|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
2.11.2007 8:09:49   
bori2
KAve ni?user posted image user posted image user posted image

Bom pa jest skuhala,... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Postrezite si, kar vam paše.
Jah nič nam ne gre to pisanje, pa kar razumem, so prazniki in izkoriščate lepa vremena. Jest sem danes v službi, sem bila v ponedeljek in torek doma in sta zdaj moji cimri. Nimaš kaj, demokracija,...

Smo pa izkoristili te "počitnice" v nulo. V soboto smo zapravljali v Celovcu - Monika sorry, sem zapravljala v avstrijskem Kiku- obljubim, da ko bom na vašem koncu grevi na kavo,... Ampak punce Kik je res zakon. Sem rekla, da vam prav napišem, da sem kupila vsakemu 3 bombažne majčke (86 in 122 št.), en flis, vsakemu 4 zokenčke, vsakemu 1 kavbojke, ene žametke, vsakemu 2 žabe in  Maticu termo brezrokavnik, obema termo trake za ušesa in vsakemu eno kapo ter vsakemu 2 frotirsati pižami za celih 41€. Skupaj 22 kosov (štumfki so po 2 v paketu) za 41€. To je 10 starih jurjov. Pa naj še kdo reče, da se ne splača. Majčke so med 2 in 3 €, hlače med 3 in 6 € ,... Jah in vse sem že oprala in je ok. Tako, da smo se ustavili samo še v C&A, sem si jest nabavila puloverje (ti so bli po cca 20€) in v Toysu za Legote - jih bo nosil Miklavž.

V nedeljo in ponedeljek smo rezali buče in pometali listje, šli na pokopališče in v torek na kopanje na Bernardin. Je pa blo v bazenih tako vroče, da človek crkne, ko se proba v bundo speštat. Glih da sem ju oblekla,...

Jagodka, nas uši še niso dobile, ko sem jih pa jest iz šole nosila smo meli pa en tak kvalitetno smrdeč šampon za lase,... mater je smrdelo. Aja, pa pliše res operi in v sušilca vrzi, ker drugače ne boš nič rešila,...

Ja sadje je pri nas samo zadnje čase problem, ki ga rešimo tako, da mu ga v roko cel kos damo (npr celo oplupljeno hruško) in ga na dvorišče pošljemo. Potem poje, ko niti ne ve kdaj,... Maruša pa ima od vedno najraje sadno solato v kozarčku na peclju - kaj čmo, samo, da poje.

Previjamo se mi na podlogi v Maticovi sobi in hvala bogu, da je tako, ker imam vse pri roki,... omaro, plenice, pa še bežći mi ne povsod. Tudi oblačenje je v sobi. Edino Maruša se oblači zadnje čase sama, tako da trenutno furamo neki "roza-bleščeč-turbo" stil,...Me bo enkrat še kdo v norišnico zaprl. Na pajkice si navleče zlate balerinke, kavboljski đeki, pas, plet in potem še kako špango ali obroč s perjem v glavo,... ma nima pomena,...

Alo babe, se pišemo,... Sem vam fovš, da ste na ta lep SOOONČEN dan fraj in z vašimi čmrlji,... Pa ne prijazno fovš, kot Bojka nad mano,... zares fovš,...user posted image user posted image user posted image

lp, Bori2

< Sporočilo je popravil bori2 -- 2.11.2007 8:11:05 >

(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 2401
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
2.11.2007 18:56:07   
Erdbeere
Oh ja če fovšija bi gorela bi bila v ognju cela...user posted image


Jah mi smo pa danes uživaliiiiiiiii, smo bili skoraj cel dan zunaj, notri smo prišli pred 15-imi minutami, smo s sosedi zunaj pekli koruzo pa jabolka pa mamice smo pile borovničke user posted image user posted image user posted image

Jah zdej pa otroka gledata risanke in gresta povečerjat pa spat.

Mi se previjamo kar v otroški sobi na previjalni, mi jo je možek tako fletno naredu in mi sploh ne pride na kraj pameti, da bi ga kje drugje preoblačila, ker potem bi ga tudi jaz v letečem položaju napravljala, tko mu pa dam flašo v roke in lepo leži ter ga komot brez truda preoblečem.

Kar se sadja tiče ima najraje jabolko in to mu kar polovico jabolka dam v oko in ga je, z lupino vred. Pa zadnje čase bi jedel samo kumarice in sir, to bi bilo pri njemu skoz, zdej je ze tako velik, da gre sam do hladilnika in mu že uspe odpreti vrata in potem postrezi si sam.

