|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
12.12.2007 9:15:05   
planinc1978
Dobro jutro dečve, sem nas mogla nek na drugi strani iskatuser posted image . Zadnje čase res nekako nismo preveč razpoložene za pisanje, kaj?

Jah pri nas nič novega....o pa je, točno sem se spomnila, da je naš Luka povedal svojo prvo besedo....HVALA reče, če mu kdo kaj dauser posted image user posted image user posted image user posted image . Nekako sem imela skoz v načrtih, da bo najprej rekel mama, ampak tud to je dobro, ima vsaj mal maniruser posted image user posted image .
Drugače pa res nič novega, vse po starem, komaj čakam praznikov, ko bomo vsi skupaj, saj bom jaz nekaj dni imela dopust... Kako pa kaj druge, načrtujete kakšen dan dopusta??

Bojka, veš kaj pravjo, ko ma user posted image mlade, jih ima veliko. Boš pa lahko mal važna, k maš letos skor vse gospodinjske aparate noveuser posted image user posted image

Tako pikepoke uživajte v tem deževnem dnevu, jaz srčno upam, da bo Božič beluser posted image


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2551
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
12.12.2007 11:30:33   
Erdbeere
NO evo se še jaz malo javim, danes sem bolj boga (smo imeli včeraj novoletno zabavo) pa danes ni vse tko k bi moglo biti....očitno vsem spanja primanjkuje.

Hm, a je pri nas kaj novega, pojma nimam povem jutri, ker včeraj mojih otrok cel dan nisem nič videla....

No lepo se imejte, grem se naprej delat da delam user posted image

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 2552
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
12.12.2007 16:36:27   
monika30
Čav.

Bojka, sem ful pridna ne, da ti šele danes javljam, kako je blo v šopingu, pa je verjetno že prepozno.
No, pa vseeno, bilo je fajn. Šle smo 4 sodelavke in smo se kr zaštekale glede želja. Nekaj sem zase kupila, mal obleke, pa za malega kombinezon za zimo (upam, da bo kaj). Pa v Ikei nekaj drobnarij, ampak nič fuuul pomembnega.

Sem bila pa včeraj s Klemnom doma, ker je iz ponedeljka na torek katastrofalno spal, ga je nekaj mučilo in jaz sem bila ful utrujena od šopinga in sem si kr fraj vzela.

Nina, kaj pa klobase? Jaz že 2 dni nič ne jem, se šparam user posted image .

Mi smo imeli včeraj posvetovalnico. Imajo neko hecno vago, ki meri otroke v višino samo do 80 cm, ker pa je naš večji, so ga "od oka" zmerili. Teža je pa itak na gornji črti (13 kg). Cepljeni nismo bili, ker je prehlajen. Drugače je opravil vse odlično.


Tako toliko za danes.
Lp.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 2553
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
13.12.2007 7:36:07   
Erdbeere
No dobro jutro še od mene....Monika ma pa res hecno vago, če meri samo do 80 cm, kaj pa potem ko otroke pri 3 letih merijo user posted image

No mi imamo posvetovalnico v torek, ker smo jo iz prejšnjega torka prestavili zaradi viroze...upam, da zdrži do torka, zaenkrat kaže odlično.

Pri nas novega nič, edino Žiga kar naprej nekaj čeblja, samo zdaj bi rabili enega prevajalca user posted image

Šibam elat, danes me spet čaka fullllll dela....jah plače so jutri user posted image

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 2554
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
13.12.2007 8:42:58   
Anonimen
Dobro jutro.

Monika veš, včeraj je naš skok k sosedom padel v vodo, ker smo ugotovili, da ima Maruša zobozdravnika popoldne, pa še roditeljski sestanek sem imela, ki sem ga skoraj prešvicala. Tak da....odloženo za nedoločen čas. user posted image  

Erdbeere, ne pozabit kake božičnice zraven zračunat. user posted image

Tudi jaz še vedno čakam na klobase.....Nina, a niso uspele, da se ne prikažeš več? user posted image

Planinc...maš pa to enega pridnega kulturnega junijčka ti doma. Ti pa verjamem da bi raje mama najprej slišala. Ampak bo. Boš videla.

