|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2014
4.11.2013 17:51:44   
DeeD
čestitke vsem novim user posted image

(odgovor članu natali1)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Majčice 2014
4.11.2013 20:44:51   
Najin_pikec
Tudi z moje strani čestitke vsem novim in dobrodošle med nami user posted image .

Miiška, bova skupaj odštevali user posted image . Se mi zdi, da sploh ne bom dočakala...
Reglja, za ta dva dni me lahko mim''grede prehitiš user posted image . Če bova obe v Lj rodili, si bova mogoče še družbo delali user posted image

Kar nekaj časa je že od mojega zadnjega posta. Vmes sem tik pred prazniki povedala v službi, da sem noseča in direktor je prav fino sprejel novico. Je rekel, da sem itak še mlada (he he, mogoče za njegove pojme user posted image )in da kdaj bom mela otroke, če ne zdaj in mi seveda čestital. Se mi je kar odvalil kamen od srca - pa sploh ne vem zakaj me je blo strah, na koncu koncev pri prvem ni čisto nič kompliciral, pa še sam ima štiri otroke...

Med prazniki smo imeli kar pestro, ker je moj Aljoša praznoval 2. rojstni dan. Vse najboljše fantek moj user posted image user posted image ! Ker imamo majhno stanovanje, smo imeli dve praznovanji (najprej s familijo, potem pa še s prjatlčki). Tko da z energijo sem bila čisto na dnu, ampak važno da je mulček super užival user posted image . Sem pa vesela, da bo drugi rojen maja, ko bo toplo in bomo lahko naredili kakšen piknik.

Na FB se vam bom pa tud v kratkem pridružila...

< Sporočilo je popravil Najin_pikec -- 4.11.2013 20:50:03 >

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Majčice 2014
5.11.2013 16:28:00   
bušyka
Pozdravljene:)

Sem nova na forumu in nova med vami:)

Danes sem bila na drugem pregledu, izgleda vse okuser posted image Naslednji teden še nuhalna, in potem počasi sporočiti veselo novico še ostalim (do sedaj sva jo le domačim)...

PDP pa je 25.5. - Dan mladosti :)

No, lepo se imejte, uživajte v user posted image pa se slišimo:)

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Majčice 2014
6.11.2013 11:34:39   
Sash88
Živjo vsem,

tudi jaz se bi vam rada pridružila. V pondeljek sva bila na nuhalni in izvedela da vse štima, kar me zelo veseli sploh ker se nama je prvič že v 10. tednu ponesrečilo. Zdaj, ko je 12 tednov mimo, pa novico že veselo širiva okrog.

PDP - 20.5.2014, po nuhalni pa en dan prej - 19.5.2014 :)

Čestitke vsem Majčicam :) Se slišimo na FB.

Lp

(odgovor članu bušyka)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Majčice 2014
6.11.2013 11:43:54   
banana_ana
Sash88 na isti dan imav PDP, sem ti poslala zs na fb, ker ne vem ce si taprava.

Vse bodoce FB majcice prosim, da ko mi napisete kdo ste mi se opisite profilno sliko, ker vas je velikokrat vec...se boljse pa ce mi prilepite link od vasega profila.

(odgovor članu Sash88)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Majčice 2014
6.11.2013 19:47:09   
Najin_pikec
Bušyka, midve si pa deliva PDP user posted image

Čestitke obema novima majčicama user posted image

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Majčice 2014
7.11.2013 8:37:52   
miiška
Hey punce!

Meni so pa nuhalno prestavili na en dan prej tako da sam še 6 dni in lahko celmu svetu povem veselo novicouser posted image Me je pa kar mal strah da ne bo kaj narobe, ampak ne, ne sme bit!

Komaj čakam da se vam pridružim na fb, tam je debata sigurno bolj živahna kot tu :)

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Majčice 2014
7.11.2013 9:01:29   
bušyka
O kako lepo Najin_pikec user posted image Sicer se bo po mojem datum po nuhalni spremenil, ampak ta mi je res všeč user posted image

Na FB-ju se vam bom pridružila malo kasneje,...upam, da boste tudi tukaj še naprej aktivne user posted image

Drugače kako se počutite? pri meni so slabosti malo popustile, sem pa večkrat utrujena...Pa na živce mi gre, ker ne morem vse hrane jestuser posted image

No, lepo se imejte!

