|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice
19.5.2007 11:13:27   
damo
Pozdravljene,

po ss v lanskem letu se tudi jaz ponovno vračam med srečke user posted image . Neuradni PPD naj bi bil 24.1.2008. Na prvem pregledu še nisem bila, sem bom v ponedeljek naročila in upam na vse najboljše. Se kar ne upam preveč veselit po lanski izkušnji.

Me kar precej špika v jajčnikih, da o prsih sploh ne govorim. Kakšnih slabosti še nimam, sem pa kar precej utrujena.

Stara bom 29 let in bo to moj prvi user posted image

Želim vsem mirno user posted image  , in da skupaj dočakamo  naše user posted image .

LP

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Januarčice
19.5.2007 11:15:28   
damo
Se opravičujem, neuradni PDP je 24.01.2008.

(odgovor članu damo)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Januarčice
19.5.2007 19:19:49   
Sunny Morning
Dobrodošle vse nove user posted image . user posted image

Mislim, da me je začela dajat slabost. Ne gre mi na bruhanje, ampak mi je slabo na tak način kot, da bi bla full lačna. Hrano sem si razdelila na več manjših obrokov in mi to res pomaga. Zredila se nisem še nič in me to prav pomirja. Bomo videli kako se bo odvijalo pridobivanje kilogramov v nadaljnih mesecih. Prsi so malo bolj občutljive, ampak ni tako grozno. Uglavnem situacija je še vedno super in uživam v tej nosečnosti.

Blanč mi je tako žao, da se ti je to zgodilo. Želim ti, da bi čimprej videla user posted image user posted image . Drži se.

(odgovor članu damo)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Januarčice
19.5.2007 20:46:43   
Anonimen
Še ena anonimna ,ki se bo označevala s user posted image  do 16 t ,če se po pomoti ne razkrijem. PDP bi naj bil 16.1.Doma imamo že enga 4 letnega otrokca in dva user posted image .Upam ,da nam bo tokrat-januarja le uspelo v naročje dobit  enga zdravga otrokca.Stara bom pa naslednji mesec 28.

(odgovor članu Sunny Morning)
  Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Januarčice
19.5.2007 22:44:37   
mala pikica
Januarčice se pridno nabiramo:
 
user posted image    1.1. maruša05 
user posted image    1.1. sonček balonček
user posted image    1.1. mala pikica
user posted image    1.1. zasanjana
user posted image    2.1. karatina

user posted image    2.1. martinka
user posted image    4.1. katee
user posted image    5.1. sunny morning

user posted image    5.1. maksito
user posted image    6.1. anonimna 2
user posted image    7.1. kikina

user posted image    8.1. bekica1
user posted image    8.1. domen03
user posted image    10.1. lenči
user posted image    12.1. nussy

user posted image    12.1. mateja80
user posted image    15.1. klaja
user posted image    16.1. anoninmna user posted image
user posted image    17.1. tinča1
user posted image    20.1. nalinRR 
user posted image    21.1. anonimna 3
user posted image    24.1. damo
user posted image    26.1. gajči

 
user posted image user posted image user posted image  vsem novim user posted image !!!

p.s.
Bom z rdečo barvo pisala 'uradne' PDP-je.

< Sporočilo je popravil mala pikica -- 19.5.2007 22:54:07 >

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Januarčice
19.5.2007 22:52:52   
mala pikica
Blanč iz srca ti želim, da čimprej znova ugledaš user posted image ! Takrat nam sporoči veselo novico.

Mene tudi zadnje dni dajejo kar grozne slabosti na trenutke. Koliko časa to ponavadi traja? tri mesece? Uh, kje še je to...  Špika pa še me vedno v trebuhu oziroma tam nekje...
EA verjetno tudi pri meni ne bo, bo pa vsekakor moj dragi. Razen če bo v službi in bo šlo vse tako hitro, da ne bo v pol ure uspel priti do porodnišnice. Pa mislim, da tako hitro vseeno ne bo šlo...user posted image

Uživajte....

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   [Brisano sporočilo]
20.5.2007 1:02:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Januarčice
20.5.2007 9:10:58   
Tinča1
Dobro jutro!

Vidim, da vas je kar nekaj takih, ko zvečer ne morete spati. Jaz pa s kurami hodim spat, zjutraj pa s petelini vstajam.user posted image

Mala pikica in zasanjana hvala za lepe želje.