Torej....Zdaj sem skoraj smeškota prilimala tu, ampak vam povem da mi tole ni več nič smešno. Se zjutraj spravim likat pred službo....likalnik crkne. Pa ja no, kaj še bo zdaj? user posted image user posted image  

Naša Sara je začela pa paničarit zjturaj ko jo damo k babici. Se prilepi name in joka. user posted image  Neko čudno obdobje, v glavnem. Saj potem ko ji babica obljubi da gresta kuhat, pa alo v dir vstran od mene. Kdo bi jo razumel. Ker pol še papa nima časa rečt. user posted image  Je pa zadnje čase totalno prilepljena na mene celo popoldne, hoče z mano kuhat, sedet za mizo, še na WC ne morem prav...Ko me zgubi iz vidnega polja, že išče in kliče. To obdobje pa traja že kar nekaj časa. Ma saj bo, čez čas se pa še stisnit več ne bo hotla. user posted image

Lep dan vsem

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 2555
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
13.12.2007 8:47:00   
bori2
Jutro. Nič kave? user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No tako, pa da vas vidim. Jah, pri nas na zahodu nič novega. Še vedno se borimo z virozami, Matic mi je v ponedeljek in torek zrihtal bolovanje. Krupus je bila diagnoza. Hujša oblika laringitisa, je kašljal, kuhal in šmrcal. Je sicer boljši, samo tega zelenega smrklja se pa ne rešimo. Je rekla, da naj kar tobrex kapljice v nos dajemo. Probamo, pa vidimo, kajne.

Tudi Maruši še vedno s fiziološko izpiramo nosek, pa na apisirumu vztrajamo. Bojka, kaj inhalator pomaga ali ne? Ker, če bi nam to nosa spucalo dam tudi celo plačo za to, ni preblema. Kaj rabiš inhalator samo za Saro ali sedi tudi Maruša? Maš kakšno slikico? Aja, pa še vedno čakam te božje slikce,...

Drugače pa Miklavž prinesel vse kar smo želeli - konja pegaza, kravico in lego kmetijo. Na naši firmi je bil včeraj, pa nismo navdušeni nad darilom, k možu pa v sredo prinese,... Sej je lepa gesta podjetja, ma kaj ni tudi vašim to čudno? Itak jim doma kupimo kar si želijo. starši poznamo njihove interese in želje. Mi potem ta darila naložimo v omaro /(nabita do vrha) in če se le da "pošenkamo" naprej. Preimer: imamo cca 5 enakih puzzlov, 2 žaklja pliša, zvezkov, flomastrov in barvic na tone, rucahov in kovčkov,...

Kako se kaj pripravljate na praznike? Je namreč že 3. advent pred nami. Kako beži čas,...

Alo, grem delat, drug teden bomo itak samo še "provizoriš" v službi. Novoletne zabave, pa obiski pa kofetka,... se beremo,...

lp, bori2

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 2556
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
13.12.2007 11:31:20   
Anonimen
Bori o čem to ti drugi teden? Kak to misliš provizoriš v službi? Jaz bom lepo pridno delala, da se razumemo. user posted image  Eni nimamo take sreče kot ti in jagodka. user posted image  A bom pol sama tu drugi teden gor strašila? Naj se me no še ena usmili prosim...user posted image
Bori tale inhalator. Ja, ful pomaga. Nam pomaga pri suhem kašlju in ko tako vdihava, se ji odmaši tudi nos. Lahko pa tudi zdravila dodajaš, če ste imeli laringitis si jih verjetno itak dobila berodual, ali pa tistega oranžnega. No, sprobala sem ga tudi jaz in je blažen občutek, res.
No, takega imamo mi, ker prisegamo pri takih aparatih na OMRON.
user posted image
Samo je pa en problem. Pri nas Sare niti pod razno še ne moreš pripravit do tega da bi ji dala tole masko gor. Smo probali zlepa, pa tudi malo na silo, pa je bila panika za znoret. Tak da pustim njo pri miru, da se ji ne zameri. Maruša pa ja. Ona lepo sedi in diha, zraven seveda TV. user posted image

Ja, tele kapljice za očke smo tudi mi morali dajat v nos. Pri Maruši so pomagale, pri Sari pa ne. Smo šli nazaj in dobili eno mešanco (pri nas se reče po enem in edinem ORL strokovnjaku v zdr.domu....žigerove kapljice - čisto po domače) je pa blo v enem dnevu ok.