Kar se tiče ušk, smo jih uspešno postrelili user posted image user posted image user posted image user posted image Enkrat sem ji glavo s tisto smrdačijo oprala in vsako gnido posebej dol potegnila in je pomagalo.

Nas5 lepo da si se oglasila, uapm samo, da se vam tole asmatično napadanje čimmanjkrat ponovi.

Nič risank je konec in zdaj šibam narest večerjo, da gresta potem po hitrem postopku v posteljo, sej Žiga je tko že skoraj koma, ja ja zrak mu je očitno škodoval, že skor spi v sede user posted image user posted image user posted image

Kavice pa ne, ker potem ponoči ne bom mogla spat user posted image

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 2402
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
3.11.2007 8:06:17   
monika30
Dobro jutro!

Jaz sem pa danes malo zašla na računalnik in sem rekla, da še vas pozdravim.
Vidim, da ste dobro.
Nas5, dobrodošla in večkrat se še javi.  Pri  nas se je pa glih Klemen zadnjič pri svoji sestrični skoz igral z vozičkom in dojenčkom user posted image . No, sej drugače pa je tudi mahnjen na avte. Najraje ima pa atijev veliki kamion, pa sedita notri in se smejeta. Ful sta lušna.

Previjanje: mi tudi še vztrajamo na previjalni, jo pa imam v kopalnici, tak da mi je super, še posebej zvečer, ko ga stuširamo. Ga pa komaj zadržim pri miru.

Bori, sej boljš da si bla gor v Kiku. Jaz sem bila razočarana v Brežicah. Imajo ful izbire za dojenčke (do št.80), pa za večje otroke, teh številk 86, 92 pa skoraj nič, tak da jaz nisem nič kupila. Že skoz iščem kakšne debelejše trenirkice in nimajo številk (no, razen v baby centru - bom zgleda tam morala).

Lepo se imejte, danes bo sončno, zato uživajte maksimalno.
Lp.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 2403
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
3.11.2007 20:57:57   
mici 2
živijo,imam eno veeliko prošnjo user posted image  nujno bi rabla heragami za lase,ker so moji uničeni brez njih pa ne morem biti sem se preveč navadlauser posted image  
lepo prosim,če ma katera mi naj javi prosim user posted image

_____________________________

SEM MATI 3 SONČKOV SINDI ,SANJA IN NAŠ MALI JAN

[

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 2404
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
4.11.2007 11:28:06   
nina166
Pozdrav!

Moja dva moška oba spita tako da imam čas kaj napisat.

Iz petka na soboto smo tako slabo spali. Se je ob 11.30 zbudil in se začel tako jokat, potem se je eno uro premetaval po najini postelji, potem pa sem se jaz naveličala in sva se šla igrat v dnevno...spat tako ali tako nisem mogla. Potem je hotel še flaško, je spil nekaj malega potem pa je le zaspal. Zakaj mislite, da se začne kar v spanju jokat...saj ne velikokrat, ampak vsake toliko časa? Kaj je možno, da se mu kaj takega sanja?

Po novem reče že tota (beri: torta), duda, hisa (beri: hiša), drugače pa še kar vstraja pri francoščini user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Smo šli v torek mal pogledat na Roglo in ko smo šli nazaj, je Domen tako bruhal...dvakrat sva ga mogla v avtu čisto preoblečt, še bodi. Nikoli nimamo problemov z vožnjo v avtu, razen če gremo kam v hribe, pa še to ne vedno. Tako da od zdaj naprej hodimo na izlete samo po ravnem user posted image  user posted image  user posted image

Previjanje: tudi mi se še vedno previjamo na previjalni. Je ati kupil kar veliko, tako da za enkrat še ni prostorske stiske na previjalni, tudi mir da najbolj gor, pa še meni se ni treba priklanjat user posted image  user posted image . Bomo verjetno še nekaj časa previjali gor.

A jih ve že kaj navajate na kahlico? Jaz ga včasih dam gor sedet, da bi se malo navadil, samo sploh noče, začne kar v mene tiščat.

