|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 12:49:37   
Klarissa
Kaj naredite??
Ko mu 3x, 4x, 5x nekaj rečete (fantu, možu) naj naredi, reče da jih bo pol, al pa jutri, al pa NE NE BOM...
Jaz sem mojemu predvčerajšnjim in včeraj rekla, da naj odnese ene škatle v klet. pa je rekel, da jih bo, da jih bo pol. Jaz pa naj jih prosim zdaj. Pa nič. Na koncu sem jih sama odnesla.
kaj naredite? Naredite na koncu same, ker vam gre tako na živce, da ne morete več čakat? počakate, da se gospod spomni in pač npr. hodite okoli??
user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 12:55:23   
kalbo
Mene spravi iz tira če moram nekaj narediti takoj zdaj. Ne vem, a mate vse ženske to v krvi al kaj? Te stvari so pri nas na dnevnem reduuser posted image

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 12:55:49   
Zahi
pusti jih tam.. naj ga zmotijo user posted image user posted image



(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 12:59:08   
nejcko
Včasih sem jaz naredila, zdaj mi pa dol visi. Ko se ne bomo mogli več po bajti premikati, mu bo že kaj kapnilo ... upamuser posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:00:10   
Naja31
Eh, pri nas je isto.
Ponovim 100x, potem pa ali sama naredim, ali pa pustim, če me ne moti preveč.
Mislim pa da se še ni zgodilo, da bi nekaj res naredil takoj.
Brez veze se je sekirat, ker on se ne bo spremenil.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:01:04   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Mene spravi iz tira če moram nekaj narediti takoj zdaj. Ne vem, a mate vse ženske to v krvi al kaj? Te stvari so pri nas na dnevnem reduuser posted image




user posted image  kalbo. Pa sem bila na dobri poti, da se zaljubim vate user posted image . Potem pa greš, pa ga tak zaserješ. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:02:38   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

pusti jih tam.. naj ga zmotijo user posted image user posted image





Njega tam sigurno ne motjo.. Drugac bi jih ze odnesu.

Postavi jih nekam, kamor ga BO motilo in jih bo potem odnesu..user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:05:08   
Anonimen
Ja midva sva mela dva mesca v sobi crknjen monitor na tleh. Sm zmeri k sm šla mim pa je bil on v bližin momljala in brundala pa ni nč pomagaluser posted image .
Pred tem sem mu vsaj 10X rekla nej ga odnese pa ja ja bom. Ah ja. Tku je.
Ma sej se men tud marsikej ne da takoj sam dva mesca?!

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:09:51   
tanikaa
Pa sem mislila, da je samo moj tak. Glih pred dvema tednoma sva barvala okna na bajti, pa tisti risalni žebljički, s katerimi so bile priponane mreže proti komarjem še vedno ležijo pri tistih oknih, ki jih je on barval.user posted image  Bom ga danes zraven poterala. Ker danes bo fant ubogal. Ima slabo vest, ker je včeraj ves popoldan bil na golfu. Tak da ga bomo danes kar zlahka vrteli.


Sicer pa punce, tega očitno nikoli ne bomo spremenile pri naših moških. user posted image  SAmo rade pa jih kljub temu imamo in to neeeeeeeskoooooončno. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:10:44   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

pusti jih tam.. naj ga zmotijo user posted image user posted image





Njega tam sigurno ne motjo.. Drugac bi jih ze odnesu.

Postavi jih nekam, kamor ga BO motilo in jih bo potem odnesu..user posted image


hehe.. no tko sem misil.. naj mu jih postavi na njegovo stran postelje.. in gre user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:12:08   
Taula
Jaz mojemu vedno težim naj za sabo pospravi cunje. Ker je hujši ko baba. Vsak dan navleče kup cunj ven zjutraj ko se ureja, pospravi jih seveda ne. Sem mu težila, je bilo kak dan bolje, potem spet isto. Sem pospravljala za njim. Sedaj pa nič več, me ne briga.
Imava pa v sobi en izvijač...že gotovo dva meseca.....in seveda ga ne bo pospravil še dva meseca. Ne vem kaj je decom da ne morejo neki narediti..ne rečem takoj, ma vsaj v roku parih dni?


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:21:09   
Zahi
izvijač daj pod njegovo blazino user posted image

efekt zagotovljen... user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:24:38   
Taula
Malo bo težka, ker spi na moji strani postelji in se rine na mojo blazino. user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:25:54   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Malo bo težka, ker spi na moji strani postelji in se rine na mojo blazino. user posted image



pol ga pa daj med vaju.. da se napiči gor.. pa reč "ups.. tale izvijač je pa že en mesec kle, pa ga sploh nisem opazila"

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:28:19   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Malo bo težka, ker spi na moji strani postelji in se rine na mojo blazino. user posted image



pol ga pa daj med vaju.. da se napiči gor.. pa reč "ups.. tale izvijač je pa že en mesec kle, pa ga sploh nisem opazila"




