|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dobri ginekologi
24.7.2007 20:01:56   
lunca2
Jaz sem tudi zelo zadovoljna s svojo ginekologinjo. user posted image
Dr. Jelka Markovič Grahek v ZD Hrastnik.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dobri ginekologi
24.7.2007 21:30:41   
minabo
Tudi moja je dr. Igličar in je ne zamenjamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dobri ginekologi
26.7.2007 8:58:16   
oktoberka
Tud moj ginekolog je fantastičen!! Je pa iz bežigrajskega dvora dr. Vinko Jerićević!!! Tud sestra je zakon!!! Ju ne zamenjam za nobeno ceno!

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dobri ginekologi
26.7.2007 9:23:57   
tintin
dr. Sava Rant Hafner (BGP Kranj)
Super ginekologinja.user posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dobri ginekologi
26.7.2007 10:25:19   
polonca78
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Tud moj ginekolog je fantastičen!! Je pa iz bežigrajskega dvora dr. Vinko Jerićević!!! Tud sestra je zakon!!! Ju ne zamenjam za nobeno ceno!


nedolgo nazaj sem bila pri njemu, ker je bila moja G ravno da dopustu in je on prevzemal njene nujne primere in moram rečt, da je res zelo prijazen in skoz me je nekaj hecal in spravil v dobro voljo.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dobri ginekologi
26.7.2007 11:55:10   
TANTRA
Jaz pa lahko pohvalim mojo zdravnico dr.Darjo Strah ZD Domžale.

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dobri ginekologi
29.7.2007 12:26:06   
dory
Po tem,ko naju je Strazarjeva skor spravla s tega sveta, ne morm prehvalit save rant user posted image (bgp kranj),ki je enkratna ginekologinja...zivljenjska in zelooo strokovna...to zej porajtam se bolj:)

tudi za iglicarjevo sem slisala same pozitivne....

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dobri ginekologi
29.7.2007 12:45:39   
Anonimen
Dr. Aleksander Merlo, Postojna user posted image

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dobri ginekologi
29.7.2007 16:32:56   
benika
Tudi jaz mojega dr. Handžarja (Kranj) ne menjam če le ne bo višja sila.


Jaz tudi neuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dobri ginekologi
29.7.2007 18:53:15   
Ana Luna
Mene pa zanima, če je katera mamica študentka hodila na Aškerčevo v Lj k dr. Jasni Kuhelj Recelj. Izkušnje? Do zdaj sem imela pri njej le dva pregleda na tri leta ... 

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dobri ginekologi
30.7.2007 6:56:18   
Anonimen
Meni naj G na koroškem; dr. Marijan Lužnik user posted image  user posted image  user posted image ,
pa tudi dr. Branka Verdnik Golob je zelo vredu.

(odgovor članu Ana Luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dobri ginekologi
30.7.2007 7:36:41   
Janey
Al je mariborčank tu malo, al pa nimajo koga hvalit. Jaz lahko super pohvalim dr. Miglara, ki ga je ena punca že.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dobri ginekologi
30.7.2007 7:38:38   
Anonimen
še iz celjskega konca,

dr. Filip Simoniti

(odgovor članu Janey)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Dobri ginekologi
30.7.2007 12:57:24   
naraščaj
ZD Celje dr. Peterneljeva user posted image user posted image user posted image

Mal nevmestno ampak ali ve katerea za dobrega splošnega zdravnika v Celju. Jaz sem ostala brez, ker je šla drugam. hvala

Aja pa v jeseni rabim še pediatra tudi Celje

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Dobri ginekologi
30.7.2007 13:06:53   
Vilma
Še ena pohvala v Postojno!
Dr. Robertu Likarju user posted image
Sicer je imel veliko dela z mano (hsg, histero, lapro - vse zaradi zdravljenja neplodnosti, 2X konizacija + milijon pregledov zaradi slabih PAPov, spalv, nosečnost....) in še ga bo imel.

user posted image  Naslednji teden ga že vidim, kako bo debelo pogledal, ko me bo spet videl. user posted image  Sem namreč noseča, tako da naslednjih 8 mesecev se bova ponovno redno videvala.

Same pohvale, res odličen ginekolog in še pomembnejše - dober človek!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dobri ginekologi
31.7.2007 9:05:04   
Tanayya29
jst pa morm pohvalit mojga dr. Jurca,v zd medvode,drugače dela v trbovljah!***
je izredno prijazen,full posluša ne komplicira,in te vedno pomiri(vsaj mene)....tako, da vedno, ko odhajam s pregleda mi je fulll lažje,sploh zd ko smuser posted image !!
tako da same pohvale..
pohvalila bi pa tudi dr. Pušenjaka....
lp.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Dobri ginekologi
31.7.2007 9:42:51   
guppy
dr. Matija Barbič in dr. Tanja Blejec sta meni najboljša G, kar bi jih lahko imela (Leonišče, porodnišnica). Same pohvale.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Dobri ginekologi
6.7.2008 11:25:59   
alenka gl
Tudi jaz bi pohvalila nekaj izjemnih ginekologov. Pred tednom dni sem ležala v porodnišnici na oddelku E.  Po desetih dneh upanja in želje, da bi obdržala otroka, so mi morali sprožiti splav.  Rada bi se zahvalila dr. Kavčič, prof. Tomaževiču in dr. Meden Vrtovec, ki so mi ob tej težki izkušnji s svojo strokovnostjo in izjemno človeško naravo pomagali in bili v veliko pomoč. Prav zaradi njihove človečnosti sva z možem lahko sprejela izgubo in danes lažje živiva.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
6.7.2008 12:02:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lunca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Dobri ginekologi
6.7.2008 13:05:15   
loveforever
Takrat ti priporocam dr. PETERNELJ MARINŠEK SUZANA!! To je moja G. in je krasna!!!


tudi jaz se pridružujem , zgoraj navedena je zakon tudi sama jo ima m in je z mano zelo prijazna ...