Sadje: edina stvar, ki jo Domen obožuje. Najraje pa ima da trga grozdje kar iz trte (ko je bilo) ali pa jagode ima najraje kar iz vrta, da si jih sam nabere...potem je sicer tudi kaka zelena vmes, ker gre kar po vrsti, nič ne prebira user posted image  user posted image  user posted image

Grem še malo prebrskat po netu, imam še malo časa...včeraj smo imeli generalno čiščenje stanovanja, kuha babica, tako da sem danes fraj user posted image  user posted image  user posted image

Lep dan vsem

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu mici 2)
Neposredna povezava do sporočila: 2405
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
4.11.2007 11:28:55   
nina166
Erdbeere vidim da čekiraš...sem te prehitela user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 2406
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
4.11.2007 18:34:46   
Erdbeere
Evo mene, ja prej sem samo mal na brzino počekirala, zdej pa še kaj napišem user posted image

No sej prav velik itak ni za pisat, sem prav vesela, da je jutri ponedeljek in grem v sluzbo, ker doma bi po mojem živčni zlom fasala.

Danes sem med igračami naredila velikoooooooooooooooooo čistko, je tko lepo zdej, samo ne vem kok časa bo.

Enktrat se moram sicer spravit še po sobi otroški čistko narest, samo takrat pa ne sme bit Teje doma, ker pol za vsako brezveno igračo, ki je ze več kot leto tud pogledala ni joka ko dež. Ali je pa vse polomljeno že pa izgubljeno pol reči pa je tud tak jok, če leti v kanto....v glavnem naslednjič bom brez otrok to delala, bo po mojem še več stran šlo.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 2407
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
5.11.2007 8:15:33   
Anonimen
Dobro jutro.....danes pa se prostovoljno javim in najprej ponudim kavo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako ste?

Mi smo ok, čeprav me križ boli za umret. Ampak mami bo že potrpela. user posted image  Tamali dve čmrlji spet nekaj smrkta. user posted image  Pa naj že enkrat udari zima, ker tole....malo toplo, malo mraz....mi gremo iz kroga v krog. user posted image

Jaz sem se odločila, da bom previjalno kar na hodnik potisnila pa se bova tam porihtali, itak je topel. Tako da bom lahko sobico pred spanjem fajn prezračila in bo hladna. Samo se še jaz to bolj psihično pripravljam, nimam še namena izpraznit najine spalnice čez noč. user posted image  

Mi smo pa bili v soboto na eni taki malo bolj dolgi čagi. Sara je spala pol urce dopoldan, pa še to bolj tak-tak. Ker smo se peljali v Avstrijo in je malo zakinkala. Ker smo se preko meje malo preveč zadržali, ker je blo treba itak vse igrače sprobat in pregledatuser posted image , smo potem samo prišli domov, vse odložili, se preoblekli in smo že žurili naprej na abrahama. In pol je še na tej poti prespala pol urce. Sem si mislila da bo tamala sitna kot vrag, ker je bla nenaspana. Je plesala in norela od kosila do večera kar v eno. Nič sitna, nič zaspana. Ob osmih je pa pol omagala in smo šli domov. Kje je črpala energijo...ker doma bi že blo za umret proti večeru.user posted image

Nedelja je bla pa bolj umirjena, čeprav sem imela celo goro za zlikat, pa Marušo je blo treba pripravit za šolo....

Danes pa zopet jovo na novo....zjutraj najprej tavečjo odložit, potem dostavit še tamalo, pol brzet v službo.....user posted image
Mah....a sem že povedala kdaj da bi kar ostala doma, ko začnem razmišljat o teh stresih dan za dnem? .....ja, vem....stokrat že....user posted image
user posted image user posted image user posted image Ne mislit da sem slabe voljeuser posted image user posted image user posted image  Samo mogla sem malo pojamrat.user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 2408
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
5.11.2007 9:54:08   
planinc1978
jah nov delovni teden je pred nami, konec lepega. Mi smo te preznike kar ok preživeli, malo nam je vreme nagajalo zato nismo preveč okoli hodili. ko je bilo pa lepo, nam je pa tamali malo zakuhal pa smo bili spet prisiljeni se bolj hiše držat. Dobro je to, da smo imeli spet bratranca in sestrično na obisku in so lahko noreli po hiši. O tem, kakšno je bilo po hiši nebi razlagala....

Hm bojka, mene danes čaka likanje. Med prazniki sem uspela goro perila oprat, za likanje pa nisem imela volje ne časa... odkod vaši Sari energije - po moje ker je bilo na kupu ogromno ljudi...naš Luka čist znori, če je ful ljudi, ki se mu nonstop smejijo, ga lovijo..., se z njim ukvarjajo.

