|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktoberke
12.2.2007 15:01:37   
inja2
Čestitke Neža81 in lepo ter zdravo nosečnost user posted image user posted image user posted image user posted image

lp, inja user posted image

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: oktoberke
12.2.2007 17:07:19   
Pandica
Neža81, čestitke user posted image  user posted image  Uuuu, to pa bo veselje pri hiši, če bosta kar user posted image  user posted image  . Le javi nam, ko boš zvedela veš, da smo tukaj same radovednice user posted image  

Klaudia, moj PDP je 2.10. , če boš dodala na seznam, ker sem vidla, da še manjka.
Mi2 z mojim dragim pa navijama, da bi rodila 1.10. , ker takrat ima on rojstni dan user posted image  In mu dam za darilo prvega user posted image  .
Drugače pa meni ni še kaj veliko slabo, izjemoma danes se ne počutim preveč dobro. En dan bi samo jedla, drugega pa spet ne... Pa se mi zdi, da me križ že full boli. A mislite, da je to možno že tako hitro? Res je, da sem imela zlomljeno trtico, ko sem še trenirala jahanje in od takrat imam malo probleme z tem.
Povejte punce katere boste vprašale za spol? Jaz bom takoj kak bo možno, čeprav je moj prvo rekel, da ne, si je zdaj že premislil, da njega tudi zanima kaj bo user posted image

Nič, lepo se imejte, pobažajte si svoje trebuščke in pazite na svoje user posted image

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: oktoberke
12.2.2007 18:14:55   
mišk
Jaz bom tud vprašala za spol takoj ko bo možno, čeprav je po mojem porod čist neki druzga, če ne veš kaj bo! Ne vem, ampak kolk se poznam bom po mojem hotla vedet. Baje ti že pri pregledu NS lahko napovedo spol.
Ve mislite it na pregled NS?

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: oktoberke
12.2.2007 18:53:18   
tinki_winki
Joj koliko ste se razpisale, vas je bilo kar zabavno prebirat.


Inja čestitke za poroko, jaz sem se poročila pa v maju 2006. Kje se pa poročiš. Lep se je spominjat poroke.
Sicer pa verjamem, da ti bo s pripravami vse uspelo. Vsekakor če potrebuješ kakšen nasvet sem tukaj.

Dobrodošlica tudi vsem novim nosečkam, ki so se nam pridružile v oktobru.

Jasna popolnoma te razumem, da si zaskrbljena. Meni so se včeraj pojavile bolečine, krči cca 20 minut, ko sem ravno likala, tako da sem z delom kar hitro prenehala. Ustrašila sem se tudi zato, ker sem proti večeru na wc papirju malo ampak res malo krvi (bila je sicer že stara) isto se mi je ponovilo zvečer ko sem šla na WC. Ali so se kateri pojavile bolečine za kratek čas ko gre na vodo? Mogoče zaradi napenjanja. Čisto sem postala obupana. Danes sem se odločla, da se naročim na pregled, a kot zakleto se mi na telefon niso oglasili. Ker sem se danes v službi počutila bolje oz. se mi krči niso ponavljali sem se pomirila. Ampak res če se to ponovi, tečem takoj na urgenco. Občasno sicer čutim neke vrste bolečine, pretežno na desni strani, kot da bi me nekaj tiščalo. Na splošno pa sem precej utrujena, drugih slabosti nimam. Tko me je strah, da bi se ponovilo. Želim biti pozitivna ampak enostavno ne gre, samo še odštevam dneve do pregleda. Sem celo razmišljala, da bi se naročila samoplačniško čez 2 tedna.

No upam, da vsa nisem razočarala z mojimi pesimističnimi pogledi.

Lep večer

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: oktoberke
12.2.2007 18:55:25   
tinki_winki
Pa še eno vrašanje,

ali morda katera ve koliko časa prej se moraš naročiti na NS (jaz bom šla v Postojno).
Ne bi rada zamudila, z izgovorom ˝kakšne čakalne vrste˝

lp 

(odgovor članu tinki_winki)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: oktoberke
12.2.2007 18:57:11   
mišk
Ja, jst tud čutim bolečine v spodnjem delu trebuha, ko grem na vodo. Zdej ne več tolk ampak do pred dvema dnevoma pa vedno!
Mene je dans naročila na prvi pregled 8.3.

