|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
23.10.2007 7:55:12   
Erdbeere
Dobro jutro čveke user posted image

Evo mene spet mal, včeraj sem imela tako norišnico v sluzbi, da tud na kavico nisem mogla prit.

Danes pa mislim, da bo bolje, bomo videli.

Kako ste?

Mi smo se spet fino naspali, samo zdaj moram še pogruntat, kako se spokat od doma prej kokr 6.50 ker moram ob 7.00 bit v službi??? Imate kakšen predlog user posted image

Sej ne vem ali sem že napisala, ampak pri nas jima kar dam že bundico. Nočem, da se mi kateri prehladi (končno smo spet zdravi). Žiga pa dobi tudi trak na ušesa, če piha veter, drugače ne, čeprav sem ugotovila, da mu prav paše, ker ga zgleda zebe v glavo se nič ne pritožuje čezenj.

Teja je pa danes celo šal s seboj odnesla, ima ravno nobega pa je zato tok popularen zgleda, je prvič rekla, da jo zebe in da rabi šal, ponavadi se morava za šal vedno skregat.

Evo grem nazaj delat.

Aja kavico sem pozabila skuhat....izvolite user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  poglejte kako fletno migajo danes tele naše kavice user posted image user posted image

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 2376
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
23.10.2007 12:22:19   
planinc1978
da nas malo premaknem spet na prvo stranuser posted image

Hvala lepa Erdbeere za kavico...., hm, za jutranje zbujanje, kaj pa vem, naš zadnje čase kar spi- tud do 8h ( dobro da jaz začnem ob 9h), drugače bi ga mogla zbujat. Jah, bo treba kr budilko si naštimat mal prej, da boste vsi ob uri na "položajih"user posted image user posted image .
Drugače smo pa tud mi, oziroma kar že nekaj časa lepo spimo, sicer včasih kaj pojamra, pojokca, ampak ga kr pustim, in lepo zaspi nazaj brez, da jaz hodim k njemu, če pa res joka- sanja, pa ga pridem mal stisnit.

Hm oblačenje, bo treba res bundico uvest, ja, če bo šlo tako naprej....

Nič punčare, grem mal delat..


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 2377
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
23.10.2007 14:36:58   
Anonimen
Dober dan punce,

sem prišla poškilit če je katera danes kavo skuhala, da si malo postrežem. user posted image

Tudi mi spiiiiiimoooo, zdaj po tolkem času prespanih noči, si že upam malo glasneje povedat. user posted image
Oblačimo pa že kar bundico mi, gremo ob šestih od doma, domov pridemo okrog četrte, ko tudi ni tako toplo. Vztrajamo še brez kape, razen te dni jo Sara dobi, ker pri nas severnik prav zavija okrog ušes. Sta pa še v dokolenkah.

Tako, zdaj pa odhajamo domov, grem pol urce prej danes. Komaj čakam zopet prostega popoldneva, ko je tak fajn toplo not, diši po kostanjih, me punce pa na tleh z lego kockami user posted image

Lepo se mejte

(odgovor članu planinc1978)
  Neposredna povezava do sporočila: 2378
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
24.10.2007 7:26:18   
Anonimen
Dobro jutro punce...je že sreda, ne? user posted image

Evo, danes sem jaz prostovoljka user posted image  in vam ponudim za lep začetek dneva user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa upam, da jo sploh katera pride vzet. Bo treba začet karte štemplat, da se boste bolj pogosto javljale....user posted image

Kam pa je Monika pobegnila?

No, v glavnem....hotla sem vas vprašat, če ima katera kako učinkovito metodo....kako postričt naši tamali čmrlji nohtke na nogi, brez da bi jaz švicnila zraven od napora. Mislim, punca ponori ko vidi da greva nohtke stričt, se dere, zvija noge....jaz sem čisto mokra zraven, ker me je strah da je ne bi pičila. user posted image
Nam se bližajo prve počitnice s šolarko. user posted image  Sem skoraj pozabila, še sreča da so danes v šoli zjutraj pobirali prijave za šolsko varstvo v tistem tednu počitnic. user posted image  Ker bom jaz v službi, smo kar atija določili za dopust.user posted image  

Nič, to je za zdaj vse, vas še pridem pokukat kasneje. Pa ja si ne privoščit, da bo katera kava ostala nedotaknjena. user posted image  Lepo bodite

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2379
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
24.10.2007 9:12:15   
planinc1978
Dober dan...bojka o hvala za kavico, me lahk že štemplašuser posted image .

