|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 16:13:51   
baguSka
res ni mogla vsaka pred 50imi leti tekat po gozdu.. to so smeli samo moški


ne da ni mogla, ampak ni smela user posted image  napisu si dve razlicne stvari

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 16:32:20   
Sita
http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c_mod=rnews&op=comment&func=list&c_menu=1&c_parent=6800

O tej Ellen govorim. Pa jo premagaj, Zahi, bomo videli, kdo bo prej hin. user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 17:37:29   
Sita
http://www.mojuspeh.com/geeklog/article.php/Zdravje_Seks_Spolnost_Odnos_Fantazija

Še to, ker si mnenja, da je moški orgazem močnejši od ženskega - tle piše, da sta enaka!

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 17:43:34   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
jah.. res je user posted image

res ni mogla vsaka pred 50imi leti tekat po gozdu.. to so smeli samo moški user posted image



Zahi, prosim te za dovoljenje, da lahko tvoje izjave uporabim v enem predavanju na sorodno temo, kot primer razmisljanja. Brez navedbe izvora, navedbe vzdevka. Cisto resno sprasujem.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 17:43:47   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Sita

http://www.ognjisce.si/revija/leto2000/jun2000/medij.htm

Kaj pa tole?


user posted image user posted image user posted image

še mal pa bo user posted image user posted image



To je bil Zahi klasicen knock out.  Mec koncan, zmagovalec Sita !

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 17:44:00   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

http://mediawatch.mirovni-institut.si/bilten/seznam/22/spol/

Kako smo enakopravni?


Prezahtevna si. Zahi trdi da so moski bolj mocni, ne pametni. user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 17:44:10   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

če misliš, da je moški majn vzdržljiv..


Tocno to si ti trdil par strani nazaj. Da so moski manj vzdrzljivi ampak imajo vec surove moci.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 17:44:18   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
ceu norc tale mož.. tut jaz bi imel ženo, ki bi verjela vsaki moji besedi user posted image user posted image

ni lepše.. tako imajo narejeno v Indiji.. žena slepo verjame možu.. čeprav se ta moti..

če ti pa vliva takšno samozavest.. je pa to zelo lepo od njega.. pohvali ga..

povej mu pa, da naj si vmes pogleda kako lestvico rezultatov olimpijskega maratona user posted image

če tam vidi tako kot govori.. potem naj obišče okulista..



Se ti zdi taksen ton potreben? Z zanicevanjem ne bos nic dokazal, razen, da bos povedal nekaj o sebi, s cemer se ni prav pametno hvaliti.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 17:44:30   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Sita
Sem. In mož mi je povedal: "Pusti ga, škoda tvojega časa. Itak noče razumet. Hkrati pa, ali je to sploh bistveno, ali je to življenjskega pomena?" Rekel mi je pa tudi, da ženske so vzdržljivejše, pa tudi psihično močnejše, je sam videl žive dokaze za to in delajo manj napak, bolj razsodno razmišljajo (se ne zaženejo v nekaj kot moški, da bi po vsej sili zmagale), surovo moč imajo pa moški večjo. To je moje in njegovo mnenje. Lep dan še naprej ... res škoda časa, če tega nisi sposoben razumet.user posted image


Trenutno Zahi ne sme priznati, da je v zmoti. Zakaj pa mislis da od polovice threada obraca na hec.....

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 17:44:41   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Ne bi rekla, da je imel močnejše. Resnično si v zmoti Zahi. Kajti on ni nikoli govoril, da je imel močnejše. On se stem ni nikoli hvalil. Meni govori, da nekatere ženske "nesejo" moške in da morajo moški vedno malo predahnit, da lahko potem spet .... pa ne zaradi močnejših orgazmov, še zdaleč ne zaradi tega. Ampak zaradi zgradbe svvojega fizičnega telesa ... samo kaj bi ti pravila. Živi v svoji iluziji, če ti paše.


smo spet pri ispodbijanju znanstvenih dokazov? user posted image

moški orgazem je telesno in psihično močnejši.. zato smo moški tudi bolj odvisni od sexa kot ženske..
to je naravna pot, da moški konstantno dajemo in moramo dajati seme user posted image

nekatere ženske nesejo moške.. nekateri moški nesejo ženske.. nekateri pa lahko med "predahom" zadovoljimo žensko in potme nadaljujemo z delom.. i tako 100 puta user posted image

je pa moški orgazem fizično bolj zahteven kot ženski.. dejansko je moški orgazem izguba 450 kalorij.. kar je ekvivalent teku na 1.500m (spet znanstveno dokazano).. ženski orgazem pa za telo ne pomeni več kot 100 kalorij izgube..



