|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 22:01:40   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
da se dr-ji in mag.-eci vsakodnevno kupujejo, kot poli salama, jaz nikogar ne poznam , ki bi na tak način prišel do njega. Tako, da upravičeno iz tega sklepam, da so se v večini skozi študij pregrizli po večini z odrekanjem in garanjem, tako kot jaz.


ja patrino, če ti ne poznaš, pomeni da ne obstaja user posted image user posted image itak

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 22:02:50   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Nisem še slišala, da kateri izmed visokošolskih študijev ne bi imel možnosti podiplomskega študija.

Moram RRaziskati ...


Ipak smo socialna država, še vedno, in če je že sam dodiplomski študij tako garaški, se o študiju potem v dobro državljanov ne razmišlja.

Samo kje vam je bila pamet, da ste študirali nekaj, kjer ste garali user posted image . Študiraš ja nekaj, kar te zanima in veseli, ne pa da garaš? Garali smo mi na njivi, ko smo kopali krompir, v šoli smo se pa učili.

Stana- sam študij po sebi mi je bil v užitek in v resnično veselje, drugače ga sploh ne bi rinila skozi. Vendar študiranje ob družinskih obveznostih ter ob otrocih in službi, pa hitro postane garanje. Sploh, če se študiju v večini posvečaš bolj kot ne ponoči. Ronja ti bi verjetno znala tudi kaj v tej smeri povedati. Ti verjetno študija v takšni obliki nisi izkusila, zato tega ne razumeš prav dobro.
M imogrede- meni kopanje krompirja na njivi nikoli ni predstavljalo garanjeuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 22:02:55   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
nimam doktorata. Iz preprostega razloga, ker se ga v moji stroki ne da napisati oz. priti do njega user posted image


Nisem še slišala, da kateri izmed visokošolskih študijev ne bi imel možnosti podiplomskega študija.

Moram RRaziskati ...

Podiplomski študij ni le dr. Dr. na tem področju kjer sem jaz ni mogoč. Mogoče čez leta, ko bodo kaj spremenili. Do tedaj pa bomo morali doktorirati iz sorodne stroke, če bomo imeli takšne ambicije. Jaz jih po sosedovih še nimam zaenkratuser posted image Bom počakala, če se pri nas kaj spomnijo.


Patrino, jaz kot (pravi) podiplomski študij štejem samo sedanjo 3. bolonjsko stopnjo. Glede na to, da je v mnogih poklicih 2. b. stopnja praktično izenačena z nekdanjim nazivom univ. dipl., je okarakteriziranje 2. b. stopnje kot podiplomskega študija samo uporaba lepših besed za nekdanji običajni (enovit) dodiplomski študij.

Ker če misliš sedaj delati magisterij po sedanjem sistemu, si verjetno glede na stopnjo izobrazbe na istem kot prej. Torej brez veze delati to, če lahko v istem času in podobnem vložku pridobiš eno stopnjo več.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 22:04:16   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Dr. medicinske nege oz. v tej smeri ziher ni.



Pa nekoč so vzgojitelji tudi imeli samo visokošolski strokovni program.....pred bolonjsko stopnjo.....

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 22:05:05   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
da se dr-ji in mag.-eci vsakodnevno kupujejo, kot poli salama, jaz nikogar ne poznam , ki bi na tak način prišel do njega. Tako, da upravičeno iz tega sklepam, da so se v večini skozi študij pregrizli po večini z odrekanjem in garanjem, tako kot jaz.


ja patrino, če ti ne poznaš, pomeni da ne obstaja user posted image user posted image itak

Rija- koliko jih pa ti poznaš? Tako osebno- da veš zagotovo, da so svojo izobrazbo kupili? Po moje ne ravno veliko.Tako na splošno trebuncljati v smislu, saj to vsi delajo, pa tudi jaz znam, samo mi je brez veze, ker to k sreči ni res.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 22:06:28   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
da se dr-ji in mag.-eci vsakodnevno kupujejo, kot poli salama, jaz nikogar ne poznam , ki bi na tak način prišel do njega. Tako, da upravičeno iz tega sklepam, da so se v večini skozi študij pregrizli po večini z odrekanjem in garanjem, tako kot jaz.


ja patrino, če ti ne poznaš, pomeni da ne obstaja user posted image user posted image itak

Rija- koliko jih pa ti poznaš? Tako osebno- da veš zagotovo, da so svojo izobrazbo kupili? Po moje ne ravno veliko.Tako na splošno trebuncljati v smislu, saj to vsi delajo, pa tudi jaz znam, samo mi je brez veze, ker to k sreči ni res.


