|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dobri ginekologi
2.2.2012 14:59:46   
Arya
Moje pohvale pa gredo dr. Levak Hozjan v ZD Velenje, sem njena pacientka, in kadarkoli sem kaj potrebovala ali pa samo vprašala za nasvet je bila zelo prijazna in ustrežljiva. Tudi sedaj, ko sem noseča, si za vsak pregled vzame čas, vse pregleda in lepo razloži, če me kaj zanima.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Dobri ginekologi
2.2.2012 19:19:31   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: oktober28

Ja moj ginekolog je tudi dr.Dagistani, in res je zelo redkobeseden, ravno to me zelo moti pri njemu, kajti to je moja 1.nosečnost in veliko tega ne vem in bi mi zelo prov prišlo ko bi me zdravnik malo usmeril, kako je z mojo težo sem se veliko zredila, na kaj moram biti pozorna v nosečnosti še posebej te zadnje dni, ko ga pa kaj vprašam mi pa samo tiho odgovori uredu je vse, nič mi pa ne razloži, hvala bogu da obstajajo knjige,internet in forumi, da lahko preberem kaj se tudi dogaja z drugimi nosečnicami in da vem da je res vse ok! Drugače je vredu zdravnik, vedno mi naredi UZ, ampak to pa je tudi vse, ta UZ pa traja 15 sek. sploh nevem kaj lahko vidi tako hitro.Mogoče malce kompliciram, vendar res sem navajena da mi zdravnik razloži mojo situacij,me pomiri  da vem kaj točno se dogaja, sploh pa pri 1. nosečnosti, ko ti je vse tako tuje!


Pa malo ga slovenščina zajebava. Meni je risal policistične jajčnike, user posted image
Drgač mi je pa kako leto zajebal s klomifenom in nepreverjanjem reagiranja nanj in s tem, da me je sam pošiljal na preiskave, namesto, da bi mi dal napotnico za neplodnostno.

(odgovor članu oktober28)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Dobri ginekologi
10.2.2012 10:08:11   
Piči1
Jaz pa bi pohvalila dr.Tanjo Jordan-ZD Cerknica,je carica marica! Je ena dobrovojka,pozitivka predvsem pa strokovna in oodkrita! Bila pa sem zelo zadovoljna z dr.Pušenjakom,dr Tulovo,dr.Šajina in primarijem Cerarjem! Hvala vsem ki ste bili odkriti in mi v težkih trenitkih bili v oporo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Dobri ginekologi
13.2.2012 9:04:17   
Anonimen
Aleš Klun - ZD Vič je fajn! Pohvale za enkrat! user posted image

Res je nekoliko bolj direkten, a strokoven. Pa z UZ-ji ne špara med nosečnostjo!user posted image

(odgovor članu Piči1)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Dobri ginekologi
13.2.2012 9:33:04   
krogec

IZVIRNO SPOROČILO: LadyB

dr. Jemec Mojca, Kamnik - zelo zelo zadovoljna, same pohvaleuser posted image user posted image


se podpišem, res je super user posted image user posted image , mene je v drugo zagotovo rešila tromboze, ker me je poslala na žilno v LJ, sem potem pristala na inekcijah marivarina, ampak lepo do konca zvozila nosečnost, posredovala je celo v porodnišnici LJ, da bi me pri porodu res posebej pazljivo obravnavali zaradi žil; v glavnem zaupam ji 100%
k njej sem prišla kot priseljenka in me je vzela na novo, ko sem bila že noseča (prva nosečnost 2006)

_____________________________

¤ ¤ ¤

(odgovor članu LadyB)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Dobri ginekologi
30.3.2012 17:55:39   
Anonimen
Lepo pozdravljene!
Pred kratkim sem pisala,da si iščem ginekologinjo in ve ste mi svetovale.Rada se bi zahvalila za informacijo,ki ste mi jo posredovale.Korana Kuštrin v Velenju je zelo odprta in razumevajoča ginekologinja.S prejšnjim se nisem toliko stvari pogovorila kot z njo.Je res polna optimizma in od nje sem šla pomirjena.Pa tudi sama mi je povedala veliko stvari ki jih do sedaj nisem slišala in tudi predlagala nadalne preglede.Še enkrat hvala in želim vam veliko sreče v življenju.Upam da bom tudi jaz kmalu user posted image .
L.P

