|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijči in junčike 2006
11.6.2008 10:51:44   
PIRANJA
no nekaj sem pa pozabila vprašat,

prijateljica me je povabila da greva eno dopoldne skupaj v živalski vrt v ZG.  Se še dogovarjava.

Zanima me, če je katera bila in vaše izkušnje - primerjalno z ljubljanskim.....

Adio

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3101
   RE: junijči in junčike 2006
11.6.2008 19:37:59   
mimi30
Hojla,

ati Nejca pripravlja za spanje jaz pa hitro nekaj napišem.
Jutri bom verjetno ostala doma, ker je danes Nejc spet dobil vročino. Sta včeraj zaradi vročine, dva otroka odšla prej iz varstva tako, da zgleda je spet neka viroza na pohodu.

Piranja, mi smo bili v ZG v ZOO in morem rečt, da mi je bil zelo všeč. Skor mal boljš kot v LJ. Večji, lepši. Je pa pred kratkim ena na forumih spraševala ravno o tem in je padlo kar nekaj mnenj.
In tisto na sliki nisem jaz ampak ena moja prijateljica. Jaz sem trenutno blond, v osnovi sem pa tudi temna.

Planinc, jaz grem tudi v ponedeljek f frizerju. Sem se pred kratkim tudi kar fejst postrigla, da sem si komaj mali čopek naredila, zdaj so pa spet zrasli in je treba narastek uredit in frizurco poštimat.
Planinc, kar pogumno. Mogoč najprej malo krajše, pa boš potem, če ti bo všeč še več odstrigla. A nosiš čop?

Lahko noč.


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3102
   RE: junijči in junčike 2006
11.6.2008 19:40:11   
mimi30
Nina, a si že bila kaj na pregledu? In kako se počutiš?

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 3103
   RE: junijči in junčike 2006
11.6.2008 21:31:53   
nina166
Pozdravljene punce!

mimi držim pesti, da se Nejc cimprej pozdravi user posted image . Tudi našemu je danes začelo tečt iz noseka, upam, da ne bo zbolel, ker v nedeljo praznuje rojstni dan.

Moje počutje je bolj slabo. Na prvem pregledu sem bila že pred 14 dnevi in se pikica ni še nič videla. Po zadnji menstruaciji bi naj takrat bila noseča že 7 tednov, vendar mi je g rekla, da bi po ostalih meritvah naj bila komaj 5 tednov in da sem kasneje zanosila. To je sicer čisto možno, ker sem imala zadnjo m 11 dni in sem res verjetno kasneje zanosila. G je rekla, da je vse vredu in da se bo na naslednjem pregledu pikica sigurno videla, dala mi je že materinsko, vendar mene vseeno zelo skrbi in ne vem kako bom zdržala do naslednjega pregleda...imam ga šele 30.6.

Drugače pa je ta nosečnost čisto grugačna kot prva. Mučijo me slabosti in to skozi cel dan. Bruham sicer ne, vendar mi je nenormalno slabo. Ne zdržim na soncu...mi je še bolj slabo, pa še glava me začne bolet in se mi motit. In potem imam kar slabo vest, ker pridema z Domnom ven, on se gre po toboganu vozit in hoče da sem jaz zraven, pa morema po 5 min it v senco ali pa celo v hišo, da se jaz dol vležem, ker bi drugače skupaj padla. Je pa babica pridna in ga veliko ona pazi, da se lahko lepo zunaj igra, ko pa sva noter pa že nekako gre. Včeraj sem dobila pa še malo rjavega izcedka...komaj malo, ponoči je bilo vredu, danes pa spet malo. Če ne bo boljše bom mogla na pregled, čeprav kolikor vem tu tudi g ne more nič ukrepat. V glavnem veliko bolj me matra kot pri Domnu. Pa bom že preživela, sam da bo dojenček rastel in da bo zdrav.

OK zadost jamranja, zdaj pa grem spat. Lahko noč vsem

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 3104
   RE: junijči in junčike 2006
12.6.2008 8:11:42   
Erdbeere
Najprej mimi lep pozdrav v živo. Upam, da je Nejc boljše in da ne bo zbolel.

Nina tudi zate močno, močno stiskam pesti, da bo vse ok, čeprav ne vem. Pri meni se po takih napovedih kot jih imaš ti ni srečno izteklo. Upam, da si ti rojena pod bolj srečno zvezdo in se vam tale pikica lepo razvije v enkga korenjaka ali korenjakinjo.