Nina- se mi zdi, da si ti spraševala o kahlici. Naš gre ponavadi zjutraj ali po malici ali po kosilu na kahlico in gor kr sedi in se pokaka- že nekako ve, da je kahla za kakanje,  samo zadnje čase nekam štrajka in naredi vse prej v plenico. Obiski čez praznike so mu čist ritem zbrkljali...

Tako punce, sedaj pa na delo...


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2409
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
6.11.2007 9:05:13   
planinc1978
Kaj, a danes bom pa jaz kavo kuhala user posted image Evo punce postrežte si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Danes je bil pa spet kar pošten mraz. V pisarni imam kljub gretju 19 stopinj, me zebe tako za mizo sedet...

Drugače pri nas nič novega, Luka je vsak dan bolj nagajiv. najslajše je tisto kar ne sme. Zdej ima novo foro in iz omarice v kopalnici vleče ven čistila in kriči pš, pš, pš- eno parkrat me je gledal, ko sem čistila in sedaj misli, da bova to vsak dan počela.

Nič, grem...


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 2410
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
6.11.2007 9:45:24   
Erdbeere
Veš kaj planinc, če Luka hoče pš pš, pol pa kr lepo pridna bodi pa vsak dan pucaj, sej je itak skoz dovolj za pospravit, pa še ful lepo boš mela, vedno vse zgloncan user posted image user posted image user posted image user posted image

Pri nas novega nič, Žiga je sicer mal prehlajen mu mal nos spušča samo ni nič hujšega še zaenkrat.

Nič letim jest naprej delat, mam kr mal gužve v službi pa še na slabse kaže ...no ja sej je fajn, da je velik dela vsaj hitro mine. user posted image

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 2411
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
6.11.2007 10:29:13   
monika30
Hello!

Planinc, hvala za kavo. Sem jo z užitkom spila.
Sva s Klemnom spet doma na bolniški, pa si kave sama  še nisem skuhala.

Bojka, tudi nas to vreme muči. No, sedaj smo iz prehlada fasali še bronhitis in smo lepo doma. Joj, sem že kr mal utrujena od teh bolezni. Pa še pri nobeni babici ga ne morem pustit čez dopoldne.
Aj, sori tud jaz malo jamram.

Naš kahlice sploh ne šmergla, če ga dam gor sedet, se kr vstane in šiba lepo naprej.
Klemen ne dovoli več, da šaram po računalniku, zato vas lepo pozdravljava.
Imejte se lepo

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 2412
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
6.11.2007 11:31:23   
Anonimen
Punce še pozdravček od mene.

Aaaaa tudi jam mam doma tako čistačico, ki najraje na svetu šari po čistilih v kopalnici. Saj ko bo tak velika, da bo pa lahko....pol pa ne bo. user posted image

Mi smo še vedno malo prehlajeni. Samo sem že s tem zadovoljna, če ne bo šel prehlad še naprej. Ker Maruša je zraven nosa zamašenega, čez noč še kašljala za znoret.
Nekje sem brala o neki napravici, s katero lahko otrok inhalira fiziološko in razna zdravila, da baje ful pomaga pri kašlju. Je pa to taka naprava z masko...za domačo uporabo. Je katera to kje zasledila?

Kahlica je pri nas že sicer v uporabi....ampak še ji ni potegnilo, zakaj se uporablja. Pa po pravici povedano, niti ne vlagam nekega truda v to.user posted image

Nič....Erdbeere a prideš pomagat?user posted image Mam delo z zalogami.... to mi je eno tako čisto nič zanimivo delo.....Pa da bi bilo samo zaloge za pošlihtat, še ja. Ampak še program nekaj štrajka. Ampak same se ne bodo porihtale, bo treba rokave zavihat.....user posted image
Pridne bodite.....

(odgovor članu monika30)
  Neposredna povezava do sporočila: 2413
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
6.11.2007 13:52:55   
nina166
Planinc si me spomnila, da danes pa še res nisem imela časa kave popit...pa se mi čudno zdi zakaj sem tako zaspana user posted image  user posted image  user posted image

Čistila: pri nas so tudi trenutno zelo aktualna, samo mu jaz ne pustim, da šari po tem, ker se lahko hitro naredi, da kaj spije. Zelo rad prenaša po kopalnici tekoči prašek in mehčalec in potem hoče odpret predal za prašek v pralnem stroju in not ulivat...potem pa še kak gumb pritisne, ker hoče zalavfat...tako dolgo, da se vrata na pralnem stroju ne dajo več odpret in morem prazen pralni stroj prat user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Vsem bolančkom želim, da se čimprej pozdravite user posted image  user posted image  user posted image