(odgovor članu tinki_winki)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: oktoberke
12.2.2007 20:13:41   
naja2
 
Dobrodošla Neža81 in čestitke user posted image  user posted image  user posted image  - to pa je veselje! Nas že zanima ali imaš mogoče dva user posted image  user posted image .
Inja2 čestitke za poroko user posted image

Tud jaz čutim bolečine v spodnjem delu trebuh. Včeraj do večera nisem čutila nič pa sem se zato kr mal ustrašila.
Glede hrane:  na žalost mi nobena hrana ne smrdi. 
Spol: verjetno bom tudi jaz vprašala za spol, čeprav pravijo, da se všasih tudi zmotijo.
tnki_winki: seveda nas nisi nič razočarala. Zato pa smo tule, da lahko poveš kaj misliš in čutiš. Imam prijateljico, ki je imela tudi že nekaj podobnega in to 2x. Jaz na primer nisem še nobenemu povedala razen seveda njemu, k še ne verjame čist - moramo počakat na uradno. Tudi najboljše prijateljice še nekaj časa ne bodo prišle na vrsto. Se mi zdi da imaš potem še več dala, ko moraš razlagati če gre kaj narobe.
Prvi pregled: naslednji trije tedni bodo zelo dolgi. Me ža kar mika, da bi mimo grede skočila v laboratorij (adria lab) ali pa kam drugam, da bi bila zihr. Ampak bom kr počakala.
večje hlače: jaz imam večino hlač za v službo narejenih (mi naredi šivilja kostim ali le hlače). Kar nekaj mi jih je že nekaj časa prevelikih ravno v pasu, tako, da bo vsaj za nekaj časa. Glede na to, da se mi zdi da se kar širim, (kg začuda ne grejo gor) pa mislim, da bom kmalu rabila kakšne nove predvsem športne.
Pižama: sem si za majhno nagradico že kupila (itak sem jo potrebovala). Vendar sem kupila tako, da jo lahko nosim skoraj 9 mesecev.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: oktoberke
13.2.2007 8:52:34   
ursikazala
Jaz sem tudi čutila rahle bolečine v trebuhu, ampak jaz to povezujem predvsem z bolj leno prebavo. Zadnjič sem take spušala, da je moj skoraj omedlel user posted image  Meni tudi hrana ne smrdi kaj preveč (na žalost :) le ribe  - za znoret. Ko so spečene niti ne, sveže ali tiste iz konzerve pa grozno. Pa zadnjič sem skoraj bruhala, ko sem zavohala pohane kalamare user posted image

Mi je pa moj rekel danes, da lahko jaz izberem ime za otroka, da mi to podarja user posted image  On ima namreč že dva od prej in je za enega tudi on izbral... Spol bi pa tudi jaz rada vedela že pred porodom.


(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: oktoberke
13.2.2007 9:40:56   
Klaudia










OKTOBERKE 2007


                               ZM                   PDP
 
01. ursikazala           29.12.             5.10.
02. Klaudia                 3.01.            10.10.
03. kasija78    
          24.12.             5.10.
04. Solero                                        6.10.
05. Pingi                   20.12.
06. jasna                    6.01.            13.10.
07. Pandica              26.12.              2.10.
08. inja2                   19.12.              2.10.
09. micla                     4.01.            11.10.
10. mišk                    30.12.            10.10.
11. naja2                    3.01.            10.10.
12. miško                  28.12.              5.10.
13. tinki_winki             3.01.            10.10.
14. lillylilly                    4.01.            11.10.
15. Neža81                17.01.









Jst mam pa na srečo veliko takih hlač, ki jih je prej držal gor pas - zdaj pa kar same stojijo.
Ma sabosti so pa vsak dan hujše - sem opazila da pomagajo bomboni Aquadrops limona. Pa tik tak meta user posted image

Neki bi vas vprašala - mislite da lahko pride do kakšnih težav - delam namreč v trgovini z malimi živalimi, kjer je vse, ptiči, glodalci, ribe, kuščarji... lahko to povzroči kako težavo? Je pa sicer najbolj problematično, ko odpreš terarij s podganami - se komaj zadržujem da ne bruhnem user posted image

Za spol bom tudi jaz vprašala, takoj ko bo mogoče.
Zaenkrat še noben ne ve, da sem noseča, čeprav se komaj zadržujem. Rada bi zdržala dokler ne bo kritičen čas mimo, pa ne vem, če mi bo uspelo...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: oktoberke
13.2.2007 9:55:05   
Neža81
Morgen!

Imam eno vprašanje: sem še čisto na začetku nosečnosti - zadnjo M sem imela 17.1.. Že zdaj mi je zeloooooooo slabo in danes ponoči me je kr fajn bolel trebuh, pa tudi zelo napet je bil. Je ta bolečina v trebuhu normalna? Morda je še od ICSI postopka in vseh inekcij, ki sem jih dobivala? Mogoče hormoni divjajo.

