|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 10:08:55   
Februarka08
Pri nas bo pa danes rižotka... Čeprav ne vem če bi jo sploh kej jedla, ker mi je slabo in me vse tišči...user posted image Mah, ne bom več jamrala, bo že.
Zjutraj sem mislila, da bo user posted image skoz popek ven pogledal/a tako je nabijal/a. user posted image Me prav zanima koliko je sedaj že velik/a. G mi je rekla naj se nekako orientiram po tednih - toliko cm. user posted image
Ja, tile papirji - mene kar skrbi, da ne bom vse oddala in bom mela pol probleme... A na CSD moraš nest, da potem dobiš denar ali paket? 60 dni pred PDP, kajne? So še kaki drugi papirji...user posted image Verjetno za tiste, ki niste poročene... Ne vem, jest sem laik pri temuser posted image . Sej pri 2.user posted image bo pa boljeuser posted image .


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 10:19:40   
Suzi*
Ja, pinči, včeraj me je začelo matrat zdravje. Doma sem včeraj sicer pila žajbljev in metin čaj....bom probala še v mleku. user posted image  

Tudi mene ni volja delat.... user posted image  Ste ve tolk bolj zabavne, da delo nima šans. user posted image user posted image user posted image user posted image

Oton, jaaaa, res je to ena gurmanska specialiteta iz dalmacije. Ta naša kolegica je pa iz Splita. user posted image  Drugače pa živi v Slo. Zdaj čakamo pa še na njihovo domače olivno olje. user posted image  Čez kakšen teden dva bo ravno sveže! user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 10:30:30   
Suzi*
Februarka, papirjev je kar precej...ampak sej vse steče. Rabiš oddat za paket oz. denar, pa za porodniški dopust, pa za dopust za nego otroka, pa za očetovski dopust,....user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 10:31:46   
vrtnica76
Suzi, za boleče grlo sem slišala, da učinkuje čebula z mlekompa mal medu daš zraven-sliš se fulluser posted image ampak baje, da učinkuje (nisem še sprobala).Za žajbel pa nisem čist prepričana, če je za user posted image to OK ker baje krči maternico.Ne me za besedo držat, ampak res user posted image (baje, da grgraš ga lahko, sam pit ne smeš).

_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 10:31:52   
Februarka08
O, Suzi ne me strašit...user posted image Upam, da bo res steklo...

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 10:32:27   
torcica
Ojla čvekice in čvekač,

Kako ste kaj danes, tu na obali je tako dolgočasno jutro, ravno prav za lenarit. Tudi mi smo še malo prehlajeni, ampak se stanje izboljšuje.

Ja tudi jaz razmišljam, da bi danes za kosilo naredila segedin, mi je ostalo še 1 kg zelja, pa da ne bo non stop jota na jedilniku...user posted image user posted image user posted image

Joj, rada bi vam prilepila par slikic od trebuščka, pa nikakor ne rata. Mi lahko pomagate?

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 10:33:46   
torcica
IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica76

Za žajbel pa nisem čist prepričana, če je za user posted image to OK ker baje krči maternico.Ne me za besedo držat, ampak res user posted image (baje, da grgraš ga lahko, sam pit ne smeš).


Suzi, tudi jaz sem slišala, da žajbelj baje sproža popadke, tako da rajši previdno z njim.

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 10:36:53   
dolenjka
Dobro jutro!

Tako, končno sem se prekopala čez 265 mailov v službi in ugotovila, da sem dopust vzela pravi čas, ker je bilo res noro user posted image
Pokorno javljam, da sem že včeraj zvečer naredila domačo nalogo in prebrala vseh 20 naklofanih strani, tako da sem na tekočem! user posted image  
Lep pozdrav in dobrodošlica novim user posted image  in user posted image  in upam, da se kmalu spoznamo!

