|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 9:32:26   
Zahi
Če ne gre drugače to v tvojo glavo.. pa gremo tako user posted image

ni mi pa jasno zakaj nekatere ženske (nisi izoliran primer) trdijo, da je nekaj narobe s tem, ker so ženske šibkejše..

NIČ ni narobe.. samci sesalcev so močnejši iz naravnih razlogov.. zakaj to zanikat in se trudit obrnit.. NE GRE!

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 9:36:53   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi



Govorim o tem, da je moško telo močnejše in bolj vzdržljivo od ženskega.. genetska zasnova telesa je takšna.. in kle se lahko na glavo potstaviš.. kličeš moža.. in nevem kaj vse.. ampak tako je dejstvo..


spet mešaš bedarije.. rezultat jadranja pri moških in ženskah je tukaj spet irelevanten.. orodje je jadrnica in naravni pogoji.. telesna pripravljenost je tukaj manj kot % odvisna od tega, kako hitra bo jadrnica.. če ni vetra.. pa pravilno postavljenega jadra... ti tud Ben Johnson ne pomaga gor..

če si užaljena, ker si ženska.. si spremeni spol.. saj se da..
če si pa ženska.. pa sprejmi dejstvo, da je žensko telo šibkejše od moškega.. če se pa zaradi tega ne počutiš "moško".. ti pa ne morem pomagat user posted image



1. odstavek: to je samo tvoje dejstvo, ki nima veze s pravimi dejstvi.

2. odstavek: o jadranju nimaš pojma in prav rada bi videla, kako se boš brez telesne pripravljenosti boril z 20 metrskimi valovi ... pa še to: če je regata, so pogoji enaki, mar ne?
Praviš, da nekaj veš o športu, govoriš pa same neumnosti. Tu sem pač vzpostavila primer jadranja, lahko bi še kaj drugega. In tudi sem že včeraj: alpinizem.

3. odstavek: nimam potrebe, da bi se počutila moški, ker sem rada ženska. Uživam v vlogi ženske. Zanikam samo tisto, kar ni res in stojim za resnico. Tudiče bi bila moški, bi to trdila - nima veze, katerega spola si, če se boriš za resnico.


_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 9:43:01   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita


1. odstavek: to je samo tvoje dejstvo, ki nima veze s pravimi dejstvi.

2. odstavek: o jadranju nimaš pojma in prav rada bi videla, kako se boš brez telesne pripravljenosti boril z 20 metrskimi valovi ... pa še to: če je regata, so pogoji enaki, mar ne?
Praviš, da nekaj veš o športu, govoriš pa same neumnosti. Tu sem pač vzpostavila primer jadranja, lahko bi še kaj drugega. In tudi sem že včeraj: alpinizem.

3. odstavek: nimam potrebe, da bi se počutila moški, ker sem rada ženska. Uživam v vlogi ženske. Zanikam samo tisto, kar ni res in stojim za resnico. Tudiče bi bila moški, bi to trdila - nima veze, katerega spola si, če se boriš za resnico.



Draga sita.. če zate ni sprejemljivo dejstvo, da je moško telo gensko zasnovano kot močnejše in vzdržljivejše.. je to tvoj problem .. če pa živiš v nekih nebesih, kjer sta moški in ženska identičen spol.. se imaš pa lepo user posted image tudi jaz bi kadil to kar ti..

o jadranju res nimam pojma.. sem pa večkrat jadral.. kot se jaz ne bom, se tudi ti ne boš borila z 20m valovi in pusti zdaj sanje in filme na miru.. razne regate ipd. me res ne zanimajo.. so dolgočasne.. in najhuje NIMAJO veze s tem kar se pogovarjamo..

Glede alpinizma.. najboljši plezalci sten so moški.. in ne ženske.. najhitrejši plezalec je spet moški.. ipd ipd..
ali ti to spet ne predstavlja zadosti, zato ker tvoja soseda "tudi" pleza..

