|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dobri ginekologi
11.10.2011 11:29:30   
EmaS.
Pozdravljene
Moja ginekologinja je Dr. Lucija Vrabič  user posted image   :)

Zelo prijazna, odlična zdravnica

(odgovor članu pika777)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Dobri ginekologi
11.10.2011 11:35:36   
vijolica2
Jaz moram pohvaliti in to ZELO dr. Pušenjaka. Ker njega pa lahko imenuješ človek in zdravnik. Vzame si čas, vse lepo razloži, tako kot je. Ko bi le bilo več takšnih ginekologov! Ne razumem, a se G ne zavedajo da so nosečnice najbolj občutlive, saj se jim gre za njihovega otroka. Potem pa prideš nekam pa te naderejo??? Haloo??? In za to so potem dobro plačani???

Dr. Pušenjak - same pohvale.user posted image

(odgovor članu pika777)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Dobri ginekologi
11.10.2011 11:42:18   
ronja
Moja zdajšnja g. Lena Žigon, ampak ima že vse polno.

dr. Pušenjaka. Ker njega pa lahko imenuješ človek in zdravnik. Vzame si čas, vse lepo razloži

haha, če prideš tja urgentno, ker te pač pošljejo, že ne. mogoče če si tam samoplačniško, v bolnici je pa slika precej drugačna (ne samo moja izkušnja).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Dobri ginekologi
11.10.2011 11:43:55   
strelca
dr. Marija Ilijaš Koželj iz Vrhnike user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil strelca -- 11.10.2011 11:44:12 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Dobri ginekologi
11.10.2011 11:48:01   
LadyB
dr. Jemec Mojca, Kamnik - zelo zelo zadovoljna, same pohvaleuser posted image user posted image

(odgovor članu pika777)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Dobri ginekologi
11.10.2011 12:11:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja


dr. Pušenjaka. Ker njega pa lahko imenuješ človek in zdravnik. Vzame si čas, vse lepo razloži

haha, če prideš tja urgentno, ker te pač pošljejo, že ne. mogoče če si tam samoplačniško, v bolnici je pa slika precej drugačna (ne samo moja izkušnja).



Jaz ga moram pohvaliti, ker me je vzel po neuradni poti in tudi brez plačila.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Dobri ginekologi
11.10.2011 13:20:13   
2.mami
Pika777

Jaz imam Raid al Dhagistanija po novem. Zaenkrat brez pripomb. Prijazen, bolj redkobeseden, pa ne kompliciria. Pri prejšnji ginekologinji sem se morala zagovarjati zaradi kil v nosečnosti, ni me hotela pustiti na dopust na Hrvaško, ipd. Bila sem pa povsem normalna in zdrava nosečnica.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Dobri ginekologi
11.10.2011 13:43:46   
oktober28
Ja moj ginekolog je tudi dr.Dagistani, in res je zelo redkobeseden, ravno to me zelo moti pri njemu, kajti to je moja 1.nosečnost in veliko tega ne vem in bi mi zelo prov prišlo ko bi me zdravnik malo usmeril, kako je z mojo težo sem se veliko zredila, na kaj moram biti pozorna v nosečnosti še posebej te zadnje dni, ko ga pa kaj vprašam mi pa samo tiho odgovori uredu je vse, nič mi pa ne razloži, hvala bogu da obstajajo knjige,internet in forumi, da lahko preberem kaj se tudi dogaja z drugimi nosečnicami in da vem da je res vse ok! Drugače je vredu zdravnik, vedno mi naredi UZ, ampak to pa je tudi vse, ta UZ pa traja 15 sek. sploh nevem kaj lahko vidi tako hitro.Mogoče malce kompliciram, vendar res sem navajena da mi zdravnik razloži mojo situacij,me pomiri  da vem kaj točno se dogaja, sploh pa pri 1. nosečnosti, ko ti je vse tako tuje!

(odgovor članu 2.mami)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Dobri ginekologi
11.10.2011 21:16:48   
prihajcek
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Tud moj ginekolog je fantastičen!! Je pa iz bežigrajskega dvora dr. Vinko Jerićević!!! Tud sestra je zakon!!! Ju ne zamenjam za nobeno ceno!


