|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 25 [26] 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
21.10.2014 14:26:49   
Stars619
Hej, punce! Sem imela prav. Negativni krvni test. user posted image Ampak nisem bila preveč žalostna, ker sem se v to čisto prepričala, tako da je bilo vse ok. Sem pa bila vesela, ker sem naletela na zelo prijazno in zgovorno zdravnico, ki se je bila pripravljena pogovoriti o moji situaciji in mi je rekla takole: klomifen zame ni, glede na moje stanje (rezultate in vse to), je pa rekla, da bi ona poskusila z mano z novim sistemom zdravil (brez začetne kontracepcije in z nekim novim obližem, ki pa pri nas še ni v uporabi, ker morajo narediti študijo). In jaz bom najverjetneje poskusni zajček! user posted image user posted image Seveda sem se strinjala, rekla je, da to v tujini uporabljajo in da je že dokazano, da takim ženskam (z manj kot tremi celicami) to pomaga...Hja, oprijet se je treba vsega...za poskusit je, a ne?? Kaj pravite?? Zgubiti ne morem nič. Če se ne strinjam, grem v spontani postopek in ne bom imela možnosti pridelati več kot eno celico. Torej je to idealno zame, ne??

No, upam, da ste vse ok in izkoristite še zadnje sončne žarke. Jaz gem s pupo skakat na trampolin! Danes lahko!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu februar202)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
21.10.2014 14:40:31   
sunprincess
super Stars,sem vesela zate, da se je odprla nova možnost....upam,da ti bo s temi obliži uspelo...srečnouser posted image

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
21.10.2014 18:32:27   
rebrebu
Stars super je tolče slisat! a mislis da bi nas lahko blo več poskusnih zajčkov? ma za te nase bebice bi vse nardile, sam da uspe! jz mam glih u cetrtek z Rešem pogovor o tem kako naprej.....me je kr mal strah, ker vem kolk zna bit tecn pa ariganten....

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
21.10.2014 19:57:31   
coala
SemSonce sem ti rekla,da so to nosečniške bolečine,ne pa jajčnik user posted image ,sem vesela zate in za vse ostale ki vam je uspelo.

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
21.10.2014 20:14:08   
pejko
Sunprincess in Semsonce user posted image user posted image user posted image

Stars, a mogoče veš, kako se lahko vključiš v raziskavo?? :)

Rebbrebu, daj vprašaj reša, če kaj ve o tem :D :D Se hecam, potem šele rata tečen :D

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
21.10.2014 20:39:29   
SemSonce
Hvala vsem za pestke, lepe misli in nasploh za podporo in nasvete. Zdej se bom res sprostila, pocivala na enomesecni bolniški in uživala vsak trenutek posebej. Prvi ultrazvok imam 5.11. In zže komi cakam da vidim ta mali grahek in slišimo njegov srcek.

Stare sem full vesela da se ti odpira nova priložnost, bomo držali pestiuser posted image , pa tudi vsem drugim. Da bi čim prej zagledala magične pluske user posted image .

Lep večer vsem

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
22.10.2014 11:05:49   
Stars619
Hej! Pejko in Rebrebu -glede raziskave in sodelovanja vama žal ne morem pomagati. Morda poskusita poklicati v Mb in vprašata, če je kakšna možnost za vključitev. Morda ni potrebno, da sta vodene v Mb?! Sicer pa vama bom mogoče lahko jaz povedala kaj več, ko bom spet klicana tja...;)

Kako ste kaj ostale? Je pri kateri kaj novega? Kako si Sunprincess - si se razveselila rezultatov??;) Držimo pesti!!!

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
22.10.2014 12:08:07   
rebrebu
Stars jz upam, da dobim v petek napotnico za MB, sicer mam zj kao datum 23.3 za prvi posvet, sam vseeno bom vidla kaj bo jutr z Rešem in kaj bo, če grem se 1x na laporoskopijo.Nimam kej zgubit,če mal jajcevode spucajo, boma pa mal več skakala:)))) FSH je bil 9,2....torej se kr v mejah normale, tko da ni se vse zgubljeno:) sam tole čakanje...dobr da sm si nabavla par skatl tablet, k jih bom pozobala:))) bom zelo vesela, če boš javla kaj je s to raziskavo:)

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
22.10.2014 13:05:51   
sunprincess
Ja stars, res je uspelo...ne morem verjet...pa še vedno nimam nobenih znakov user posted image

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
22.10.2014 17:43:26   
SemSonce
Sunprincess zdej pa tudi uradno se enkrat cestitkamuser posted image user posted image .

Počasi se nas bo kr neki nabralo...js mam prvi ultrazvok pri svoji ginekologinji že v ponedeljek, bom sele začetek 7 tedna, se mi zdi mal hitro. Ampak že komi cakam da vidim svojga grahkauser posted image

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
22.10.2014 18:10:17   
rebrebu
sunprinces počak tam do enga 7,8 tedna:) pol pa bos vse za nazaj nadohnadla:) tko j eblo pr men v obeh nosecnostih:) pa treajala naprej do 20t :)

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
23.10.2014 14:10:12   
maychiee
Pozdravljene punce!
SemSonce cestitaaaaaam! user posted image
Jaz pa sem glih danes bila spet na pogovoru in zacnem s tabletami decembra. Nekje 26.01. nacrtujejo punkcijo tako da upam da tokrat rata! user posted image ...
Kako se pa kaj pocutite srecke nosecke? :) Sem zelooooo vesela za vas!
Lp

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
23.10.2014 18:49:22   
SemSonce
Maychiee držim pesti da bi bil začetek 2015 tudi zate čarobeen in bi zagledala svoj plusek.

