|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DIŠAVNICE NA OKNU
2.12.2005 20:17:37   
india
Ali imate doma na oknih kaj dišavnic, zdaj pozimi? Jaz razmišljam, da bi si uredila korito,kjer bi imela od timijana, bazilike, mete,....

Zdaj pa ne vem, kako to uspeva pri centralni,ker kuhinjo imam dokaj majhno,  zrak je suh in vroč. Rože mi sicer uspevajo, a jih  pač bolj zalivam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DIŠAVNICE NA OKNU
2.12.2005 22:01:09   
Jančika_
Po moje so dišavnice manj občutljive kot rože. Tako da če ti rože uspevajo, ti bojo trave tudiuser posted image .

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DIŠAVNICE NA OKNU
2.12.2005 22:27:17   
fusia
Jaz sem včasih imela na oknu drobnjak, krešo pa še neki... se ne spomnem več kaj. Kuhinja je sicer velika in svetla, uspevalo pa ni bog ve kako dobro. Saj je raslo, sam ne preveč uspešno, tako da zdaj nimam več tega. Kreša je bila še najboljša, ker jo itak porežeš takoj, ko zraste in potem nanovo poseješ.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DIŠAVNICE NA OKNU
2.12.2005 22:31:00   
Veverička
Meni pa ravno rože lepo uspevajo (tudi pozimi) user posted image , dišavnice pa za en kuser posted image
Pa tako rada bi imela bi imela kuhinjo (in kuhouser posted image ) kot "Đejmi"!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DIŠAVNICE NA OKNU
3.12.2005 12:00:37   
india
Veverička, a veš, kaj mene najbolj jezi v moji kuhinji??? Da niamm velikega okna, nad šparhetom seveda,  široko polico, gor pa lonce z dišavnicamiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?