|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
18.5.2007 9:10:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lenči)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Januarčice
18.5.2007 9:28:53   
mala pikica
Januarčice se pridno nabiramo:
 
user posted image    1.1. anonimna 1 je pomotoma postala maruša05 user posted image
user posted image    1.1. sonček balonček
user posted image    1.1. mala pikica
user posted image    2.1. zasanjana
user posted image    2.1. karatina

user posted image    2.1. martinka
user posted image    4.1. katee
user posted image    5.1. sunny morning

user posted image    5.1. maksito
user posted image    6.1. anonimna 2
user posted image    7.1. kikina

user posted image    8.1. bekica1
user posted image    8.1. domen03
user posted image    10.1. lenči (se je imela namen skriti, pa ji ni uspelo) user posted image
user posted image    12.1. nussy

user posted image    12.1. mateja80
user posted image    17.1. tinča1
user posted image    20.1. nalinRR (smo ponosne, da imamo 'veteranko' med nami) user posted image
user posted image    21.1. anonimna 3
user posted image    26.1. gajči
user posted image    ? blanč
 
user posted image user posted image user posted image  vsem novim user posted image !!!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   [Brisano sporočilo]
18.5.2007 9:30:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Januarčice
18.5.2007 9:59:35   
mala pikica
Uh, punce, kako ste pridne. Dva dni nisem imela časa, da bi kaj napisala, zdaj bom pa porabila eno uro, da bom vse prebrala in še kaj napisala user posted image

Pa gremo lepo po vrsti...

Tinča in Nussy user posted image  sem vesela, da sta polni optimizma. Kar pridno počivajta doma in se naužijta vsake minutke, ko lahko počneta kar vaju je volja. Tinča, sem videla, da si spraševala glede moža pri pregledu. Mislim, da pri prvem pregledu, ko G naredi vaginalni UZ, ne dovolijo, da je kdo zraven, naprej pa mislim, da ni nobenih problemov. Vsaj mislim, da je tako glede prvega pregleda. Oziroma pri mojem G je tako.

Anonimna **** oz. NalinRR  user posted image user posted image user posted image  za user posted image . Upam, da ti dve črtici zdaj nista več šok, ampak eno veliko veselje. Kot sem že rekla, sem vesela, da imamo med nami tudi tapravo RR-jevko!

Gajči tudi tebi pozdravček in user posted image user posted image user posted image  za veselo novico.

Blanč upam, da bo kmalu vse v redu. Pridno počivaj in nas čim prej razveseli!


Drugače pa sem se tudi jaz že včakala prvega bruhanja user posted image  Upam, da ne bo to vsakodnevno pravilo. Slabosti pa sem že vajena... pa utrujenosti tudi... Ah, kaj bi se samo pritoževali, še veliko lepega nas čaka user posted image

Punce, v katerih porodnišnicah boste kaj rodile? Da vidimo, če se kje srečamo januarja user posted image  Jaz bom na Ptuju.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Januarčice
18.5.2007 12:05:07   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica
Mislim, da pri prvem pregledu, ko G naredi vaginalni UZ, ne dovolijo, da je kdo zraven, naprej pa mislim, da ni nobenih problemov. Vsaj mislim, da je tako glede prvega pregleda. Oziroma pri mojem G je tako.

Seveda on nima pojma kaj imaš tam doli. Ni nikoli videl. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Januarčice
18.5.2007 12:06:42   
klaja
Še ena nosečka se vam pridružuje, po mojih izračunih, bi naj novega družinskega člana dobili 15. 1. 2008.

Na pregled še nisem naročena, bom se pa naslednji teden naročila. Stara sem 26 let in bo to drugi otrok. Prva punčka je rojena julija 2006, tako da bo razlika med njima 18 mesecev. Sicer ne vem, kako bom vse skupaj zmogla, glede na to da je hčerka otrok s PP, vendar se bom že nekako znašla. Zaenkrat še nisma povedala nikomur.

Tako bolj na hitro od mene, si bom pa vzela čas in vse kar ste do sedaj napisale tudi prebrala.

< Sporočilo je popravil klaja -- 18.5.2007 12:08:39 >

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Januarčice
18.5.2007 12:55:31   
katee
Zivjo vsem!
Jaz moram povedat, da bo to moj prvi user posted image . Stara sem 28 let. Po eni strani me je strah pricakovanja, kako bo, ko bo user posted image  na svetu, ker se nimam izkusenj, vendar mislim, da bo vsem lepo slo.
Imela bi pa eno vprasanje za vse. Ali tudi vas bolijo jajcniki? Mene skoraj vsak dan bolijo, ne ves cas, ampak na trenutke. Ali je to normalno ali naj grem raje h G? Hvala za odgovore.
Lep dan vsem user posted image

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Januarčice
18.5.2007 12:57:36   
Anonimen
Pri nas bo razlika 3 leta in 1 mesec.

Anonimna 2

(odgovor članu klaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   [Brisano sporočilo]
18.5.2007 13:17:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Januarčice
18.5.2007 13:34:13   
Anonimen
Mene je v prvi nosečnosti tud skoz nekaj špikal v jajčnikih, pa zabolelo če sem recimo kihnila. To je čisto običajno, tako da se zaradi takih stvari ne sekirajte. Aja zdaj me še ne, me pa bolj slabi kot me je pri prvi.