Zdaj pa si grem skuhat kavico, spotoma pa še fotoaparat prinesem in prilimam kako slikico

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2414
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
6.11.2007 14:26:40   
nina166
Evo kavica je kuhana...če bo katera naj si kar postreže user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Zdaj pa še nekaj slikic user posted image


Takole uživamo v avtu
user posted image


Moja igralnica sredi dnevne sobe
user posted image

Nov način pitja čaja user posted image
user posted image

Pri nas pa je spet aktualna stajica. Nikoli ni hotel biti veliko notri, zdaj pa ko zda sam splezat not, pa je zakon user posted image
user posted image

Stari ata mora zaradi zloma roke, roko namakat v vodi in jo razgibavat...Domen je nad tem navdušen in mora vedno tudi on razgibavat tako kot star ata
user posted image

Med igro...
user posted image

user posted image

user posted image

Evo nekaj slikic....zdaj pa še ve, da vidimo male korenjake in korenjakinje user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 2415
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
7.11.2007 7:34:51   
Anonimen
Lepo jutro vsem,
iiiiii nina, Domen je pravi lepotec. Pa tole s stajico....tudi pri nas je postala šele zdaj aktualna. Kako tvoj plezalec sam not pride, mi sicer ni najbolj jasno in si sploh nočem predstavljat. user posted image  Jaz bi imela kak siv las več na glavi, če bi Sara to počela. user posted image
No, če je pri vas aktualen pralni stroj in njegovi gumbi, je pri nas namesto pranja najbolj zanimivo, če lahko vklopi mikrovalovko. user posted image  Ampak to sem kriva jaz, ker ona vedno zraven mene kuha, meša ko delava palačinke, pomaga dajat kruhke v mikrovalovko, če je treba jih obloži s sirom....in valda da je to pol zanimivo. In pol ko se peče in vrti not, pa ostvetljeno je....je cela blažena.

Naš nosek zgleda da se bo sčistil brez da bi prehlad šel naprej, vsaj tak imam občutek. Obe sta že boljši. Čeprav Maruša ima zopet povečano žrelnico in govori čisto na nos. user posted image a se bomo mi kdaj rešili tele povečane žrelnice in težav z njo. user posted image
Čeprav ko sem včeraj poslušala v šoli kako je učiteljica eni mami govorila kako je njen otrok cel dan pri miru sedel, pa težko dihal....da se ni počutil dobro in da skoraj niso mogli umirit kašlja....ona pa nazaj....a je imel vročino? In ko je učiteljica rekla, da ne....si je mama vidno oddahnila in rekla, da bo jutri prinesla zraven kak sirup. Ampak tale otrok je bil danes že zjutraj zopet tam in mirno sedel v kotu učilnice.user posted image  Saj ne poznam cele zgodbe in nimam pravice sodit, ampak tak otrok se meni smili da ne more doma počivat in se pozdravit....

Ah, Monika.....vi tudi greste iz bolezni v bolezen....ste v pravem krogu se mi zdi? A ste že kaj boljše?

Slikic od mene še ne bo en čas, ker.....moj še ni imel časa porihtat računalnika doma.

Veste kaj se je nam začelo dogajat? Sara ob pol sedmih popoka njeni dve dudi in se postavi k stopnicam in hoče spat. Zdaj že cel teden. Pa pol spi celo noč.
Mi je malo hitro to, ker nismo skoraj nič skupaj med tednom, ampak sem jo probala zamotit da bi si premislila, pa se ni dala pregovorit. No, saj vstat mora pa že ob pol šestih.
Kdaj pa hodite vi spat?

Lep dan vsem skupaj

(odgovor članu nina166)
  Neposredna povezava do sporočila: 2416
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
7.11.2007 9:35:24   
planinc1978
helo user posted image

Mh, jaz sem tud včeraj mislila slikce mal prilimat ( že dolgo nismo limali), pa mi mape s slikami ni in ni hotelo odpret, mojga pa ni bilo doma...tako da slikice pridejo danes zvečer. BTW lepi fantič ta vaš Domenuser posted image

Jah bojka, mikrovalovna je tud pri nas super- rad gleda ko se vrti, in na koncu reče pi, piuser posted image .
Uboga vaša Maruška, spet s to žrelnico. Ej ni mi jasno, kako lahko nazaj zrasteuser posted image , meni so jo pri dveh letih ven vzeli in do danes še ni narasla nazaj ( sem imela veliko problemov z ušesi). Upam, da bo vse OK.

