|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 13:31:20   
Sareta88
mojamiška ma v službi zato, ker živim v precej majhnem kraju in verjamem, da bi moja dva starša z veseljem povedala svojim prijateljem, da bosta postala stara starša in potem beseda nanese kdaj na to pa ne bi ravno rada, da do mojega šefa pride po taki poti. Ne me narobe razumet, ampak svojim staršem pa res ne bi rekla, naj te novice ne govorijo naprej, če jo še sama komaj zadržujem pa tudi lepa novica je, tako da ne vem zakaj bi jo skrivali:) Ne vem no, čakat do junija mi je pa tudi malo pozno. Ahhh... mogoče samo jst malo preveč kompliciram, kaj pa vem :)

No tudi meni je tukaj čisto fajn. Na FB pa itak nimam računa, tako da upam, da ostanete tukaj ali pa če ga mogoče obnovim, kasneje pa se pridružim :)

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 13:45:09   
Kraljica Mama
V 9.tednu bom 17.maja in sorodnikom smo povedali v 6.tednu. Za službo mi ni treba skrbet, ker sem doma.
user posted image
Kakšen seznam? user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 13:47:19   
mojamiška
Tko je bilo pri nama prvič, itak navdušena sva povedala, ker si itak nisva mislila, da lahko gre kaj narobe. Mojedva itak čist hepi, sta se pohvalila, novica se je razširila en dva tri. No in evo se ni izšlo. Sej res, da je pač družina ampak se mi zdi to tko intimna stvar, da vseen ni treba, da vsa žlahta ve v primeru, da gre kaj narobe. No to je itak samo moje mnenje.

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 13:47:50   
Sareta88
Kraljica Mama potem imaš bolj zgodaj PDP. No ma super, to bo hitro mimo user posted image
Aja vidiš, potem ti res glede tega ni treba skrbet, da bi morala povedat.

Seznam kjer piše kdaj ima katera od nas PDP, koliko otrok ima, kdaj punce napišejo mogoče še za preglede in tako. Malo če pobrskaš po ostalih skupinah pa boš videla :)

(odgovor članu Kraljica Mama)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 13:51:59   
Sareta88

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Tko je bilo pri nama prvič, itak navdušena sva povedala, ker si itak nisva mislila, da lahko gre kaj narobe. Mojedva itak čist hepi, sta se pohvalila, novica se je razširila en dva tri. No in evo se ni izšlo. Sej res, da je pač družina ampak se mi zdi to tko intimna stvar, da vseen ni treba, da vsa žlahta ve v primeru, da gre kaj narobe. No to je itak samo moje mnenje.


No sej ja, potem si zaradi takih stvari seveda toliko bolj previden. Je pa fajn, da si izmenjamo mnenja, da se potem odločiš kaj in kako oziroma da se je lažje odločit. Vsaj jaz, ki sem že sama po sebi včasih malce neodločna :) No pa sej zato imam mojega, da se še malo pogovoriva in skupaj odločiva kaj in kako. Več glav več več, kajne user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 14:51:21   
Kraljica Mama
Ja,jaz sem računala pdp 18.december,bomo videli kaj bo ginekologinja rekla user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 17:44:47   
Sareta88
No tako, meni ni dalo miru in bolj kot sem razmišljala o tem 7.6. bolj je blo daleč, zato sem se odločila, da grem na samoplačniški UZ v Dravlje. Sem dobila datum 10.5. popoldan, tako da bo šel lahko tudi moj zraven kar je sploh super, sem res vesela in pomirjena. Poleg tega pa se mi ne zdi niti neka pretirana cena, glede na to, da je 35€ in baje dobiš tudi slikico, tako mi je rekla. Je katera že bila tam?

Kraljica Mama sej tudi jaz sem tako po predvideni O ocenila, da naj bi bil moj PDP 31.12., bomo pa videli kaj bo pokazalo na UZ.


(odgovor članu Kraljica Mama)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 18:20:55   
Zabike
Pozdravljene! Po dolgem casu se jaz malo porocam. Vidim, da nas ima malo morje PDP 31.12 in prvi pregled 10.5. :)). user posted image . Jaz se cakam na slabost, trenutno se pocutim se super. Moj tri letnik ter leto in pol stari skratek sta navita kot ura, zato res upam, da tokrat slabosti ne bo user posted image user posted image . Pomojem more biti res magicno, dobiti dojencka decembra ❤️. Pri meni se zvecer ze trebuscek malo pozna, medtem ko se mi pri prvih dveh ni poznalo dooolgo v nosecnost ☺️.