Pri nas nič novega, včeraj je Teja praznovala svoj 6. rd zdej pa vse po starem naprej.

Danes sicer že malo dežuje, kar mi ni všeč, ampak bomo že.

Letim naprej delat. Imam danes kar veliko dela.

Lep dan

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 3105
   RE: junijči in junčike 2006
12.6.2008 9:24:30   
planinc1978
pozdravček,

Nina, upam in močno držim pesti, da se stanje normalizira in da na naslednjem pregledu vidiš pikico. Jaz tud mislim, da bo vse ok...sej v 7, oz 5 tednu se res morda še ne vidi čist user posted image user posted image user posted image user posted image ...zato ima naša G navado, da te na prvi pregled ne naroča pred 9t.
Tudi mi bomo verjetno kr v nedeljo praznovali..je mal boljša napoved kot za v soboto.

Sicer pa danes praznuje Borin Maticuser posted image user posted image . Čestitke velikemu fantu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke tudi Erdbeerini Teji za upihnjenih 6 svečk user posted image .

Piranja, tud mi imamo namen 23. v zagrebški ZOO. Sicer sem brala tisto debato, ki je bila na RR o ZOO - jih in so punce nekak hvalile bolj dunajski in tist v Grazu, za zagrebški niso bile preveč navdušene...ma bomo mi vseeno šli!!

Drugače pa ...evo sonček se je počasi začel skrivati za oblake...res bo dežuser posted image user posted image .

Mimi, glede frizerja...ma jaz nima rada nekih vmesnih dolžin... nism potem ne krop ne voda. jaz pravim al je kratko, al  pa dolgo.user posted image user posted image .

Bi pa mela nekaj takšnega:
http://victoriadavidbeckham.blogspot.com/2007/09/victoria-beckhams-hair-close-up.html

Na tej babi itak noro izgleda...ma sem v srednji šoli imela nekaj takšnega in je  kr ok izgledalo.

Ajd, mejte se...v pisarni imam že kr temno...moram prižgat lučuser posted image



_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3106
   RE: junijči in junčike 2006
12.6.2008 14:47:49   
mimi30
Zadnje čase imam ful smolo. Za vsako, ko nekaj napišem, pride kaj vmes in vse zgine. Zdajle naprimer sem mojmu vmes pokazala, kaj imajo v Hoferju v akciji in sem si vse skop dol zaprla user posted image .

Nina, držimo pesti, da bo vse dobro user posted image user posted image user posted image . Jaz sem bila tudi prvič zelo zgodaj naročena na pregled in je G potem v 12t ponovila UZ. Vsak izcedek pa tudi ni nujno, da je kar hujšega (mogoče kakšno vnetje).

Planinčeva, tale frizurca je res fletna, tejle pa tako vse paše...sej tebi bo tudi. Jaz sem s srednjo dolžino mislila prav nekaj takšnega (mogoče par cm daljše, da lahk čopek nardiš). Pobarvala se boš tudi? Kolikor se spolnim si imela temnejše lase.

Matic. vse najboljše za rojstni dan user posted image user posted image user posted image , bodi vesel, zdrav in srečen otrok.user posted image user posted image user posted image

Lp


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3107
   RE: junijči in junčike 2006
13.6.2008 8:16:42   
planinc1978
dobro jutro čvekeuser posted image

Da nas malo spet na prvo stran pošljemuser posted image ....

Mi smo včerajšnji dan, zaradi dežja, morali  preživeti kr noter. Lukatu sicer ni bilo nič kaj po volji, ampak, je nekak šlo. Je pa res bolje, ko je sonček in zunaj nori. Sedaj je pri nas zelo aktualna voda. Zunaj imamo namreč pipo in cev s katero zalivamo vrt, ali peremo avte...Luka je sedaj pogruntal, kako se pipa odpre in potem je cel žur. V trenutku smo mokriuser posted image

mimi, pobarvala se nebom - vsaj ne tako blond. Sedaj sem nekak bolj rdeča...a bom šla reje spet na rjavo, mi nekak bolj potegne. A ti si pa kr blond...sej si bila že prej mal bolj svetla, če me spomin ne vara.

Ajdi punce, napište kaj...danes je petek in vikend je pred nami. Eni bomo praznovali, kakšne načrte imate pa druge?


