|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 23:16:07   
muki1
Eh....zakaj ne morem slike nalepit user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 23:16:09   
mis
No, pa še eno Tino vam prilepim, kakšen mesec nazaj, ko smo bili še v starem stanovanju:
user posted image

user posted image

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 23:16:55   
mis
Veš kaj mukiuser posted image  Ah... sem zviselauser posted image

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 23:17:06   
muki1
O bravo Tina, kakšna gospodinja user posted image  user posted image  user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 23:18:14   
lucika
jaz sem tudi čisto predpraznično razpoložena. sem se lotila čestitk. napisala naslove na kuverte. notri besedilo, vsakemu drugačno, čeprav priznam, da iščem lepe verze po netu... se pa trudim, sem vse lepo lastnoročno napisala.  zunanjost čestitk pa še čaka. še ne vem, ali bo spet ajdi, ali bo kak bolj "tradicionalen" motiv. sam kaj čem, če je pa moja muza:)

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 23:18:50   
muki1
No, tokrat mi je pa prvič uspelo. Pa sploh nisem mislila, da sva že pregurali. Mis, zdaj pa le novo stanovanje pofotkat, ker me res zanima. Jaz pa grem v Mižo. Sem smotana, kak bo spet kratka noč. Ob 06.00 pa me budilka vrže iz postelje.

Lahko noč v NM.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 23:19:19   
lucika
tina, prava lepotička!
premalo lepite slikce, nooo.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 23:20:03   
lucika
muki in mis, lepo spančkajte. grem tudi jaz.:)

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 23:26:51   
mis
jest tud grem... Miža vabi.

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 23:58:00   
frrrr

IZVIRNO SPOROČILO: piskot

nisem ravno fanica rojstnih dnevov. sploh ne svojih. vsaj zadnje case ne. ko sem bla otrok, so ble igrace, ko sem bla najstinica so bli zuri. zdej pa kr neki. brezveze. si bom pa eno vreco cipsa prvoscla zdejle.
user posted image pol nisem edina takega mnenja user posted image

pa vseeno VSENAJLEPŠE za tvoj RD!

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: OKTOBER 2006
10.12.2007 0:12:25   
frrrr

IZVIRNO SPOROČILO: piskot

a bomo dale lu in borovnicko med pogresana osebe?
TIRALICAAAAaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: OKTOBER 2006
10.12.2007 0:14:12   
frrrr
psaša, sem vesela, da sta doma in je bila le viroza. veliiiko bolje bit v bolnici, če nisi zihr kaj je. verjamem pa, da te je sesulo... čimprej se sestavi!

popoldne sem s tamaučkom zaspala in ko sem se zbudila nisem vedela ali je jutro, popoldne, večer ali noč... nisem vedela ali je teden ali vikend... moža sem prav vprašala kolk je ura in kateri dan je user posted image
pred kopanjem sva pa z malim slikala... no js sm mu barve stiskala na papir, on je pa pacal, pa kazal katero barvo želi user posted image
lučke tut gorijo in jaša jih gleda pa se mu tolk fino zdi in se smeje user posted image
zdej mam pa novo barvo... v petek sm se pr frizerju samo strigla... barvala sem se pa sama- barvo mi je jaša izbral in zdej sem ognjeno rdeča user posted image

muki, tvojo hundertvasser village fotko in uno palačo sem si pogledala... pričakovala sem vaju z možem na fotki, ne pa stavb user posted image

mis, Tina je pa taprava gospodinja user posted image

lucika, js bom pa letos verjetno kar iz jaševih krac naredila čestitke... sem gruntala kje ga postavit in fotkat, pa se mi ne da.... bo letos jaša ustavarjal... drugo leto pa spet kakšen fotosešn user posted image

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: OKTOBER 2006
10.12.2007 0:15:00   
frrrr
tista, ki bo zjutraj prva, bi mogoče še novo temo odprla... al kr Pikabu počakamo?

PIKABUUUUUUU... rabimo te!

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: OKTOBER 2006
10.12.2007 7:40:04   
moci
prvaaaaaaaaaa

nič novo temo. dokler nas ne bodo preganjaliuser posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   [Brisano sporočilo]
10.12.2007 9:14:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: OKTOBER 2006
10.12.2007 9:52:33   
mis
Dan!

Jaz že v šoli. Sem si malo v razredu pripravila, sem danes prvič v tem razredu, pa sem morala malo material poiskat. Zdej mam pa še 5 minut časa. In takoj na RRuser posted image

Super noč za nami. Malo je ati prinesel ob 6:40, pol sva pa š do 8h drnjohali. Zdej je moja mami pri nas. Je mala čutila da bom šla danes zjutraj pa je kar k meni rinila. Ampak vem, da ko grem da je vse lažje, ker me ne vidi.

