|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktoberke
9.2.2007 17:43:47   
tinki_winki
Klaudia,

a me lahko prosim popraviš na seznamu,

moja ZM 3.1. PDP 10.10.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: oktoberke
9.2.2007 17:45:15   
tinki_winki
Klaudia, oprosti zdaj opažam da sva celo na istem in si deliva PDP še z najo2.

(odgovor članu tinki_winki)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: oktoberke
9.2.2007 18:00:56   
Klaudia

                                   




OKTOBERKE 2007


                                 ZM                   PDP
 
01. ursikazala           29.12.             5.10.
02. Klaudia                 3.01.            10.10.
03. kasija78    
          24.12.             5.10.
04. Solero                                        6.10.
05. Pingi                   20.12.
06. jasna                    6.01.            13.10.
07. Pandica              26.12.
08. inja2                   19.12.              2.10.
09. micla                     4.01.            11.10.
10. mišk                    31.12.            10.10.
11. naja2                    3.01.            10.10.
12. miško                  28.12.              5.10.
13. tinki_winki             3.01.            10.10.






Če je treba še kaj dopisat se javite user posted image


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: oktoberke
9.2.2007 20:04:50   
mišk
Ja Kludija, mene tud prosm popravi, k sem mčken zaribala. Zadnjo M sem imela 30.12. Hvala.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: oktoberke
10.2.2007 8:41:41   
naja2
Hojla tudi jaz sem vesela, da lahko malo poklepetamo saj v tem trenutku ne moreš okol govorit, dokler ni vse ok. Ja kar tri smo na istem datumu Klaudia, Tinki_winki in jaz Naja2 user posted image  .

Jaz sem se včeraj naročila pri G in imam pregled 6.3.2007 . 

Drugače me pa vsake toliko časa v spodnjem delu trebuha čudno zaboli  user posted image - potem je pa OK. Recimo zdajle ko sem za računalnikom je vse OK - verjetno res delujejo tiste pozitivne misli ker smo vse zelooooo dobre volje.

Klaudia super za seznamček - nas je res že veliko   user posted image , user posted image user posted image pa šele začetek meseca je   user posted image  user posted image .


(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: oktoberke
10.2.2007 22:26:06   
kasija78
Punce a ni nobeni slabo? Jaz sem se prišla malo potožit na forum, da vidim, da nisem edina, pa bom zgleda otvorila sezono slabosti. V glavnem ne morem se znebiti čudnega okusa v ustih, vonjam stvari na 2m in ne morem jesti karkoli, temveč se vsak dan sproti zmišljujem, kaj bi. Pa kar sem z navdušenjem pojedla včeraj, danes sploh ne morem, recimo. Obup. Ampak najbolj noro je, da me sploh ne moti toliko. Tako sem se načakala mojega user posted image , da mi je vseeno za slabosti. user posted image  Koliko časa trajajo slabosti v povprečju?

Jaz nisem še nikomer povedala, bom pa obojim staršem po prvem pregledu.

Klaudia, lepo, da je bolje.

lp,  kasija

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: oktoberke
10.2.2007 23:24:58   
micla
Dober večer punce,

sem malo pozna danes. Kar ne gre mi za spat. Čez dan bi stalno poležavala, zvečer pa se zbudim. Vse se je postavilo na glavo.
Kasija78 če te kej potolaži, je meni tudi slabo, kar čez cel dan. Zjutrej nekje do kosila, pol se malo umiri, proti večeru se pa spet pojavi. user posted image   V bistvu imam tak za nič občutek v želodcu in nič mi ne diši od hrane. Danes sem jedla samo juho - mi je zelo pašala, ampak ko se je kuhala, sem pa skoz piskala, da smrdi celo stanovanje. Ampak kot si rekla, za zdravo user posted image  bomo pa tudi slabosti prenesli.

Čestike novi user posted image  naja2 user posted image .