Ides...... Sem se skoraj uscala od smeha ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
To samo pomeni, da smo zenske sposobnejse in da zaradi enega orgazma nismo takoj neuporabne. user posted image user posted image user posted image
Kdo vam je kriv ce niste usposobljeni sparati energijo, pa gre vse na kratke staze in kratek uporabni rok user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 17:44:59   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

leta zahtevajo svoje.. zato je imel pa toliko in toliko MOČNEJŠIH orgazmov kot katerakoli ženska na svetu user posted image

a ni to vredno, da gre sedaj z nasmehom v penzijo user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  Ko si ze na dan spravil profesionalce.... noben moski, popolnoma noben moski se ne more kosati s povsem povprecno "profesionalko", sicer bi mu moralo pimpek razgnati pri vsakem orgazmu, da bi je lahko dosegel. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 17:45:34   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
moški lahko npr. sexa po 6-7x na noč.. ženski se to ne da..


Se jim ne da = niso zadosti fizicno sposobne ? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 17:45:59   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Kakšno babo maš pa ti to doma, Zahi? user posted image


najboljšo na svetu user posted image

zdrži tok kot meni paše user posted image



Z drugimi besedami.. pokorna? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 17:46:18   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
govorim o profesionalnih športih, kjer je šport na drugem nivoju kot izvati soseda na tek na Šmarno goro..


Torej, profesionalni sportniki so merilo, ki velja pa za celotno populacijo? user posted image user posted image user posted image
Potemtakem, po tvoji logiki, drzi izjava da so crnci boljsi fizicni delavci, inteligentnejsi so pa belci? Ko bos zastopil zakaj je napisana izjava rasisticna, bos zastopil, v cem je poanta tvoje trditve o vecvrednosti moskih.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 17:46:44   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
se še kar ne sprijazniš? user posted image user posted image

lej.. dej še enkrat na prvo stran.. pa začni brat od začetka.. ker nekje si se izgubila in ti ni točno jasno o čem govorimo..

začetek je bil okoli poklicov moški-ženska..


Zacetek je bil enakopravnost spolov, ce ze insistiras na zacetku.

poklici ki temeljijo na fizični moči zahtevajo pač moške.. in tukaj se kaže neenakovrednost.. enakopravnost je pa nekaj čisto drugega.. tuda take poklice lahko opravlja ženska.. vendar ne enakovredno, ker je šibkejša?! .. ti je do tukaj jasno?


Zahi, dej kako sociologijo v roke pa malo obnovi terminologijo. Lahko tudi srednjesolski udzbenik.

če ima kak črnc večjega.. in če je nekje večji penis zaželjen.. potem sem v tem primeru manjvreden ja.. in se strinjam s tem user posted image .. če ima večjega.. kar je zahtevano.. potem nisem enakovreden njemu .. ne?


Potem sta oba razlicno enakovredna spram zenskam? user posted image

kot tudi pri zaposlitvi.. če je iskan nek delavec za neko delovno mesto.. pa prideta oba z istimi izkušnjami.. vendar ima en višjo stopnjo izobrazbe.. je ta z višjo stopnjo v tem primeru večvreden.. lahko je pa ta z nižjo stopnjo fizično močnejši.. vendar se v tem kontekstu to ne odraža in ne zahteva.. oba sta pa enakopravna user posted image user posted image


Popolnoma sta enakovredna kot osebi. Sta pa razlicna po dosezeni izobrazbi. Kaj pa doloceno delovno mesto zahteva, ni predmet vecvrednosti ali manjvrednosti taksnega in drugacnega delavca, temvec njegova primernost skladno z zahtevami delovnega mesta.

torej.. če govorimo o poklicih, kjer je zahtevana fizična moč.. je ženska manjvredna ja.. ni enakovredna, kot trdijo nekatere tukaj.. in s tem ni nič narobe.. ker ŽENSKE STE ŠIBKEJŠI SPOL.. noben vam zaradi tega noče nič žalega.. ali pa vas za karkoli prikrajšati..


Dej mi pojasni kateri poklic danes zahteva izkljucno samo toliksno surovo moc, da ga zenska ne bi mogla obvladati? Pravzaprav, kateri poklic zahteva samo moc?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 18:14:17   
Sita
Misek, moja 13-letna hčerka mi je pravkar povedala, da se Zahi očitno počuti ogroženega kot moški, ker ženske zmorejo enako ali celo več ...
To je žal mnogim moškim še danes nesprejemljivo.

On je napisal, da ženska nikoli ne more premagat moškega, ker je šibkejša in tega ne morem sprejeti, pa če še toliko laja. Če tega ne bi napisal, sploh ne bi kaj pisala. Ampak da take bedarije piše, to pa res moram oporekat. Ker to preprosto ni res.



_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 18:44:26   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Misek, moja 13-letna hčerka mi je pravkar povedala, da se Zahi očitno počuti ogroženega kot moški, ker ženske zmorejo enako ali celo več ...
To je žal mnogim moškim še danes nesprejemljivo.