Kot bi sama napisala. Že drugo nosečnost super zadovoljna, pa še tako pomirjujoče delujejo... za vse najde simpl rešitev, tak optimist in ne komplicira po nepotrebnem, ko je treba pa zna koga boolj strokovnega za točno tisto kar te matra poklicat, te naročit kam... ne misli, da je najpametnejši in to mi je carsko.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Dobri ginekologi
11.10.2011 22:23:36   
marjetka1975
dr. Geršak- zakon
Sem mela v zadnji nosečnosti kar nekaj ginekologov ( rizična nosečnost in obisku v APN in porodnišnici 4 štuk) pa se vsi lahko skrijejo pred njo. Ne bom rekla, da so vsi zanič ker nekateri le niso, ampak takega odnosa kot ga ima ona ga nima noben. Kadarkoli prideš k njej v ordinacijo je nasmejana prijazna, dobre volje. Že 100 sem rekla da jo bom menjala, ker vsakokrat, ko čakam v leonišču na pregled norim ( nikol ne čakam manj kot 3 ali 4 ure), sam ko pa pride vprašanje h komu naj grem si pa premislim. Pač 1x letno sem abonirana v leonišču :)

lp

(odgovor članu prihajcek)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Dobri ginekologi
12.10.2011 19:11:03   
BA2008
dr. Damjana Bosilj, porodnišnica Ptuj  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

(odgovor članu marjetka1975)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Dobri ginekologi
15.10.2011 21:58:19   
Anonimen
ojla.
Zanima me, če je kdaj katera menjala ginekologa med nosečnostjo in, če je to sploh možno glede na to, da so kar dolge čakalne dobe. Mene pri moji g moti, da nikoli nima časa. V prvo je vse skupaj trajalo pet minut, potem pa po ene dve minuti - sj razumem, da ima veliko naročenih, samo jst tudi rabim pogovor in imam ponavadi vprašanja, za katera pa nikoli ni časa. In vedno izpadem kot, da naj bom vesela, da sem lahko pri njej, ker je pač g leta 2011....  Katero iz Kranja oz. okolice priporočate?

lep pozdravček!!!

(odgovor članu BA2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Dobri ginekologi
15.10.2011 22:36:59   
samado
Dr. Petkova na Jesenicah je zakon! Tega sicer ne bi mogla trditi za sestri, ne razumem, kako se ne nalezeta vsaj malo njene topline...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Dobri ginekologi
16.10.2011 0:00:30   
Goldy
No, jaz sem pa zelo zadovoljna s dr. Korano Kuštrin, ki zdaj dela v Velenju, prej je pa v Laškem. V obeh nosečnostih se mi je posvetila 100%, vedno dobre volje, vse obrazloži, strokovna...

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu samado)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Dobri ginekologi
16.10.2011 20:24:10   
cilla
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ojla.
Zanima me, če je kdaj katera menjala ginekologa med nosečnostjo in, če je to sploh možno glede na to, da so kar dolge čakalne dobe. Mene pri moji g moti, da nikoli nima časa. V prvo je vse skupaj trajalo pet minut, potem pa po ene dve minuti - sj razumem, da ima veliko naročenih, samo jst tudi rabim pogovor in imam ponavadi vprašanja, za katera pa nikoli ni časa. In vedno izpadem kot, da naj bom vesela, da sem lahko pri njej, ker je pač g leta 2011....  Katero iz Kranja oz. okolice priporočate?

lep pozdravček!!!



Izbranega zdravnika lahko zamenjaš kadar koli hočeš
Moja kolegica je imela eno %)#=@€Ł{ł÷€} od ginekologinje. Bila je čisto obupana, pa se je bala iskat drugo. Z malo spodbude s strani nas prijateljic je zbrala korajžo, šla k ginekologinji, ki jo je poznala z urgence in se ji je zdelo, da ji zaupa, povedala, da je noseča in da se hoče prepisat k njim. So jo vzeli in tudi takoj naročili - za nosečnice ne veljajo tiste klasične čakalne dobe, ker ne gre samo za reden pregled.
Enako sta storili ravno v nosečnosti še dve moji kolegici (v različnih krajih po Sloveniji). Torej se da.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Dobri ginekologi
26.1.2012 13:21:13   
brinica
Živjo,

A mi katera lahko pove kakega dobrega zdravnika koncesionarja ginekologa na Gorenjskem ali v Ljubljani.

LP,B

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Dobri ginekologi
26.1.2012 13:32:08   
lona85
Moja ginekologija je dr. Mili Lomšek, in se zelo zadovoljna z njo :) Dela pa v ZD Domžale.

(odgovor članu brinica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Dobri ginekologi
26.1.2012 13:47:58   
julieb
Jaz sem tudi z mojim super zadovoljna, iz SB M.Sobota Dr.Šubinski, vedno se lepo zavzame in vse razložiuser posted image user posted image user posted image
Pohvalila bi tudi Dr. Čopijevo, pri kateri sem bila 2x na NS


_____________________________

Moj fantič Lionel 10.02.2010
Moja pupa Aura 31.7.2012

(odgovor članu lona85)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Dobri ginekologi
26.1.2012 14:49:26   
Kliki
Dr. Urh ZD Škofja loka, porodničar je pa v Kranjski porodnišnici

Ful prijazen se pogovori s tabo malo poheca in vse tvoje skrbi obravnava.