Lepe sanje in mirno noč,

_____________________________

micla

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: oktoberke
10.2.2007 23:32:12   
micla
Se opravičujem, sem spregledala.... ČESTITKE tudi tebi miško user posted image user posted image user posted image
Vidim, da sva celo iz istega kraja. Super, ne? Bomo vrgle enu po dom´če. user posted image

Zdej pa res lahko nočko.

_____________________________

micla

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: oktoberke
11.2.2007 7:50:23   
tinki_winki
Meni pa zaenkrat ni nič slabo.
Včasih mi je celo preveč sumljivo. Bo treba še malo počakat.


Kdaj so se pa vam pojavile slabosti, a takoj ko ste zvedle da ste nosečke?


Drugače pa želim vsem lep dan in veliko crkljanja.user posted image

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: oktoberke
11.2.2007 14:06:35   
Solero
Pozdravček in čestitke vsem "novejšim" oktoberkam. user posted image

Meni se začenjajo slabosti, ki so iz dneva v dan konkretnejše in zelo močne zvečer. Prej sem taaakooo rada jedla, zdaj pa mi nič ne paše. Tudi kuhat ne morem, ker mi smrdi. Pomaga mi metin čaj, pa mentolov žvečilni. Včasih se mi pa naenkrat kaj zalušta, ko pa pridem do hladilnika, pa mine. Razen tega se počutim dobro.

Imela sem 1. pregled in je bilo vse ok. Najbolj me je zanimalo, če je samo ena pikica. Kaže, da je. V naslednjih dneh pa me čakajo laboratorijske preiskave.

(V Mani - bivši Metro - sem si kupila ene take športne lan-bombaž hlače za prihajajoče dni, z visokim elastičnim pasom. So bile 4 jurje, pa nisem mogla mimo. user posted image )

(odgovor članu tinki_winki)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: oktoberke
11.2.2007 17:07:41   
lillylilly
Ojla
Tudi jaz se pridružujem oktoberkam user posted image user posted image user posted image user posted image , smo tako veseli, da je kaj!!! Upam da se nam oktobra pridruži en zdrav user posted image . Zadnjo user posted image sem imela 4.1.2007, predviden datun poroda pa hmm 11.10. upps vidim da nas je okrog tega datuma kar veliko,user posted image



(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: oktoberke
11.2.2007 17:54:33   
naja2
Čestitke lilly lilly user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Okol tega datuma pa nas je res že velik.

Jaz komaj čakam na pregled pri G k ga imam šele v marcu - se mi zdi, da bodo tile tedni zelo dolgi. Drugače pa pridno jem le tisti kar se mi zdi bolj zdravo. Pa če le lahko grem na sprehod. Zdaj ko so bili prazniki in vikend sem bila pridna me prav zanima koliko časa bom imela od ponedljka, se začne služba.

Še jaz poročam, da mi nič slabo vendar me pa vsake toliko časa v spodnjem delu trebuha malo zaboli. Juhu - danes me ni niti enkrat zabolelo. Sem bila v Kranjski gori na sončku in sem se raje odpovedala teku na smučeh - preventivno sem rajši šla na sprehod.

(odgovor članu lillylilly)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: oktoberke
11.2.2007 17:58:59   
Klaudia







OKTOBERKE 2007


                                ZM                   PDP
 
01. ursikazala           29.12.             5.10.
02. Klaudia                 3.01.            10.10.
03. kasija78    
          24.12.             5.10.
04. Solero                                        6.10.
05. Pingi                   20.12.
06. jasna                    6.01.            13.10.
07. Pandica              26.12.
08. inja2                   19.12.              2.10.
09. micla                     4.01.            11.10.
10. mišk                    30.12.            10.10.
11. naja2                    3.01.            10.10.
12. miško                  28.12.              5.10.
13. tinki_winki             3.01.            10.10.
14. lillylilly                    4.01.            11.10.