(odgovor članu krogec)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Dobri ginekologi
4.4.2012 14:35:38   
bybyka87

IZVIRNO SPOROČILO: Arya

Moje pohvale pa gredo dr. Levak Hozjan v ZD Velenje, sem njena pacientka, in kadarkoli sem kaj potrebovala ali pa samo vprašala za nasvet je bila zelo prijazna in ustrežljiva. Tudi sedaj, ko sem noseča, si za vsak pregled vzame čas, vse pregleda in lepo razloži, če me kaj zanima.user posted image user posted image user posted image



ja tudi jaz jo pohvalim z veseljem...sem bila pri njej in res 1A..sedaj je po novem tudi moja izbrana ginekologinja user posted image user posted image

(odgovor članu Arya)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Dobri ginekologi
7.4.2012 7:44:06   
mala pikica
dr.Lukman iz Ptuja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bybyka87)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Dobri ginekologi
4.5.2012 18:02:02   
Nussk4

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Dr. Urh ZD Škofja loka, porodničar je pa v Kranjski porodnišnici

Ful prijazen se pogovori s tabo malo poheca in vse tvoje skrbi obravnava.



Se podpišem! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Dobri ginekologi
4.6.2012 15:06:11   
aksuram
dr. žigon zd bežigrad. super

(odgovor članu Nussk4)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Dobri ginekologi
4.6.2012 19:06:46   
mayflower
Najbolj pozitivna in vedno optimistična zdravnica dr. Zavrtanik Čelan Alenka iz šempetereske bolnišnice. Se zelo zavzame za svoje paciente, pa tudi za paciente drugih G, pri katerih se kaj zakomplicira.

_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Dobri ginekologi
14.6.2012 18:34:21   
Tangerina
Moja ginekologinja je Dr. Nataša Kočnar iz Brežiške porodnišnice... Meni osebno zelo odgovarja, ob SS ki sem g aimela nekaj let nazaj pa se je pokazala kot izjemno čustvena in predvsem človeška oseba... Razlaga strokovno, karkoli te zanima ti pove.
Ima morda še katera izkušnje z njo? :)

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Dobri ginekologi
14.6.2012 21:19:01   
annai
moje pohvale pa grejo mag. Frenku Krištofelcu iz ZD Ravne na Koroškem...Zadovoljna sem predvsem zato saj sem se pod njegovim nadzorom skozi celo nosečnost počutila varno, vedno si je vzel čas zame, me poslušal in vedno dobro svetoval.

(odgovor članu Tangerina)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Dobri ginekologi
19.7.2012 12:35:45   
nosečka.špela
dr. Matija Urh, ZD ŠKOFJA LOKA user posted image user posted image

_____________________________

Sreče ne spoznaš z glavo, temveč s srcem.

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Dobri ginekologi
27.8.2012 12:03:21   
sanys

IZVIRNO SPOROČILO: nosečka.špela

dr. Matija Urh, ZD ŠKOFJA LOKA user posted image user posted image



Se strinjam.... vse pohvale dr. Urhu

(odgovor članu nosečka.špela)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Dobri ginekologi
29.8.2012 12:57:09   
škorpijončica
Raid Al Dagistani: zame dober ginekolog. Zelo strokoven, ne komplicira in deluje zelo pomirjujoče za vse nosečnice, ki rade kaj paničarijo. Res pa je, da ni zelo zgovoren in da moraš včasih kar vlečt it njega. Pri nas je na polno zaseden, zato se veliko čaka, pregledi pa so hitri, ne pove kaj dosti o svojih ugotovitvah, sploh ne veš kaj gleda na ekranu, pa tako komaj čakaš, da bi videl rokico, nosek,.. Pred tremi leti se je dosti bolj posvetil, mi dal kakšno slikco, z veseljem sprejel, da je prišel partner gledat uz, se pustil zasliševati.. zdaj žal tega ni več toliko, ker zelo hiti, ampak ni on kriv za to..je pa drugače v redu zdravnik, da ne boste vzele same kritike..

dr. Likar (postojna): bila pri njemu na pregledu. Ker je videl da sem zaskrbljena je vse meritve UZ 3x preveril, se ves čas pogovarjal, mi svetoval, me spraševal kako se počutim, kakšne zdravstvene težave imam, kako je potekala prva nosečnost in porod,...Skratka vzel si je čas in bil res temeljit.