(odgovor članu julieb)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Dobri ginekologi
26.1.2012 16:37:49   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

IZVIRNO SPOROČILO: _mala_

Jaz pa sem ful zadovoljna z dr.Rosičem iz Ptuja. Me pol kar malo skrbi, ko se bom odselila v Celje in ga bom mogla menjat, ampak takrat bom povprašala kateri je tam fajn.


Takrat ti priporocam dr. PETERNELJ MARINŠEK SUZANA!! To je moja G. in je krasna!!! user posted image


NA ŽALOST je čisto polna in ne sprejema več.. jaz bi rada menjala..

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Dobri ginekologi
26.1.2012 18:09:27   
tadejadany
Jaz se moji ginekologinji vozim slabih 40 minut. Razlog za to je ona sama! Je po mojem mnenju ena najbolših ginekologinj. Govorrimo pa o: Dr. Korana Kuštrin, ZD Velenje. Zdaj sem v 27 tednu nosečnosti, je zelo prijazna, zmeraj razpoložrna, veliko razlaga, je zelo profesionalna, meni za vsako naredi UZ pa čeprav vsi vemo, da ji tega ni potrebno! Poleg tega pa nikamor ne hiti, vzame si čas in tudi ko dela UZ, razlaga in kaze kje je kaj. Všeč mi je tudi da ni nobenega dolgega čakanja pred čakalnico. Največkrat do sedaj sem čakala 15 minut. Pohvalit jo morem tudi glede slikic, ki jih da za vsak UZ. Jih mam že vsega skupaj 10. Pa me še čaka celo zadnje trimesečje.

V glavnem zelo toplo priporočam! Sem pa obveščena, da še jemlje pacientke.

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Dobri ginekologi
27.1.2012 11:03:22   
orhidelija
super ginekologinja dr. Kodrič iz ZD Lenart

(odgovor članu tadejadany)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Dobri ginekologi
28.1.2012 0:33:46   
ovnica7
Nujno moram pohvalit dr. Natašo Tul (APN), ker še ni omenjena. Je sicer moja nadomestna G le za čas nosečnosti. Po eni precej pozno tragično končani nosečnosti, me sedaj v novi res intenzivno spremlja, vedno pove, da je rast povsem ustrezna (prejšnjič je bil to problem), tako, da se nikoli ne vračam iz pregleda s kakšnimi nejasnostmi. Zelo prijazna, v primeru nejasnosti se nanjo lahko obrnem tudi preko maila.

Pohvale tudi dr. Šajini, ki me je v prejšnji nosečnosti spremljala, ko je bila dr. Tul odsotna. Po tragičnem koncu me je na viziti obiskala dr. Tul in ko sem čakala odpustnico, me je nepričakovano prišla pogledat tudi dr. Šajina, čeprav nisem bila na njenem oddelku. Je zelo strokovna, nekoliko tiha, zato nekateri pravijo, da je hladna, ampak v mojem primeru se je izkazala za zelo človeško.
V LJ P so kar se mene tiče zelo prijazni, kaj vem, morda pa so nekoliko bolj prijazni z nosečkami, ki so že kaj prestale.

Ko se sedanja nosečnost konča, se najbrž vseeno vrnem k stari G, ker se na preglede v Leonišču res čaka po več ur, pa še plačuje se jih, če nisi nosečka (kar je najbrž tudi prav, ker drugače bi imeli ti G tako polne ambulante, da ne bi bilo toliko časa za nosečke s težavami, ki pa take strokovnjake potrebujejo; medtem ko za redni pregled pri G, kjer ni znakov kakšne bolezni, načeloma ne potrebuješ vrhunskega strokovnjaka).

(odgovor članu orhidelija)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Dobri ginekologi
31.1.2012 12:39:20   
Anonimen
Tadejadany hvala ker si posredovala informacijo o ginekologinji.Ker sem se pred kratkim preselila se kar nisem morala odločiti kdo bo moj ginekolog in vodil mojo nosečnost ko bo enkrat nastopila.Tako je leto naokoli in jaz sem danes poklicala v Velenje in svojega ginekologa in v bistvu po telefonu vse uredila,da bo moja dokumentacija poslana k novi ginekologinji.Tako da konec tedna ponovno pokličem v Velenje in se potem naročim za pregled.Sem pa po telefonu tudi dobila občutek da je sestra tudi prijazna.

Upam,da mi ne bo žal in da bova lepo sodelovale z novo ginekologinjo.

Mi lahko samo posreduješ kako dolge so čakalne vrste in v katerem nadstropju ZD se nahaja.
Hvala,pa lep dan želim

(odgovor članu ovnica7)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Dobri ginekologi
31.1.2012 18:19:57   
tulpek
2 nadstropje, na začetku sledi puščicam za ZZZS in pojdi v kleti noter. Je pa težko najti, če nisi navajen, vsaj meni. Žal ti pa ne bo, sem js o tej G samo dobro slišala, pa tudi ko je nadomeščala mojega G sem bila zadovoljna. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?