Izgleda da imaš probleme s svojim spolom.. zanikaš dejstva, da so ženske šibkejši spol.. torej se ne počutiš dobro v svoji koži.. si mogoče ena od tistih "možač", ki se trudijo biti fizično na istem nivovju kot moški? hmm.. meni zgleda tako.. verjetno tudi rada dominiraš pri sexu? user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 9:52:30   
Sita
Očitno nisi pebral linkov, glede športa, ker nikakor ne moreš priznat, da nimaš prav.
Samo, kako si mimo usekal, da sem možača.
Ti zgleda niti ne začutiš človeka, ki piše ... čisto brez intuicije ... nimam se kaj več pogovarjat s takimi, ki imajo le grobe in surove misli ....
In vse to zato da dokažeš svoj prav, ki je samo v tvoji glavi ...



Ja Tjazy, imaš prav, nima smisla, se bom res umaknile tule, svoje sem tako že povedala. 



_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 9:53:32   
Anonimen
 
user posted image user posted image user posted image user posted image

Probita se tam do enih dveh zmenit.. ce ne pa predlagam, da se oba prijavita v nedeljo na ljubljanski maraton in bomo vidli, ker je vzdrzljivesji... Zahi ali Sita.. user posted image user posted image

Jaz sem se prijavil na 10 km.. in ne boste verjeli.. vsakih 5 km je malca.. user posted image  Svasta... user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 9:55:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sita
Ja Tjazy, imaš prav, nima smisla, se bom res umaknile tule, svoje sem tako že povedala. 


Sem kdaj reku da nima smisla? user posted image user posted image

Samo povedal sem ti, da se kregas sama s seboj.. in lahko se umaknes.. od tukaj in se bos verjetno spet nikje drugje kregala sama s seboj.. najverjetneje v tisti temi.. Ljubezen sebicnost..

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 9:57:59   
Anonimen
heeeeejj, ustavte konje...tole pa ze cist brez vsakega smisla...dejte se met rajs radi, noo

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 9:58:54   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Očitno nisi pebral linkov, glede športa, ker nikakor ne moreš priznat, da nimaš prav.
Samo, kako si mimo usekal, da sem možača.
Ti zgleda niti ne začutiš človeka, ki piše ... čisto brez intuicije ... nimam se kaj več pogovarjat s takimi, ki imajo le grobe in surove misli ....
In vse to zato da dokažeš svoj prav, ki je samo v tvoji glavi ...




glede športa? hmm..

no pa gremo..

Vpiši pravilno ime:

Najboljši tekač na 100m:

Najboljši maratonec:

Najboljši tekač na 400m:

Najboljši tekač na 1000m:

Najboljši tekač na 5000m:

Najboljši tekač na 10000m:

Najhitrejši plezalec:

Najboljši skakalec v daljino:

Najboljši skakalec v višino:

in še in še in še.. če je kje žensko ime.. plačam tebi in tvojemu "bogu" večerjo v Krpanu..

user posted image user posted image user posted image ali bomo spet zavili na neko družinsko regato z ladjicami? .. pa da ste bili tretji.. in da nisi hotela kuhat user posted image user posted image


glede intuicije.. pač tako energijo izžarevaš tukaj.. sram te je priznat, da ste šibkejši spol.. torej ti je to dejstvo nekaj groznega user posted image torej si možača user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 10:18:13   
Anonimen
Pac moska in zenska energija je drugacna.. to je dejstvo..

jang ima nekatere lastnosti boljse.. ki jih bolj posedujejo moski..

jing ima druge lastnosti boljse.. ki so izrazitejse pri zenskh..

Meni je zlo vsec, da so zenske sibkejse.. v fizecnem simislu.. in lazje.. da jo pri seksu lahko dvignes.. pa pri plesu zavrtis.. pa se in se..

Evo.. zenske lahko rodite.. mi ne mormo.. ampak tudi ve brez nas zaenkrat se ne.. torej eno brez drugih bi izumrli..