Blanč upam, da čimprej spet ugledačuser posted image .

Sem videla, da ste spraševale, kje ima katera namen rodit, jaz osebno, na moje stanje, kar v MB.

Kam pa nameravate na NS?

Ko se že pogovarjete o slabosti, vam moram priznat, da jaz s slabostjo ravno nimam težav. Občasno se pojavi, pa to tista glupa ko glih toliko, da mi je slabo. Da se sprašujem ali mi je ali mi ni slabo. user posted image  Taki glupi občutek.
Prsi, so me sedaj začele bolet tako, da na trebuhu ni šans za spanje. Ampak rastejo, pa ne kaj dosti. Utrujenost pa je že tak al tak stalnica.

Pa ne bomo samo jamrali, saj to so dokazi, da se pikice v nas razvijajo in rastejo.

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   [Brisano sporočilo]
20.5.2007 23:30:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tinča1)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Januarčice
21.5.2007 7:49:28   
katee
Dobro jutro vsem user posted image . Jaz sem morala včeraj cel dan preležati, ker mi je bilo tako grozno slabo. Zjutraj sem celo bruhala. Pa se skoz nalivam z vodo, pa mi to nič ne pomaga. Ma, bo že minilo.
Tudi utrujenost se povečuje, ne vem, kako bom zdržala med dijaki v šoli, k so tok sitni. Bom pa domov pobegnila :)
Lep dan želim vsem!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Januarčice
21.5.2007 8:10:53   
nussy
Dobro jutro punce!

Za mano je pester vikend, ampak nič kaj prijeten. V soboto zjutraj me je zbudil mooočan krč v trebuhu. Šla sem na WC in najprej sploh nisem opazila krvi. Isto kot zadnjič, mogoče še mal več. V glavnem ratal mi je ful slabo, tako da sem komaj prišla do sobe in zbudila mojga, v momentu sem bila mokra in sem se na srečo še sama usedla. Krč me je zgleda tkole zdelal. Takoj sem šla na urgenco, kjer meje ful prijazna G pregledala in ugotovila, da je notri vse OK. Videla je rumenjakov mehurček in GV 18mm, za plod pa še ni bila ziher in me je naročila jutri zjutraj še enkrat, baje da bi se moral utrip že zaznat.user posted image  Upam, da ga bo res.

Glede mojih krčev, pa: pravi, da se maternica tako odziva in da moram pit magnesol in pa Buscopan 3x na dan. Še vedno pa jemljem Dabroston.
Bomo videli, kaj bo jutri. Upam na najboljše. Pa tut nekaj zdej vem, da naslednjič mogoče ne bom takoj mislila, da je konec, zgleda se user posted image  mal igra in mi bo delu probleme, pa nič zato. Vse bom preživela, samo da bo.

(odgovor članu Lenči)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Januarčice
21.5.2007 8:23:46   
ALEJINAD
Živjo, živjo, punce, še ena nova med vami: PDP 12.1.2008, prvi pregled naročena 11.6.2007, to je tretja nosečnost - doma me že sončnici 10 in 8 let, trenutni znaki rahlo tiščanje v jajčniku in trebuhu, prsa napeta in trda kot kamen, bradavičke srbijo, zaspana non stop. Drugače ok in polna energije.
Uživajte, drage soborke.

_____________________________

Sonček je in ti si skuštrana...

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Januarčice
21.5.2007 9:06:02   
puri
Ojla!user posted image

Mogoče se vam bom tudi jaz pridružila. Naredila sem 2 testa, ampak še predno mi je zamujala user posted image in sta oba pokazala zelo rahlouser posted image . Pomojem bom šla danes še po Clear blue, ki mu najbolj zaupam in ga bom naredila. Drugače znaki so,..........malo vrtoglavice, slabost, velika utrujenost, na trenutke boleče bradavičke, čuden občutek v trebuhu. Res upam, da je TO TO!