Popoldan me čakajo opravki, trgovina, gume menjat (še nisem, ups), avto na servis, po hlače nosečniške ker sem jih dala krajšat, mami na vlak peljat... Uf...user posted image  Se mi zdi da zdajle dnevi kar letijo, sploh ker bom malo več v službi.

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: OKTOBER 2006
10.12.2007 10:40:54   
@lina
Ojla!

Naj vam povem, da je bil november čist kičast, ker smo bili ves čas zdravi. Evo, Jure danes v vrtec po enotedenskem crkljanju doma, mami pa spet na bolniški, tokrat z Matjažem. Mi je sinoči zakuhal na 38,5 in nato ponoči kljub svečki na 38,9...spal je pri nama, ker se jaz tako bojim, da bi se nam spet tista kalvarija ponovila...Sva bila že pri zdravniku, ob 12h zveva za izvide krvi, pol bomo pa videli. Zdravnica pravi da ni nič drugega posebnega, razen vnetega žrela, torej je le pokasiral od Jureta (ki je bil zaradi tega prejšnji teden doma). Saj bi bila preveč optimistična, če bi mislila, da ne bo pokasiral še Matjaž user posted image

V glavnem, doma smo, čakamo, kaj se bo izcimilo iz te vročine...Le nekaj je pozitivnega - imam super šefico, ki popolnoma razume kako je z majhnimi otroki... Ker sem zjutraj še v službo skočila nekaj speljat do konca, za pol urce, dokler je bil oči s tamalim v laboratoriju, pa je bila čist razumevajoča... vsaj to!

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: OKTOBER 2006
10.12.2007 10:58:32   
@lina
psaša, super da ste tako hitro opravili v bolnici... te pa čist razumem, kako te to napsihira user posted image

mis, Tina je res prava gospodinjauser posted image  kolk se bomo pa ta teden videli, je pa vprašanje - saj vidiš, zdravje nas baše...
pa venčka sta tudi zelo lepa...tist ta drug je zelo podoben našemu letošnjemu, samo naš je v kombinaciji rjavo-zlata z oranžnimi svečkamiuser posted image

muki, kje je pa kakšna fotka zaljubljenega para?user posted image

lucika, bravo za praznično razpoloženje...meni je že padlo dol... včeraj je bilo še ok, ko sva z Juretom krasila smrečico, danes pa...user posted image  pa naju voščilnice čakajo za naredit že 10 dni...

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: OKTOBER 2006
10.12.2007 11:03:57   
Arabela
Jutro!

Noč minila ok, brez kašljanja, mala spala v svoji postelji vse do 5ih, ko se je zbudila za urco nato pa sva drnjohali do pol devetih... zajtrk tudi pojedla, zdaj se že več kot uro igrava s kockami, gledava risanke, knjigice... malo je tečkasta ampak ko menjava igrico je takoj boljša.. očitno se hitro začne dolgočasiti...


Mis, ko smo mi kupovali kruhomat, so mi rekli da firma sploh ni važna, glavno da ima dve metlici, ne ene, ker lepše zamesi kruh... valjda se mi zdi da je boljši tisti kruh katerega sestavine sama daš notri, ampak za hitro pripravo da ti 100% kruh uspe pa so tudi mešanice dobre...

sačdfgjal sčglsa... pozdrav od Katice....user posted image


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: OKTOBER 2006
10.12.2007 11:09:11   
Maxica
Jutro, jaz sem še vedno čist švoh, vrti se mi v glavi vedno bolj, ne manj, sinuse imam zamašene in mi vse tišči v glavo. Upam, da bo šlo kmalu na bolje, sem že res naveličana vsega skupaj.
Bom zdaj Ribici napisala, če nam dovoli še kakšnih 200 strani na tej temi, glede na to, da smo tako pridne čvekačice, pa bomo videli, kaj bo povedala.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: OKTOBER 2006
10.12.2007 11:14:50   
Maxica
Mis, mi imamo kruhomat zdaj že zihr pol leta. Zraven dobiš recepte in točno piše, kako daješ sestavine noter. Tako da jaz pečem pretežno kar po tem, le enkrat smo kupili že tisto pripravljeno mešanico. Kruh je pa vedno vedno ratal odličen, ko je svež, je sploh predober, se mi zdi, da bi ga človek kar jedel. Eni so sicer pravili, da je čuden okus, ampak ne vem o čem govorijo, meni je prav super. Jaz ga vsekakor priporočam. Če imaš kje možnost poizkusiti ga, pa toliko bolje, da vidiš, kakšen je.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: OKTOBER 2006
10.12.2007 11:16:06   
Maxica
@lina, pozdravite se.
Psaša, sam da ni hujšega.
Tudi jaz pogrešam Lu in Borovnicko.
Ostalo bom pa kasneje komentirala, ne morem več sedeti pred ekranom.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: OKTOBER 2006
10.12.2007 11:57:41   
muki1
Dan.