On je napisal, da ženska nikoli ne more premagat moškega, ker je šibkejša in tega ne morem sprejeti, pa če še toliko laja. Če tega ne bi napisal, sploh ne bi kaj pisala. Ampak da take bedarije piše, to pa res moram oporekat. Ker to preprosto ni res.


Tvoja 13-letna hcerka je pametna punca in ima IMO odlicen vzor!

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Enakopravni?
26.10.2006 19:32:57   
Sita
Hvala Misek.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 8:27:45   
Anonimen
Sita..

Recimo, da se Zahi moti.. v bistvu ne vemo cist natancno al ise moti ali ne.. niti mi to ni pomembno.. ampak recimo ,da se moti in da iams ti prav?

Od kje jemljes potrebo, da se bojujes za svoj prav?

In hkrati si odprla temo.. Ljubezen.. sebicnost.. .

Tole dvoje ta tvoaj potreba.. boj.. in ta naslov teme.. sta zlo povezana..

V bistvu se sploh ne bojujes z Zahijem ampak sama s seboj.. Zahi je samo sredstvo, da sama sebi ne izopades cudna, ker se kregas sama s seboj..
Ce ne bi bilo te teme.. bio nasla eno druge.. in enga druzga cloveka, da bi se lahko bojevala sama s seboj..

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 8:59:18   
Zahi
Hahaha... good one user posted image

skratka.. če so mišljenja, da je moško telo šibkejše in majn vzdržljivo.. pa naj bo user posted image

če jim zaradi tega ponoči paše sexat.. tut prav user posted image

men se pa ne da več prerekat tukaj.. dejstva narave so na moji strani.. peščica žensk, ki je pa zaradi šibkosti spola zakompleksana me pa res ne gane user posted image

mi jim nočemo nič slabega.. šibkeje ne pomeni slabše.. ampak enim pa ta izraz ni všeč..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 9:19:48   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Sita..

Recimo, da se Zahi moti.. v bistvu ne vemo cist natancno al ise moti ali ne.. niti mi to ni pomembno.. ampak recimo ,da se moti in da iams ti prav?

Od kje jemljes potrebo, da se bojujes za svoj prav?

In hkrati si odprla temo.. Ljubezen.. sebicnost.. .

Tole dvoje ta tvoaj potreba.. boj.. in ta naslov teme.. sta zlo povezana..

V bistvu se sploh ne bojujes z Zahijem ampak sama s seboj.. Zahi je samo sredstvo, da sama sebi ne izopades cudna, ker se kregas sama s seboj..
Ce ne bi bilo te teme.. bio nasla eno druge.. in enga druzga cloveka, da bi se lahko bojevala sama s seboj..



Tjazy, bojujem se zato, ker poznam in občudujem odlične športnice, ki so moške premagale, Zahi pa trdi, da je to nemogoče. Dejstva pa trdijo ravno o nasprotnem, kar pravi Zahi.

In kot sem rekla. Bili smo tudi sami na regati in me je prijatelj mojega moža vprašal, ko smo prišli: "A ti boš pa kuhala?"
Takrat nisem polagala na to nobene pozornosti in sem odgovorila: "Ne, ker ne kuham. Ravno tako bom jadrala." Se mi je pa zdelo čudno in šele kasneje sem dojela, češ, če sem samo zato zraven, ker bom kuhala (da ženske drugega nismo sposobne).
In potem smo dosegli tretje mesto. In ko smo to dosegli, se je nenadoma vse spremenilo. Ljudje so nas začeli pozdravljati na vsakem koraku in so hvalili naše jadranje. To mi je preprosto čudno in pokazatelj, da moški običajno mislijo, da se ženske niso sposobne pomeriti z njimi. No, zdaj je drugače - ker smo dokazali o nasprotnem - in otroci so deklice, kot veš, ki so krepko delale. vsi vedo, da je zmaga zmeraj odvisna od celotne posadke, organizacije in usklajenosti ter seveda od skiperjevega znanja.
Torej, moti me izjava, da ženske ne morejo doseči istih ali še boljših rezultatov kot moški. Nič drugega.
Zato sem zagovarjala svoje, ne zato, da bi imela kaj proti Zahiju. On pa ima zdaj proti meni, a vidiš? Takoj označi takšne ženske za zakompleksane, da bi povzdignil sebe. Tako lahko se je drugim, ki mislijo drugače in vztrajajo pri svojem, posmehovati in jih žaliti. Samo to je zdaj njegov problem, ne več moj.
Torej nimam se kaj bojevati proti sebi. Niti se nisem bojevala prioti Zahiju - ampak izključno proti njegovi primitivni izjavi. Da, primitivni izjavi. Nisem rekla, da je on primitiven, njegova izjava in miselnost o tem pa je skrajno primitivna in predvsem neresnična.
Zmeraj se vselej borim za resnico in stojim za njo. Seveda, kadar sem prepričana, da imam prav, če ne, se pa umaknem in sem tudi zmeraj pripravljena priznati svojo zmoto.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 9:19:53   
kalbo
Sej tis o šibkosti maš prav, sam pri vzdržljivosti si pa guznil. Veš, čisto po naravnih zakonitostih imajo ženske dosti višji prag bolečine od moških.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 9:22:08   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sej tis o šibkosti maš prav, sam pri vzdržljivosti si pa guznil. Veš, čisto po naravnih zakonitostih imajo ženske dosti višji prag bolečine od moških.


