|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KRIČIM
4.3.2006 14:39:45   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Vceraj sem prebral..

Ko se dva prepirata o veri je najmanj eden od njiju bedak! (avtorja sem spet pozabil)




Meni je pa tale všeč:

Zakaj se ni pametno prepirat z idiotom?
 
Ker te najprej prisili, da padeš na njegov nivo, potem pa te vedno premaga -> z izkušnjami!
 
Ne vem kdo je avtor.



_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: KRIČIM
4.3.2006 14:53:19   
CIPRESA
CatJa, kako da ne veš avtorja????? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: KRIČIM
6.3.2006 14:40:38   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: zigkar
Si se že kdaj poglobil v zgodovino vere?

Ko govoriš o zgodovini, govoriš o ljudeh. Kaj so delali ljudje. SP pa govori o Bogu. V tem je razlika.
SP ni knjiga ki se jo prebere. Je knjiga katero se prebira. Samo s prebiranjem se SP odpira v globino.

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: KRIČIM
8.3.2006 11:03:28   
Antigona
Take probleme sem imela tudi sama... Prehitro sem povzdignila glas in tega se m se zavedla ter probala popravljat. Težko je. Sploh če si tega navajen. Namreč moja mama ni znala ene besede povedat normalno, vedno je kričala...

Prek kratkim sem prebrala knjigo od Elizabeth Pentley: Z otrokom lahko sodelujete (http://www.didakta.si/e-knjigarna/product_info.php?products_id=128).
Moram reči, da mi je knjiga dala misliti, ker sem se našla v marsikateri stvari kot otrok v odnosu z svojo mamo, in tudi napake ki sem jih začela delat...

Toplo ti priporočam da jo prebereš, ker je notri kar nekaj nasvetov...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: KRIČIM
8.3.2006 20:30:02   
*Karmen*
Tehnofil... Mislim, da greva folku s temi debatami o veri že precej na živce... A se strinjaš? Bova morala res nekje čisto svojo temo odpret. Pa ne na tem forumu... Vera je precej obsežna tema. Ti jo nosiš v srcu, jaz pa jo gledam bolj z znanstvenega vidika. Ampak konec koncev - obe strani znata biti zanimivi. Mogoče pa sploh ne bi bilo slabo, če bi ne bi več vlekla vsak na svojo stran. Ti mene ne boš spremenil, jaz pa tebe ne. Lahko pa podpiševa premirje in izkoristiva prijetno s koristnim ter na vso stvar gledava s pozitivne strani. V bistvu si prav zanimiv človek. In stojim za dejstvom, da je bolje imeti dobrega nasprotnika kot slabega zaveznika. 

Vsem, ki sem jim s to temo načela živce, se pa iskreno oproščam in obljubim, da bom svoje izlive, ki se tičejo vere od zdaj naprej priklenila na tisto mesto kamor spadajo. Pa brez zamere in lep večer želim vsem!!!

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: KRIČIM
9.3.2006 8:00:06   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: zigkar
, če bi ne bi več vlekla vsak na svojo stran.
Lahko pa podpiševa premirje
da je bolje imeti dobrega nasprotnika kot slabega zaveznika. 

Ne vlečem na svojo stran in tudi tvoje razmišljanje ne čutim kot vlečenje na tvojo.

Niti na kraj pameti mi ni prišlo, da sva v vojni. Niti da sva nasprotnika. Vsaj jaz tebe nimam za nasprotnika. Niti Tjazy-a (user posted image ). Vsaj ne gledam na vas tako. Kdor ni veren (ali je veren kar tako malo poljubno)  za mene sploh ne more biti nasprotnik.
Ker za mene je samo en nasprotnik. In ta ni človek.

Kar napišete ne jemljem osebno in tudi kar napišem o vas, ne gre osebno na vas, pa čeprav je potrebno včasih vzeti čisto oseben primer in na njem pokazati rezultat do katerega je pripeljalo domišljeno razmišljanje.

Osebno je za mene takrat, ko si pišemo zasebna sporočila. Takrat pa jemljem osebno in tudi mislim osebno.

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: KRIČIM
9.3.2006 8:03:29   
Anonimen
Oprosti Gina, ampak z veseljem berem tvoje razprave, ampak a ni tema KRIČANJE in kako si pomagat???? A niste mal zasli????Pa koga briga kaksno slikco ima, a ni to odločitev vsakega posameznika?????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: KRIČIM
9.3.2006 8:46:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Antigona

Take probleme sem imela tudi sama... Prehitro sem povzdignila glas .....


Berem tale tvoj post in se mi je zdel malo skrenjen iz teme.. user posted image user posted image  Pol pa pogledam malo na zacetek in ugotovim, da so vsi drugi skrenjeni.. user posted image user posted image

Tehno... hinavcina, fanaticnost, pohlep... ti je pa zelo zanna a ne? Ni nijno, da prevec komentira,s ker dokler bova oba zelo zelo .. zelooooo strpna.. bo mir .. in naj ostane mir..

Samo vcasih... enkrta na tedne recimo, bom kaj pripomnil... in tudi ti se lahko drzis tega, da me samo enkrat na teden komentira.. Ta teden si me ze 2 krat... user posted image

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: KRIČIM
9.3.2006 13:09:00   
Anonimen
Ja Tyazi kaj pa ti je danesuser posted image ?
Se ti rokice tresejo? Toliko pravopisnih napak danes.. .to ti spet ni podobno.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: KRIČIM
9.3.2006 13:49:03   
Anonimen
Sledi nadaljevanjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: KRIČIM
10.3.2006 9:18:05   
paris
Ker imam ravno čas, sem prebrala vseh sedem strani vašega pisanja.
In moj edini komentar je: Kako se vam da pregovarjat za oslovo senco!?user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: KRIČIM
13.3.2006 17:00:01   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Tehno... hinavcina, fanaticnost, pohlep... ti je pa zelo zanna a ne?
... enkrta na tedne recimo, bom kaj pripomnil... 

-Za hinavščino sicer ne vem. Hvala za opozorilo. Najlažje jo opazimo pri drugih, na svojo pa res nismo pozorni. Ali je tako redka, ali pa tako prikrita. Sigurno je kje, samo malo bo treba pobrskati.
-Fanatičnost, če se pod tem razume vstrajnost, doslednost, nepopustljivost ali tako nekako potem je tudi tebi poznana - ker fanatik ni samo verski.
-Pohlep pa poznam. Mogoče ne čisto v največji obliki, mi je pa dobro znan, saj se vsak dan z njim borim. Kaj pa ti?

te ne mislim omejevati, kdaj kaj pripomni, saj je RR ravno zato. A ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: KRIČIM
13.3.2006 17:11:00   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Tehno... hinavcina, fanaticnost, pohlep... ti je pa zelo zanna a ne? Ni nijno, da prevec komentira,s ker dokler bova oba zelo zelo .. zelooooo strpna.. bo mir .. in naj ostane mir..

Zgoraj je tvoje govorjenje, spodaj pa je tvoje mišljenje o svojem govorjenju. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=827544&mpage=7&key=&#829184
In mene ne jezi, ce nekdo misli drugace.. le odgovorim mu z mojim argumentom.. kar se za nekatere od vas ne bi dalo reci..


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?