(odgovor članu sanys)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Dobri ginekologi
29.8.2012 14:01:34   
buubikaa
Dr. Rosič iz Ptuja.user posted image

(odgovor članu škorpijončica)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Dobri ginekologi
26.10.2013 12:56:37   
sitka mala
Renata Toff Juvan iz ZD Šentvid!

Me pa zanima, tiste ki ste pri njej, a veste, zakaj je ni??

(odgovor članu buubikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Dobri ginekologi
8.11.2013 14:40:02   
roja4
Pozdravljeni!

Preselila sem se v Celje in me zanima katerega ginekologa priporočate? Lahko tudi v okolici. V zadnjem času sem namreč priletela že ogromno ginekologom v roke in ker imam težave, se mi zdi da se nihče ne potrudi dovolj, ker ni izbran zdravnik.
Razmišljam o dr. Glušičevi v Velenju? Kakšne izkušnje?
Res bi bila hvaležna vsem za kakršna koli priporočila.

lp,

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Dobri ginekologi
12.11.2013 20:01:40   
Mačkon88
Pozdravljene!

Sama imam zelo slabo izkušnjo z ginekologinjo dr. Ziljano Križaj...pri njej moj pregled vsakič traja natanko eno minuto plus še minuto, da to vpiše v kartoteko. Zelo sem razočarana nad njenim delom in že nekaj časa iščem eno dobro ginekologinjo nekje v LJubljani, po možnosti v okolici Bežigrada. Mi lahko mogoče predlagate kakšno dobro, ki bi mojim vprašanjem posvetila malo več pozornosti? user posted image

Vesela bom vsakršnega predlogauser posted image

Anja

_____________________________

Otroška spletna trgovina z oblačili
www.mackon.si

(odgovor članu roja4)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Dobri ginekologi
12.11.2013 20:44:20   
banana_ana
Hej Anja!

Toplo toplo priporocam dr. Leno Žigon v ZD Bezigrad!! Realna, prijazna, nezna, vzame si cas, odgovori na vsa vprasanja pa ce so se tako "smesna". Super res!!!

(odgovor članu Mačkon88)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Dobri ginekologi
15.11.2013 12:15:05   
the seven

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Moja zdajšnja g. Lena Žigon, ampak ima že vse polno.

dr. Pušenjaka. Ker njega pa lahko imenuješ človek in zdravnik. Vzame si čas, vse lepo razloži

haha, če prideš tja urgentno, ker te pač pošljejo, že ne. mogoče če si tam samoplačniško, v bolnici je pa slika precej drugačna (ne samo moja izkušnja).



tudi z moje strani pohvale ga. Žigon, super G, samo sestre bi bile lahko kdaj bolj prijazne :) ...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Dobri ginekologi
15.11.2013 12:16:48   
the seven

IZVIRNO SPOROČILO: banana_ana

Hej Anja!

Toplo toplo priporocam dr. Leno Žigon v ZD Bezigrad!! Realna, prijazna, nezna, vzame si cas, odgovori na vsa vprasanja pa ce so se tako "smesna". Super res!!!


se popolnoma strinjam ...

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Dobri ginekologi
15.11.2013 12:20:56   
the seven

IZVIRNO SPOROČILO: pika777

Raid Al Dagistani?

Katera pozna, izkušnje, kakšen se vam zdi? user posted image



večina mojih kolegic hodi k njemu in še nobena ni imela pripomb, na njegov račun sem slišala same pohvale ... po nosečnosti imam tudi sama namen povprašat ali imajo še kaj prosto, ker on dela tudi v Ribnici, kar mi lokacijsko bolj ustreza kot Lj ...

(odgovor članu pika777)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Dobri ginekologi
22.11.2013 16:53:30   
speLeK
Rada bi pohvalila dr. Vesno Fabjan.V (leonišče) res odlična zdravnica, kapo dol...posveti se ti,razloži tako kod je trepa. Jaz vem zakaj se vozim iz Celja k njej.

_____________________________

Špela

(odgovor članu the seven)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?