Glede spanja, naš sedaj zadnje čase hodi že pred osmo spat in spi do ene sedmih. Je pa danes ponoči spet imel svoj šov ( nekako smo dojeli, da se mu to vsaj dva dni na mesec dogaja). Skoz je nekaj pojokcaval, jamral, se metal po postelji. Na koncu je seveda pristal pri meni ( ati je bil v nočni) in zasedel dobesedno celo posteljo. Ne vem, če sem imela 30cm prostora zase. Ko je zjutraj prišel ati domov, se ni imel kam vležtuser posted image user posted image ....
Hm bojka, če Sara vstane že ob 5.30, je pomoje normalno, da gre spat že ob 18.30- očitno rabi spanec. Je pa res, da ste potem vsi prikrajšani uric preživetih skupaj. Ma hudič so ti novomoderni delovniki, k te cel dan niuser posted image user posted image user posted image

Drugače mi še vedno po malem pokašljujemo- predvsem zjutraj- in smrkamo. Danes zjutraj je imel tud učko čist zlimano skupaj. verjetno ga je kje prepihalo- pa sej ima skoz trak na glavi, kape mu jaz še nebi dajala.... A vaši že kaj kape nosijo??

Pridne bodte, še malo pa bo vikend in martinovanje....boste kaj martinovale? Mi imamo, lahko rečem  "praznik", jaz pa itak spet delovni vikenduser posted image user posted image user posted image




_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2417
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
7.11.2007 20:34:44   
planinc1978
Ojla,
evo, sedaj nam računalnik spet lepo dela, je moj to poštimal, pa vam prilimam še nekaj slikic našega Lukata.user posted image

Hmm,hmm
user posted image

Njam,njami
user posted image

Brrrrr,brrrrrrrrrr
user posted image

Kako jo je fajn zlomit....
user posted image

Pa še na eks za martinovo
user posted image






_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 2418
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
8.11.2007 7:37:23   
Anonimen
Lepo dobro jutro punce
Evo izvolite eno jutranjo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Planinc, ko sem videla da si se javljala ob taki bolj pozni uri, sem takoj pomislila da si verjetno prilimala slikice. Ti povem, da imaš zelo lepe slikice, če me razumeš, ujeli ste ga res v tapravih trenutkih in na pravi način. Kdo tako lepo slika? Meni to ne uspe. Res se mi ful dopadejo. Pa bravo za pozerja. Itak tu fotograf nima veliko za prispevat.

No, mi še vedno vlačimo ogromne količine iz noska. user posted image  Ampak pred spanjem ji uspemo sčistit nos v nulo, tako da lahko spi. Tako da nos ima prehoden, to vlačimo iz globin.

Smo pa včeraj šli jahat s taveliko, smo izbrali se mi zdi tapravo kombinacijo za šestletnico. In bili vsi navdušeni. user posted image

Danes pa bomo s Saro sami popoldne, tavelika ima plesne in pol jo pustimo kar tam v varstvu do konca. Saro že vidim da bo cel popoldan jamrala nana, nana.....Pa še jaz imam govorilne, da vidimo kako šolarka kaj funkcionira v šoli. Pa danes bo povedala obnovo knjigice za bralčka palčka, pa da vidimo če bo na veliko fantazirala ali ji bo uspelo povedat resnično zgodbo.user posted image  Ma, ona razplete tako zgodbo ob vsaki knjigi, za umret. user posted image

Sara pa je danes imela budnico ob petih zjutraj....in posledično smo zamudili v službo. Ker mami ni mogla v miru zjutraj opravit tistega, kar je treba. user posted image
Ne vem kaj ji je, pa spat je šla včeraj ob osmih zvečer komaj ,ker smo bili na jahanju. Mogoče pa smo ji urnik podrliuser posted image . Bomo videli kaj bo danes, ko bo lahko v miru šla spat ob pol sedmih.

Punce, mejte se maksimalno....

(odgovor članu planinc1978)
  Neposredna povezava do sporočila: 2419
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
9.11.2007 7:39:12   
Anonimen
Dobro jutro.....ma ste zopet čisto tiho, nič ne poveste. user posted image

No, sem pa le upala da bom lahko kake nove slikice videla. Pa nič.

