|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijči in junčike 2006
20.6.2008 14:47:52   
PIRANJA
o Planinčeva, tudi jaz sem ti fouš! Zato moraš še zame majčkeno uživat!!!!
Upam, da ste vreme naročili?

Ja. Čestitke Bojkini Sari za drugo user posted image  še z moje strani.user posted image user posted image user posted image

Pomeni da bom drug teden hodila gledat sem gor, če je še katera sploh doma ostala??
user posted image

Ja. kaj mormo..Nič

Še enkrat prijeten poletni odklop Planinčeva!

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3126
   RE: junijči in junčike 2006
21.6.2008 8:17:32   
mimi30
Pozdravljeni!

Z veliko zamudo Domnu in Sari vse najboljše za dopolnjeni dve leti. Bodita zdrava, razigrana in kar ponagajajta kdaj mamici in atiju.

user posted image     user posted image

Nejc z mamico in atijem.


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3127
   RE: junijči in junčike 2006
23.6.2008 9:20:53   
bipsy
Dobro jutro punce!!!

Najprej za vse ena user posted image , da se lađje prebudite in greste novim podvigom naproti.

Mi imamo danes tako lep sonček da kar pošteno greje, še par dni pa bo naša Kolpa topla in se bomo lahko namakali, upajmo da nam vreme spet ne pokvari veselja.

Vse naj, nazadnje Sari, res da z zamudo a vseeno, še naprej želimo veliko zdravja, sreče in otroške razigranosti.....Jan pa pošilja en velik poljubček na Sarina lička.

Mi še nismo praznovali Janovega rojstnega dneva, imamo datum 5.7., ker bomo praznovali kar oba rd skupaj, saj ima naša Nika v juliju roj.dan in smo kar dali jih skup, saj ni veliko razmaka med dnevi.Za darilo pa smo Janu kupili štirikolesni motor, je blo tako veselje da je kaj user posted image  user posted image   user posted image .

Evo zdaj pa res šibam, ker me prijatljca kliče na kofe, sem se samo malo oglasla, da se vam javim,.....lep dan vsem skupaj!!!!!


(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 3128
   RE: junijči in junčike 2006
23.6.2008 11:26:25   
nina166
user posted image

Sara z zamudo ti želimo vse najboljše za tvoj 2. rojstni dan. Bodi zdrava, nagajiva in še naprej mamicin in atijev sonček. Domen z mamico in atijem

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu bipsy)
Neposredna povezava do sporočila: 3129
   RE: junijči in junčike 2006
23.6.2008 14:00:27   
PIRANJA
pozdravljene,

no tudi jaz še ne dopustujem in zato uradujem v "hladovini! user posted image user posted image user posted image

Je fino. Tudi prijetno hladno je.user posted image user posted image

Tako da bom kar tukaj....

Zunaj pa kurijo. Mi je včeraj rekel user posted image , ko sva se vračala iz igrišča da je "vroce"....

Je pa prav fino, ker sedaj lahko žvrkljajo v vodi in škropijo. Navdušenje je več kot izrazito....Sedaj je še peskovnik v drugem planu...

Lepo se imejte, se še kaj prikažem..user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 3130
   RE: junijči in junčike 2006
23.6.2008 18:44:20   
mimi30
Zdravo!

Spet sva z Nejcem malo sama, dragi še vedno dela, Nejc bere knjigice, jaz pa lahk hitro nekaj napišem.

Vroče nam je kot user posted image , otroci so pri teti kar v bodijih brez rokavov, doma pa Nejko tudi skače kar bos po travi in bolj pomanjkljivo oblečen. Za rojstni dan je dobil tobogan, ki smo ga komaj čez vikend sestavili in zdaj uživa. Sva bila danes sicer bolj malo na vrtu, ker je bilo prevroče in sva šla komaj ob 17h, zdaj se je pa že naveličal in sva doma.
Bomo mogli še bazenček aktivirat, da se bo lahko malo ohladil.

Planinčeva, malo pozno ti odgovarjamuser posted image . Jaz sem imela na srečanju temne lase in oranžno-rdeče pramene.

Punce, kako so kaj vaši sončki z dudicami? Že kaj vstran dajete? Pri nas je tako, da bolj kot gre proti večeru in če je utrujen potem prosi za dudico in kar za kljuko na vratih od spalnice drži, ker ve, da ima v postelji dudico. Pišuka, se mi zdi, da jo ima vedno raje.