Slikice pa....ej če verjameš ali ne, jaz popoldne nimam niti časa dihat, tako da računalnik doma sameva.
Je treba škatle za kekse polnit, ne? Me punce prav vse uživamo v peki. Sara je pa glavna kuharca, da se razume. Mama pa pol glavna čistačica. user posted image

Danes pa je še posebej lep dan, ker sem prvič v svoji delavski karieri doživela da mi kdo da božičnico. user posted image  Ne pa da te odslovijo z zadnjim delom regresa, ki ti itak pripada in so ga zavlačevali do konca leta. user posted image  Mah, sem že rekla da se ne bom več spominjala prejšnje službe, ne? user posted image

Mami bo pa dobila novo sedežno. Že mam nagledano, samo je zdaj božiček malo pomagal, da bo prej doma....pa naj še kdo reče, da se ne splača verjet v božička. user posted image

Bori, ti povem nekaj? Ma saj je mogoče malo nesramno, ampak. Naša babica, ne. Njo lahko tamalidve čmrlji nahecata za vsako stvar, da jima kupi. In ja. Ziher se jima najprej zasveti kaj plastik-fantastik v trgovini, ki se svetlika, je poln nekih polepljenih bleščic, ki se itak odluščijo takoj.... Če teh stvari ne potreta do doma, jih ziher v enem dnevu doma. In pol se to nabira in nabira. Smo že povedali, da naj jima ne kupuje teh stvari, ker tako kot sem se enkrat jaz porezala, ko mi je uspelo stopit na eno tak stvar doma....tako se lahko kdo drug. In ker ji ne potegne, jaz te stvari mečem vstran. Čisto preprosto. Ker da bi to komu podarjala....ni šans. Bom pa v bližnji prihodnosti, pobrala igrače ki niso več aktualne pobasala in jih nekam nesla. Se še nisem odločila kam, ampak bodo pa romale od hiše nekam, kjer jih bodo znali bolj cenit. Doma je tega absolutno preveč. user posted image

(odgovor članu bori2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2557
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
13.12.2007 12:24:17   
planinc1978
Bojka, da se te usmilim...tud jaz bom drug teden še pošteno delala, tako da sva že dve, k bova mal tud na RR skoknile....me pa čaka zaslužen dopust po 24-em, pa vse do 3.user posted image user posted image user posted image user posted image .
Kaj naj rečem, še čestitke za novo sedežno, mast si pa res zadnje čase važna, vse okol tebe je/bo novo user posted image user posted image user posted image , a sedaj pa še likalnikuser posted image ?
Joj, jaz tud komaj čakam, da bomo novi, sam mormo prejle mal pritisnit in našparat par €.

Nekdo je omenjal božičnico....hm jaz jo še potrpežljivo čakam, sam rahlo dvomim, da bo....sem pa zato ta mesec dobila  nagrado za osebno uspešnost, kar pa tud ni slabo, v skrajni sili bo to moja božičnica user posted image


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2558
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
13.12.2007 12:34:10   
bori2
Zdravo, v živo Planinc.

Jah, mam jest tole Bojko na sumu, da zanalašč kvari tele aparate. Je vsa nova, in glej ga no, zdej pa še pegla,... user posted image user posted image user posted image

Men pa dostikrat vode zmanjka - destilirine, pol pa SEVEEEEDA ne morem peglat,... user posted image user posted image user posted image .


Jagodka, si nabavla kej risank?

lp, bori

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 2559
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
13.12.2007 14:00:20   
Anonimen
Bori, ne bit žleht. user posted image
Ne, peglat hočem danes, ker bomo sicer nagi okrog hodli. Sem mojega poslala na servis, pa da vidimo. Bo ziher več hotel zakasirat in bomo primorani novega kupit. user posted image

(odgovor članu bori2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2560
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
13.12.2007 20:28:03   
nina166
Dober večer čveke!