Meni je pa uspelo od naše tavelike čmrlje končno dobit pisma, ki jih je pisala trem dobrim decemberskim možem. Imam jih v torbi in jih pol nesem na pošto. user posted image  To pri nas najbolj pali, ker pol si ne more vsakič ko vidi kako igračo, znova in znova zmišljevat nove ideje. Ko mami da enkrat na pošto, je to to. user posted image
So pa pri nas v vseh kuvertah sami PLAYMOBILi. Jupi. Ker se mi zdijo to ene take igrače, s katerimi se lahko igraš nonstop in to na sto načinov. Naši dve sta totalno not padli in je skoraj cel popoldan mir. Se razume da zdaj figurice ležijo po celi hiši. Tako letos vse skupaj ne bo ovito v papir, ampak bo mami nabavila tiste boxe, da bosta še pospravljat imeli kam. user posted image
Sara bo pa dobila tudi v tej smeri darila, tako da imamo december rešen. user posted image

Mi spimo zopet slabše....ah, pa saj smo že navajeni. user posted image  

Punce lepo martinovanje vsem. Meni je ta praznik čisto mimo...Ja, vem. Čudna sem. user posted image

Lep vikend

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2420
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
9.11.2007 9:44:22   
planinc1978
dobro jutro...

hm, včeraj nisem imela časa sem gor pokukat...

Bojka, naš slavni fotograf je kr naš ati. Ima kr nekaj smisla in lahko rečem, da obvlada stvar. Ko je pred eno 4imi leti začel s fotografijo, je čist "not padu"user posted image . Je pa res, da je naš mali zelo fotogeničen, pravo nasprotje mami, ki vedno na fotkah izpadem k ena spaka- posledično se, lahko rečem, podzavestno izogibam aparatom....

Mi smo imeli včeraj kr burno noč, je Luka 2x bruhal da smo ga morali celega preobleč, zjutraj pa je bil pa še tako pokakan, da je cela bajta orng smrdela.  Nekaj mu v želodčku ni štimalo...čez dan je bil Ok in danes ponoči smo spet vsi lepo spali. Je bil pa spet zjutraj čez in čez posračkan - in smo spet mogli stanovanje luftat...

bojka, to martinovanje tud meni ni neka super zadeva...stare pijance res ni  luštno gledat...pa tud vina mi niso nevem kako dobra...v sladkih je preveč žvepla in me drug dan  blazno boli glava.... mojuser posted image je pa čist ponorel za  martinovanjem. Letos si je celo dopust vzel (ima namreč delovni vikend), da bo lahko zraven user posted image user posted image user posted image user posted image

Jah nič punce oglaste se kaj, da ne bova z bojko imele samogovoreuser posted image user posted image


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2421
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
9.11.2007 10:28:47   
monika30
Pozdravljene!

Se opravičujem če bo kaj narobe napisano, mi malo Klemen pomaga zraven.

Ja, Bojka pri nas je kot začaran krog. Sicer smo v ponedeljek od zdravnika odšli brez antibiotika, smo ga pa včeraj dobili, ker ima vneta ušesa malo. Pa nič vročine in sitnobe. No, sej boljš.

Planinc, jaz mu dam tanko kapico, ker je skoz prehlajen, pa še piha pri nas skoz po malem.

Pri nas  je najbolj fajn pralni stroj, že vse obvlada, kam se prašek da, pa obvezno ga mora on prižgat, če ne je joj. Pa sesalec obožuje. Mikrovalovko je pa šele zadnje par dni pogruntal. Sedaj si pa navihanček stol privleče do kuhinjskega pulta in vklaplja mikrovalovko Že ne vem več, kam naj mu nevarne stvari skrivam.

Drugače pa je danes bolj žalosten dan, ne?
Kljub temu se imejte lepo. Mi imamo že cel vikend zaseden, upam, da se nam zdravje ne poslabša.

Dejmo pisat punce, še mal pa bomo na 100 user posted image .

Čav.

(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 2422
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
9.11.2007 12:16:52   
bori2
user posted image Zdravo

da prekinem Bojkine in Planinčeve samogovoreuser posted image ,... Smo glih z malice in imam tolko dela, da se ven ne vidmuser posted image . Včasih je bilo novembra malo zatišja na šihtu, zdele pa kar eno na eno, kmalu še za WC nimam cajta,...