Fajn bodite in uživajte v senčki!


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3131
   RE: junijči in junčike 2006
23.6.2008 18:47:31   
mimi30
Piranja, tale s kurjenjem je pa dobrauser posted image .

Jaz včasih kar ne morem verjet tem izjavam. Ponavadi se mi zdi nemogoče, da bi kaj takega rekel in sigurno še enkrat vprašam, kaj si rekel...

Naš zdaj po novem govori: Ne pojdemuser posted image . Nimam pojma kje je to slišal.


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 3132
   RE: junijči in junčike 2006
24.6.2008 0:00:11   
nas5
Pravijo, da čestitke veljajo cel junij, zato: Nejc, Matic, Sara, Luka, Jan, Domen, Sara in Tarin - vse najboljše za upihnjene 2 svečki. user posted image user posted image To vam želi Tina.

Mi smo že iz morja domov, smo imeli lepo vreme.user posted image Mami je mal opeklo, a nič hudega, se je že olupila.user posted image Bila sem zelo pridna, v vodo sem zakorakala brez strahu, se vozila s čolnom, nabirala školjke, zvečer pa poslušala nogometne tekmeuser posted image Ja bilo je kr pestro. Lp Tina!



(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 3133
   RE: junijči in junčike 2006
25.6.2008 21:39:12   
mimi30
Nas5, ja tele nogometne tekme so nam tudi ob večerih atija vzeleuser posted image . Še malo pa bo konec in spet nazaj na stare tire. In vi pa že kar nazaj z dopusta. Super, da ste uživali. Jaz že komaj čakam, da gremo. Po eni strani sem pa vesela, da nismo šli čisto na začetku poletja (to sem parkrat že prakticirala), ker je potem tako težko čez celo poletje v službi vzdržat.

Ja, kje pa ste ostale? Dopustujete?


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 3134
   RE: junijči in junčike 2006
27.6.2008 13:03:29   
Erdbeere
No tkole punce pa je nastopil čas, da se tudi jaz poslovim od vas...no sej samo za en teden. Gremo jutri na morje in komaj čakam. Danes sem si vzela dopust, ker imam tolk enega letanja, da nemogoče, da bi vse to popoldan uredila. Zdele sem pa na kavici v sluzbi in sem se še od vas prišla poslovit.

Uzivajte pa mal se načvekajte, da bom ko pridem domov imela kaj za brat.

Lep pa ne prevroč teden vam želim.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 3135
   RE: junijči in junčike 2006
30.6.2008 10:17:36   
planinc1978
Ohoj babniceuser posted image

Evo mene nazaj z dopusta. Sveža, čila, spočita- to ravno ne- se vračam na stari tir.

Vidim, da nas je Erdbeerka tud za nekaj časa zapustila...upam, da se ima maksimalno.

Sicer pa sem mislila, da se ne bom mogla čez prerinit, kolk boste naklamfale....sem se motilauser posted image . Alo punce, dejmo kakšno debato udarit (tiste ki ste še doma), da nam tema ne ugasneuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Tako, sedaj pa morm it, ker ni mojga dela v tem času noben naredil.


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3136
   RE: junijči in junčike 2006
1.7.2008 8:25:55   
planinc1978
oj punce, kam ste se pa vse poskrile.....a bom imela monologeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3137
   RE: junijči in junčike 2006
1.7.2008 10:46:24   
PIRANJA
O pozdravljena Planinčeva,

sej smo tukiuser posted image .

Ampak je vroče za znoret. No naj povem, da smo mi v nedeljo praznovali. Bila fešta in pol.
Mali je bil vesel za umret in poooonoooosen.

Dobil velikooooo tortoooo.
ja.

Ker pricapljam na brzino,

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3138
   RE: junijči in junčike 2006
1.7.2008 12:07:59   
nina166
Ojla!

Me še poznate user posted image

Planinc a vi pa že iz dopusta...fajn vam je. Mi pa gremo šele avgusta, pa že zdaj komaj čakam.

Da vam povem, kaj se je zgodilo včeraj. Domen se zbudi (popoldansko spanje) in se pogovarja v kinderpetu, jaz pa sem se učila in sem ga še malo pustila. Potem pa nekaj časa tiho, potem pa začne klicat "mami, plidi mami k domnu". Grem pogledat in je lump sedel v vznožju kinderpeta, slečen. Na povšterčku pa polno drekeca. In se je slekel, dal pleničko dol in potem se je pokakal v kinderpet, pa zraven še vse razmzal. Ga je babica komaj zrihtala (jaz ga ne smem dvigovat in mi ga pride moja mama dat iz kinderpeta in ga previt).