žal sem poznala. pa to takega dr. ki je potem dejansko delal s pacienti....da bi bil ene fele dr.bluzator stroke, bi me v ueber ne motilo....

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 22:08:24   
Paštetka
Jaz sem še butlj, ko sploh ljudi je poznam po izobrazbi. Poznam samo sošolce. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 22:08:48   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
nimam doktorata. Iz preprostega razloga, ker se ga v moji stroki ne da napisati oz. priti do njega user posted image


Nisem še slišala, da kateri izmed visokošolskih študijev ne bi imel možnosti podiplomskega študija.

Moram RRaziskati ...

Podiplomski študij ni le dr. Dr. na tem področju kjer sem jaz ni mogoč. Mogoče čez leta, ko bodo kaj spremenili. Do tedaj pa bomo morali doktorirati iz sorodne stroke, če bomo imeli takšne ambicije. Jaz jih po sosedovih še nimam zaenkratuser posted image Bom počakala, če se pri nas kaj spomnijo.


Patrino, jaz kot (pravi) podiplomski študij štejem samo sedanjo 3. bolonjsko stopnjo. Glede na to, da je v mnogih poklicih 2. b. stopnja praktično izenačena z nekdanjim nazivom univ. dipl., je okarakteriziranje 2. b. stopnje kot podiplomskega študija samo uporaba lepših besed za nekdanji običajni (enovit) dodiplomski študij.

Ker če misliš sedaj delati magisterij po sedanjem sistemu, si verjetno glede na stopnjo izobrazbe na istem kot prej. Torej brez veze delati to, če lahko v istem času in podobnem vložku pridobiš eno stopnjo več.

Podiplomski študij je tudi magisterij seveda. In ne govorim o tem ki se ga dela po boloncu. Temveč o tistem klasičnem pred bolonskim. Bolonski sistem je bil vpeljan precej let kasneje, ko sem sama zaključila podiplomca.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 22:10:58   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
da se dr-ji in mag.-eci vsakodnevno kupujejo, kot poli salama, jaz nikogar ne poznam , ki bi na tak način prišel do njega. Tako, da upravičeno iz tega sklepam, da so se v večini skozi študij pregrizli po večini z odrekanjem in garanjem, tako kot jaz.


ja patrino, če ti ne poznaš, pomeni da ne obstaja user posted image user posted image itak

Rija- koliko jih pa ti poznaš? Tako osebno- da veš zagotovo, da so svojo izobrazbo kupili? Po moje ne ravno veliko.Tako na splošno trebuncljati v smislu, saj to vsi delajo, pa tudi jaz znam, samo mi je brez veze, ker to k sreči ni res.


žal sem poznala. pa to takega dr. ki je potem dejansko delal s pacienti....da bi bil ene fele dr.bluzator stroke, bi me v ueber ne motilo....


No, vidiš- poznaš enega- torej drži tisto, kar sem zgoraj napisala: da se jih je večina vseeno skozi študij in do naziva pač prigrizla na podoben klasičen način kot jaz - z delom pač in ne z denarjem.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 22:15:01   
RIJA*
patrino, že eden je preveč. ker to pomeni, da jih je bilo zagotovo več. ker se je dalo. sploh kakšne makedonske in srbske uni so bile v starejših časih problematične...če pri nas nisi mogel narediti faksa, si se malo umaknil in prišel "pameten" nazaj.....user posted image user posted image

samo ti si verjetno premlada, da bi vedela za to.
in enkrat nehaj scati proti vetru....ker si vedno zmočiš gležnje user posted image user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 22:31:02   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

patrino, že eden je preveč. ker to pomeni, da jih je bilo zagotovo več. ker se je dalo. sploh kakšne makedonske in srbske uni so bile v starejših časih problematične...če pri nas nisi mogel narediti faksa, si se malo umaknil in prišel "pameten" nazaj.....user posted image user posted image



Prištine ne pozabi user posted image .

Samo medicina je znala biti problematična, čeprav so jih večinoma pošibali v kakšne fabr'ške zdravstvene domove, da so štempljali (in včasih tudi ne) bolj ali manj nepotrebne bolniške.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 23:02:49   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Kakšne želje in načrte pa imaš?

In ne provociram, samo vprašam user posted image .