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 3108
   RE: junijči in junčike 2006
14.6.2008 22:41:42   
mimi30
user posted image

Luka in Jan vse najboljše za vajin 2.rojstni dan. Prijetno praznovanje z obilico daril in lepo ter dobro torto.
Bodita zdrava, razigrana in srečna otroka!



_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3109
   RE: junijči in junčike 2006
16.6.2008 7:19:36   
Erdbeere
user posted image  user posted image Jan in Luka vse naj naj tudi od štiriperesne deteljice user posted image user posted image  Čimveč zdravja, veselih razigranih uric ter obilo užitka zunaj na sončku.

Pri nas vse po starem, smo malce prehlajeni vsi po vrsti, utrujeni ma pa bomo že preživeli, je utrujenost, zaradi katere se splača potrpet.

Izvolite še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa se slišmo kasneje, moram delat, ker drugač bo šit.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 3110
   RE: junijči in junčike 2006
16.6.2008 8:07:08   
bipsy
Pozdravljene!!!

Se me še spomnete?No vidim, da ene še, ker se vam zahvaljujem za voščilo,
Seveda pa tudi mi voščimo vse, naj, naj vsem junijčkom in junčikam, veliko zdravja in pa čimveč otroške razigranosti, ter polno ljubezni najbližjih.
Čestitam pa seveda tudi novim user posted image , želim vam zdravo in prijetno nosečnost.

Pri nas je pestro, Jan zelo rad govori, vse nam razloži in pove, včasih  rata kakšna čudna beseda, ki jo je težko razvozlat user posted image , drugače pa kar gre. Noče pa se vedno z vsakim pogovarjat, če nekoga ne pozna glih dobro, je raje tiho in noče odgovarjat na radovedna vprašanja user posted image  . Je zelo živahen in razigran fant, zelo rad kakšno uščpiči, še najraje pa nagaja sestrici .Veliko smo veni na sončku, če se le da, čeprav ga zadnje čase tole vreme kar biksauser posted image ....

No punce zdaj pa šibam, ker greva z Janom na teren, najprej kofe pri sosedi pol pa naprej!!!

Lep dan vsem skupaj in pa čimveč sončnih žarkov!!!!








(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3111
   RE: junijči in junčike 2006
16.6.2008 8:49:08   
planinc1978
Ohoj,

najprej hvala lepa za čestitke in lepe želje. Tud tebi Jan VSE NAJBOLJŠE!!!

Bipsy WB in pozdravljena user posted image user posted image user posted image , oglasi se še kaj!!!


JUNIJ
03. NIK  (andreja25)
04. MAJA  (pikicaa)
05. LANA  (Ro-La)
05. ŽIGA  ( Erdbeere)
06. TINA ( Nas5)
08. NEJC (mimi30)
12. MATIC  (bori1)
12. SARA  (jennita-ati)
14. LUKA  (planinc1978)
14. JAN (bipsy)
15. FLORIJAN  (Jan@)
15. MATIC  (bubamara2)
16. DOMEN (nina166)
17. DAMJAN  (biba77)
18. GREGOR  (Dja)
18. SARA  (pipi76)
20. (zaliga)
20. LANA (kity)
20. SARA  (bojka)
23. TEJ  (_clea_)
24. JULIJA  (Tayda)
25. BOR  (KOZLEK)
26. TARIN  (kaktea)
26. ZARJA  (žabica 24)
27. TIA ALIESHA  (ricky)
29. LAN  (Nomika*)
30. KRIŠTOF (Piranja)

Danes pa praznuje ninin Domen. Torej čestitke za rojstni dan še z naše strani!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, mi smo imeli včeraj praznovanje Lukatovega RD in morm rečt, da smo se imeli fajn, pa še vreme nam je služilo, ker je bil sončekuser posted image . Drugače, pa žur, kot žur. Malo smo tekali po vrtu, skakali na trampolinu, se igrali v hiški in seveda pekli na žaru. Ta teden bomo pa zato bolj manj jedliuser posted image user posted image user posted image .

