MarijaPo
Po moje moras imet mrezno kartico PCMCIA recimo. Ce hoces imet wireless, moras imet pa eno drugo posebno kartico. Poklic na telemach, pa ti bodo vse povedal.

P.S.
Glih to pisem iz notebooka, lepo na zofi, imamo wireless in je super!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Notebook in Internet
5.9.2005 18:55:10   
Primoza
MarijaPo je napisal/a:

Po moje moras imet mrezno kartico PCMCIA recimo. Ce hoces imet wireless, moras imet pa eno drugo posebno kartico. Poklic na telemach, pa ti bodo vse povedal.

P.S.
Glih to pisem iz notebooka, lepo na zofi, imamo wireless in je super!!!


Ta kartica je običajno že kar del notebooka, tako da je nisme omenil. Je potrebno samo pogledati v tehnična navodila amapak mislim, da jo vsak ima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Notebook in Internet
5.9.2005 22:18:32   
andrejaz
Pa priporočam ti, da se odločiš za brezžični modem, glede na to, da imaš notebook. Je super zadeva ta modem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Notebook in Internet
5.9.2005 22:31:41   
ma&he
JAz imam notebook sam nimam modema, koliko pa ta stvat stane, sedaj imam navaden ISDN?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Notebook in Internet
6.9.2005 11:35:46   
SISI25
Jaz imam tudi kar notebooka, modem je bil že notri, imam pa ADSL. Ja pa fajn je če imaš wireless,da ti ni treba imeti na kablu in si lahko kjerkoli po stanovanju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Notebook in Internet
6.9.2005 15:39:00   
ma&he
Koliko pa stane ta wireless.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Notebook in Internet
4.10.2005 21:06:58   
156sw
V bistvu imas vse. Notebook in telefonsko linijo ter kabel.....in v osnovi ne potrebujes nic drucga.... 99% "laptopov" ima itak ze instaliran modem, potem pa rabis enostavno "user name" recimo pri volji ali butnnetu. Brezicni net je pa itak sama sminka in je sam skoda dnarja za to. Se ga pa itak da povezat prek "bluthuta" kar je definitivno ceneje kot pa brezicni net.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Notebook in Internet
4.10.2005 23:38:13   
Anonimen
No, kaj naj pa jaz naredim? Midva sva obsojena na internet v službi, ker doma nimava telefona (ga Telekom še ni omogočil, priključka namreč), kabelska je pa tud od Telekoma, ki kabelskega interneta ne ponuja. In glede na to, da imava notebook, bi še najraje imela brezžični internet. In še ta zos je za povrh, da mobitel signal v stanovanju blazno slabo lovi...
Ima kdo kak pameten predlog, kaj lahko narediva? Do porodniške bi si najkasneje rada zrihtala internet doma.

(odgovor članu 156sw)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Notebook in Internet
5.10.2005 21:20:18   
156sw
Ce bi rada mela prek mobitela....ga lahko povezes (mobi in rac.) prek IR, kabla ali "bluthootaha"...sicer je pri zadnjem dosti boljsi prenos podatkov. Kolk mas signala niti ni pomembno....pomembno je le da je stabilen. Na koncu koncev pa to ni neka poceni varianrta in je uporabna ce moras res neki nujno preverit ali pogledat.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Notebook in Internet
5.10.2005 22:35:02   
Anonimen
A potem ne rabiš met tiste kartice za dostop do interneta? UMTS ali kaj je to. Sej nimam dost pojma, sem bolj zabita za te zadeve. In koliko je to potem, če ni neka poceni varianta? Ker pri UMTS (kolikor sem jaz slišala), imaš šanso plačevat naročnino 5 jurjev na mesec, obračunavajo ti prenos podatkov in imaš v tej naročnini všteto 5 mega, ostalo pa doplačuješ. Samo kolikor vem, si tuki kr mal odvisen od signala.
Saj ne vem, mogoče sem čist zabluzila zdaj...

(odgovor članu 156sw)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?