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Majčice 2014
9.11.2013 8:58:50   
Klimtovka
Pozdravljene srečke nosečke user posted image user posted image user posted image

Čestitke vsem novimuser posted image

Da se malo javim user posted image Danes zaključujem 11. teden, na čase še kar ne morem verjeti, da v meni raste malo bitje, ki me bo klicalo mama... Slabosti niso več tako pogoste, spet lahko jem skoraj vse, predvsem meso počasi uvajam nazaj (sem slabokrvna). Opažam pa, da res premalo pijem...
Nuhalno imam 18.11.in že komaj čakam user posted image Takrat se vam pridružim na FB user posted image
Me pa zanima, če se že kateri pozna trebušček?user posted image

Lepo bodite pa pazite nase user posted image

(odgovor članu bušyka)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Majčice 2014
9.11.2013 9:34:02   
Maj2014
Ooo, Klimtovka, potem mava obe NS na 18. nov! Jaz tudi ne morem verjet. Trebuscek se mi malo malo pozna (me kar malo "skrbi", morda bi se v tem casu lahko ze kaj bolj ...). :) Morda je bolj mali otrocek, morda ga bom tudi nosila bolj zadaj. Bomo videli, komaj pa ze cakam NS, da se tam potrdijo, da grevse po planu! Srecno tudi stalim

(odgovor članu Klimtovka)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Majčice 2014
9.11.2013 9:47:00   
Klimtovka
Maj2014, kdaj pa imaš rok?user posted image
Meni se tudi malo pozna, vidiva pa itak samo jaz pa moj user posted image

(odgovor članu Maj2014)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Majčice 2014
9.11.2013 9:50:09   
Maj2014
PDP je 19.5., ceprav jaz mislim da bo kasneje (imela sem namrec kar dolge povpracne cikle, in sicer kar 42 dni).
Pa tvoj PDP?

(odgovor članu Klimtovka)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Majčice 2014
9.11.2013 9:57:42   
Klimtovka
Moj je 31.5. Komaj čakam user posted image

(odgovor članu Maj2014)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Majčice 2014
10.11.2013 19:43:56   
Najin_pikec
Meni se že kar pozna, zgleda da je v drugo že vse bolj premaknjeno user posted image . Ampak se je zaenkrat ustavilo, zdaj nam bojo pa itak vsem trebuščki pospešeno rasli... Jaz prav komaj čakam, da se bo ornk poznalo, ker zdaj folk ko me gleda ni čist ziher, če se nisem samo zredila user posted image user posted image .


(odgovor članu Klimtovka)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Majčice 2014
11.11.2013 10:39:51   
bušyka
Tudi meni se mi zdi, da se mi že kar pozna, sploh zvečer sem že cela nosečnica user posted image

Jutri imam nuhalno, že komaj komaj čakam, da ga/jo spet vidimuser posted image

Sem pa v prvo user posted image in moram reči, da je to neki najlepšega, občutki so res čudovitiuser posted image je pa skoz prisoten strah, da bi šlo kaj narobe, ampak upam, da bo vse v redu user posted image


(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Majčice 2014
11.11.2013 12:00:50   
miiška
Meni se tudi že kar pozna, sploh popoldan in zvečer...nosim take dolge rute da zakrijem ker je že kar očitno...v prvi nosečnosti sem mela tak trebuh pri 4ih mesecih, zdej sem pa šele v 12tem tednu.

Ssem si pa včeraj kupila prve nosečniške hlače in je toook dobr da me nič ne tišči. SIcer jih imam nekaj še od prejšnje nosečnosti sam so kr rastle z mano in so čist raztegnjene, bojo čez par mesecev prišla v poštev :)

Jaz mam pa pojutrišnjem nuhalno, upam da bo vse ok. Komaj že čakam!

Lepo bodte! :)

(odgovor članu bušyka)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Majčice 2014
11.11.2013 12:19:57   
saša86
Živijo!