Jaz sem še živa, samo sem polno zasedena in nisem imela časa nič pisat. Se pa opravičujem tistim, ki ste tako čakale na klobase, da ste skoraj umrle od lakote user posted image . Kolina je uspela...in da izpolnim obljubo:

user posted image
bojka in monika pa dober tek...pa vse ostale tudi user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

bojka kaj če bi malo pokazala vaše voščilnice...po moje morajo biti zelo zelo lepe. Vidiš, pa imaš skoraj vse stroje nove. Je res to kar velik strošek, posebno če crkne vse na enkrat, samo je pa fajn ko veš, da bo zdaj nekaj časa mir user posted image  user posted image . Naš pralni stroj je bil star 2 meseca, ko pridem v kopalnico in stopim v eno veliko lužo...pa ravno malo prej sem jo pobrisala...me je skoraj kap, pa jezna sem bila ko user posted image . Se je to potem naredilo še enkrat in je prišel serviser popravit...baje so v eno serijo dali gume malo slabše kakovosti...stroji so ful dragi oni pa šparajo pri vsem kjer se le da.

Mi imamo pa ravno obratni problem kot pa vi bojka. Domen pa noče od babice k meni user posted image  Se pozna, da sva midva kar veliko skupaj, ker jaz delam od 10-14, tako da sva zjutraj skupaj in cel popoldan in se me že naveliča user posted image  Mi je pa včasih kar hudo, ko vidim, da bi bil še pri babici...mu pa tudi babica malo več pusti ko midva...kaj čemo...pač babica user posted image

ja bojka pa še to...Domen se zahvaljuje Sari za poljubček in ji ga vrača user posted image   ...pa še bravo za božičnico...je lepo ne, če se kdo spomni kaj dat...pa še prav vedno pride user posted image  Da povem eno štorijo o poljubčku: pred parimi dnevi zjutraj hodi Domen po dnevni in začne kazat na ene čokoladice in zraven ama ama. sem mu rekla, da grema najprej zajtrk pojest in če bo lepo jedel, jo dobi. Po zajtrku mu dam čokolado, jo lepo poje, ga vzamem ven iz stolčeka in se mi zažene da bi mi dal lubčka...in frajer me z jezičekom čisto poliže po ustah (jaz nisem jedla čokolade in nisem bila sladka user posted image ). Me je mali kar šokiral...se malo umaknem, pa se ful smeji in se zaganja k meni in mi deva lupčeke zraven pa me liže...je bil ko ena muca. In to je bilo enkrat, ne prej in ne kasneje pa ne. Mi je ful zanimivo odkod mu to user posted image  user posted image . Kar ni in ni mogu nehat...sem se še jaz tako smejala zraven.

planinc vaš Luka je pa res olikan fant...tako je treba ja...saj bo mama še tudi rekel, še prevečkrat, ko bo fehtal za kako čokoladico user posted image  user posted image

Dopust: hmm kaj je že to...se mi zdi nekam znano, samo se ne spomnim user posted image . Jaz delam še do 21. ko imamo zasključek, ravno tako vsi naši zaposleni, potem pa smo 14 dni doma. Sem mislila kako bo fajn, samo je moj izjavil, da so jim v službi rekli, da ne more noben dobit dopusta, ker imajo tako veliko dela in bodo delali še 31. Je pa zadnje čase skoraj cele dneve v službi, najbolje da mu spakiram šotor in se tam utabori...bo vsaj prišparal na bencinu. To me tako razjezi, čeprav vem da sam ni nič kriv. Bo že...se boma pa z Domnom sama potepala.

bori čimprej se pozdravite user posted image

planinc user posted image  user posted image  za nagrado...moreš biti pa pridna, da si jo dobila user posted image

Pri nas je novo še to, da se naš lumpek zbuja ponoči ob 2 in hoče benko. Do zdaj je prespal celo noč, zdajle pa že dober teden ponoči benko in pika... čez dan pa je ko pišček...če ne bi cel dan dobil nič, se ne bi nič sekiral, še spomnil se ne bi da je lačen user posted image

Posvetovalnico pa imamo mi na začetku januarja. Kako pa so vaši prestali cepljenje...kakšni stranski učinki...če je kdo že bil cepljen.

Sem napisala cele litanije...zdaj pa gremše par stvari zrihtat pol pa spat.