@lina, vidim, da ste vi tudi čisto ven padli s tem zdravjem user posted image . Upam, da bo Matjaž hitro prebolel. Je pa grdo to vneto žrelo prenašat, ker jim čisto apetit pade. Pri nas itak ni Iva nek požeruh, če je pa še kaj takega posredi pa sploh nič ne je, da že zaradi tega norim.

Bom naredila en albumček z Dunaja, pa še malo naših okraskov, sva z Nežo pridni, mislim, da sva naredili nekaj čez 50 voščilnic....., ampak v glavnem so palače, cerkve in lučke....mislim, da sva se celo enkrat pa res midva slikala user posted image .
Morda dodam še kakšno fotko z Budimpešte, če nama bo sreča naklonjena in bomo zdravi, greva še ta mesec v Budimpešto za en dan, to pa vabi moževa firma in itak da ne moremo reči ne user posted image . Ja, letos je veseli december res poln presenečenj. Upam, da bo ostalo pri pozitivnih.

Kruhomat sem jaz tudi razmišljala da bi ga nabavila in se je sodelavka ponudila, da mi ga posodi na probo, ker ga ona pa nič ne uporablja. Mi smo lani noreli z sokovnikom, ki ga je prinesel Božiček mojima staršema točno dva tedna, potem nas je minilo veselje in mi je škoda denarja za še en zbiralec prahu.

Lu, upam, da ste zdravi. Bi pa rekla, da dela kot zamorc, ta naša LUjza.

Maxica, ti si torej še vedno na bolniški user posted image . Ona zdravila že jemlješ, blažilce stresa? Se že kaj čuti rezultat? Kako sta tvoja fantička?

Arabela, tebe pa jaz zmeraj znova občudujem, kako ti vse spedenaš, se naučiš za izpit..... res kapo dol. Pozdravčke Katarini. Tvoj koledarček pa kar drvi in drvi že proti 30 tednom.

Mis, gum jaz še tudi nisem menjala, če je pa scanca od vremena, ni slane, ni panike user posted image

Frrrr, pokaži barvo. Glede spanja popoldan in tiste zmedenosti ko se zbudiš mi je pa vse znano. Bi znala jaz tudi kaj čudnega ušpičiti, ko sem v taki fazi....recimo v nedeljo popoldan iti na šiht ali kaj podobnega. user posted image
Rojstni dnevi pa tudi mene nič ne navdušujejo. Niti otroški ne, ker se vedno znova zavedam, kako hitro rasteta. Jebela, no....Moj dojenček Neža drvi proti štirki.
Lucika, glede čestitk pa je pri nas obratno. Je zunanjost unikatna, napisi pa se bodo verjetno serijsko vrstili.


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: OKTOBER 2006
10.12.2007 12:56:15   
tasha23
 
Sam na hitro, ker res nimam časa user posted image

Gael je zdrav (če izuzmamem buške in praskeuser posted image ... v soboto je padel po stopnicah in si preklal ustnico - nič hujšega, na srečo)

Jaz pa vse bolj obupana glede šihta... iščem naprej...

Javim ko bo kaj novega. Pogrešam vas in prav hudo mi je ko nimamveč časa za vas user posted image

_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: OKTOBER 2006
10.12.2007 13:26:34   
*anč*
oj!

dans mava na obisku mojo babi, tko da se trenutno igrata, je mali čist naudušen. se mi zdi,da je full vesel,ko kdo pride,ker sem mu verjetno jst že mal dolgočasna user posted image .

kruhomat  mi ga nimamo,sam se že neki časa spogledujemo z njim. more bit tok fajn,da te zjutri prebudi vonj po svežem kruhu user posted image .

pikapolona  user posted image brina za korake!

psaša
  samo,da sta boljše in doma. pozdravita se do konca!

muki  super za romantičen december, dunaj je verjetno v tem času user posted image .  mi smo šli u soboto gledat lučke v staro lj, je blo full lepo,mali čist naudušem, sam gužva pa taka ...

mis  ti si pa pravi umetnik user posted image . prelepa venčka si nardila! a maš tisto silikonsko pištolo? jst si jo full želim.  pa kako fino vam tina skuha!user posted image

@lina
  pozdravite se! hvala bogu za razumevajočo šefico ...

mejte lep dan!!


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?