No moram rečt, da smo danes tud mi padli v klub bolančkov.user posted image Celo noč nismo spali, je imel zamašen nosek in je stalno nekaj pojokcaval in se premetaval in me ni pustil od sebe. Spala sem itaq zanič in sem kruser posted image

jah sreda je tu, še malo in bo petek, potem imam pa spet končno po dollllgggem času vikend fraj. Sem si nekak izborila, ker imamo v družini ohcet...to bo veselo...

Nič alo punce, a bo še katera kaj povedala, nekam ste poniknile spet....user posted image


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2380
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
24.10.2007 12:09:53   
Anonimen
Planinc, ena user posted image  za tvojega bolančka in zaspano mamico. Upam, da se hitro pozdravite. Nosek pa pridno čistite, da se ne bo širil prehlad in bodo ušesa bolela. ....Spanje pa je bolj bogo ja, ob prehladih. Držite se.

(odgovor članu planinc1978)
  Neposredna povezava do sporočila: 2381
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
24.10.2007 14:22:00   
bori2
Dan punce,

se še jest postrežem kavo.user posted image Hvala, -bojka. Planinc upam, da ti Lukec hitro ozdravi, jest mojega lumpa, ko ne more spat kar na sredo najine postle dam in mam potem robčke blizu za čistit noska in čaj, če se ne more odžejat. Saj ne da se boš naspala, ma vsaj hodila ne boš naokrog.user posted image

Moja dva sta zaenkrat dobra, noski so se sšistilo, Apisirup boma pa še kar naprej dajala,... Sestavine so med, propolis in materina dušica, tako da kaj dosti se nebi smelo zgodit, kajne?

Jah, tudi jest pogrešam Moniko, lepo, da se oglasi Natti, pa tudi Kaktee in ostalih nisem že lep čas slišala.

Smo si pa drugi teden prosto vzeli, tako, da bomo malo uživali skupaj. Tudi če so "tagrdi" prazniki, bomo vsaj malo skupaj,...

Alo, se beremo, mejte se in eno user posted image ob tem grdem vremenu,...

lp, Bori2

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2382
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
25.10.2007 13:00:11   
Erdbeere
No dobr dan,

se spet po parih dnevih javljam. Kavice ni danes???

Ok potem pa izvolite user posted image user posted image user posted image , jaz bom pa včerajšnjo od bojke vzela. Matr bom lepa user posted image user posted image

Pri nas se je pa Žiga danes zjutraj zbudil s popolnoma suho plenico...očitno se je naveličal plavanja, ker običajno je do vratu moker.

Je pa pri nas novo to, da so me danes klicali iz vrtca, da ima Teja uši....to bo veselica zdej par dni pri nas. Matr sem tok jezna, moramo še nekam na obisk, k sta mela maladva 1 mesec user posted image user posted image  nazaj že rd, pa nam nikakor ne uspe...skoz je nekdo bolan in evo zdaj smo zdravi, sem želela ta vikend tja, pa spet ne bo nič, ker ne želim, da še tja nesemo kakšno gnido user posted image user posted image  Prav slabo vest imam že zaradi tega.

Nič šibam naprej delat, me kr nekaj zasipajo z delom zadnje čase.

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 2383
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
25.10.2007 13:56:32   
nina166
Alo!

Moj večkrat izjavi, da če bi bil Domen v vrtecu, potem pa bi že znal sam jest na žličko, da bi bolj govoril, ker bi se naučil od starejših,... KO pa berem vas in vidim da imate kar naprej bolane otroke in kaj podobnega pa vidim, da je vseeno boljše če je kar pri babici. Govorit in jest na žličko pa se bo tudi naučil.

Erdbeere upam da se čimprej rešite uši. To je res ena nadležna zadeva, se spomnim ko sem jih imela jaz kar naprej ko sem šla v šolo in mi je mama umivala glavo z enim smrdečim šamponom, pa z roko pulila dol gnide, da me je tako bolelo. Je pa zoprno ker jih kdo prinese v vrtec in potem jih vsi dobijo.