Lp

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: oktoberke
13.2.2007 10:01:17   
inja2
Jaz imam tudi občasne bolečine v spodnjem delu trebuha. Me je kar malo strah, da nebi bilo kaj narobe.
Hrana mi zaenkrat nobena ne smrdi.

Glede spola pa bi jaz rada, da ostane skrivnost, moj user posted image  pa hoče vedet kaj bo.

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: oktoberke
13.2.2007 10:28:22   
kasija78
Neža81 - Jaz imam tudi občasno napet trebuh in tudi malo boleč. Sama sem to pripisala slabi prebavi, ki baje kar redno spremlja user posted image . Če te zelo boli, pojdi k zdravniku. Če pa opažaš težave s prebavo, pa najprej poskusi s kakšnimi domačimi zadevami, npr. donat ali fructalov sok iz suhih sliv. Meni je bilo tudi slabo že prejšnji teden pa se kar nadaljuje. Ampak to je dober znak, da se otroček razvija oziroma se nekaj dogaja v telesu.

Kako ste ostale souser posted image ? Najbrž nas večina še težko čaka na prvi pregled. Potem bomo pa težko čakale 12 teden, pa izbiro oblekic, pa vozičke, pa porod... se bomo kar načakale, a ne? Jaz včasih še kar ne morem verjet, da je res.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: oktoberke
13.2.2007 16:07:26   
pingi
Živjo!

Tudi mene kar precej boli v trebuhu. Prej me je samo na vsake toliko časa, zdaj pa je bolečina stalno prisotna. Ampak samo na desni straniuser posted image
Občutek je pa kot, da bi si nekaj nategnila.
Drugače pa tudi jaz (ne)čakam kakšne hujše slabosti.
Upajmo na najboljše, pripravimo se na najhujše user posted image

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: oktoberke
13.2.2007 21:59:51   
micla
Ste se pa razpisale v teh dveh dneh, ko vas nisem brala.

Najprej čestitke novim user posted imageuser posted image

Danes je moje počutje presenetljivo boljše - skoraj nič mi ni bilo slabo, sem pa zato včeraj preležala cel dan, ker mi je bilo ful slabo in vrtelo se mi je. Trenutno je moja hrana samo prepečenec in kakšna juhica. No, danes sem že malo več pojedla. V bistvu izkoristim takrat, ko ni slabosti pojem kako malenkost, sicer sem pa že minus 1 kg.

Kako zanimivo, da tudi mene občasno špika na desni strani, kot da bi me z nožem zarezali. Mogoče je pa to nekaj povsem običajnega, če se večini tukaj med nami to dogaja.
Sicer pa še vedno jemljem prometrium in čakam na prvi pregled, ki bo točno jutri čez dva tedna.
Kolikor sem zasledila na tem forumu , za NS ni nekih čakalnih vrst, tko da mislim, da se še nič ne mudi s tem. Na prvem pregledu bomo še vse pravočasno zvedle.
Punce jutri je valentinovo.....želim vam dosti sončka in prijetnih tenutkov z vašimi user posted image

Mejte se,

_____________________________

micla

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: oktoberke
14.2.2007 8:11:04   
metkica1
Oktoberke, tudi jaz se vam pridružim.
Test sem naredila včeraj in je bil user posted image  user posted image
veselje, veselje......
ZM 15.12   PDP 25.10

Dajte me na seznam,

tako sem srečna....

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: oktoberke
14.2.2007 9:42:05   
Klaudia







user posted image     user posted image    user posted image   OKTOBERKE 2007  user posted image     user posted image     user posted image


                             ZM                   PDP
 
01. ursikazala           29.12.             5.10.
02. Klaudia                 3.01.            10.10.
03. kasija78    
          24.12.             5.10.
04. Solero                                        6.10.
05. Pingi                   20.12.
06. jasna                    6.01.            13.10.
07. Pandica              26.12.              2.10.
08. inja2                   19.12.              2.10.
09. micla                     4.01.            11.10.
10. mišk                    30.12.            10.10.
11. naja2                    3.01.            10.10.
12. miško                  28.12.              5.10.
13. tinki_winki             3.01.            10.10.
14. lillylilly                    4.01.            11.10.
15. Neža81                17.01.
16. metkica1             15.12.             25.10.










< Sporočilo je popravil Klaudia -- 14.2.2007 9:43:45 >


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: oktoberke
14.2.2007 10:36:36   
soncnica5
Pozdravljene!

