|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj jima je storiti?
31.1.2006 17:56:56   
KIRA
90% ne. če ostaneta skupaj ne bo. zato ker vsakdanji problemi in težave naredijo svoje - sploh pri tako mladem paru, ki praktično nima sredstev za preživetje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Kaj jima je storiti?
31.1.2006 18:00:22   
ronja5
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ali bi bilo potem bolje, da naprej fura doma, kjer jo njegovi dobesedno psihicno maltretirajo (on sam ne), kjer bo dobesedno znorela, ker se mora skrivati, ker ji sledijo na vsakem koraku, ker preverjajo, kje je, samo zaradi otrok?

Tudi meni se sicer zdi, da bo morala izbrati med otroki in ljubeznijo. Ampak razmere doma so zaradi njegovih naravnost za crknit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Kaj jima je storiti?
1.2.2006 9:29:20   
tehnofil
To naprej je samo ugibanje, ki po moje ni daleč od resnice:

Doma je za znoret, ker je sama tako zakuhala. In še vedno tako kuha. Ker ji tako paše. Ker ima zato opravičilo da gre. Vse prav pride. Kar je zakuhala bi sedaj morala prenesti.

Prepričan sem, da bi se razmere zelo hitro umirile in odnosi hitro popravili, če bi se odločila za moža, otroke in družino. Dokler se pa preganja na okrog je pa res ne bodo lepo gledali, saj je v njihovih očeh (in po pisanju anonimne tudi vseh, ki razmere poznajo) vse kaj drugega kot si sama želi biti. Dokler se odloča za drugega, ji res ni pričakovati, da jo bodo gledali, podpirali in bili razumevajoči, saj Anonimna pravzaprav SI ZLORABILA NJIHOVO ZAUPANJE. Če je prvo zaupanje podarjeno si je ponovno zaupanje prav gotovo potrebno zaslužiti. Torej ni samo ali se boš odločila za družino (čeprav je jasno kaj si se že zdavnaj odločila), temveč TUDI, KAJ VSE SI ZA TO TUDI PRIPRAVLJENA NAREDITI/PRENESTI. Mislim da trenutno nič.

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Kaj jima je storiti?
1.2.2006 9:43:37   
tehnofil
Ne morem mimo ugotovitve, ki sem jo razbral iz sporočil Anonimne.

Mož jo ima zelo rad. Dobro ve, da bi jo z nasilno ali grobo reakcijo za vedno odgnal od sebe. Veliko ljubezni je potrebno, da ne reagiraš na zavrnitev, ponižanje in še veliko drugih občutkov, katerih je v takšnem primeru polno.
In mož se ne trudi zato, ker "ve, da je sam kriv", temveč samo zato ker jo ima rad in je ne želi izgubiti.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Kaj jima je storiti?
1.2.2006 11:48:43   
anajaja
Mislim, da je zelo težko svetovati anonimni, vsak od nas lahko samo pove svoje mnenje, kaj naj naredi oz. kaj bi mi naredili? Sem prepričana, da je anonimna dobr razmislna, da se je tako odločila, kot se žal je. Ampak, sej ne vemo kaj se dejansko dogaja, mogoče je pa to edina rešitev za njo in verjetno bi se prej al slej tako odločila, tudi če nebi imela ta NOVGA!
Jaz zdej lahko rečm, da svojih otrok ne bom nikoli zapustila, NIKOLI! Ampak, nikoli ne reci nikoli! No, jaz upam, da se bo vse dobro končalo, posebaj za otroke.

Glede rimsko katoliške cerkve k je bilo tud neki govora, vam pa lahko povem, da SEM bila verna (nisem več) in SEM imela vse zakramente (nimam več), ampak sem spoznala, da je to, kako bi povedala ENA SAMA LAŽ!!!! Se že v naprej opravičujem tistim k jih bo to mogoče prizadel.

Lep dan!










(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Kaj jima je storiti?
1.2.2006 12:08:27   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: anajaja
...SEM bila verna (nisem več) in SEM imela vse zakramente (nimam več), ampak sem spoznala, da je to, kako bi povedala ENA SAMA LAŽ!!!!


Kako so naša "spoznanja" različna. Nisem bil veren (zdaj sem) in imel sem zakramente (in jih imam), sedaj jih pa tudi živim. Ravno zato ker sem odkril da je vse RESNICA. Pa te ne mislim prepričevati. Samo popolnoma drugačno izkušnjo imam. Zakramentov ne moreš imeti in jih ne imeti. Zakramenti so neizbrisni. Zakrament krsta nikoli več ne moreš izbrisati. Zakramenta poroke ne moreš ukiniti (lahko se samo ugotovi npr., da nikoli ni bil veljavno sklenjen). Torej draga anajaja. Zakramente še vedno imaš in jih boš imela.
l.p.