Grem se hitri skuhat, potem pa na predavanja. Lepo se imejte, čao

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 2384
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
25.10.2007 19:22:39   
Erdbeere
Planinc, upam, da se tvoj revček čimprej pocajta, mi gremo zdaj drugič prat glavo, je imela zdaj eno uro en smrdeč šampon gor, verjetno je to to nina in zdej grem glavo oprat potem pa razčesavat in dol vlečt gnide user posted image user posted image user posted image to bo še joka. Mater pa vse sem oprala cunje od Teje, posteljo sem ji preoblekla, upam, da se jih čimprej rešimo.

Nina kar se tiče govorjenja, Žiga reče ata, mama, amam, papa, teta, teja in to je tud po mojem vse. Z žlico pa je sam, hoče kolk gre pa v usta pa raje ne vprašaj, kakšen dan vse, drugič pa vse mimo pol je pa jok.

Evo grem glavo pucat, čaw

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 2385
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
26.10.2007 7:55:28   
Anonimen
Dobro jutro punce. Na našem koncu že zopet dežuje s polno paro. user posted image  Upam, da imate vsaj ve boljše vreme.
Evo, izvolite svežo user posted image user posted image user posted image user posted image .

Erdbeere pa ne pozabit oprat plišaste igrače, tam se tudi rade uške zasidrajo. Lahko pa jih v skrinjo pomečeš za nekaj časa, tudi baje pocrkajo. user posted image Mi smo našo Marušo z nekim losjonom pošpricali kar preventivno, ko so v šoli razhajale, tisti ni smrdel. Smo pa si takoj na začetku kar vsi doma oprali glave. Tista stvarca pa je smrdela kot user posted image . Pa upam da bodo v vrtcu kar strogi glede pregleda glav in da se jih čimprej rešite. Ker tole zna trajat, pa tile šamponi so hudičevo dragi, in naša frkljica ko ima na glavi tolko las....sem porabila enega celega. Gnide pa....joj vam nič ne privoščim, pa še dolge laske imate. Upam, da ste vse skupaj odkrili dovolj hitro in jih še nimate tolko. Malo počekiraj te preparate v lekarni. Tale naš losjon ima napisano gor, da uniči tudi tisto snov, s katero bi se naj gnide lepile na laske in gre potem dol vse skupaj. Samo imena pa ne vem. Je pa to neka naravna stvar, kao.

Nina.....uf, še kako boste govorili, pa čebljali, pa vse....Pa jedli sami in trmarili za mizo. Eni prej, drugi kasneje. Tudi v vrtcu niso vsi že tako samostojni. Tak da. Kar uživajte doma v varstvu.
Čeprav jaz sem trdno odločena, da bomo Saro kar hitro popokali v vrtec, ko bo začela kazat znake, da ji manjka njena družba. Pri Maruši je to bilo precej očitno. Do takrat bo pa pri babici.

Ja, nič. A si je katera za drugi teden dopust splanirala? Jaz bom pridno delala. Bo pa ati doma s tamalima čmrljicama. Pa verjetno bosta kak dan šli k babici, ker ima ati še veliko za napravit zunaj pred zimo. Drugače pa nimam nobenih planov kaj posebnih. Smo mislili čez vikend v živalski vrt, pa je vreme bljak. Jutri ima Maruša nek nastop, potem žurimo kar naprej na en rojstni dan. Nedelja upam, da bo ostala samo nam. user posted image  Aja, ne. Gremo si pogledat treninge v neko drugo jahalno šolo, ker tukaj Maruša ni niti malo zadovoljna, jaz pa tudi ne. user posted image

Punce lep dan vsem skupaj.
Naši učiteljici sta gledali glave otrokom zjutraj, potem pa še v varstvu popoldan. In kar po hitrem postopku pošiljali domov. Hvalabogu.

