|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pisano perilo
29.4.2006 12:36:07   
Anonimen
ne vem če nisem to že enkrat spraševala, pa bom šeenkrat če je kaka uporabnica nova s kakim novim nasvetom. in sicer kaj mi živce kravžla...imam nekaj oblačil ki so recimo dvobarvna...bela in še ena močnejša barva kot npr rdeča al pa živo turkizna, črna..skratka samih takih barv ki zelo rada puščajo in pustijo na beli zraven en drek ne glede na to da operem vse na 30* na programu za občutljivo tkanino. kako nej to operem da bo bela še vedno bela in ne roza, siva ali nadahnjena modro ali pa še kaj hujšega. tut ne vem kam naj dam tak kos oblačila prat, k svetlim pisanim, temnim pisanim?? če dam k temnim je bela pol siva, če pa k svetlim je pa vse ostalo pol modro recimo...grrrrr! zmešal se mi bo. user posted image ne morm pa ene mini majčke posebaj prat. kako to ve rešite?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pisano perilo
29.4.2006 12:39:22   
Anonimen
Jaz dam take stvari k svetlim pisanim, pa nikoli ni nič pobarvano. Perem pa na 40 stopinj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pisano perilo
29.4.2006 12:52:43   
clea
jst pa tko nardim,če je kašna majčka,ki je bolj za lepo in bi jo bilo res škoda,če bi se pobarvala,operem na roke.Če pa je kakšna taka za doma jo kar vržem skupaj k drugim podobne barve in na 30*Seveda pazim,da kakšen kos ne pušča barve.Pa je ponavadi vse.Ampak vseen se kdaj zgodi,to kar si napisala LARA in potem sem ful jezna,zato res operem na roke pa je.Saj takih stvari nimam velik.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pisano perilo
29.4.2006 12:57:32   
Jančika_
Meni se ni še nikoli nič zafarbalo, čeprav me je vedno vsaj pri prvem pranju strah, kaj bo. Ravnokar sem oprala živo rdečo majčko z belimi rokavi in sicer sem jo prala z rdečimi/roza/oranžnimi cotami na 40. Modro z belimi rokavi perem pa z modrimi/sivimi/zelenimi cotami na 40.  Prašek vzamem za barvno ali fino barvno perilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pisano perilo
29.4.2006 13:56:03   
Tejči
Ene majčke so res od hudiča. Na srečo imam samo eno takšno, ki barva in tisto pač na roke operem in je to to. Ostalo perilo pa vso perem na 40 (razen belo na 95) in je še vse kot novouser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pisano perilo
29.4.2006 21:23:36   
babylove
Jaz dam zraven poseben robček, ki vpija barve med pranjem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pisano perilo
29.4.2006 21:42:59   
KODA
Če nisem sigurna,da bo v redu,taprvič operem na roke.Kasneje pa na 30 stopinj.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?