Ne vem ali sem prehitra, da se vam priključim... bomo videli... danes zjutraj sem naredila test in cca 3-5 minutah (First Sign) zagledala šibko črtico... a je bila... čez nekaj dni bom test še ponovila... a upam, da nama je tokrat uspelo... M imam na 28-32 dni, danes je 35.dan, ko sem naredila test...

Imam pa eno vprašanje: Z možem sva bila na pregledu pri dr. Rešu, ki je rekel, da sva oba zdrava, samo jaz moram shujšat... A mi žal ni uspelo... Kaj mi svetujete, naj grem na kontrolni pregled glede potrditve nosečnosti k njemu ali k svoji ginekologinji, ki me je poslala naprej k Rešu.

Pa še tole: v meni se mešajo občutki - veselje, radost, sreča, pa strah kako bo z zdravjem, ali bom znala bit prava mama, ali bom sposobna vse obvladovat, ali bom imela potrpljenje, kako bo na vse to vplivala moja starost (38), kako bom obvladovala svakinje, ki me psihično hitro spravijo ob živce, ... se je tudi vam dogajalo kaj podobnega...

Imam zelo stresno službo, ki se konča pozno v noč - 23h. Ali mislite, da bi lahko zaradi starosti bila več časa nosečnosti doma....

Hvala za odgovore in vsem lepo in osrečujočo nosečnost!

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: oktoberke
14.2.2007 11:16:09   
metkica1
Prosim, če me na seznamu popravite
ZM 15.1   PDP 25.10

Sem se malo zmotila

(odgovor članu soncnica5)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: oktoberke
14.2.2007 18:19:19   
Bety upa
Pozdravljene!

Sončnica5.....pejdi na pregled k svojem ginekologu in ne k Rešu, ker ti Reš ni pomagal do otročička....Tvoj otročiček je ratal spontano. Čestitam!!!! Uffffff ta Reško. Vedno kakšne pripombe, da smo predebele, prestare, nikakve....in zelo zanimivo je, da vsaki, ki jo on skritizira, takoj rata ta nosečnost. Je pa strokovnjak, ni kaj.

Ta naš oktober, se kar polni. Lepoooooooooo!!!!

Srečno vsem!

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: oktoberke
14.2.2007 18:44:30   
soncnica5
Hvala za nasvet... Tudi jaz nisem imela najboljšega mnenja pri njem... Ko sem samoplačniško šla še na pregled k dr. Kseniji Šelih Martinec mi je vlila novega upanja, samozavesti,... ki je zagotovo prispevalo k temu stanju... Mislim, da je Reš v meni videl le IVF postopke, ki pa so po njegovem mnenju nesprejemljivi, ker imam previsoko telesno težo... In torej kot taka zanj finančno nisem zanimiva... Morda sem krivična do njega, ampak tak sem dobila občutek... Priznam pa, da odkar imam upanje za user posted image , veliko bolj gledam pri hrani... kaj jem...

Si bila ti tudi pri Rešu?

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: oktoberke
14.2.2007 20:38:35   
2ursae
madonca, čveke, kolk ste že napisale user posted image . Jaz sem danes čist slučajno mal prijadrala na ta forum da pošpegam, če so oktobrke 07 že slučajno začele svojo odisejo, pa vidim, da je dogajanje že v polnem zamahu user posted image . Sem pa sam mal preletela, kar ste napisale, ker za temeljitejše branje žal nimam časa.

Klaudia, se javljam, da me dodaš na seznam - zm 4.1. in torej pdp 11.10.

No, jaz bom mamica drugič - imam doma že enega čmrlja, ki je zdaj star 17 mesecev - je septemberček 05, tko da bo med deco 25 mesecev razlike - perfect user posted image .

Pregled pri G imam drug teden, do takrat pa se prepščam ugibanjem al je eden al so dvojčki al trojčki user posted image .

Ni mi nič slebo (tudi v prvo mi ni bilo), joške me ne bolijo, ker mi jih mali zaenkrat še pridno prazni, pa ne paše mi jest, ker mam vsakič po jedi tak kovinski okus v ustih - bi najraj kar stradala user posted image

Tolk za zdaj na hitrico, mali je ravno zaspal, mož je šel športat, mene pa čaka še razsuto stanovanje (beri: igrače vsepovsod) in gora posode, pol moram pa študirat user posted image  - se pripravljam na pravosodni izpit. Tko da sem žal kar zaposlena in se najbrž ne bom ravno preveč redno javljala, sploh če boste ve obdržale tale začetni tempo, vas bom pa kolikor bo možno redno brala.

Pa sem videla, da ste se spraševale, kaj jesti in kaj ne:
0-8. teden se priporoča: v središču pozornosti so folati in folna kislina: beluši, avokado, rdeča pesa, fižol, brstični ohrovt, melone, vitamizirani žitni kosmiči, pomaranče, špinača, polnozrnati kruh in testenine.