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 2386
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
26.10.2007 10:03:58   
nina166
Hitro moram nekaj nakracat, drugače bomo padle na drugo stran.

bojka hvala za kavico...je tako pasala, bom pa popoldan še eno, če ti bo katera ostala user posted image  user posted image  user posted image

tudi pri nas imamo slabo vreme user posted image

drugi teden pa imam jaz v petek planiran dopust, moj pa ga tudi planira, samo še ni 100% da ga bo lahko imel

se še kasneje kaj oglasim

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2387
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
26.10.2007 10:59:55   
planinc1978
hoj punce,

Mi smo kar se tiče noska malo boljše, smo danes ponoči že lepo spali, ma je pa začel sedaj kašljatuser posted image . Upam, day se ne izcimi kaj hujšega...siten sicer ni, no ja le toliko, ker po tem grdem vremenu ga ne pustimo ven, da se še bolj ne nahladi...

drugače pa ..hja...erdbeere mi smo doma prakticirali neko stvar( glavnik na baterije, ki pobije uši) s katerim smo razčesavali lase. nevem pa, kako bi deloval na tako lepih dolgih laseh, kot jih ima vaša Teja...Upam, da se čimprej izboljša, pa da nebi rabili postrič lase...en user posted image za Tejo, da bo čimprej bolje. V leka<rni pa se le pozanimaj, kaj "nudijo" za uši- sem prepričana, da imajo celo goro stvari...

Nina, najinauser posted image pa podobno razmišljata glede vrtcauser posted image . Tud Luka še nič ne pove, pa tud pri hrani je bolj ali manj komot in se pusti razvajat. Mora pa imeti svojo žlico v rokah in potem z njo meša po hrani...., bo že

Glede drugega tedna: Jaz delam v pon. in tor., potem imam pa v petek dopust, v soboto bom pa verjetno prišla spet mal v službo pokukat...
Tako, šibam, kaj narest...


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 2388
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
26.10.2007 12:32:47   
Erdbeere
Evo mene, sem včeraj prala glavo z enim smrdečim šamponom, prala na veliko, glavo spucala, danes je zgledal kr ok, sicer bo verjetno sem pa tja še kakšna samo upam, da se jih čimprej rešimo. Mi je pa kolegica rekla, naj jo drugič kar z lakom za lase našpricam, ekr baje na lak ne gredo, tko da tud to sprobamo v bodoče.

Drug teden jaz tud pon in torek delam v petek imam pa dopust. Možek pa skoz dela, še soboto ima delovno. Upam, da bo kaj boljše vreme, ker tale dež mi gre že rahlo na zivce.

Danes dopoldan sem pa avto preobula, ima dva nova čevlja, tko da en je že pripravljen za zimo. Zdej bom mogla pa še enga peljat.

Žiga pa če bo vse po sreči gre v vrtec septembra, ker prej pri nas ni mogoče. Komaj čakam, sej pol bo pa po mojem še on doma pa bolanuser posted image

LP

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 2389
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
28.10.2007 12:55:44   
nina166
Punce slabo nam gre...sem nas komaj našla, sem že mislila, da so temo brisali user posted image  user posted image  user posted image

Pri nas smo imeli danes nekaj problemov glede ure...se je Domen zbudil že ob 5-ih...po tanovi uri pa je bilo to že ob 4-ih user posted image  user posted image  user posted image  Pa naj mu bo, ker še ne pozna na uro user posted image  user posted image

Erdbeere upam, da ste se rešili uši?

Drugače pa grema danes z mojim user posted image  po dolgem času spet sama malo na okoli. Me je povabil v kino danes popoldan, Domen pa gre z babico in starim atom malo vandrat okoli. Hodima pa po novem v kino popoldan...ko kakšni otroci, samo boljše to kot nič.

Lep dan želim vsem, jutri pa si le vzamite malo časa in kaj napišite user posted image  user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 2390
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
29.10.2007 7:39:50   
Anonimen
Punce dobro jutro....vidim da boste tudi ve večinoma delovno ta začetek tedna user posted image ...no, jaz bom še v petek, če vas to kaj potolaži. user posted image  

Joj, naš vikend je minil zopet s polnim šusom. Kam bežijo ti dnevi user posted image  
Imamo pa novo rano na ustnici. user posted image  Ni presekano, je pa fajn oguljeno. Zobki so ostali celi. Hvala bogu.
Nam pa trojkice rinejo zgleda ven. Zopet imamo vse v ustih.
Mi smo bili v soboto na praznovanju rojstnega dne od prababice najinih čmrljic. Tako sta noreli, da smo prišli domov čisto fuč, šli posledično malo bolj pozno spat in se zbudili "normalno", čeprav je bila ura prestavljena. user posted image
No, včeraj je bila zgodba drugačna. Sara je omagala zjutraj ob desetih in spala do dvanajste, tako da so naši dopoldanski načrti padli v vodo. Potem pa popldan ni hotla spat. Ob petih pa je bila koma, ampak spat pa ne. Je bilo pa fajn sitnarit. Je ati vprašal če me lahko na randi povabi. user posted image  A vam povem kako to zgleda? Čmrljici nabaševa v avto, za prvim ovinkom zaspita in potem se zapeljemo na en lep kraj, kjer imaš mesto spodaj kot na dlani in zvečer to zgleda res lepo. In imava nekaj trenutkov zase. user posted image  user posted image  In je bil večer rešen. Mislim, včeraj popoldne sta bili res obe.....user posted image  niti ne najdem besede.