Ajdi punce, lepo bodte, se slišmo kasneje....če bo katera še kaj napisalauser posted image


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu bipsy)
Neposredna povezava do sporočila: 3112
   RE: junijči in junčike 2006
16.6.2008 12:20:18   
PIRANJA
Zdravo bejbe,

no mene ni blo spet en čas, vse živo je bilo vmes, med drugim sem tudi zelo zelo prehlajena.user posted image

Čestitke Lukatu z zamudo torej. Vse naj naj!!!user posted image user posted image user posted image .

Danes torej Nininemu Domnu. Vse naj naj fantje!!!user posted image user posted image user posted image

Tole vreme je pa res že prava pogrebšna, a ne? Nimaš kaj, danes sem v nogavicah in ne dokolenkah ter v puloverju, ki ni pretirano debel.....Zebeuser posted image
Ljudje se pritožujejo glede Hrvaškega morja, ker jih zebe. Predčasno se vrnejo, ker je en šit tudi nižje.... Ampak, saj za vsakim dežjem posije tudi sonce, ne da?

Grem nazaj na delo.

Se beremo..

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3113
   RE: junijči in junčike 2006
16.6.2008 14:38:11   
nina166
user posted image

Matic, Luka in Jan nekoliko z zamudo vam želimo vse najboljše za 2. rojstni dan. Bodite zdravi, pridni in kdaj tudi nagajivi. Domen z atijem in mamico
 


_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3114
   RE: junijči in junčike 2006
17.6.2008 8:26:50   
planinc1978
dan... kam ste se pa vse poskrileuser posted image user posted image , ni več časa za pisanje, al kaj???

No, skratka...evo vam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da se mal zbudite, sladkajte si jo same po željiuser posted image

Midva z Lukatom sva se pa včeraj mal potepala okol. Sva se kr v avto naložila in šla od ene kolegice, do druge...na koncu sva pristala še pri moji teti na sočnih češnjah....njami. Meni so ful dobre, Luka jih pa sploh ne povohauser posted image .

Joj, punce, še ta teden...potem pa dopust....komaj čakam in se mi teden pošteno vleče. komaj torek jeuser posted image .

Ajdi, grem, k itak nimam nič pametnega za napisatuser posted image


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 3115
   RE: junijči in junčike 2006
17.6.2008 11:15:52   
Erdbeere
Najprej vse lepo, da bi bil zdrav in vesel fantek se naprej tebi Domen. SIcer malo z zamudo, pa vseeno iz srca.

Jaz sem pa tok utrujena, da komaj gledam, samo sej bo bolje. Doma se na veliko dogaja okrog hiške, tako da sem prav vesela.

Veš kaj Planinc, s češnjami mi pa ni treba slin cedit...jest bi jih tud, pa na naši letos ni bilo nič, tisto kar je bilo je bilo pa gnilo...obup. Letos se češenj nisem najedla....upam, da še nadoknadim. Pri nas jih Žiga tudi noče povohat, Teja jih pa obožuje. Zanimivi so tile otročki.

Evo grem naprej delat.

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3116
   RE: junijči in junčike 2006
17.6.2008 11:16:33   
Erdbeere
Aja Planinc pa hvala za kavo, si jo grem kar res skuhat, predno zaspim, pa še lačna sem, bom hitr še eno banano pojedla user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3117
   RE: junijči in junčike 2006
17.6.2008 14:00:11   
planinc1978
ha, ha, Erdbeere sm zlobna, ne user posted image user posted image .

Sej mi jih letos tud nismo meli nič. Tisto kar je bilo je razpokalo, zgnilo pa še ptiči so vse popapali - še tiste napol zeleneuser posted image . Da ne govorim, da jim je šla v slast tudi napol zrela višnja. Čez noč ni bilo niti ene višnje na njej. Jaz nevem, ali na naših sadežih piše, da morjo it ptice gor al kugauser posted image user posted image user posted image , k sosedove so bile polne???

Dobro, da imamo kakšno takšno teto, h kateri ptice ne pridejo user posted image user posted image user posted image . Po štacunah jih pa tud ni za zbirat, pa še full so drage.


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3118
   RE: junijči in junčike 2006
18.6.2008 7:00:07   
Erdbeere
Dobro jutro čveke....jah Planinc nimam kaj, si k sreči tok daleč da so česnje pri vas dol varne pred mano. A veste kaj sem pa jaz prejšnji teden odkrila...pa še sama sebi se čudim, kako sem lahko to spregledala user posted image  da je v Kranju tud KIK trgovina....in to baje ze več kot eno leto....jaz pa nič ne vem. Bo treba v kratkem mal pogledat it, da vidim, če majo kaj za mojo princesko, pišuka nima nič za obleč, sem bila 100% da nov treba zdej nič kupit (dolgih hlač)je pa tok mrzlo da bi bilo najbolj kar zimske obleč.