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:28:48   
Anonimen
zanimiv je to da mormo zmeri samo ženske descam naročat da naj neki nardijo. ane kalbo. zakaj pa ti ženi ne rečeš da more npr iz tega primera škatle odnest. pol bi pa mogoče ti pizdil namest ona.
ne vem js svojmu nikol ne rečem dej to nared. ampak zmeri rečem joooj lej kašn mamo bi blo fino mal posesat. in moje je prlezu tm iz drevesa enkrat pred petimi leti in je ugotovu da to pomen da želim da posesa in to tut nardi. mogoče ne takoj kmalu pa. in to mi je ok. ne pizdim in se raje delam da ne vidim. nobena stavr me več tolk ne mot da bi mogla zarad tega pizdit. če mamo pa smeti do kolen pa tut prov.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:28:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Malo bo težka, ker spi na moji strani postelji in se rine na mojo blazino. user posted image



pol ga pa daj med vaju.. da se napiči gor.. pa reč "ups.. tale izvijač je pa že en mesec kle, pa ga sploh nisem opazila"




user posted image user posted image user posted image

Sam zna bit mal nevarnu tu

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:32:29   
Taula
user posted image user posted image Dobra ideja. Samo kaj ko ga bo pospravil in čez par dni bo spet nazaj. Ker je vedno neki v sobi treba popravljati. Imam počasi občutek da on nalašč nekaj pokvariuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:35:29   
Anonimen
js sm mu zadnjič en teden govorila, naj pospravi čevlje z balkona (mamo tko narjen, da prideš po stopnicah na "balkon" in potem v hišo).. no, pa ni nič pomagalo.. 100x sem bla jezna, on pa nič.. no, potem sem mu jih pa enkrat enostavno brcnla čez ograjo.. itak je poštudiral šele čez par dni...user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:36:06   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

user posted image user posted image Dobra ideja. Samo kaj ko ga bo pospravil in čez par dni bo spet nazaj. Ker je vedno neki v sobi treba popravljati. Imam počasi občutek da on nalašč nekaj pokvariuser posted image


ah to pa ne.. desci popravljamo.. in moramo popravljati.. popravljamo tudi kar ni pokvarjeno.. tko, da.. pusti mu to veselje user posted image user posted image

samo orodje nej pa vseen posprav za sabo.. al mu pa reč, naj si ga pusti viseti ven iz hlač.. pa nej gre tak na šiht..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:37:08   
Taula
js sm mu zadnjič en teden govorila, naj pospravi čevlje z balkona (mamo tko narjen, da prideš po stopnicah na "balkon" in potem v hišo).. no, pa ni nič pomagalo.. 100x sem bla jezna, on pa nič.. no, potem sem mu jih pa enkrat enostavno brcnla čez ograjo.. itak je poštudiral šele čez par dni...


user posted image user posted image HUDOuser posted image user posted image  Jaz mu samo govorim da mu bom vrga čez balkon stvari, jih ne upam.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:38:21   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

zanimiv je to da mormo zmeri samo ženske descam naročat da naj neki nardijo. ane kalbo. zakaj pa ti ženi ne rečeš da more npr iz tega primera škatle odnest. pol bi pa mogoče ti pizdil namest ona.
ne vem js svojmu nikol ne rečem dej to nared. ampak zmeri rečem joooj lej kašn mamo bi blo fino mal posesat. in moje je prlezu tm iz drevesa enkrat pred petimi leti in je ugotovu da to pomen da želim da posesa in to tut nardi. mogoče ne takoj kmalu pa. in to mi je ok. ne pizdim in se raje delam da ne vidim. nobena stavr me več tolk ne mot da bi mogla zarad tega pizdit. če mamo pa smeti do kolen pa tut prov.




Pametno. Se bom še jaz probala tega držat. Čeprav po drugi strani sploh ni tak grozno, kak se včasih potožimo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:39:04   
Taula

Dobra ideja. Samo kaj ko ga bo pospravil in čez par dni bo spet nazaj. Ker je vedno neki v sobi treba popravljati. Imam počasi občutek da on nalašč nekaj pokvari


ah to pa ne.. desci popravljamo.. in moramo popravljati.. popravljamo tudi kar ni pokvarjeno.. tko, da.. pusti mu to veselje

samo orodje nej pa vseen posprav za sabo.. al mu pa reč, naj si ga pusti viseti ven iz hlač.. pa nej gre tak na šiht..


Moja manekenka pa ne.....je picajzel na svojo urejenost. Sej preden sva skupaj živela je imel pa vse pospravljeno..po moje je vse v omaro vrgel preden sem prišla k njemuuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 13:57:23   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Pa sem mislila, da je samo moj tak. Glih pred dvema tednoma sva barvala okna na bajti, pa tisti risalni žebljički, s katerimi so bile priponane mreže proti komarjem še vedno ležijo pri tistih oknih, ki jih je on barval.user posted image  Bom ga danes zraven poterala. Ker danes bo fant ubogal. Ima slabo vest, ker je včeraj ves popoldan bil na golfu. Tak da ga bomo danes kar zlahka vrteli.


Sicer pa punce, tega očitno nikoli ne bomo spremenile pri naših moških. user posted image  SAmo rade pa jih kljub temu imamo in to neeeeeeeskoooooončno. user posted image

A pol me maš še kej rada??user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ko mu rečeš 3x naj nekaj naredi -on pa ne
19.10.2006 14:00:02   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

zanimiv je to da mormo zmeri samo ženske descam naročat da naj neki nardijo. ane kalbo. zakaj pa ti ženi ne rečeš da more npr iz tega primera škatle odnest. pol bi pa mogoče ti pizdil namest ona.
ne vem js svojmu nikol ne rečem dej to nared. ampak zmeri rečem joooj lej kašn mamo bi blo fino mal posesat. in moje je prlezu tm iz drevesa enkrat pred petimi leti in je ugotovu da to pomen da želim da posesa in to tut nardi. mogoče ne takoj kmalu pa. in to mi je ok. ne pizdim in se raje delam da ne vidim. nobena stavr me več tolk ne mot da bi mogla zarad tega pizdit. če mamo pa smeti do kolen pa tut prov.


No, no pomir se malo, saj se samo malo hecam no. Je pa res, da moški nismo lih naštimani na takoj, to nas ubija. Ti bi ziher rekla...opice pač:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?