Jaz pa že nestrpno pričakujem ponedeljek ko imam prvi ultrazvok, upam da se bo že kej videlo in slišal srcek. Drugače pa počutje ok, pocivam, znakov pa poleg bolečinprsi in vsake tok cčasa mal zbadanja v trebuhu nimam. Se mi pa skos smejiuser posted image

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu maychiee)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
23.10.2014 20:47:35   
sunprincess
Že? To je pa hitro..kateri teden pa boš? Jaz imam 6.11., in bom v 6t4d...samo ne vem,če je takrat že viden srček?

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
23.10.2014 21:03:30   
SemSonce
Sej v lj na GK imam tud js sele 5.11., sam moja me je pa že za ponedeljek naročila. Ja če štejemo po zadnji menstruaciji bom v ponedeljek 6t in 1 d.

Upam da bo že kej videtuser posted image

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
24.10.2014 19:02:06   
rebrebu
Tko se jz; ucer bla pr Rešu, on bi ze kr sel v postopek, čeprav priznam-da nisem psihično se ornk prprvalena na to....dans je moj g. reku da je bil v sredo lep folikel, tud poču je in sem prosila za laparo in boma se tko poskusla, tam janurja al pa februarja, pa grem v spontani postopek-mi je ze zj dal klomid:) kaj ve pravite na to?nabavla sem si goro tablet in maco in mlecek:) samo da dobimo eno pravo zdravo celico:)

ala, a mogoče katera pozna gospo iz mb ki naj bi neke terapije opravljala, kao z energijo?neka g. irena naj bi to mel????je kateri kaj poznano??

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
25.10.2014 19:45:24   
februar202
Stars619 žal mi je,.....pa le pogumno naprej. Tudi za nas enkrat posije sonček.


Sunprincess tebi pa čestitke, ter lepo nosečnost ti želim. Uživaj user posted image


Dve nosečki imamo, naslednje leto se jim pridružimo ;)

lp, februar

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
25.10.2014 20:31:40   
Anonimen
lep pozdrav, mene pa zanima tiste , ki ste v ljublajni ali ste si tisti dan, ko ste imele stop inekcijo dale tudi ostala zdravila(puregon , cetrotide,...) ali samo stop inekcijo?

hvala za odgovor

(odgovor članu februar202)
  Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
28.10.2014 18:06:50   
rebrebu
Sunprinces a sta 2?



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
28.10.2014 18:24:51   
sunprincess
Februar,hvala.

Rebrebu,ne vem. Glede na to,kako se pocutim,ne vem ce je en :S 6.11. Imam prvi uz pri dr.resu,in bomo videli.

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
29.10.2014 13:02:01   
rebrebu
kaj pa je?kej narobe??????

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
29.10.2014 13:22:32   
sunprincess
Hehe...joj ne...samo nimam nobenega od nosečnoških znakov...kot da nič ni :)

Ti pridno zobaš dopolnila za celice? Si se že odločila kdaj boš šla spet poizkusit?

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
31.10.2014 19:23:53   
rebrebu
moja plan je zj tak:) glede na to da bi v nedeljo imela rok in itak bom adijo, se mi ne zdi da sem prpravljena na postopek takoj zj ko pride m...torej dobit bi jo mogla tam 5. 11....sem se pa zmenila da grem se 1x na laporo, vmes bom jedla tablete in skakala, v postopek bi sla janurja-k Rešu (po mojem rd-ju in nočem met par dni pred nl spet negativni test), marca pa mam posvet v mb in upam da tam uspe, če ne bo pa 1 se plačama, in to je to.....

v bistvu sploh ne vem kaj se jesti...po mlečku skor bruham vsak dan:( ma bom zdrzala to kuro 3 m, pol pa ne vem.....

jz nisem mela znakov tam do 7-8 t...pol so pa trajal do skor 20-21t :) vse te se caka:) nićč bat

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
3.11.2014 10:29:07   
Kaprica1
Zdravo punce user posted image

Sem nova na tem forumu in rabim vašo pomoč. Sem v prvem IVF postopku v lj. in sem imela 24.10 krvni test, ki je bil pozitiven user posted image . Takrat sem za podporo dobila dve škatlici Estime. Tablet mi bo jutri zmankalo, prvi UZ pa imam 10.11.

Zanima me, če ste tiste ki ste bile pred kratkim v postopku IVF v Lj. tudi dobile le dve škatlici ali ste jih dobile več? Ko sem brala forume sem ugotovil, da so glede estime različna mnenja kdaj se lahko z njimi preneha, ampak večina pa piše da takrat ko se na UZ vidi srček-tako da sem čisto zmedena user posted image

Hvala in LP

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
3.11.2014 10:35:14   
sunprincess
Rebrebu, upam,da si kolikor toliko ok preživela vikend,..da ni bilo prehudo user posted image Bom držala pesti za naprej,da boš tudi ti nosečka 2015 ;) Mi je čudno,da imaš tako reakcijo po mlečku. Jaz sem ga jedla, sicer sem imela tudi ta refleks bruhanja, ampak zato,ker je tako zanič user posted image Sem pa tiste dva meseca, ko sem ga jedla imela veliko več ovulacijskega izcedka,in bolj boleče ovulacije...ne vem,se mi je zdelo,da deluje.

Kaprica, jaz sem sicer pri dr.Rešu,samo pri njemu jemo Estimo do 12.tedna...Mogoče bi poklicala svojo dr. in vprašala kako je na stvari?

(odgovor članu Kaprica1)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 25 [26] 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 25 [26] 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?