In ja. Ker imamo mi že nekaj časa avto zimsko obut, sem včeraj prijela v roko tudi že prvi sneg....je še vedno bel, mrzel....toliko v vednost.user posted image

Nič, jaz ta dva dni ne bom nič na izi, ker imamo za napravit en obširen popis robe....z vsemi tistimi milimeterskimi številkami iz škatel. user posted image  

Lepo se mejte....

(odgovor članu nina166)
  Neposredna povezava do sporočila: 2391
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
29.10.2007 9:17:03   
planinc1978
Dober dan čvekice...

Hm bojka pester vikend..., Nam je tudi mignil s svetlobno hitrostjo..., v soboto smo bili na eni poroki, Luka je bil pa ta čas priden pri moji teti. Je celo pri njej prespal, da smo se mi lahko malo naspali, potem sem ga šla pa iskat in mi je celo tetino stanovanje razkazal..., skratka prestavljena ura mu ne dela nekih velikih težav. Včeraj je zaspal ob osmih in se danes zbudil ob sedmih. V soboto pa je ravnotako šel spat ob osmih ( po stari uri) in se zbudil ob sedmih ( po novi)....

Drugače smo pa še malo prehlajeni. Iz noska mu ne curi več, mu pa vlečemo velike zelene "muce" ven, pa pokašljujemo tudi še malo.

Bojka, ti delaš, tvoja tavelika punca ima pa prve počitnice, kaj?? Jah jaz moram bit tudi še ta dva dni pridna, sicer se mi neda pretirano delati, tako da bosta ta dva dneva bolj "na izi"...potem pa tri dni fraj. V petek imamo namen mal v šoping skočit. Luka potrebuje dvoje malo podloženih hlač in nekaj majčk...pa tud zimsko obutev mu moram kupit, ker v supergah pa ja ne more več hodit okol...., spet se bomo mal spucaliuser posted image ...

Nič punčare, pridne bodte...


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2392
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
29.10.2007 9:18:03   
planinc1978
Monika vidim, da čekirš: Pozdrav v živo...user posted image

_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 2393
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
29.10.2007 10:14:22   
monika30
Pozdravček tudi tebi Planinc!

Se opravičujem za odsotnost user posted image . Sem bla zasuta z delom, pa še na seminarju vmes, tak da...
Nisem čist prebrala vsega, kar se je vmes dogajalo. Bom zdej zatežila, če mi kej ne bo jasno.

A ste kej na krompirjevem dopustu ta teden?
Jaz bom jutri doma, v petek pa bo tašča čuvala Klemna.

Nina, a si se lepo imela v kinu? Mi tudi samo popoldne hodimo ven. Pa če sem čist iskrena, se meni zvečer tako ne da ven. mi kr paše pod kovtrom gledat tv v teh mrzlih dneh.

Kaj je zdaj Bori2, a Kik bo al ne bo user posted image ? Jaz bom jutri v Brežicah, če bo ktera tam...

Mi smo že skozi včlanjeni  v klub bolančkov, imamo že stalno članstvo user posted image . Šmrka, pa kašlja po malem. Pa samo da ni vročine, pa sem že vesela.
Tudi nam rine ven še zadnja trojka.

Lepo se imejte.


(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 2394
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
29.10.2007 10:51:27   
Erdbeere
Evo še mene na brzino.

Mam fulllllll dela, jah konec meseca je pa je treba DDV-je narest.

Pri nas smo se zaenkrat, trkam, upam, da za zmeraj rešili uši, sem ji vsako gnido podebej ven pobrala, danes je šla z polakiranimi lasmi v vrtec, da ja ne dobi spet tega sranja, ker šampon smrdi miljon na uro.