Lahko noč in nič zbujanja ponoči user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2561
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
13.12.2007 20:29:44   
nina166
Kaj mogoče katera ve, kako je kaj naša nosečka...Kaktea je noseča, če se ne motim...je že mogoče rodila?

Pa tudi mimi, sposo pogrešam...kje ste babe, javite se malo user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 2562
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
14.12.2007 8:41:33   
monika30
Čao.

A danes sem pa jaz prva?
Evo, še par slastnih user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Nina, hvala za klobase, sem si jih spravila za kosilo. Mi še nismo bili cepljeni, ker je bil prehlajen.

Pri nas tudi Klemen nima glih obdobja, da bi na meni visel, je bolj atijev.
Ja, pa pri nas so babice iste, bi vse kupile, pa vse pustile, tak da ni čudno, da skoz k njim sili.

Bojka, ti si pa resno vzela opremljanje. Bi ti pa danes sigurno prav prišla moja sestrična s predstavitvijo likalnika, ne user posted image ? Aj, da si malo bližje...
Pa nič se sekirat, jaz bom tudi skoz med prazniki v službi visela. Nimam več velik dopusta, ker ga z bolniškimi kombiniram.

Sem tak dolgo pisala ta post, da me je sigurno že ktera prehitela.
Erdbeere, a so že plače? Jaz bi tudi eno božičnico, prosim, pri nas jih nimamo user posted image .

Lp.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 2563
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
14.12.2007 9:09:12   
Anonimen
Ojla punce....veste kaj sem zadnjič razmišljala....a se nismo me nekaj dogovarjale za en čvek in direndaj naših junijčkov? Sicer zdaj ni ravno pravi čas, ampak pozabit pa ne smemo, ok?

Nina, hvala lepa, zgleda slastno. user posted image
Iiiiii je blo tak lepo brat tole lupčkanje. A vidiš zdaj da se splača dat čokolado?

Planinc tebi pa čestitke....da si pridno delala tako veš sama....fajn pa je, ko kdo to tudi opazi in ti da vedet.

No, kaki so načrti za vikend?
Mi bomo imeli....upam, močno upam....umirjen vikend. V nedeljo pa gremo na ringarajevskega dedka mraza, pa ne vem ali se bolj veselim jaz, ali moji dve čmrljici. Moramo zdaj še jutri kozarčke okrasit, pa lučke dat not, da ga bomo lepo pozdravili. Komaj čakam. user posted image
Tudi jaz pogrešam kar nekaj naših punc, škoda da so se nehale oglašat. Tudi kakteje nisem nikjer zasledila. Upam da so vse ok in njihovi junijski otročki tudi.

Pri nas nič novega, obe punci se nonstop jezita in obe neznansko uživata pri tem. user posted image  Maruša je danes zjutraj iz nosa dobila ven zopet ogromno materiala, tak da....nas čaka zopet nek prehlad, posledično seveda zopet Sara za njo....kaj češ....tega sploh ne jemljem več za kaj tragičnega. Če ni hujšega, bomo tudi to porihtali.

Nina, a to s strojem po dveh mesecih....kakšen namen je bil, da si to omenila? user posted image user posted image user posted image  Veš, za take pripetljaje sem jaz tudi čula pri moji priljubljeni firmi. Ma nismo imeli še drugega pralnega stroja pri hiši, kot od njih. Tokrat pa sem čula tolko kritik iz različnih strani, da smo prešaltali na konkurenco.
Monika. O ko bi vedela kako prav bi mi prišla kaka likalna postaja zdaj prav. user posted image  Bom čez vikend že polikala vse za nazaj. Likalnika pa še itak nimam, bo danes gospod serviser poklical in povedal, če se ga splača popravljat. No, bomo videli.

Lep vikend vsem....tak kot ste si ga zamislile in zaželele. Pa upam, da si niste zaželele miru in tišine v hiši. user posted image

(odgovor članu monika30)
  Neposredna povezava do sporočila: 2564
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
14.12.2007 11:02:10   
bori2
Bojka, Nina166, zdej se bomo pa še ženitno posredovalico šli?