Bo mir zdaj? user posted image ž

Drugac pa res.. ni druge kot maraton v nedeljo.. user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 11:08:09   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

heeeeejj, ustavte konje...tole pa ze cist brez vsakega smisla...dejte se met rajs radi, noo



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 11:09:59   
baguSka
Pac moska in zenska energija je drugacna.. to je dejstvo..

jang ima nekatere lastnosti boljse.. ki jih bolj posedujejo moski..

jing ima druge lastnosti boljse.. ki so izrazitejse pri zenskh..

Meni je zlo vsec, da so zenske sibkejse.. v fizecnem simislu.. in lazje.. da jo pri seksu lahko dvignes.. pa pri plesu zavrtis.. pa se in se..

Evo.. zenske lahko rodite.. mi ne mormo.. ampak tudi ve brez nas zaenkrat se ne.. torej eno brez drugih bi izumrli..



Aleluja!!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 11:29:53   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Pac moska in zenska energija je drugacna.. to je dejstvo..

jang ima nekatere lastnosti boljse.. ki jih bolj posedujejo moski..

jing ima druge lastnosti boljse.. ki so izrazitejse pri zenskh..

Meni je zlo vsec, da so zenske sibkejse.. v fizecnem simislu.. in lazje.. da jo pri seksu lahko dvignes.. pa pri plesu zavrtis.. pa se in se..



eee.. to je to .. eni to.. drugi ono..

moški smo pač močnejši.. ženske pa lepše user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 11:38:21   
baguSka
Meni je zlo vsec, da so zenske sibkejse.. v fizecnem simislu.. in lazje.. da jo pri seksu lahko dvignes.. pa pri plesu zavrtis.. pa se in se..


In da jo lahko neses po stopnicah, ko se porocis.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 11:39:28   
baguSka
moški smo pač močnejši.. ženske pa lepše


moski smo pac mocnejsi.. zenske pa STE lepse!!user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 11:40:07   
baguSka
moski smo pac mocnejsi.. zenske pa STE lepse!!


in bl sexi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 11:47:43   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

moski smo pac mocnejsi.. zenske pa STE lepse!!


in bl sexi user posted image user posted image user posted image


tako je prav user posted image .. mene bi bla groza, če bi bili desci bl sexy k ve..



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 11:59:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

moški smo pač močnejši.. ženske pa lepše user posted image




ahhh Zahi.. zdej ga spet biksas.. user posted image

Moski smo mocnejsi in lepi..  zenske pa sibkejse.. in tud lepe.. user posted image user posted image .. dokler ne komplicirajo prevec..

evo sej je povozave.. ker zensko bolj komplicirajo so sibkejse, da lahko moski obvladajo to kompliciranje.. user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 12:04:09   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

ahhh Zahi.. zdej ga spet biksas.. user posted image

Moski smo mocnejsi in lepi..  zenske pa sibkejse.. in tud lepe.. user posted image user posted image .. dokler ne komplicirajo prevec..

evo sej je povozave.. ker zensko bolj komplicirajo so sibkejse, da lahko moski obvladajo to kompliciranje.. user posted image user posted image


a deeej no.. user posted image neki jim pa mormo priznat no.. vsaj lepoto.. če ne drugega user posted image user posted image user posted image


res pa je da nas premagajo tudi v kompliciranju in nalaganju user posted image .. kle jim ne pridem do živega.. samo potem po drugi strani mi vodimo pri razumevanju in mentalnem manipuliranjem.. če pa zdržimo ves ta pritisk komplikacij in zapletov, smo pa daleč bolj vzdržljiv spol user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 12:04:11   
baguSka
Ah pa smo spet tm... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 12:04:34   
Zahi
kje? user posted image user posted image

a bomo zakompliciral? user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 12:17:46   
Anonimen
 
Ce pogledamo tale forum..

Moskih nas je ene 5.. bolj aktivnih.. mogoce 6 zensk pa ne mores kar tko hitr prestet.. ampak zdi se, da je forum kar uravnotezen.. med M/ F.  Torej.. JE uravnotezen..