Naš 17 mesečnik je dobro,user posted image edino zopet smo začeli z nočnim zbujanjemuser posted image ,... Sredi noči se dvigne in tako ihta - ne joče, ampak se dere, da sem res v skrbeh, de se ne pretrže,... kaj mu je pa tudi pojma nimam. -se pa toliko razbudi, da se šele pri naju v postelji malo umeiri in rabi kar dober cajt, da nazaj zaspi. Maruša zopet diha na usta - Bojka, verjamem, da to prinese sezona, naša žrelnice je namreč brez posebnostiuser posted image .

Smo pa začeli z ustvarjanjem novoletnih voščilnic in darilčkov, kaj češ, večeri so dolgi, zunaj sta tema in mraz, tako da ustvarjamo. Letos nam intenzivno pomaga Matic, kar pomeni, da polg takšnih in drugačnih izdelkov, doda mojemu čiščenju in pranju  pol ure dela,... Ah kaj, samo da so zsdovoljni, kajne,...

Martinovali pa ne bomo. Bova doma en domač teranček odprla, pa na ta mladega nazdravla, pa bo glih tko uredu,...

Alo pupe, lep vikend, vas bom še doma prečekirala,...

lp, bori2

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 2423
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
12.11.2007 7:36:02   
Erdbeere
Dobro jutro punce na to lepo ponedeljkovo jutro.

Sem v petek napisala cel roman, potem mi je pa neki napisal error in ni hotelo oddat sporočila sem pa protestno zapustila rr....pa tud nisem potem hotela nič pisat.

Tokrat vidim, ad bo šlo user posted image

Evo martinovo smo preživeli, najprej v petek v službi, potem smo imeli pa v soboto še abrahama, je mel od moža stric in je bilo super, le včerajšnji dan je bil zelooooooooo utrujen, mi je zelooooooooo primanjkovalo spanja. Sem prišla v petek domov ob pol polnoči in šla spat malo pred eno, v soboto pa prišli domov ob pol štirih, pa otroci naši kmalu ustajajo. No včeraj je spal celo do 7-ih, v soboto pa že ob 5.45 auf...pol se pa naj človek naspi, če se lahko. No sej včeraj pa ob 20.00 že spala, tako, da danes sem spet v polni delovni pripravljenosti.

Včeraj smo bili pa na Rašici in je bila Teja tako navdušena nad stolpom, da je mogla iti kar 2x gor, pa sploh je ni bilo nič strah pa se je stolp kar fino majal...vsaj nekaj ima po mamici - adrenalinnnnnnnn....upam, da bo vsaj malo bolj korajžna kot je bila do sedaj....včeraj me je prav presenetila....bom pripopala kakšno slikico popoldan ko bom doma.

Evo lep ponedeljek pa uživajte....IZVOLITE ŠE KAVICO user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Erdbeere -- 12.11.2007 7:38:30 >

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 2424
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
12.11.2007 8:04:46   
Anonimen
Dobro jutro, dobro jutro. user posted image

Kako?

Mi pa nismo nič martinovali, nič praznovali....pa vam povem, da je prav paaaaasalo imet malo bolj umirjen vikend. user posted image
Smo pa bili cel vikend delovni, punce smo grabile listje, pospravljale še nekaj po vrtu,...
No, nosovi najinih punc še vedno nekaj spuščajo, ampak Maruši pa se noče končat tale kalvarija z žrelnico. user posted image  Ni je za poslušat čez noč, res. Saj čez dan še gre, ker jo nonstop opozarjam da se trudi dihat skoz nos, ampak noči pa so katastrofa. To smrčanje je za znoret. user posted image  Zdaj bova dali skoz eno kuro z operilom, mogoče bo kaj pomagalo, če ne....ne vem, bova šli pa zopet na ORL. Kaj čem druga, da dobimo kaka zdravila ali kaj se da pomagat. Me je strah da ji udari na ušesa. Na zadnjem pregledu je bilo vse ok, hvalabogu.

No, danes pa gremo mi  čez mejo po decemberska darila, čeprav me je zvilo, ko sem šla gledat cene zaželjenih daril. user posted image  Sem pa malo poštofirila za temi igračami v šparu, pa je bila tale škatla, ki smo jo mi gori kupili, tu za 10 ojrov dražja. Pa mleko za Saro bomo tudi gori kupovali, je ceneje. Sploh nisem spremljala cen tu pri nas do zdaj. Pa zadnjič sem, ker nam je mehčalca ravno zmanjkalo in smo bili v avstriji, gori kupila. Perilo je čisto drugačno?!? Tole mi gre prav pošteno na živce, da delajo različne kvalitete.user posted image

Tako, punce....pridne bodite. Pa pišite kaj.

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 2425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...