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 18:26:40   
Ariela91
Punce, kak ste ve povedale doma? Mene je strah ko hudič križa, da bosta znorela. Stara sm 25 in še študiram, ampak mislim, da ne bosta glih najbolj navdušena :/

(odgovor članu Zabike)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 18:34:03   
Pikapoka92
u jaz imam tudi prvi pregled (uradni) 10.5 popoldne :) komaj čakaaam :)

In pa tudi jaz ne vem kako bova povedala doma.. bodo tudi kar šokirani, ker res nihče ne pričakuje (sem tudi še študentka, brez službe, dela samo moj pa še to ni neka bajna plača).. bom pa naredila šparavček in gor napisala za prvega/vnuka,vnučko .. nekaj podobnega :P pa slikico zraven :) enako mojim kot njegovim stašrem :P

(odgovor članu Ariela91)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 18:36:15   
Zabike
Ariela91 hehe, jaz sem bila stara 23 ko sem zanosila s prvim, studentka in tudi nisem vedela kako povedat in sem posala slikico od svojega sedanjega mozeka z mini majcko, ki sva jo kupila na Karibih :). Bili so cisto v soku, ampak presrecni. Mama mi je samo rekla, da morem dostudiat. Diplomirala sem dva dni preden sem rodila. Sedaj sem stara 27 in sem vmes magistrirala, dobila sva drugega soncka, sedaj pa pricakujeva se tretjega. ❤️ ☺️☺️ Ne sekiraj se, to kakor koli vzames ne bo starsev raOcaralo ❤️

(odgovor članu Ariela91)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 19:29:38   
ela23
Punce, pred tednom dni sem vam pisala, da mi beta hcg ne narašča pravilno in da je plod premajhen. Danes sem zagledala srček. user posted image Nepopisno veselje. :) Da bi le šlo naprej vse dobro, ker sem bila v zadnjih štirinajstih dneh kar pod stresom zaradi negotovosti.
Pomirjalo me je edino bruhanje. user posted image Že kak teden mi je namreč kar naprej slabo, občasno bruham ... zaenkrat se kar ne bom pritoževala. :)

(odgovor članu Zabike)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 19:47:10   
Sareta88

IZVIRNO SPOROČILO: ela23

Punce, pred tednom dni sem vam pisala, da mi beta hcg ne narašča pravilno in da je plod premajhen. Danes sem zagledala srček. user posted image Nepopisno veselje. :) Da bi le šlo naprej vse dobro, ker sem bila v zadnjih štirinajstih dneh kar pod stresom zaradi negotovosti.
Pomirjalo me je edino bruhanje. user posted image Že kak teden mi je namreč kar naprej slabo, občasno bruham ... zaenkrat se kar ne bom pritoževala. :)


Ma ssuuupppeeerrr! Take novičke rabimo! Čestitam in naj gre le tako naprej ;)

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 19:49:46   
Sareta88

IZVIRNO SPOROČILO: Zabike

Pozdravljene! Po dolgem casu se jaz malo porocam. Vidim, da nas ima malo morje PDP 31.12 in prvi pregled 10.5. :)).


O super, še ena z istim PDP-jem. Kdaj si pa imela zadnjo M?
Fajn, da imaš že čez en teden prvi pregled. No sej jaz pa vsaj potrditveni UZ, da bom mirna in da lahko poveva staršem in starim staršem, to bo šele veselje user posted image

(odgovor članu Zabike)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 20:12:59   
Zabike
Saretta88 21.3, ovulacijo pa 8.4 :) moj cikelj traja 33 dni ☺️. 6 tednov in 3 dni bo na dan pregleda. Saj pri nas je tudi rekla, da narocajo v 9 tednu, potem pa mi je dala ta datum ☺️.

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 20:16:04   
Zabike
Ela23user posted image sedaj pa seecno in vse najlepse do konca ❤️❤️❤️

(odgovor članu Zabike)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 20:18:45   
lastovica
Sareta88 sedaj boš pa prej na vrsti za UZ- kokr jst. user posted image No do junija je res malo dolga za čakat...jaz vem, da bi bla preveč živčna, če je vse ok al ne....čeprav ves čas čutim, da se spodaj nekaj dogaja.

Kot kaže, nas bo res dosti imelo Silvestre user posted image

Punce, pa ne se bat doma povedat - mogoče vas bodo pozitivno presenetli. Se mi zdi, da smo preveč tako nastrojeni, da želimo najprej končat šolanje, si poiskat dobro službo, stanovanje ali hišo, leta pa bežijo (pa to ne govorim iz svojih izkušenj, čeprav je na koncu dejansko vse tako izpadlo user posted image )... pa da se na koncu pojavijo še težave z zanositvijo, pa so takoj trideseta pred vrati... saj se na koncu vedno vse poklapa, tako da kar pogumno user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 20:21:20   
Sareta88

IZVIRNO SPOROČILO: Zabike

Saretta88 21.3, ovulacijo pa 8.4 :) moj cikelj traja 33 dni ☺️. 6 tednov in 3 dni bo na dan pregleda. Saj pri nas je tudi rekla, da narocajo v 9 tednu, potem pa mi je dala ta datum ☺️.