A ža kaj odvajate vaše od pleničke? Pri nas mu kadar je toplo, dam pleničko dol in je zunaj samo v gatkah in kratkih hlačah. Mu rečem, da mora povedat, ko ga bo lulat, pa reče da bo in da bo šel lulat v travico. Potem pa reče "mami lulam", ko že teče user posted image

V nedeljo so bili kolegi na obisku in sta se šla Domen in jihov sin kopat v bazena (on je toliko star kot Domen). Nekaj časa se kopata, potem pa začne Domen gledat onega pa okoli njega hodit, pa reče moj oče "kaj pa delaš" pa reče Domen " luleka iščem, kje ma **** luleka" user posted image  user posted image

V glavnem ni nam dolgčas.

Imamo pa tako vroče v stanovanju, da je za znoret, mene pa še posebno zdeluje ta vročina. Je moj naročil klimo, in upam, da jo pridejo montirat v enem doglednem času.

Evo malo sem se javila, zdaj pa se grem naprej učit. Imam danes še zadnji izpit...angleščino, danes pisni jutri ustni, in me je tako strah.

Lepo se imejte, čao, čao

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3139
   RE: junijči in junčike 2006
1.7.2008 12:10:20   
nina166
user posted image

Krištof vse najboljše za tvoj 2. rojstni dan. Veliko zdravja in nepozabnih otroških dni ti želi Domen z atijem in mamico

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 3140
   RE: junijči in junčike 2006
3.7.2008 11:58:22   
nina166
Pozdrav punce!

Saj ne vem ali vas jaz odvračam od pisanja ali kaj user posted image . KO nekaj časa nič ne pišem lepo klepetate, ko pa kaj napišem pa nikjer nobene user posted image

Evo vam jaz danes skuham user posted image  user posted image  user posted image . Jaz jo ravno pijem.

Moram povedat, da sem včeraj naredila zadnji izpit na računovodski. Sem imela angleščino in v torek pisnega, včeraj pa ustno...me je bilo strah ko user posted image , ker nisem ravno talent za jezike. Pol pa smo šle za zaključek sošolke na večerjo in pijačko in se je kar zavleklo...smo se zelo zabavale user posted image

Pri nas je novo še to, da je bil naš lump danes do sedajle brez pleničke. Zjutraj mu jo dam dol in gre lepo lulat v kahlico, potem pa ni pustil, da bi mu jo dala nazaj gor. Sem ga večkrat vprašala če gre kakat in noče. POtem pa reče sam "mami Domen kakal", pa je šel lepo na kahlico in se pokakal, potem pa še čez nekaj časa lulal. Zdajle pa je šeč spat in sem mu dala raje pleničko gor. Upam, da se bomo čez poletje znebili teh plenic...vsaj podnevi.

Nič grem še malo no netu pobrskat potem pa kaj delat. Lepo se imejte, čao

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 3141
   RE: junijči in junčike 2006
3.7.2008 15:34:44   
planinc1978
He, he, he...nina, tud jaz se sprašujem isto...

ajdi punce, dejmo mal življenja, nouser posted image .

Joj, Piranja, sori za zamudo, ampak iz srca ČESTITKE malemu Krištofu za drugo pihanje svečkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pri nas nič novega, vse po starem. Počasi ga začenjamo odvajati od pleničk. Je kr priden in sam pove, da ga lulat (včasih mu seveda tudi uide...), kaka pa itak že nekaj časa na kahlo (sicer je imel vmes ene 14 dnevno pavzo in mu kahla ni dišala za kakanje)

Pri nas se je ravnokar tako vlilo, grmelo, sem laufala prejle iz pisarne avto na varno dat, ker je bilo sumljivo črno. Nato pa so še ves ta čas cerkveni zvonovi ful nabijali. Ne vem ali zgolj slučajno, ali proti točiuser posted image , kajti ravno prejšnji teden je bilo tu v bljižnih vaseh ful neurje s točo, ki je potolkla praktično ves pridelekuser posted image

Evo, sedaj pa spet sonce žgeuser posted image .