Drugače so se pa tudi pri meni že začele pojavljati slabosti.
Najhuje je, ker mi paše zajest samo solata in čokolada. In ker se od solate ne naješ prav veliko,
jem čokolado - sm se že za 2kg zredila - bo treba nehat s čokolado user posted image

Najbolj pa me muči utujenost - vsaka druga sobota je namreč delavna - in to cel dan!
In pol sm danes čist morto...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: oktoberke
11.2.2007 18:07:35   
naja2
Upam, da vaše slabosti čimprej minejo.  

Jaz sem pa bolj pogosto na WC-ju - zgodaj zjutraj se zbudim in takoj na WC. Drugače pa sem vsak dan popoldne malo zadremala. Zato sem šla spat zvečer bolj pozno - okol 24.00 ure.

A kero tudi že tišči okol trebuha in so hlače že zdaj kr mal premejhne okol pasu in riti. Pa se še nič nisem zredila - kaj šele bo.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: oktoberke
11.2.2007 20:17:29   
kasija78
Tinki_winki meni so se slabosti pojavile prejšnji teden, ko sem bila po moje v 5. tednu. So pa bile bolj poredke, zdaj se jih pa že poredko znebim. Meni tudi pomaga metin čaj ali čigumiji. Poskusila sem tudi ingverjeva bombone.
Naja2 - Jaz v svoje hlače nisem mogla zlest praktično takoj, oziroma v nobene, ki me tesno oprimejo. Tako da sem kavbojke že pospravila na stran in zaenkrat živim na račun enih raztegljivih in enih prej prevelikih hlač. Da ne omenjam, da me tudi pižama tišći.

A katera ve kdaj rabim računat na nakup hlač? No, saj, predvidevam, da kmalu. Ampak ne morem si še kupit nosečniških, ker še ne bom povedala, pa bo sicer očitno. Kako boste ve rešile problem?

Kaj pijete? Meni voda že obupno preseda, sem pa stalno žejna. Ponoči se zbudim, ker sem dehidrirana.

lp,  kasija

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: oktoberke
11.2.2007 21:54:58   
mišk
Meni sicer še ni nič slabo, čutim pa zelo napet občutek v spodnjem delu trebuha in hmm... zaprta sem ... user posted image  
Sem pa neverjetno žejna, skoz imam suha usta in nonstop mi je vroče, kar mi drugače ni.
Kdaj pa mislite ve povedat okolici za veselo pričakovanje?
Midva bova tam nekje v tretjem mesecu, če bi slučajno šlo kaj narobe, ker baje so do tretjega meseca dost pogosti SS ( raje ne pomislim ). Zaenkrat veva samo midva zuser posted image .

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: oktoberke
12.2.2007 8:43:15   
ursikazala
Jaz sem tudi kar v redu, če odštejem konstantno utrujenost. Danes sem se zbudila taka, kot bi čezme zapeljal vlak, pa čeprav sem zaspala že okoli 23h... user posted image
Zdajle pijem mojo user posted image  brez kofeina in upam na učinek glede na okus user posted image ...


(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: oktoberke
12.2.2007 9:16:14   
jasna
Čestitke vsem novim user posted image user posted image !

Tudi meni je že obupno slabo čez cel dan. Vse mi smrdi, malega komaj previjem brez bruhanja. In kar naprej bi spala, pa nimam časa. Prvi pregled imam šele 16.3. in do takrat me bo razgnalo od skrbi. Avgusta sem imela ss v 14 tednu in drug teden bi bil pdp. Micla in tinki-winki kako se spopadata s tem?
Hlače so mi še vedno prav, še kakšen mesec ali dva ne pričakujem prevelikega širjenjauser posted image .

Klaudijauser posted image , kar tako naprej in bosta prebrodila tudi to krizo. Midva sva imela prvo dete kot študenta in ti povem, da je bilo takrat najlepše! Čeprav si brez denarja imaš veliko več časa, kot kasneje. Kar pogumno.