Anonimna 2

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Januarčice
18.5.2007 13:42:14   
Lenči
Ja špikanje po celem trebuhu je prisotno tudi pri meni.

Drugače bo pa to naš tretji user posted image . Manca je stara 3,5 let in Jernej 20 mesecev. Torej bo še bolj pestro user posted image .

Pozdravčki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   [Brisano sporočilo]
18.5.2007 13:43:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Januarčice
18.5.2007 13:44:36   
Lenči
Nisem točno prebralauser posted image

Torej pri nas bo razlika 4 leta 2 meseca in 2 leti 4 mesece.


(odgovor članu Lenči)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   [Brisano sporočilo]
18.5.2007 13:47:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lenči)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Januarčice
18.5.2007 13:54:27   
Lenči
ja, ja to pa je planiranje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   [Brisano sporočilo]
18.5.2007 13:57:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lenči)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Januarčice
18.5.2007 13:59:55   
Magi*
Nalin, a tudi ti? ja, čestitkeuser posted image user posted image user posted image  PS: jaz sem pri decembrkah, pa sem slučajno tebe zasledila tu gor in se uštulila.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Januarčice
18.5.2007 14:17:03   
Anonimen
V bistvu ne znam dobro opisat slabosti, v bistvu v želodcu. Na bruhannje pa mi na srečo ne gre. Jaz bi bla pa kar vesela, če bi skinla ene 12 kguser posted image . Ja saj vem, da ni čas za hujšanje. Ampak imam ogroooomno plusa. Sem imela že pri prvi, zdaj imam pa še malo zraven. No zredila sem se pa samo za 9 kg, s tem da sem v bistvu na začetku 2 izgubila. Zdaj se pa zaenkrat še nikamor ne premika.

Anonimna 2

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Januarčice
18.5.2007 14:21:06   
Anonimen
Aja meni je pa kar malo samoumevno, da bo spet pri porodu. Si ne znam predstavljat, da bi morala bit tam 6 ur sama. No saj v drugo gre menda hitreje, a ne.user posted image  Upam.

V materinsko šolo pa jaz verjetno ne bom hodila, za moža pa na Jesenicah tudi ne rabiš potrdila. Imam zdaj 2,5 letno prakso. Verjetno pa bom šla ene parkrat na Evo Horvat Kuhar. To mi je bilo super in mi je rse prvič pregnala strah pred porodom, ker sem bila pravi panik. no rodila sem pa itak z EA, ki je super prijela. Jo vsem priporočam.

Anonimna 2

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Januarčice
18.5.2007 15:54:41   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
no rodila sem pa itak z EA, ki je super prijela. Jo vsem priporočam.

Me veseli, da je vse več user posted image , ki se odločajo za EA in, da je z vsemi vse ok. Se mi EA vse bolj in bolj dopade. Sem se pa prvič, ko sem na TV videla kako je to odločila, da bom, če se bo le dalo, rodila z EA. Zakaj za vraga bi pa bolelo, če ni treba. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Januarčice
18.5.2007 16:09:58   
Zasanjana
Ojla user posted image !

Dobrodošle vse "nove"! Super, da se počasi zbiramo. Upam, da ste velike čveke.user posted image

Tinča, držim pesti, da ni hujšega in da se bo vse izšlo kot si želiš.

Danes sem videla našega user posted image ; so me takoj zalile solze. Utripek je bil slišan, PDP imam pa 1.1.

Rodila bom brez EA. Sem imela do zdaj lahke porode in me ni strah. Glede materinske šole se strinjam z Nalin... ti babca vse razloži, pa še sveže znanje imam.

Pri nas bo razlika 4 leta in pol. Se sestrica že veseli bratca oz. sestrice. Pri prejšnjem je grozila, da bo user posted image  v školjko vrgla, če bo user posted image , zdaj pa se že z veseljem na trebušček nalima in poje.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Januarčice
18.5.2007 18:06:20   
blanč
punce, lahko me brišete iz seznama.
Želim vam lepo nosečnost

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Januarčice
18.5.2007 19:09:50   
Anonimen
user posted image  želim ti da čimprej spet ugledaš user posted image

(odgovor članu blanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   [Brisano sporočilo]
18.5.2007 22:08:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Januarčice
18.5.2007 23:18:50   
klaja
Tudi jaz ne mislim rodit z EA, prvič je porod trajal dve uri, tako da če bo zdaj eno uro, bom že zdržala. Partner pa bo seveda zraven. Sem pa prvič rekla, da če grem še enkrat rodit si bom nesla zraven nekaj za grizenje. Ko so bli popadki sem ga hotla ugriznit, pa mi je roko spodmakno, meni pa bi tak pasalo, da bi nekaj grizla. V materinsko šolo ne mislim it, ker sem lani takega časa hodla in je znanje še sveže. Pa tisto dihanje mi ni nič pomagalo, tako da...

Blanč - upam, da kmalu spet zagledaš dve črtici!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?