Jest sem pa danes zelo zelo vesela, smo včeraj temeljno plato ulili, tako da konec tedna začnemo zidat....joj kok se men smeji, mi je katera fovš??? Verjetno ne, ker € pa kar kopnijo. Pa sej bo, jest pravim, dokler so bomo delal pol bomo pa počival user posted image

Lepo se imejte izvolite še user posted image  pa se kasneje še kaj oglasim, če bo čas seveda. Pa čimmanj dežja vam želim, pri nas je kar ok, vsaj trenutno nam kar prizanašajo plohe in nevihte.

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3119
   RE: junijči in junčike 2006
18.6.2008 7:30:15   
PIRANJA
Dobro jutro,

ja Erdbeere, kaj pa nisi mene vprašala za Kikuser posted image user posted image . Je včasih čist izropano, sploh za fantke, za punčke še gre nekako, se mi zdi, da imajo več izbire.
In čestitke za plato! Pomeni, da zidate, ja. Občudujem take.

Pri nas nič posebno novega. Le vreme nam gre blazno na jetra!!!

Ker nimam nič novega za napisat grem kar lepo delat.
P

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3120
   RE: junijči in junčike 2006
19.6.2008 8:24:53   
planinc1978
dobro jutro bejbe. Evo vam  user posted image user posted image user posted image user posted image pa si jo privoščite. Danes je pa tak lep dan, že zjutrajuser posted image

Pri nas nič novega, po starem rinemo naprej.

Nimam nič kaj pametnega za napisat...sam toliko da nas spet mal na prvo stran vržem user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3121
   RE: junijči in junčike 2006
19.6.2008 9:48:20   
nina166
Dan!

Hvala za kavo planinc...si jo bom res šla kar skuhat, da me mal prebudi user posted image
Pri nas je danes sonček user posted image

Domen pa se je ravno zbudil, je ratal tak zaspanc, zadnje čase spi do 9.30. Meni pa tudi paše. Vstanem ob 7-ih in potem se večkrat vležem še malo v dnevno, da bi si malo počila in potem tako trdno zaspim, da me Domen zbudi user posted image  Ni mi pomoči, saj vem user posted image

Zdaj pa morem it po njega. Ko se zbudi nekaj časa kliče "mami, mami, mami, mami" potem pa če ni odziva pa začne "nina, nina, nina, nina"

Lepo se imejte, čao

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3122
   RE: junijči in junčike 2006
19.6.2008 10:13:24   
PIRANJA
dober dan,

hvala za kavo Planinc, pravkar sem jo popila. kaj je bila dobra!

Nina ti povsem verjamem, tudi mene često pokliče kar po imenu. In potem se vsi smejimo...
U imaš pa srečo! Pri nas smo pa jutranji in večerni tičiuser posted image user posted image user posted image
Zjutraj zgodaj vstat, zvečer pa ne ajat!

Tudi ko enkrat pridemo ven, gremo zelooo težko nazaj not....

Tile naši tamalčki nam res popestrijo naš lajf... So fackoti zdej ratali, pa navihani tudi...

Šibam delat.

P

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 3123
   RE: junijči in junčike 2006
20.6.2008 9:34:59   
planinc1978
ohoj,

danes je petek...in moje zadnje javljanje....gremo na dooopuusssttttuser posted image . Vendarle smo dočakali.

Sicer pa bojka, če nas kdaj pa kdaj še prideš mal pokukat....da neboš rekla, da smo pozabili. Danes praznuje SARA. Torej vse najboljše za dve svečkiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Torej punce, lepo se imejte drug teden...napište kaj!!!user posted image


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3124
   RE: junijči in junčike 2006
20.6.2008 12:04:48   
Erdbeere
O Planinc jest sem ti pa fovš. Samo ne za dolgo, naslednjo soboto gremo tudi mi.

Sara vse naj naj, uživaj v družbi svoje sestrice, ter bodi se naprej pridna ragljica. 
 
Nič šibam naprej delat. Lep dopust Planinc, ostale pa tudi obilo uzitka v lepem vikendu.

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?