Ne, sej se hecam. Jest mam pa neki za pokazat,...

user posted image

user posted image

Tale nas je obiskal. Pa DAIIIIIIIJA prinesel,...

Zdej grem pa delat, bom še pol brala,...

lp, Bori2

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2565
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
14.12.2007 11:37:20   
Anonimen
Ooooo a k vam pa je že prišel, bori? Hmmm a ni to čudno, da tale dobri mož ostaja isti, jaz pa se staram? user posted image
Sem se mogla tvojemu tamalemu čmrlju nasmejat, ker ga ni najbolj zanimal deda mraz, ampak je škilil v vrečko. user posted image

Imam pa eno lepo novičko, saj se je verjetno ne spomnite, ampak na začetku je nekaj časa čvekala na junijčkih, pol pa je presedlala k julijčkom, pa še nick je menjala....ampak midve sva ostali v stiku, nenazadnje je zaslužna da crkljamo doma našega štirinožca....no, kakorkoli....dobili so Manco in mi je s to novičko tako polepšala dan, da sem jo mogla z vami delit.

(odgovor članu bori2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2566
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
14.12.2007 11:40:58   
planinc1978
Hi, hi, pogumen vaš fant Bori, ampak nekam nagajivo k darilu pogleduje user posted image user posted image , našega dvomim, da bi spravu na kolena, bi bila sirena...

Bojka za srečanje, seveda imam na umu, sam ko bo mal topleje...drugače bo pa naš vikend spet poln dogodivščin. Babi bo Lukata peljala na dedka mraza v atijevo službo- tako je lih naneslo, da se datumi pokrivajo. Z user posted image imava že kar nekaj časa rezerviran predbožični izlet. Dedka mraza pa so skoz nekam prestavljali in na koncu postavili na dan najinega izleta. Sva bla kr malo razočarana, ampak bo babi vse poštimala in peljala malega po darilo.

Nedelja bo mal bolj mirna, se bomo doma mal crkljali, mami pa bo upam, uspelo slikat Lukatovo sobico- nekak sem si zadala cilj do Božiča...user posted image


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 2567
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
14.12.2007 12:21:04   
bori2
Babe, ja seveda je gledal darilo, je čakal KAMON kot on pravi in ker so darila prilagojena letom je dobil Disneyevi hišico in orodje z "zvoki" in seveda ni bil preveč navdušen. pomagal si je pa tako, da je sodelavkinemu sinu, ki je dejansko imela kamion dal taveliko čokolado Milko iz svoje vreče, rekel NA, in tačas, ko je 6 letnik jemal čokolado, jo je Matic ucvrl z njegovim kamionom,...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , no, ko mi take palita, sem pa prav ponosna, da sem mamica razgledanih otrok,...
Miklavžu smo pa brado ukrali, ma o tem, kako je to zgledalo, pa raje ne bom,....

lp, Bori

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 2568
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
15.12.2007 10:57:46   
mimi30
Zdravo!

Berem vas še malo, do pisanja pa ful težko pridem. Zdajle ravno Nejc čaka spodaj pri babici, user posted image je šel na pošto in lahko hitro nekaj napišem. Upam, da mi bo šlo, ker ko se spravim pisat ponavadi tipkovnica ful nagaja in manjkajo črke, ki jih potem naknadno vstavljam, tak da pisanje traja in traja...

Včeraj smo pojedli zadnjo porcijo antibiotika, vendar se Nejc še vedno prijema za uho, čeprav je bilo že v štartu rečeno, da gre za rahlo vnetje. Bomo videli, upam, da ne bo potrebno ponoviti vaje, ker v varstvu bi vsi jedli njegov sirup, ravno on, ki ga more pa ne.

Bori2 pri vas je Dedek mraz prišel na obisk? Pri nas otroci samo darila dobijo. Smo pa šli gledat Dedka mraza pod Pohorje. Ni Nejc skoraj nič sodeloval (malo je bil še bogi, ker je bil bolan) je pa zelo zainteresirano gledal in bil čisto pri miru do konca. Punce a ste opazile kako redko kje je sploh še Dedek mraz, vsepovsod sami Božički.
Bori2 korajžen je  tale tvoj fant, da se mu je kar v naročje vsedel. Dvomim da bi nam to uspelo.