< Sporočilo je popravil tehnofil -- 1.2.2006 12:09:24 >

(odgovor članu anajaja)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Kaj jima je storiti?
1.2.2006 12:46:22   
daddy
     Fino bi bilo, če zdaj ne bi sem vmešavali še naukov RKC. Tako kot ima anajaja vso pravico ne biti verna, ima tehnofil vso pravico biti veren, oboje pa s konkretno zadevo nima nobene zveze. Celo to ima vsakdo pravico, da na izpostavljen problem anonimne gleda skozi svojo prizmo vrednot in če že tako čuti, tudi da svojo "sodbo".
   Vseeno pa ima problem "prijateljica od anonimne", ne mi. Ona mora živeti svoje življenje in stati za svojimi odločitvami, mi ne moremo namesto nje. Zato se mi še vedno zdi, da je v danem trenutku pravilno narediti tisto, kar čuti in ve sama pri sebi, da je najbolje. Ne glede na odobravanje ali obsojanje okolice.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Kaj jima je storiti?
1.2.2006 12:55:53   
Anonimen
"Mene pa se v spanju preganja jok enega od otrok, ki se je krcevito oklepa in zbegano klice: mami, ne it, mami, ne it, ker te potem nikoli vec ne bom videl... Sem dozivela na lastne oci. "

Ojej, sem že hotela kaj v njeno korist napisat, ker mi malo ne da miru vse skupaj, potem pa tole preberem. Pa kaj morajo nekateri otroci prestajat!!! Groza. Ubogo, ubogo bitje.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Kaj jima je storiti?
1.2.2006 13:03:32   
daddy
    Spliš, res je grozen prizor. Sem tudi jaz že videl v kakem filmu. In kadar se kje res zgodi, je vse skupaj več kot grozljivo, se strinjam.
  Žal mislim, da je tukaj, v tej zgodbi, tudi to vzeto ven iz konteksta in izpostavljeno zato, da bi se čim več sodelujočih v tej diskusiji postavilo na stran moža oz. družine, ki jo nekdo zapušča. Mi celotnega konteksta zgodbe ne poznamo, celo anonimna ki je problem izpostavila, ne more vedeti vseh občutkov in vsega, kar se je dogajalo ( ali pa se še ) ženski, ki se je odločila za tako radikalen korak. Soditi na podlagi predstavljenih delčkov, ki so lahko objektivni, še verjetneje pa niso, se meni ne zdi najbolj smotrno.
  Ljudje pač težko sprejmejo preprosto resnico, da se nikogar ne da prisiliti, da te bo ljubil. Vse, kar lahko naredimo je, da pustimo, da nas nekdo ljubi ( če nas oz. kadar nas ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Kaj jima je storiti?
1.2.2006 13:14:57   
Anonimen
Ja, res je, jaz poznam samo njeno stran. Mož se je zaprl vase in o tem ne govori z nikomer, tako da zgodbo nas pozna samo nekaj.

Moram vam povedati, da se je odločila, da se vrne k družini. Kako sicer mislijo to furati, me ne vprašat. user posted image  

Uradno sta z novim zvezo prekinila, neuradno pa se bosta skrivaj še naprej sestajala.

Po mojem sta od vseh izbrala najslabšo varianto.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Kaj jima je storiti?
1.2.2006 13:17:59   
Anonimen
Morali bi se doseliti od moževih staršev. Nujno in takoj!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Kaj jima je storiti?
1.2.2006 13:25:51   
ronja5
Uradno sta z novim zvezo prekinila, neuradno pa se bosta skrivaj še naprej sestajala.

Po mojem sta od vseh izbrala najslabšo varianto.
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja, res je, jaz poznam samo njeno stran. Mož se je zaprl vase in o tem ne govori z nikomer, tako da zgodbo nas pozna samo nekaj.

Moram vam povedati, da se je odločila, da se vrne k družini. Kako sicer mislijo to furati, me ne vprašat. user posted image  

Uradno sta z novim zvezo prekinila, neuradno pa se bosta skrivaj še naprej sestajala.

Po mojem sta od vseh izbrala najslabšo varianto.



HALOOOOO!!! PAMET NAJ SI KUPI!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Kaj jima je storiti?
1.2.2006 13:27:01   
daddy
    Po mojem se pa več zvez ( zakonskih ali ne ) ohrani, kadar se nepoklicani ne vtikujejo v težave. Žal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   [Brisano sporočilo]
1.2.2006 13:29:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja5)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Kaj jima je storiti?
1.2.2006 14:34:39   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Uradno sta z novim zvezo prekinila, neuradno pa se bosta skrivaj še naprej sestajala.