čemu se raje odpovemo:
  • nevarnost listerioze: sir s plesnijo, paštete (lahko pasterizirane v pločevinkah), previdnost je potrebna pri že pripravljenih jedeh (treba jih je popolnoma pregreti)
  • nevarnost salmonele - sladoled, sladice, majoneza ne smejo vsebovati surovih jajc. Naj se ne bi jedlo surovih ali premalo kuhanih jajc
  • nevarnost toksoplazmoze: vse meso mora biti dobro kuhano ali pečeno, prepovedana sta tatarski biftek in pršut
  • odsvetuje se uživanje jeter in izdelkov iz njih
  • večje ribe (mečarica, tuna, morski pes...) raje redko, ker se v njih nabirajo strupi. Drugače pa so ribe in školjke ok - orng skuhane, seveda.

lepo se mejte, se še kaj beremo

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu soncnica5)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: oktoberke
14.2.2007 20:41:58   
naja2
Čestitke metkica1 user posted image  user posted image in tudi tebi sončica5 user posted image  user posted image .
Sončica dobro temo si načela - kako se bomo tiste, ki se gibljemo v bližini svakinj pa tašč obvladovale, da ne bomo živčne.
Se pa tudi z tvojimi občutki strinjam in tudi pri meni je več mešanih občutkov. Tako sva si želela, zdaj ko pa je zares ratalo pa je tudi mene malo strah, mislim, da njega pa še bolj. 

Pa trebuh me danes boli že od zjutraj. Popoldne sem imela tudi že en rjav flekec na dnevnem vložku. Še zdaj me zelo boli trebuh.

(odgovor članu soncnica5)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: oktoberke
14.2.2007 20:43:40   
naja2
Čestitke in dobrodošla tudi ti 2ursae user posted image  user posted image  user posted image , ki imaš že izkušnje.

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: oktoberke
15.2.2007 10:29:32   
ursikazala
Čestitke vsem novim souser posted image  

Moja ginekologinja je tudi dr. Šelih Martinec in moram reči, da je user posted image , tudi sestra je zelo prijazna. Najbolj mi je všeč, ker ni v sklopu ZD, da ne zgleda tako ambulantno ampak veliko bolj prijazno in novo. Komaj čakam prvi pregled, itak bo rekla, da je že zadnji čas :))) nazadnje sem bila tam in sva se pogovarjali ravno o tem, kdaj dol s tablet, pa potem folno jest... Se pa spomnim, da je rekla, da imajo talno gretje user posted image

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: oktoberke
15.2.2007 10:35:15   
Klaudia










user posted image     user posted image    user posted image   OKTOBERKE 2007  user posted image     user posted image     user posted image


                            ZM                   PDP
 
01. ursikazala           29.12.             5.10.
02. Klaudia                 3.01.            10.10.
03. kasija78    
          24.12.             5.10.
04. Solero                                        6.10.
05. Pingi                   20.12.
06. jasna                    6.01.            13.10.
07. Pandica              26.12.              2.10.
08. inja2                   19.12.              2.10.
09. micla                     4.01.            11.10.
10. mišk                    30.12.            10.10.
11. naja2                    3.01.            10.10.
12. miško                  28.12.              5.10.
13. tinki_winki             3.01.            10.10.
14. lillylilly                    4.01.            11.10.
15. Neža81                17.01.
16. metkica1              15.01.            25.10.
17. 2ursae                   4.01.            11.10.







Lepo, da nas je čedalje več. Že 17... niceee! user posted image

Pri nas se imamo kar lepo, pripravljamo govor, za starše, ko jim bomo povedal. Bi rada kaj izvirnega... sicer pa imamo še čas...

Kar se svakinj tiče, pa jaz hvala bogu nimam nobenih problemov... se vsi lepo razumemo... to novo leto ,sem imela celo četo želja, da bi pa letos postala mamica. Kdo bi si mislu, da bo res.

Bi vas vprašala, če mislite slučajno kej mozarta poslušat... k pravjo, da naj bi dobro delovalo na user posted image . Jaz sm že zdownloadala albume baby einstein - kjer je mozart, bethoveen, bach, vivaldi itd. Sam mi nekako ne potegne taka glasba. Kar živčna ratamuser posted image



_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
FOTO: Slabi trenutki vsake nosečnice
photo
Nosečnost je čudovito obdobje, vendar je hkrati lahko tudi naporna. Poglejte si serijo fotografij, ki prikazuje tudi te,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?