Tudi forum vidim, da je poletniuser posted image user posted image user posted image user posted image

Nina, hvala za kofe in čestitke za opravljen izpituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 3142
   RE: junijči in junčike 2006
3.7.2008 20:56:16   
zaliga
JUNIJ
03. NIK  (andreja25)
04. MAJA  (pikicaa)
05. LANA  (Ro-La)
05. ŽIGA  ( Erdbeere)
06. TINA ( Nas5)
08. NEJC (mimi30)
12. MATIC  (bori1)
12. SARA  (jennita-ati)
14. LUKA  (planinc1978)
14. JAN (bipsy)
15. FLORIJAN  (Jan@)
15. MATIC  (bubamara2)
16. DOMEN (nina166)
17. DAMJAN  (biba77)

17. ALINA ZOJA (zaliga) 
18. GREGOR  (Dja)
18. SARA  (pipi76)
20. LANA (kity)
20. SARA  (bojka)
23. TEJ  (_clea_)
24. JULIJA  (Tayda)
25. BOR  (KOZLEK)
26. TARIN  (kaktea)
26. ZARJA  (žabica 24)
27. TIA ALIESHA  (ricky)
29. LAN  (Nomika*)
30. KRIŠTOF (Piranja)

Ojla punce, da vas malo pozdravim!
Saj se me tako ali tako več ne spomnite, user posted image  ker sem bolj po redko sodelovala!
Nisem utegnila brat vse za nazaj, ker vidim, da ste pridne v čvekanju,
a tukaj na RR. se malo težje znajdem, zato pa ne sodelujem pogosto!
Je pa res, da če pa rabiš kakšen nasvet, pa dobiš takoj,
medtem ko na drugem forumu temu ni tako.
Kako kaj vaši malčki???
Ali so se jim že pridružili bratci ali sestrice?? Grem vas malo nazaj prebrat,
pa bom na tekočem!
Zdaj pa kliče sosednja soba, lepo se imejte!
LP.


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3143
   RE: junijči in junčike 2006
4.7.2008 11:31:28   
nina166
Zdravo!

Evo vam skuham user posted image  user posted image  user posted image . Odkar ni več bojke se tu gor kava bolj malo kuha.

zaliga ti se kar opogumi in večkrat kaj napiši. In kako je vaša princeska Alina Zoja?

planinc user posted image  user posted image  user posted image  za kaknje in lulanje. Pri nas še nismo tako daleč. Včeraj je bil sicer cel dan brez plenice in je lepo povedal, danes pa se je zjutraj pokakal v hlačke. Zdaj pa je spet brez in bomo vidli kako bo. Je pa tako fajn, ko gre lepo lulat in ni treba menjat teh plenic user posted image

Sem si ravno kavo skuhala...jo popijem potem pa šibam delat.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 3144
   RE: junijči in junčike 2006
4.7.2008 12:19:28   
planinc1978
ojla, punce, kako

Jaz sem danes ful vesela....sem zjutraj že v tretje postala teta. Moja sister je rodila sinka Svitauser posted image user posted image user posted image

drugače se nam pa očitno spet pripravlja nevihtauser posted image , se je tako stemnilo, da imam luč v pisarni.

Jah s tem našim odvajanjem od plenic sem očitno včeraj majčkeno pretiravala...se je včeraj 3x polulal v hlače...ma je hecen, k govori NE in kaže na tla (v smislu, ne smem lulat po tleh user posted image user posted image )...eh bomo ga že odvadli do septembra ni vraguser posted image .

In kako ostale....pozdravljena in WB zaliga, kako se kaj rihtate?? Nina, kako poteka nosečnost?? Kam se nam je pa PIRANJA spet skrila.......

Nič punce, lepo se mejte...danes je petekuser posted image


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 3145
   RE: junijči in junčike 2006
6.7.2008 13:37:17   
Erdbeere
Ojla punce, ničl kaj niste čvekulje. MI smo včeraj zvečer prikorovlatli z morja in je bilo fenomenalno. Žiga je tolk  užival, da ni za opisat. Ko bom utegnila vam še kakšno slikico nalimam.

Sobo smo imeli praktično na plaži, tako da se nismo nič kaj namučili.


Planinčeva, čestitam k si postala v tretje tetka in naj mali Svit lepo raste.