Se javim še kasneje, naju user posted image že čaka...gremo račke hranit.


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 2569
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
15.12.2007 13:43:34   
mimi30
Evo, sem že nazaj. Race in labodi so nahranjeni. 

Se zelo trudimo, da Nejc ne bi imel dude vsaj čez dan in sedaj pravi, da jo ima labod (labodi imajo ravno mlade). Ima zelo suhe ustnice in kožo okoli ust ima non stop rdečo (verjetno tudi zaradi tega ker se slini in ima pod dudo potem mokro).

Boga Bojka tile tvoji stroji so ti par res dobro zakuhali, da bi vsaj kak zdržal do januarja, da boš lahk popust iskoristila. Naš ročaj od hladilnika zaenkrat še nekak folga.user posted image

Ej Bori2 sorry tole je miklavž in ne dedek mrazuser posted image ?

Miklavža so pri mojem user posted image v službi tudi organizirali za otroke. Naš Nejc še zdaleč ni bil tako pogumen, niti ni bil čisto siguren, če bi darilo vzel...sam ko je žogo videl si je pa kar hitro premislil.

user posted image user posted image user posted image za prvo besedo, Luka.  Mamo in ata si itak prikličeš, če znaš pa hvala rečt pa še kaj več dobišuser posted image . Pri nas je zaenkrat namesto hvala lepa samo lepa in logično, da ga moremo za vsako mi spomnit. Voda je pa šoda, sem kar nekaj časa rabla da sem si to prevedla.

Punce kje vi kupujete bodije za vaše malčke? Nejcu je 86 premala, 92 ali pa 98 pa redko kje najdeš. Večina trgovin jih od enega leta ali pa od enega leta in pol dalje sploh nima.

Nina hvala za klobase je bilo super kosilo, so bile ravno prav začinjene user posted image .

Lepo se imejte!


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 2570
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
17.12.2007 7:59:59   
bori2
Na- a mimi, tole je tapravi Dedek Mraz, Miklavža pa prilepim jutri. Dedek ima kučmo in sivo-rjav plašč, Miklavž pa škofovsko kapo in palico - pri nas je cel v zlatem,...

Drugače pa dobro jutro vsem.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jo skuham, ker do taprave nisem še prišla.

Grem delat. Mam še gužvo, ker zdej bodo novoletni obiski začeli in pri najboljši volji ne bom mogla dosti naredit,...

Pište babe, samo še 14 dni je tastarga,...

lp.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 2571
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
17.12.2007 8:20:59   
Anonimen
Dobro jutro vsem.
Mimi, škoda da nisva omenili, bi lahko pod Pohorjem kako rekli, ali kaj toplega spili. user posted image
Nič, pri nas nič kaj novega. Razen tega, da imamo nekaj snega. Aja, pa Maruša ima zopet povečano žrelnico, to pa itak ni nič več novega. user posted image
Pa gremo delat....Bori, kava pa je pasala. Hvalauser posted image

(odgovor članu bori2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2572
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
17.12.2007 9:36:10   
planinc1978
bok bejbe...

Bojka, sem slišala, da imate kar velik snega..., mi ga imamo borih 5cm...lih tok, da so ceste ful smotane za vozit....

Pri nas tud nič novega...ja no, imamo dve pridelani buški. Ko je Luka urujen in zaspan je čist neroden in ni dneva, da ne hopne na rit...to pot je dvakrat pošteno butnil z glavo v mizo in policouser posted image user posted image , tako da se mu na vsaki strani čela sveti ena buška.

Mimi, pri nas je duda večinoma aktualna samo ko spi, čez dan smo jo nekak uspeli odstranit, čeprav ko jo zagleda, jo hitro vtakne v usta, tako da jo imamo povečini skrito.

Kako ste pa drugi z dudami?? Bi jo bilo že kr pametno ukinit, kaj??

Sicer me pa ta teden čaka še delo, naslednji teden pa dopust...user posted image

Lep dan vsem, pri nas  že spet sneži!


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2573
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
17.12.2007 12:21:54   
nina166
Pozdravček iz zasnežene Savinjske!