Bo pa to moj že četrti otroček. Imam že 3 fanke stare 4,5 let, 2,5 let, 16muser posted image

Uživajte v nosečnosti, pa se še beremo (vsaj upam)

(odgovor članu ALEJINAD)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   [Brisano sporočilo]
21.5.2007 9:10:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puri)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Januarčice
21.5.2007 9:17:37   
puri
Ja, Nalin saj najstarejši že pol leta sanja o punčki, zelo si jo želi, tako da si jo potem že tudi jaz vedno bolj želim, že zaradi njega. Ampak vbistvu mi je pa vseeno, najbolj pomembno je, da bo user posted image zdrav, pa naj bo to fantek ali punčka. Tim (najstarejši) se bo pa že sprijaznil,...čeprav on pravi, da če ne bo sedaj punčka, da jih bomo pa delal toliko časa, da bouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Januarčice
21.5.2007 9:35:21   
katee
nussy: upam, da bo vse ok s tabo. Samo pozitivne misli, pa bo vse dobro. Pocivaj, pa bo.
Čestitam vsem novim user posted image .
Jaz bom šla pa prej iz službe domov, ker ne morem več zdržati v šoli. Vse mi gre na bruhanje.
Lep dan vsem!

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Januarčice
21.5.2007 9:40:59   
Lenči
Pozdravljene!

Hiter pozdravček še z moje strani. Sem bila danes na prvem pregledu - in sem videla malo pikico user posted image user posted image user posted image . In tudi srček je malo utripal user posted image user posted image user posted image . Tako, da sem sedaj tudi čisto uradna user posted image . A moja G ima sistem, da me je naročila še čez teden dni (v torek), da vidi kako se razvija pikica - tudi meni to ustreza, da se prepričam, da je vse OK.

Torej rok se mi bo predvidoma prestavil (očitno imam bolj pozne O) - saj so mi ga prestavili tudi v prvih 2.user posted image . Torej točni PDP vam še sporočim.

Hitim s hčerkico k zdravniku - sistematski pregled.

Se tipkamo. Pozdravčki.

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   [Brisano sporočilo]
21.5.2007 9:55:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puri)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Januarčice
21.5.2007 11:02:55   
klaja
Nussy želim ti, da bo vse vredu in da se user posted image res samo malo heca!

Anonimna user posted image tudi tebi (in seveda vsem ostalim user posted image ) želim zdravega user posted image ! Pa lepo uživaj v nosečnosti in se ne obremenjuj preveč.

Lenči in Puri vidve pa res lepo skrbita za nataliteto, kar tako napej!

Meni pa je danes ponoči bilo tako slabo, sem že skoraj mislila, da bom mogla it bruhat. Sploh nisem mogla spat, zdaj pa me je minilo. Drugače pa imam ful napet trebuh, tako da bodo kar hitro ugotovili, da sem noseča. A ste že kaj povedale svojim domačim?

Tinča 1 si kaj seznanjena, kje v Mb-ju opravljajo NS?

Lep vroč dan vam želim (pa čim manj slabosti)!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Januarčice
21.5.2007 11:31:25   
Anonimen
Klaja-hvala poskušam ,da se ne bi preveč obremenjevala.Bomo videli ,kako mi bo uspevalo.

NS-Jaz jo bom najverjetneje šla opravljat k dr. Pelkičevi v mb.Jo vsi zelo hvalijo.Bomo videli!

anonimnauser posted image

(odgovor članu klaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   [Brisano sporočilo]
21.5.2007 12:20:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Januarčice
21.5.2007 13:05:15   
Sunny Morning
Jaz sem kar na bolniški. Mi je tako slabo, da se mi na trenutke kar blede. Delat sploh ne morem, ker samo čakam kdaj bom morala letet na sekret, se sploh ne morem skoncentrirat. Komaj sem pojedla en prepečenec, ker se mi je med prežvekovanjem skoz bruhalo. Nisem pričakovala, da bo tako hudo. user posted image user posted image  Uglavnem v službi sem kar povedala in je blo malo user posted image user posted image . Se zdaj sploh ne obremenjujem z njimi. Želim si samo, da bi se te slabosti čimprej končale.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Januarčice
21.5.2007 13:51:01   
puri
Jaz sem šla po Clear blue in ga naredila sedaj in pokazal jeuser posted image , tako da sem sigurno nosečauser posted image . Sem zelo vesela,.....da bo le še vse vredu!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Januarčice
21.5.2007 13:53:37   
puri
Aja, PDP bi pa moral biti čisto konec meseca 30.1., ker mi je 0 malo zamujala.

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   [Brisano sporočilo]
21.5.2007 14:03:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puri)
  Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?