Nina upam, da lepo prenašaš nosečnost. Pa čestitke za zadnji opravljen izpit user posted image user posted image user posted image

Zaliga jest se te pa še spomnim, na začetku si se sem pa tja oglasila.

Evo toliko za zdaj, zdej pa šibam posodo pospravit pol pa mal v mizule, mam še mal utrujenosti od dopusta user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3146
   RE: junijči in junčike 2006
7.7.2008 12:27:33   
bori2
Halo in helou.

Da se nahitro še jest javim in vsem vašim sončkom še enkrat voščim vse najlepše in najboljše in da bi še naprej tako aktivno nagajali mamicam,... user posted image user posted image user posted image

No drugače pa na kratko: za nami peklenski mesec, jutri bo 14 dni od Marušine operacije žrelnice in mandeljčkov. Pa da ne bom predolga. OBUPNO. Vde obupno. Upam, da ne bo treba nobeni od vas NIKOLI gledati vaših sončkov v anesteziji. Sedaj počasi okrevamo, ma gre res počasi. Po 14 dneh smo še vedno samo na juhi in sladoledu,...

Matic je pa pobalin. Jih špiči od jutra do večera, ma saj poznate zadeve. Odvajanje od plenice se konča pri nas z mokrimi tepihi in kupčki po balkonu,... bomo menda drugo leto še probali,...

alo, vam še par slikic pripopam, pa se beremo.

tole sta Matičevi rojstnodnevni torti:
user posted image

Tole sem naredila sama,...

user posted image


Takole se motimo op operaciji grla - obup, vam rečem,... ustvarjamo, packamo, vse za en nasmešek,...
user posted image

Tole je pa zadnji dan preden smo šli v bolnico,...
user posted image

Tole je eno od rojstnodnevnih daril,..
user posted image

Bom drugič pripela še kaj,...



< Sporočilo je popravil bori2 -- 7.7.2008 12:33:25 >

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3147
   RE: junijči in junčike 2006
7.7.2008 14:02:20   
planinc1978
Madona bori, si mi zdejle ene lušte po sladkem naredila. Torti izgledata u iber njaaammmi.

Huh, tele operacije, upa, da vam bo čimprej bolje, do takrat pa le packajte in ustvarjajte, da se mal misli drugam preusmerijo.user posted image user posted image user posted image za čimprejšnje okrevanje.

Drugače se mormo pa mi mal pohvalit. Že nekaj dni smo praktično brez plenic in za vsako lulanje pove...zgodi se tudi, da dobro ne pridemo iz kopalnice, mora spet itiuser posted image user posted image user posted image user posted image in tudi ponoči je suh. Pleničko damo sam še za spanje- preventivno. Eh, sm ponosnauser posted image user posted image user posted image user posted image .

Erdbeere, vidim, da ste se meli fenomenalno na morju....jaz spet komaj čakam dopust....ta vročina me ubijauser posted image


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 3148
   RE: junijči in junčike 2006
7.7.2008 14:55:09   
PIRANJA
Hello,
sej vas pridem vsaj prebrat vsak dan, če že na internetu ne upam biti dolgo. Nikamor se vam nisem skrila.
No sedajle se mi je naredil zrak čist in sem vas prišla še pozdravit.

user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke vsem ki ste že tako pridni in nimate več plenic. Naš sonček, pa kar prosi za novo pleničkouser posted image . Zato se priporočam za kakšen recept, kako to rata...user posted image
Se nam pa rola v tej vročini in komj že čakamo dopustuser posted image

Toliko na brzino.

Vas še kaj obiščem..


(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 3149
   RE: junijči in junčike 2006
7.7.2008 20:06:15   
mimi30
Planinčeva, čestitke user posted image user posted image user posted image malemu korenjaku za odvajanje od plenic. Vidiš pa je prehitel vse ostale junijčke. Vse ob svojem času, eni so hitrejši pri eni stvari, drugi pri drugi. Kako pa kaj z vašim čvekanjem?

Bori, super tortice, da si kar prste oblizneš. Si katero sama delala?

Smo bili v soboto v cirkusu in je Nejc zdržal celotno predstavo. Zelo navdušeno je ploskal in celo jahal konjička ter se slikal na kameli. Vsak dan pove, da je bil v cirkusu in da bi rad šel gledat živali ter našteje vse kar je videl.

Drugač pa nas tale vročina zdeluje. Še 14dni in gremo na morje. user posted image

 

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?