Koliko vec moci mormo mi imet, da uspemo furat skozi vse zenske odgovore in napade in uzaljenosti in vse to..

mormo biti zlo razumevajoci, potrpezljivi, modri, plemeniti.. ah kaj bi nasteval.. sej je ze Zahi nastel..  vzdrzljivi.. to to.. in zanti ocenit.. kaj v kaksnem trenutku lahko zenski reces.. da se ne kregamo tko zlo.. in na konc koncev smo tudi popustljivi in posteni.. saj vam brez tezav priznamo, da ste lepe in seksi..

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 12:21:00   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

saj vam brez tezav priznamo, da ste lepe in seksi..


no evo Tjažy.. je blo tok težko? user posted image user posted image user posted image

ampak desci se bomo še naprej trudili biti močni za vas.. in s tem trudom dokazali da smo vzdržljivejši user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Enakopravni?
27.10.2006 19:52:54   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
Vpiši pravilno ime....... cut the crap


Razocaranje je, da nisi sposoben dojeti, da za vsakim taksnim imenom, ki ga zahtevas obstojajo pogoji. Tudi sport ni izkljucen iz druzbeinh dogajanj in polozaja spolov v druzbi. Gladko si spregledal link, ki ti ga je Sita posredovala in ki govori prav o tem, da kakor se pogoji izenacujejo, tako se izenacujejo tudi rezultati med moskimi in zenskami v veliki vecini sportov. Poleg tega, pa se sam sebi v usta skaces. Ko Sita navede profesionalne sportnice so samo pescica in posamezni primeri, ko pa ti navajas imena, se sklicujes na to, da govoris o profesionalnih sportnikih in te ostalo ne zanima.
Zelo podobno tebi, so ne dolgo nazaj razlagali, da zenska ne more biti enako pametna kot moski, zato ker ima lazje mozgane. Cas je mineval in eto... situacija se je obrnila. Danes je v slo dosti vec visoko izobrazenih zensk kot moskih. Tako zenske tudi niso smele volit ker:
"da se z ženskami ne pogovarja o učenostnih predmetih, saj se ženske zanimajo pač le za zabavo in veselje. "da se z ženskami ne pogovarja o učenostnih predmetih, saj se ženske zanimajo pač le za zabavo in veselje. Tudi o resnih verskih in političnih zadevah se z njimi ne gre pogovarjati, saj se jim začne takoj zehati. Kaj zanima nežno gospico, kak konec bo imelo vzhodno vprašanje, kaj delajo krvoločni moslemi, kako vzdihujejo kristjani pod krutim jarmom, ali je večji genij Napoleon ali Bismarck, ali bo edina Italija razpadla ali jo bo rovarstvo zrušilo." Po mnenju pisca bontona se za vse take suhoparne reči gospe sploh ne zmenijo, "kajti njihova delavnost ni na očitnem (javnem) odru sveta, domače tiho veselje veže njihova srca".
Ivan Vesel, Olikani Slovenec, Ljubljana 1868, str. 65-66. 

Z druge strani, si pa preskocil vsa tista vprasanja, ki so ti bila postavljena, a katera bi postavila tvoje razmisljanje v luc v kakrsni ga noces videti, ker bi izpodbijal sam sebe.
Najbolj tragicno  pa je, da se imas za zagovornika enakopravnosti. S taksnimi "prijatelji", "sovraznike" zares ne potrebujemo user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Enakopravni?
28.10.2006 13:56:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
moški lahko npr. sexa po 6-7x na noč.. ženski se to ne da..


S kom pa potem seksajo moški tolikokrat na noč? Saj za seks sta potrebna dva, moški in ženska. Razen pri homoseksualcih.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Enakopravni?
28.10.2006 14:00:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Enakopravnost ni teznja po izenacitvi moskih in zensk, niti teznja, da bi moski in zenske postali enaki. je pa teznja po tem, da imajo pravico in moznost izkoristiti vse svoje potencijale brez omejitev, ki jih postavlja tradicionalisticna delitev vlog.


user posted image

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?