Ja, saj niso vsi ljudi bebavi. Smo jo na začetku takoj prečitali. Joka, da jo preverjajo obenem pa zlorablja vsako priliko. Bolj ko o tem razmišljam, bolj mi je slabo. Saj jo razumem, ampak mi je vseeno slabo.

It takes one, to know one. Sem bil že v obeh vlogah.
l.p.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Kaj jima je storiti?
1.2.2006 20:29:45   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

"Mene pa se v spanju preganja jok enega od otrok, ki se je krcevito oklepa in zbegano klice: mami, ne it, mami, ne it, ker te potem nikoli vec ne bom videl... Sem dozivela na lastne oci. "

Ojej, sem že hotela kaj v njeno korist napisat, ker mi malo ne da miru vse skupaj, potem pa tole preberem. Pa kaj morajo nekateri otroci prestajat!!! Groza. Ubogo, ubogo bitje.




Tudi sama sem na to najprej pomislila Spliš kako boga sta otročka ko manipulirajo z njima ko na kaki dražbi - kdo ma več dnarja da jih bo vzel user posted image ....samo tej ženski če mene vprašaš ni več pomoči. Če enkrat začneš tehtat ali bi ostala z otroci ali ne ..... to je pa zame tazadnja. Se mi mora pa res zeloooo zmešat da naredim kaj takega( jaz vedno pravim če me pamet ne zapusti bom teh misli).....res pa je da nevem mogoče se ji pa jeuser posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Kaj jima je storiti?
1.2.2006 21:07:25   
ronja5
Enim bi lahko pamet na pladnju domov prinesli, pa bi se ji odrekli. user posted image
Ubogi otročkiuser posted image

Sicer pa bi blo fajn po tej zgodbi posnet kako SL limonado, glede na število ogledov tu na RR, bi bila gotovo uspešnica!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Kaj jima je storiti?
1.2.2006 21:19:53   
trojči
Fino bi bilo, daddy, user posted image user posted image user posted image  user posted image .

Mehiška nadaljevanka, zadetek v polno user posted image , ženska bi končno dobila denar, da bi se lahko odselila, upam, da bo zmogla tolko pameti in ne bo študirala, temveč DELALA in se odselila.

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Kaj jima je storiti?
7.2.2006 11:37:27   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

1. Fant je premlad in mislim, da se sploh ne zaveda teže svojih dejanj. Razdira družino, možu jemlje ženo, otrokom mater.

2. Ženska, ki je sposobna prostovoljno zapusti svoje otroke je zame najbolj odurno bitje na svetu. DA ZARADI DRUGEGA MOŠKEGA PUSTI SVOJA DVA SONČEKA???? ODURNO IN NESPREJEMLJIVO.



se strinjam

in tudi pri 27 se ne moreš naveličati, saj je konaj začela živeti z možem  -razvajena scrkljanka, ki misli, da ji bo bolje sami - ne dolgo

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Kaj jima je storiti?
7.2.2006 12:26:45   
piščanc
sem se celo prebila čez vse poste

vsak lahko svetuje le iz svojih izkušenj in tukaj na forumu jih je veliko

situacija ni prijetna in težko jo je rešiti, ampak skuhala si jo je pa sama

ne vem, kje se je izgubil en mrtvi otrok, ta podatek zna veliko povedati - vsaj glede družinskega mučenja

v nekaterih pogledih se celo strinjam s tistimi, ki zagovarjate njen odhod

ampak prej je treba misliti - kaj pa dela šele v 2. letniku faksa, če je stara 27 let ?- v službo, delat, saj ne potrebuješ faksa, da delaš, samo pametno glavo

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Kaj jima je storiti?
7.2.2006 13:37:46   
wanabe
Bila sem redna študentka faksa - mlada mamica. Poleg vsega tega sem delala (preko ŠS). In imela sem sredstva, da bi preživela tudi brez partnerja. Lahko povem, da se vse da,če se hoče.

Tudi jaz ne vztrajam več v zakonu brez ljubezni. Vem pa, da brez otroka ne bi šla nikoli nikamor!!!!! In pika. NIKOLI.

Moj oče je otrok ločenih staršev - ni ga motilo, da sta se ločila. Ni ga motilo, da je očeta videl zelo reko (ker se je ponovno poročili in odselil daleč stran). Večno pa mu bo ostalo v spominu: kako sta se oče in mama prepirala in kako je po zadnjem takšnem prepiru oče spokal in šel. Moj oče (takrat 5 let) je stal pred oknom, gledal očeta kako odhaja,  jokal in klical 'vrni se'.

Torej skrajno neodgovorno od vseh vpletenih, da niso zaščitili otrok.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 146
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?