Pri nas pa kar lepo pada snegec. Sma včeraj oblekla Domna v kombinezonček in smo šli malo ven. Je bilo sicer kar fajn zeleno, snega pa ravno za vzorec, samo je tako užival in hodil po njem, z atijem sta naredila celo miniaturnega snežaka user posted image  user posted image

bori hvala za kavo...je pasalauser posted image

bojka tisto glede našega stroja in dveh mesecev user posted image  ...nič takega nisem mislila s tem, samo spomnila sem se, zdaj ko ti vse novo nabavljaš user posted image . Saj je pa zdaj fajn, ko je vse novo, a ne? Meni je veliko boljše kuhat, na novem štedilniku, kot pa na starem user posted image , čeprav je v osnovi isto, je pa občutek na novem boljši user posted image  user posted image  user posted image  Kako pa likalnik, se je dal popravit?

Ravno zdajle sem zvedela, da je moja sestrična rodila punčko Nejo. Je bila 10 dni čez rok in je danes šla v porodnišnico. Zdaj pa se že cartata user posted image  Sem tako vesela, komaj čakam, da jo grem malo pocartat.

bori ti imaš pa res pogumnega fanta user posted image  user posted image  user posted image

Da povem kako taktiko je ubrala Domnova babi. Ima 2 božička, ki igrata in se jih Domen boji...drugače se teh čokoladnih ne boji user posted image user posted image . Domen je tako rad iz ene omare vso posodo znosil v dnevno in se tam igral, pa v dnevni imata babi in star ata v šanku sladkarije in je Domen skoz odpiral in kradel sladkarije ven. Zdaj pa je dala babi v vsako omaro po enega božička in je mir user posted image  user posted image  user posted image . Sicer malo odpere vrata, samo hitro zapere nazaj ko ga vidi user posted image

mimi tudi naš ima okoli ust nonstop ene pikice in rdečo od dude. Drugače pa se tudi mi odvajamo dude čez dan, samo ko je kje zagleda je že v ustah user posted image

planinc tudi pri nas je kar pogosto kaka buška. Je tak živc in nič ne pazi, potem pa se pozna na glavici. Ko se udari pa tako večkrat mene bolj boli ko pa njega...malo se prime za glavo, se pobere in šiba naprej user posted image

Sem veliko naklofala in pišem že tudi kar dolgo, sem dobila vmes sms od sestrične in sem še njej odpisala. Zdaj pa morem veselo na delo. Šefa zanima koliko je dobička....se to pri nas kar pogosto preverja, da ni potem konec leta presenečenja user posted image . Potem pa imam danes še ena predavanja za diplomo, pa na pošto še morem poslat telegram. Moj pa dela ta teden do 6-ih in pride domov ob 7-ih...ravno toliko da še malo vidi Domna potem pa tako gre mali spat. Čez praznike pa so tudi že dobili obvestilo, da dopust ni možen, tako da bo delal še 31....bo pa tako sreča, če bo lahko ob 4-ih že doma, ker kaže da bodo delali cele dneve...pa ni na takem delovnem mestu, da bi drugače moral, samo jim nekaj gusti in morajo.

Joj, joj kako reglam...lepo se imejte in hitro kepat

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 2574
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
18.12.2007 7:32:24   
monika30
Dobro jutro.

Kje pa ste? Vas je mraz pregnal?

Mimi, fajn da si se mal oglasila. Mi imamo bodije iz Spara - sparky. Sem si že prej naredila zaloge. Se mi pa res zdi, da jih nikjer drugje ne vidim, večje številke mislim.

Nina, babi se je pa res super spomnila. Škoda, ker se naš sploh ne boji takšnih stvari.

Sem se pa v nedeljo ful ustrašila, ker je eno palico našel in z njo rogovili okoli, da je stensko uro na tla zbil, pa še skor na njega je padla. Sem mu kar malo pridige naredila.
Drugače pa je v varstvu pravi angelček. Varuška ima smrekico na tleh, pa se je nobeden od otrok niti ne dotakne. Doma pa potem vso pridnost nadoknadijo. V čem je skrivnost?

Mi imamo jutri novoletno zabavo v službi, pa še jaz sem kao organizator in se mi sploh nič ne da.

No, toliko zaenkrat. Vas še kej preberem čez dan.
Čao.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 2575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?