|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rabim kakšno idejo
16.11.2005 22:03:58   
malika
In sicer, mojemu vsako leto naredim konec leta simbolična darila za njegove nadrejene.

Lanski:
-keramični pekač za v pečico(ca 15X20cm)
-posodica z oreški
-buteljka
-sadje in pisani bonboni za okras
Vse skupaj aranžirano v pleteni košari(štirioglati)

Predlanski:
-srebrna penina
-kvačkan prtiček
-posoda suhega sadja
Aranžirano v kičasti košarici

Tri leta nazaj
-košara(suha roba) za v trgovino
-buteljka rdečega in belega vina
-nekaj vrst sladkarij
-veliko sadja

Za letos pa nameravam
-po tri glaže medu(male dozice ca 2 dcl), enemu bom dodala suho sadje, drugemu orehe in tretjemu ne vem še kaj, kakšna semena verjetno
-stekleničko(max 2 dcl)smrekovega žganja

In zdaj nastopi tema. K temu bi morala nekaj še dodat pa ne vem kaj.En plan je, da bi na lesen pladenj naložila te stekleničke in dala zraven še potico; nameravala sem tudi sama splest gajbice in potem to naložit vanje; ma ne vem več!!!!

Nujno rabim kakšno idejo, lahko tudi čisto novo, samo da nekaj je!!!!


LP



_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rabim kakšno idejo
16.11.2005 22:33:37   
frutka_
Ej najprej da ze pohvalim, kako si pridna da vse to zmoreš. Jaz full malo naredim odkar sem rodila. Sicer pa bi ti svetovala, da morda zadnje darilo daš v majhne košarice, ki jih napolniš z rafijo, noter nasuješ orehe (lahko jih pozlatiš s sprejem) in k medu dodaš palčke za basenje medu in kakšen dober domač kruh. Se mi zdi da bolj paše poleg kot potica ali pa kakšen boljši čaj...morda iz čajnice v Slovenski ulici kjer ga prodajajo na deke in je odličnega okusa!

lp

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rabim kakšno idejo
17.11.2005 11:51:01   
Marogica
Odgovoriti ti žal ne morem, ker sem za takšne stvari pravi "levak". Sem pa morala odgovorit na tvoj post, ker te želim pohvalit, za vse to, kar si naredila do sedaj. Res, kapo dol.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rabim kakšno idejo
17.11.2005 11:58:02   
Anonimen
darila so simpatična, kake extra ideje sori nimam, me pa neki zanima...kaj so njegovi nadrejeni tko spešl da jim podarjate take darile? pr ns noben ne podari svojmu nadrejnmu ništa, še manj pa kontra! če bi svojmu nadrejenmu neki dala bi me mel za ritoliznico user posted image

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rabim kakšno idejo
17.11.2005 21:27:35   
malika
V tem kolektivu imajo tako navado, da konec leta zaključijo z darilom in kakšno zaključno večerjo oz. kosilom.  Problem pa je v tem, da zdaj že vsak pričakuje nekaj ,in ponavadi je cel december govora samo o obdarovanju, tako da se ne morem več izmuznit, ker vsak pošlje še kakšno malenkost zame in za mala dva(delala sem v istem kolektivu).

Drugače pa frutka hvala za idejo, sploh ni slabo tole s čajem. Edino namesto košare bi letos uporabila nekaj drugega, ker sem do zdaj vsako leto aranžirala v košare. Mogoče kak lesen pladenj,in če bo čas se malo poigram še s servijetno tehniko po njem.


_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rabim kakšno idejo
19.11.2005 12:40:53   
Anonimen
Super ideje, res.user posted image Ampak - simbolicno? Meni se ne zdi ravno simbolicno :ups:

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rabim kakšno idejo
21.11.2005 9:12:29   
malika
Ja Ribica saj imaš prav; jaz sem pod simbolično mislila bolj to, da nekaj po simboliki pač mora nest; aj sem zabluzila user posted image user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rabim kakšno idejo
21.11.2005 12:02:03   
žiža
Jaz tudi rada naredim kakšna simbolična darila. Ampak so res simbolična. Mogoče, če je že potrbno bi lahko vse skupaj dekorirala na leseni dilci za salamo rezat. Drugače se da te dilce ful lepo s servetno tehniko okrasit.
A smem vprašat koliko takih daril pa narediš?

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rabim kakšno idejo
21.11.2005 12:10:05   
malika
Žiža, ravno o tem sem pravkar razmišljala, ampak ker tega še nisem delala, bi mi prav prišel kak nasvet user posted image  .Si to že delala?

Drugače pa moram letos naredit 7 takih daril, do letos sem jih delala po 10 ali 9.

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rabim kakšno idejo
22.11.2005 20:44:10   
daisy
res si super mami in žena, da zmoreš vse to! user posted image  kapo dol! pa še moje mnenje za letošnje daruilo: k čaju in medu ne bi dala dilce za salamo rezat - ne vem, mi nekak ne paše v to zgodbo. kaj pa npr. lepo leseno skledo ali lesen krožnik (v njih se lahko postreže kakšne kekse ali kruh).
lp

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rabim kakšno idejo
23.11.2005 12:19:43   
malika
user posted image user posted image user posted image  daisy hvala, na to nisem niti pomislila

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?