Tudi jaz bi se še rada pridružila. Moj PDP je 5.5.2014 :) Na nuhalni sva že bila pri 10 tt (sedaj pa sem končala 15tt; prva nosečnost) in celo so nam rekli, da igleda na fanta! Ta pregled je res kul.

A na FB že obstaja ta skupina?

LP vsem

(odgovor članu DeeD)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Majčice 2014
11.11.2013 15:01:06   
metuljnica
Živjo vsem skupaj, še ena majčica :)))))))
kako se vam lahko pridružim na fb?

(odgovor članu zivaziva)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Majčice 2014
11.11.2013 16:54:46   
Milenchy
Pozdravljene!

Tudi mi pričakujemo maja, PDP je 19. 5. in smo v 13. tednu user posted image
Nuhalno imam v četrtek, že komaj čakam!user posted image
Zanima me, kako pogosto imate preglede - imela sem prvi pregled pred enim mesecem, čez tri dni imam nuhalno, naslednji pregled pa imam v začetku decembra. Kakšne so vaše izkušnje?

(odgovor članu metuljnica)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Majčice 2014
11.11.2013 17:05:54   
banana_ana
Dobrodosle nove majcice!! Za fb mi na ZS posljite ime in priimek pa mal opisite profilno slikico, da vas bom dodala in potem se v skupino.

Jaz sem imela prvi pregled 17.10., nuhalno 4.11., drugi pregled imam 3.12..

(odgovor članu Milenchy)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Majčice 2014
11.11.2013 20:50:07   
Sash88
Pozdravčke vsem (novim),

vidim, da nas je kar nekaj, ki imamo rok 19. maja :)) Jaz sem prvi pregled imela 24.10., nuhalno 4.11., drugi pregled pa imam 28.11. :) Tudi moj trebušček zdaj že opazijo drugi, sicer samo tisti, ki vedo. :) ostali najbrž ne upajo vprašat:)

Lp, sash

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Majčice 2014
12.11.2013 6:19:52   
julka8
Pozdravljene nosečke! :)

Lepo da se tudi tukaj vključujete, sem navajena še o prejšnj nosečnosti na ringarajo ;) sicer sem v redu, trebušček se mi malo pozna, sem pa v 15. tednu.

Lep dan :)

(odgovor članu Sash88)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: Majčice 2014
12.11.2013 17:16:05   
Klimtovka
Zdravo nosečke!

Imam eno vprašanje... Še katero bolijo kolki, zdaj ko je user posted image ?
Mene vedno bolj bolijo, sploh, če sem v enem položaju dlje časa ali pa če ležim... Sicer sta mi sestra in mama rekli, da bi naj to bilo normalno, saj se medenica širi... Pa mi je vseeno malo čudno, ker na čase sem kot ena omika, ki se ne more prav vstati ali pa zravnati user posted image

(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Majčice 2014
13.11.2013 10:06:51   
DeeD
oj. mene na srečno nč ne bolijo kolki.
Milenchy js sem imela do 15.tedna 4 preglede. naslednjega imam 11.12 in pol 18.12. morfologijo. tko da se bom še načakala
sem si pa kupla prejšni teden nosečniške hlače in so res udobne samo mi pas leze dol. trenutno sem v 16.tednu in se mi trebušček ful malo pozna

(odgovor članu Klimtovka)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Majčice 2014
13.11.2013 10:08:26   
bušyka
Heeejuser posted image

Včeraj smo imeli nuhalno in je vse okuser posted image Sva tok srečna, pa posnetkov se kar ne moreva nagledat user posted image So nama pa tud namignili za spol user posted image

Zdaj pa počasi povedati ostalimuser posted image

Glede bolečin v bokih, jaz jih nimam, me pa kdaj špika v spodnjem delu trebuha, pa tko ko se vsedem me kdaj špikne,...pa kdaj čutim tako plehko bolečino...ampak nič od tega ni tko grozno bolečega...

Za FB pa nisem še pripravljena, ker nočem da kar nakerat izvejo vsi,...Tko, da upam, da boste tudi tukaj kaj pisaleuser posted image

(odgovor članu Klimtovka)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?