Anonimen, praviš, da od svoje družine ne moreš pričakovati pomoči. Si popolnoma prepričana? Si jih direktno prosila za pomoč? Včasih je to prekleto težko, vendar če jih ne boš vprašala, ne boš nikoli zares vedela. Starši smo za svoje otroke sposobni tudi gore premikati, pa če so bila prej še takšna nesoglasja. Kakorkoli se boš odločila, naj bo prav zate. Srečno!


(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: oktoberke
12.2.2007 10:20:43   
inja2
Ojla

Najprej čestitke vsem novim  user posted image .

Tudi mene tekom, dneva že kar pošteno mučijo slabosti in kar naprej sem utrujena. nonstop bi samo spala.
Hrana se mi zaenkrat ni še nobena  uprla.  So se mi pa skoraj vsi sokovi, tako da sem trenutno na vodi....

Pa na WC moram vsake pol ure...

Pregled imam 20, in komaj čakam, da vidim kako raste moja pikica.

Midva sva zaenkrat povedala njegovim in ojim stršem so bli full veseli.

Pa še eno novico omam, v maju se bova po vsej verjetnosti poročila user posted image user posted image user posted image


lepo, se imejte in čim manj slabosti vam želim

lp, inja

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: oktoberke
12.2.2007 10:52:24   
ursikazala
user posted image  čestitke k poroki user posted image

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: oktoberke
12.2.2007 10:58:15   
Miško
Ja, tiščiiii, se počutim kot pujsa. In če pomislim, da sem prvo nosečnost uspešno skrivala do šestega meseca, sedaj pa sem me hlače tiščijo že od šestega tedna dalje. Pa se trudim, da bi čim manj jedla, saj sem že tako bolj okrogle sorte. No ja, očitno so šle trebušne mišice po prvi nosečnosti v maloro. Pa še nekako, nisem vsak dan mlajša user posted image  Pa če ne bo hujšega, bo že.

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: oktoberke
12.2.2007 11:00:07   
jasna
user posted image  Tudi jaz čestitam k porokiuser posted image . Midva sva se tudi poročila majauser posted image . Samo en nasvet, z rezervacijo na občini morata pohiteti, ker je maj zelo zaseden mesec.

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: oktoberke
12.2.2007 12:44:48   
pingi
Da se še jaz malo oglasim. Pri nas je kar znosno. Razen, da sem bolj utrujena in imam bolj občutljiv želodec (predvsem zjutraj in bolj pozno zvečer), je vse OK. Vsaj upam.
Vsake toliko časa me boli v okolici desnega jajčnika. Pa kar izrazit beli tok imam.
Težav z zaprtjem pa nimam. user posted image
Tudi jaz čestitam k bodoči poroki in upam, da ne bo preveč stresno. Meni je bil čas priprave na poroko kar zanimivo obdobje, če pa si zamislim, da bi bila zraven še noseča, pa ne vem, kako bi bilo. Oboje je namreč tako edinstveno, da je po moje kar malo "tu mač" vseh čustev in dogajanja.
Vsekakor želim veselo pričakovanje (obeh dogodkov, user posted image  in user posted image )

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: oktoberke
12.2.2007 13:57:41   
mišk
Jst sem glih kar klicala ginekologa, da bi se naročila za prvi pregled, pa me je sestra vprašala, če bo m obdržala user posted image !?! No ja.
Čez pet minut moram poklicat nazaj, da mi najde datum.

(odgovor članu tinki_winki)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: oktoberke
12.2.2007 14:37:29   
Neža81
Naj se še jaz pofočkam med oktoberke. 3 leta sva se trudila in včeraj sem zagledala magičen +. Še zdaj nemorem verjeti, da je tudi nama uspelo. Sicer ne po naravni poti, je pa uspelo že v prvem IVF postopku.
M sem imela nazadnje 17.1. tako da bomo zibali konec oktobra. Konec februarjja še izvem, ali bo eden user posted image  ali user posted image user posted imageuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?