Žiga mi je pa po novem začel iz postelje uhajat, spleza čez ograjo in se gre lepo raziskovanje po stanovanju. Samo ne vem kako ga naj potem, ko se odloči da ne bo več spa, prepričam, da se ni čas za vstatuser posted image

Drugače pa zgleda bo danes spet mogla miška na obisk priti, Teji bo kot vse kaže drugi zobek ven padel. Zgleda bo to tko hitro kokr so ji ven hodili (vsi štirje na enkrat - vse štiri enice, vse štiri dvojke...)

Jah nič šibam naprej delat, aja mene jutri ne bo v Kika user posted image  moram v službi bit. V petek sem pa doma, bom pa imela dopust, jupiiiii

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 2395
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
30.10.2007 7:51:22   
Erdbeere
Samo, da nas malo prestavim, pri nas je novo to, da bo spet zobna miška prišla na obisk, je Teja včeraj izgubila drugi zobek.

Žiga je še naprej zdrav, trkam, priden, nagajiv, najvažnejš pa je da spi celo noč user posted image user posted image  matr sem vesela, da bolj ne.

Evo šibam naprej delat, ker mam spet en velik kup za narest, sej samo še danes, pol mam pa počitnice do ponedeljka user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 2396
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
30.10.2007 7:51:56   
Anonimen
Dobro jutro punce

Evo, za tiste ki pridno švicamo v službi user posted image user posted image user posted image ...a jih je premalo? user posted image  One tadruge, ki sem jim danes zjutraj taaaaaaaak zavidala, pa si naj same skuhajo. user posted image
Smo danes punce  odrinile od doma, da bo ati doma lahko našemu pesotu končno pesjak naredil tak, kot smo imeli namen že od začetka. No, in nam je uspelo ob petnajst do sedmih, ko bi jaz morala že biti skoraj v službi, se ravno v avto vsest doma. user posted image  Da je bla mera polna, pa nas je babica pred blokom cel čas čakala, ker je mislila da jaz sama ne bom mogla gor vsega natovorit. Ajej. No, zdaj sem končno v službi, tamalidve pa jezita babico.

Erdbeere tega plezanja iz postelje je mene že zdaj strah, samo tvoj plezalček je kar pohitel. Mi smo pri Maruši imeli kasneje s tem probleme. Smo pa ji njeno posteljico dali k taveliki postelji zraven, tak da se je najprej zbasala preko ograje na svojo posteljo, pol pa iz nje dol, kar itak obvladajo že zelo hitro. user posted image

Punce, a ve še vedno uporabljate previjalne? Meni tista višina ful odgovarja in jo zvečer kar tam gori porihtam, pa zjutraj tudi se tam urediva. In zdaj razmišljam, če bo šla v svojo sobico spat, bom zvečer obvezno prezračila not, da bo bolj hladno in svež zrak. Kje pa jo pol naj preoblačim? Verjetno bo treba previjalno nekam drugam dat. SI delam probleme, ne?user posted image  Kako pa imate ve to porihtano? Ker ni šans da mi spi v toplem, smo že zdaj v spalnici navajeni na hlad in se pol zavijemo in spimo kot angelčki v svežem zraku.

No, zdaj pa delat pridno.....Erdbeere DDVji že na DURSu? user posted image  

Pridne bodite

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 2397
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
30.10.2007 9:08:02   
planinc1978
Hm, Bojka, jaz previjalne že dolgo ne uporabljam več. Sicer nisem niti imela tiste taprave. Samo podlogo, ki smo jo dali na komodo. Ko smo se pa gor selili, je komoda pristala v spalnici, preoblačim ga pa v dnevni na kavču- posledično ga moram pol tud po celem kavču lovitiuser posted image . Nekak smo se na to navadili in ni take velike panike. Babi ga pa tud dol na kavču v dnevni previja.
Hm  nekaj se boste že domislili, če imate tok hladno sobico- kaj pa v kopalnici na pralnem stroju- eni to prakticirajo. Mi bi tud na pralnem, pa na žalost stoji tik pod steno, ki se lomi ( smo v mansardnem stanovanju) in to ni mogoče.

Drugače smo pa danes spet lepo pančali ( 20h - 7h).

Aha imamo pa še en problem- že kar nekaj časa nam Luka noče sadja jest, nič. Samo mal banane poje, drugo vse ven pluva. user posted image user posted image user posted image user posted image . Smo probali s kašico, pa ne pali...hudiča je čist brez sadnih vitaminov.....