Daj me spomni jutri, pa ti napišem. Resno. Ker sem zdajle preveč utrujena za kakšne veleume, po celodnevnem prenavljanju stanovanja. Par stavkov mi še znese, kaj več pa ne.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 23:03:47   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Kerensa a še obstajajo une tržnice,ki so jih Slovenci tako masovno oblegali?

A v Bosni? Še, še.

Pri naših je trenutno Bihač najbolj aktualen, ampak verjetno to zato, ker je najbližji. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 23:22:37   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Pritlehno izobraženo?

To naj bi pomenilo kaj?


user posted image

hmmm, a to so uni z osnovno šolo ali uni dohtarji iz prištine? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 23:28:15   
Kerensa
Pa saj ti besedna zveza sama vse pove... PRI-TLEH-no... torej PRI TLEH... NA tleh, če ti je tako lažje. user posted image

Pritlehno izobraževanje torej jaz prakticiram... ko se poleti v atriju uležem na brisačo na travi in berem.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 23:44:33   
mateyka
jaz naivc sem mislila, da je pritlehno tako - podlo, pritlehno, ko si plačaš doktorat ali maturo user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 23:51:49   
Kerensa
Še vsak ga je plačal... študij ni zastonj. user posted image

Je pa diploma na črnem trgu cenejša, kakor pa, če zares 4 leta študiraš in potem tudi diplomiraš.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 0:00:14   
mateyka
ja, ta črne=pritehne. samo verjetno je mislila, da so vse razen doktorata pritlehne, ker niso tako "visoke" ali kakor bi rekla liliana - ne moreš jih po božje častiti user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 0:42:02   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Dr. medicinske nege oz. v tej smeri ziher ni.


V Slo ne, v mnogih drugih državah pa.
Pred tedni je bil en prispevek na TV, katerem je bila med. sestra, doktorica babištva.

Za praktično vse druge (fakultetne) stroke pa obstajajo tudi 3. stopnja.

In glede na to, da je Patrino nekje iz pedagoških, ne zdravstvenih vod, je na njenem področju kar nekaj ponudbe doktorskih študijev po različnih zavodih po državi.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 6:04:55   
liliana
patrino je v bistvu ista kot Kerensa.....nima ne želje, ne potrebe, se dodatno izobraževati.......samo Kerensa to pove tako kot je, Patrino pa zavije v celofan in nam prodaja zgodbo.....user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 7:19:03   
skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


IZVIRNO SPOROČILO: alda

Kerensa a še obstajajo une tržnice,ki so jih Slovenci tako masovno oblegali?

A v Bosni? Še, še.

Pri naših je trenutno Bihač najbolj aktualen, ampak verjetno to zato, ker je najbližji. user posted image


Arizona. Kaksen mesec nazaj smo sli mimo, se je pa modernizirala ;-)

Btw - zanimive ste zadnje dni, jutranjega čtiva za ob kavi ko u priči... :-)


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 7:43:11   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
patrino je v bistvu ista kot Kerensa.....nima ne želje, ne potrebe, se dodatno izobraževati.......samo Kerensa to pove tako kot je, Patrino pa zavije v celofan in nam prodaja zgodbo.....user posted image


no, pa da časti dohtarje, v tem je razlika.
sicer bi blo kul, če bi bil to Doctor Who, samo tko pa..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 10:16:39   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

patrino, že eden je preveč. ker to pomeni, da jih je bilo zagotovo več. ker se je dalo. sploh kakšne makedonske in srbske uni so bile v starejših časih problematične...če pri nas nisi mogel narediti faksa, si se malo umaknil in prišel "pameten" nazaj.....user posted image user posted image



Eden taksnih je Psohoterapevt Zoran Milivojevic, doktro medicine iz ( a si mores mislit) Beograda. Tako fejk je, da ga sploh ne cenijo v Sloveniji user posted image

BTW: med pristino in nasimi faxi je samo cena razlicna. Tam je kupovala navadna "raja" a pri nas poslanci in direktorji. Enako velja za vozniske izpite user posted image

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 4.3.2015 10:18:42 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 10:45:17   
RIJA*
dandanes je že vsak lahko kvazi "pshihoterapevt" samo dovolj ovc mora najti, da mu sledijo....

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 10:57:52   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

dandanes je že vsak lahko kvazi "pshihoterapevt" samo dovolj ovc mora najti, da mu sledijo....


Zanimivo je, da jih je najvec nasel v sloveniji...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?