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Dobri ginekologi
29.1.2011 4:28:19   
Anonimen
No jaz sem imela slabe izkušnje v porodnišnici Ljubljana z Barbara Šajina-Stritar dr. med.. Najprej kar je bilo me je sicer res vprašala, zakaj sem prišla, sem ji tudi razložila in me je začela nadirati (ok mogoče krivda ker sem bila zadnja na vrsti), vendar, če me je poslal kirurg na pregled in mnenje, mora svojo dolžnost opraviti. Oz. če se ne strinja, da bi me pregledala, naj pojasni pismeno pa bom jaz nesla to k kirurgu na infekcijsko. Ne pa, da se je najprej zdrla na me, me napadla in z muko nekaj napisala. V obraz mi je zmetala čisto vse, še za tisto, kar nisem prišla in kar nimam težav, da jih bom imela, sicer je potem pogledala v MK se zdrla in bila tiho. Pregledati bi me morala v celoti, pa me ni, dala je sicer potem svojo izjavo, katere posege lahko opravljajo, pa jo je moja G posvarila, zaradi bitje srčka in zaostalost rasti. Do ke še prišle nisve. Potem pa vse v ordinaciji pametnujejo kako si premalo tečen, kako boš tečen pa silil v zdravnika. Meni je to samoumevno, da moram dolečene stvari v svojem fohu opraviti, ker sem za njih odgovorna in jamčim, ne pa da se dela vse na hojladri, ko je pa problem, je pa vse pacjent kriv ker ni povedal. Če te pa dobesedno neposlušajo in nadirajo!!!

Jaz ugotoavljam, da je dosti tudi težav, da so genikologi po klinikah tečni, ker so vmes ženske, ki hodijo ponepotrebnem naprej na preglede, nastradajo pa potem take, ki dejansko rabijo posvet. Dejansko nezmore, preveč nas je v P Lj. Jaz mislim, da zaradi tega ni strokovnosti in si številka, kar se je tudi v mojem primeru zgodilo. Edino kar je naredila, je vso odgovornost preložila na kirurga. Pa se me bodo zopet podajali.

Glede Kurent Kolar na Metelkovi, lahko rečem pa tako, je moja osebna G, pri nas smo jaz in mama pri njej obe s slabimi izkušnjami. Zakaj, ker vedno čaka pa čaka in cmari sama, ko pa si na zelo tankem ledu ali celo že ta led poka, te posreduje naprej. Potem, pa poslušaš, kje ste pa bili prej. Ne rečem, po besedag moje mame, včasih je bila dobra, očitno so se časi spremenili. Ker je zelo veliko slabih izkušenj, ki jih jaz tudi v moji okolici poznam in jo imajo za osebno G, dostikrat premalo strokovna. Nekatere celo pravijo, da jo je čas povozil oz. da čaka pokoj. Sicer, jaz se na ta nivo ne bom spuščala, ko zaključim z nosečnostjo jo bom 100000% zamenjala in moja mama.


Sicer jaz dostikrat jih opravičujem s tem, da imajo gužvo, da so prenatrpani, itd. Vendar tole kar se mi v prvi nosečnosti dogaja, je pa malo prevečkrat ponavljajočih se stvari in nadiranj. Komaj čakam, da šturčko dobim v roke in vse skupaj bo to le še slab spomin ali celo pozabljen.

(odgovor članu lorch)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Dobri ginekologi
29.1.2011 8:08:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

še iz celjskega konca,

dr. Filip Simoniti


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Dobri ginekologi
29.1.2011 14:20:58   
dory
Preden sem se preselila sem imela dr.Savo Rant Hafner iz Kranjske porodnišnice..kapo dol, fejst zdravnica, človeška in strokovna...sedaj imam dr. Babnikovo v Dravljah...enako lahko rečem tudi zanjo...človeška, strokovna in natančna...sem zelo zadovoljna..

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Dobri ginekologi
29.1.2011 14:26:22   
bubu_bibi
Vse pohvale Dr. Vidi Dimnik (ZD Bežigrad). user posted image


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Dobri ginekologi
29.1.2011 14:29:44   
monika trtnik
Moja pohvala pa gre ginekologinji dr.Leni Zigon iz ZD Bezigrad!Prijazna,strokovna,vedno potpezljivo odgovori na vprasanja,pomiri vcasih tudi s kanckom humorja!Vse pohvale

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Gibi ploda
Alizee

Kdaj ste v prvi nosečnosti prvič začutile gibe ploda?

pred 20. tednom (65%)

v 20. tednu (17%)

v 21. tednu (10%)

v 22. tednu (4%)

v 23. tednu (2%)

kasneje (2%)


Število vseh glasov: 48

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!