No jaz sem pa imela 24.3., ampak imam tudi daljše cikle, tam okrog 30 dni, zato tudi moj ocenjen PDP 31.12. po O sodeč. No fajn to. Potem nas kar nekaj komaj čaka naslednji torek, to bo zagotovo lep dan user posted image

(odgovor članu Zabike)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 20:33:21   
Sareta88
lastovica ma točno to, bi bila živčna, pa čeprav nisem tak tip, sem precej pomirjena kar se tega tiče. Tudi s klicanjem za pregled nisem preveč hitela, ampak vseeno si nisem mislila, da bom dobila tako pozen datum. Zdej pa se res dobro počutim, da bom izvedela že v torek kaj in kako. Drugače pa se niti ne počutim nosečo. Razen izostale M pa bolečih in napetih prsi je vse super. Naj traja user posted image

To kar se tiče povedat doma se pa popolnoma strinjam s tabo. Starši ponavadi vedno želijo, da se konča šolanje pa potem služba pa vse skupaj, ampak mislim, da se vse da speljat, če je le volja, ne glede na to, če se še študira al karkoli, tako da punce, vse bo OK, naj vas ne skrbi. No šolanje je že za mano, služba pa je tudi že stalna in so naju res že vsi spraševali kdaj bo kej, sploh moja mama user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 20:34:41   
Zabike
Ze ima katera kaksen obcutek katerega spola bo dojencek? ☺️☺️☺️

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 20:36:24   
Sareta88

IZVIRNO SPOROČILO: Zabike

Ze ima katera kaksen obcutek katerega spola bo dojencek? ☺️☺️☺️


Tudi sanja se mi ne. Zadnjič sem vtipkala tukaj na ringaraji za tisti kitajski horoskop pa mi je vrglo vn punčko :) Kaj so pa že tisti znaki, ki naj bi nakazovali na spol?user posted image

(odgovor članu Zabike)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 21:02:08   
Kraljica Mama
O super Sareta,da bos prej na vrsti 88user posted image
Drage punce tudi jaz sem diplomirala z velikim trebusckom in vam lahko povem,da mi je moj otrocicek takrat dal tako moc in samozavest,da sem to uspesno opravilauser posted image
Samo pozitivno in z veliko volje pa bo vse reseno. Glede starsev in ostalih sorodnikov pa ne skrbite prevec.Tisti,ki vas bo razumel in imel rad vam bo stal ob strani ne glede na vse. Veliko ljubezni in nic se bat ali se pocutit krive user posted image
user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 21:03:35   
lastovica
No, saj jst sm solanje tud ze zakljucla, imam siht, pa lani sva se v novo hisko preselila....sva si pa dejansko otroka ze stiri leta zelela, pa so se stvari zapletle in zavlekle...sem tik pred tem poskusom ze skoraj obupala, pa je moz reku, naj vsaj se enkrat probam...pa je ratal user posted image

Kar se pa spola tice, pa veste kako pravjo: saj ni vazno kaj bo, samo da bo poba zdrav user posted image

No, men je prav vseeno kaj bo, samo da bo, pa da bo zdravo. Da bi pa ze sedaj vedla po obcutku, to pa ne.

< Sporočilo je popravil lastovica -- 3.5.2016 21:04:57 >

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: decemberčki 2016
3.5.2016 21:29:22   
Anonimen
Hehe, jaz imam pa res občutek. In sicer se mi skos zdi, da bo punčka. ;) Ful si je želim ;)

(odgovor članu lastovica)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: decemberčki 2016
4.5.2016 7:40:41   
ircomp
Glede na okoliščine bi lahko bil fantek ... zanositev v času ovulacije. Prvič je bilo tudi tako in je bil fantek. Drugič sva dva dni pred ovulacijo in je bla punčka. Brala sem, da bi naj ženski spermiji bili bolj vzdržljivi in lahko počakajo na jajčece, medtem ko moški spermiji prej propadejo.
Punce, ne bojte se povedati doma. To je vaše življenje. Če imate podporo partnerja, je to največ! Doštudirale pa tudi boste in dobile službo, samo stremite k temu in delajte na tem. Vse se da, če imaš voljo.
V službi bom jaz povedala pred 15.6., ko mi poteče pogodba. Seveda ne dvomim, da mi bodo spet podaljšali samo do porodniškega dopusta -TIPIČNO! Upam pa še vedno na pogodbo za nedoločen čas. Bi se spodobilo, glede na to da mi že 3 leta podaljšujejo ali pa me dajo na zavod za čas porodniške. Upanje ostaja, morda me pa presenetijo.
Hvala bogu, da so bili prazniki, ker me je utrujenost, slabo počutje in res čudna prebava čisto položilo. Samo spala bi. Ampak sem se res spočila in sedaj sem spet ok :) Malenkost me še prebava heca, ampak mislim da se umirja.
No, pa sem se razpisala :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?