od kje ti to? prag bolečine ni vezan na spol..

glede vzdržljivosti pa še enkrat.. zakaj je najboljši maratonec in ne maratonka? user posted image

goli primer vzdržljivosti telesa...

aja..sej res.. si "spran" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 9:27:23   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita


Tjazy, bojujem se zato, ker poznam in občudujem odlične športnice, ki so moške premagale, Zahi pa trdi, da je to nemogoče. Dejstva pa trdijo ravno o nasprotnem, kar pravi Zahi.



jao.. tick skull user posted image

prosim da pusti pri miru izolirane primere športnic, jadralk, alpinistk in podobnih bedarij ki NIMAJO veze s tem kar govorim.

Govorim o tem, da je moško telo močnejše in bolj vzdržljivo od ženskega.. genetska zasnova telesa je takšna.. in kle se lahko na glavo potstaviš.. kličeš moža.. in nevem kaj vse.. ampak tako je dejstvo..

če pa tvoja soseda nažge drugega soseda v hrib.. je pa to pač njen uspeh ne??

Kapiš? user posted image



In kot sem rekla. Bili smo tudi sami na regati in me je prijatelj mojega moža vprašal, ko smo prišli: "A ti boš pa kuhala?"
Takrat nisem polagala na to nobene pozornosti in sem odgovorila: "Ne, ker ne kuham. Ravno tako bom jadrala." Se mi je pa zdelo čudno in šele kasneje sem dojela, češ, če sem samo zato zraven, ker bom kuhala (da ženske drugega nismo sposobne).
In potem smo dosegli tretje mesto. In ko smo to dosegli, se je nenadoma vse spremenilo. Ljudje so nas začeli pozdravljati na vsakem koraku in so hvalili naše jadranje. To mi je preprosto čudno in pokazatelj, da moški običajno mislijo, da se ženske niso sposobne pomeriti z njimi. No, zdaj je drugače - ker smo dokazali o nasprotnem - in otroci so deklice, kot veš, ki so krepko delale. vsi vedo, da je zmaga zmeraj odvisna od celotne posadke, organizacije in usklajenosti ter seveda od skiperjevega znanja.
Torej, moti me izjava, da ženske ne morejo doseči istih ali še boljših rezultatov kot moški. Nič drugega.
Zato sem zagovarjala svoje, ne zato, da bi imela kaj proti Zahiju. On pa ima zdaj proti meni, a vidiš? Takoj označi takšne ženske za zakompleksane, da bi povzdignil sebe. Tako lahko se je drugim, ki mislijo drugače in vztrajajo pri svojem, posmehovati in jih žaliti. Samo to je zdaj njegov problem, ne več moj.
Torej nimam se kaj bojevati proti sebi. Niti se nisem bojevala prioti Zahiju - ampak izključno proti njegovi primitivni izjavi. Da, primitivni izjavi. Nisem rekla, da je on primitiven, njegova izjava in miselnost o tem pa je skrajno primitivna in predvsem neresnična.
Zmeraj se vselej borim za resnico in stojim za njo. Seveda, kadar sem prepričana, da imam prav, če ne, se pa umaknem in sem tudi zmeraj pripravljena priznati svojo zmoto.


haha.. spet ladjice in čolnički??

spet mešaš bedarije.. rezultat jadranja pri moških in ženskah je tukaj spet irelevanten.. orodje je jadrnica in naravni pogoji.. telesna pripravljenost je tukaj manj kot % odvisna od tega, kako hitra bo jadrnica.. če ni vetra.. pa pravilno postavljenega jadra... ti tud Ben Johnson ne pomaga gor..

če si užaljena, ker si ženska.. si spremeni spol.. saj se da..
če si pa ženska.. pa sprejmi dejstvo, da je žensko telo šibkejše od moškega.. če se pa zaradi tega ne počutiš "moško".. ti pa ne morem pomagat user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 9:28:33   
Sita
Zahi je res zelo vzdržljiv, da bi dokazal svoj prav, četudi nima prav. In pri tem gre preko vsega (tipično moško): žaljivke, cinizom in ironija, njemu niso tuje. Samo, da zmaga, sredstva niso važna. user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?