Nič, lepo preživite praznike, upam, da nebo dežja....


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2398
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
1.11.2007 23:22:20   
nas5
Našla sem pot do Ringaraje, končno!user posted image Živijo!!!
Naša Tini je imela v ponedeljek hud astmatični napad. Revca je tako piskala, user posted image po inhalacijah pa spala 3 ure, čist pr mir.Zdej imamo terapijo 2 dni na 4h, 2 dni pna6h itd. do 12h. Je pa že mal boljša, dajemo ji antibiotik, pa fiziološko in inhalacije. Vse pusti in miruje, sam maske pa ne mara.user posted image Pa jst ne vem, ka morjo vsi 3 moji otroc to met, a so se res po men vzel!?
Drugače smo bili super, kg. ima okrog 14, dolge laske, katere ne mara spet z gumico. Zelo rada ubuje očitove teniske al pa kere druge čevlje in se afna.user posted image Uživa, če lahko koga okol prneseuser posted image Uboga vse, sploh če ji obljubim čokolado.(čola ji reče) Najraje se igra, ne boste verjele z avtočki in kockami. user posted image zadnjič je našla pod posteljo Rokov džip na daljinca. Si mislite kako sem se ustrašila, ko je začelo ropotat?! Tina pa eh sam smeh jo je bil!

Mal sem vas prebrala nazaj. Jst tut nism mela previjalne, sam tisto desko oz. podlogo, pa smo jo dal na mizo v kopalnici. Našo pa itak oblačujemo med tekom po sobah. user posted image Najraje je v sami plenici. Kar se tiče uši, naš trije so jih mel polet. Smo fante postrigl na vojaško, Tino pa mal manj, sem jih pa mazala z nekim rcnijam od justa. Ful pomaga, šampon ni za nikamor. Tri dni, pa jih ni blo več.
Glede oblačenja, jst jo zjutraj mal pred 6, oblečem kr v dve trenirki, pa bundico. Zraven pa nabašem še Nivein ruzak. Ker je ne zebe, pride k babici vedno dobre volje.

Ojej, kok je že ura. Jutr sem še s Tino doma, v soboto pa grem rabotkat, bo oči z njo.
Mejte se fajn, pa brez zamere, ker se vam oglašam bolj poredko. Sej mislim na vas velikokrat.

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 2399
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
2.11.2007 7:48:53   
Anonimen
Dobro jutro....ja, vem.....vse še spite doma....ok, naj vam bo.....Kavice vam bodo itak vaši dragi doma skuhali, tak da ne bom nič kuhala. user posted image

Najprej....nas5 lepo pozdravljena. Glede avtomobilčkov in kock....podajmo si roko. Veš, med junijskimi dojenčki 2006 je preveč fantov, da bi junijske punce lahko neko manijo s pupami gonile. user posted image  Mi smo na istem. Čeprav naša tamala se rada podi z Marušinim vozičkom. Pa ne zaradi tega, da bi not pupe prevažala. Njej je zanimivo, ko se lahko v vrata in druge ovire zaleti....to ji je smešno. Drugače pa...imamo knjigice z avtomobilčki, v dnevni že pravo garažo malo večjih avtomobilčkov za poganjat, v sobi se lahko spelješ kadarkoli na kaki manjši izvedbi,...user posted image  Ko pride časopis zjutraj, se lepo usedeva za mizo in čitava....seveda....ona išče po slikah kje bo našla kak avto.

Nam pa je uspelo skoraj nemogoče. Naša tamala je vzljubila aventov magični lonček. user posted image  Jao, končno. Čeprav ji je še naprej najbolj všeč, če lahko pije iz kozarčka. No, ampak magični lonček pa je rešitev za mene, ker ne bo več teklo nič po tleh.

Smo pa tele praznike preživeli umirjeno. Po dolgem času smo imeli čas samo zase. Je pasalo.

Vikend bo pa zopet bolj pester, gremo pozdravit dva abrahama, pa v šoping bi morali....zopet bo premalo časa za vse. user posted image

Lepo se mejte doma in uživajte. Sem vam malo fauš....ne tak hudobno, tak prijazno fauš. user posted image


(odgovor članu nas5)
  Neposredna povezava do sporočila: 2400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?