|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
13.1.2006 11:59:11   
dory
Meta...Maj je cudne sorte tic in je tok trmast, da ne bo odprl ust...lahko se pa zmenimo, bos pa se nasemu kej razlozila, ce se ga bo prjeluser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
13.1.2006 12:41:38   
maya*
Odkar nisem več študentka so mi ukinili mojega zobarja. Pa bi vseeno šla 'rada' na pregled, da vidim, če je vse ok. A ima katera dobrega zobarja v LJ, ki bi še vzel kakšnega pacienta? Hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
13.1.2006 13:24:53   
teta beta
Jaz grem pa prav rada k zobozdravniku, ker mi sčisti tisti kamen in imam potem spet lepe bele zboe (ko sem kadila, je bilo to še posebej pomembno). Je privatnik, nazdnje sem za pregled in čiščenje kamna plačala 9.000 SIT, grem pa enkrat ali dvakrat letno. Pa nimam nobenih problemov z zobmi.

Glede modrostnih zob pa je res tako, da je fajn imeti veze. Meni je ta moj zobozdravnik dal napotnico in rekel, naj grem k tej in tej zdravnici (so kolegi) in tisti dan ko sem prinesla napotnico, mi je rekla, naj pridem kar na stol. Mi je skor čeljust dol padla, ker nisem bila psihično pripravljena in dotlej še nikoli nisem dobila injekcije v usta (brrr...). Pol me je naročila čez dva dni, manj kot v dveh mesecih pa sem imela vse tri zunaj. Sicer pa so čakalne dobe od 7 mesecev pa do enega leta.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu maya*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
13.1.2006 14:48:03   
Anonimen
Teja, lohk se tkole zmenmo. Medtem ko bo na stolu, se bom pripeljala mim na traktorju in ko bo Maj od šoka odprl usta, bo user posted image  zobarski hitro prečekiral zobke user posted image

(odgovor članu teta beta)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
13.1.2006 14:53:12   
dory
U meta...to je ideja pa pol:)...zakon si :)...se dober,da je traktor eno in edino,ki pali :)...pr nas se kar spat hodi z enim iz njegove zbirke :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zobozdravnik....dobronamerno opozorilo
20.1.2006 19:22:57   
Matej@
Punce,

mene tudi zanima, če  pozna kje katera kakega fajn zobarja na koncesijo (Lj ali okolica)? Koliko pa drugače plačate za navadno in belo plombico?

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?