10 dni v SLO je res hitro minilo in vesela sem, da sem lahko eno pozno popoldne oz večer preživela v družbi 4 res čudovitih februarčic user posted image  user posted image  user posted image
Zelo bom vesela, če me boste še kdaj pred PDPjem povabile medse!!
Zdaj ko sem vas prebirala sem la takoj preverila na koledarju kolikokrat moram še na šiht in ugotovila, da še 31x user posted image

Pa še odgovor na vprašanje, ki mi ga je zastavila Itata: let z letalom mene ni čisto nič utrudil, morda so mi malo zatekle noge (res malenkost). Ti se kar malo sezuj in s prstki pomigaj med letom, ali pa se malo do WCja sprehodi, saj do Londona ni dolga user posted image  Je pa res, da znaš biti utrujena od letanja po Lonodonu, zato ne pretiravaj s kakim šopingom za user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Zdaj grem pa napast en jogurt, ker se moram po vseh požrtijah (tudi na srečanju nisem bila nič fina in sem se basala user posted image , a ne bejbe? )v SLO mal nazaj držat user posted image





_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 10:43:03   
pina-1
sej žajbel ne poješ..samo karamel nardiš s cukra pa ga zaliješ z mlekom in čakaš da zavre. pol pa v šalico daš dva listka žajbla in preliješ z vrelimmlekom. pol pa liste stran vzameš... Jaz sem to pila 2x na dan in nisem mela nobenih problemov....

dolenjka no si se pa končno konektala... sam po moje maš ti zdej zelja in jote čez glavo kaj?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  medse te bomo pa ja še povable...saj smo rekle da se decembra enkrat še dobimo vse skupi v ljubljani na čveku....

papirje za CSD mam jaz shranjene na rač. čejih kera rabi naj mi javi na ZS privat mail pa pošljem.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 10:43:07   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: torcica

IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica76

Za žajbel pa nisem čist prepričana, če je za user posted image to OK ker baje krči maternico.Ne me za besedo držat, ampak res user posted image (baje, da grgraš ga lahko, sam pit ne smeš).


Suzi, tudi jaz sem slišala, da žajbelj baje sproža popadke, tako da rajši previdno z njim.


user posted image user posted image user posted image  Prvič slišim. Žajbelj sem pila v prvi user posted image  in zdaj isto, pa ni nič popadkov sprožil.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 10:45:52   
Suzi*
pina, meni jih prosim pošlji...veš kam. user posted image
pa hvala za pojasnilo glede žajblja,

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 10:46:53   
pina-1
že v pošiljanju:))))

mater je tu pri nas grdo vreme..jaz bi pa takooooooooooooooooooooo spala....

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 10:52:53   
Janey
Uf..za pou ure grem stran od RR pa naklofate celo stran.Če bo šlo tak dalje bomo do februarja že februarčice-5.deluser posted image user posted image user posted image
Jaz sem tut žajbelj pila ko sem bila bubana, pa nič ni bilo. Ampak mi je pa rekla zdravnica naj ne pretiravam s tem.
Ja kako turobno vreme je. Jaz bi tut kar spala, čeprav sem se danes kar naspala. Bom popoldan malo zaninala pa bo bolšeuser posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 10:56:47   
ella79
Zdaj ko sem vas prebirala sem la takoj preverila na koledarju kolikokrat moram še na šiht in ugotovila, da še 31x

Jaz tudi vsak dan križam, kolikokrat še v službo. Pa če danes odštejem, tudi natanko še 30x. Pa sej bo hitro. No, ti maš mal zoprno, k si bolj na severu, me k smo doma, pa lahko že sproti pripravljamo za naše bebice.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 11:06:39   
misar
pina pošlji še meni...moj mail maš na zs...

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 11:22:44   
lillchy123
Pina, dej pliiizzz še meni...
Jst sem bla včeraj prvič vMŠ in je blo prou zanimivo in zabavno. Sem bla pa zvečer kar utrujena. Dons grem spet, čeprou moj src zdej dvakrat ne bo mogu... mejte se, morm delat user posted image

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 11:26:07   
Februarka08
Pina, jaz sem ti tudi poslala - hvalauser posted image !
user posted image Evo, spet sem poslala popravljeno diplomo v pregled.user posted image Upam, da bo kmalu v redu, če ne bom šla prej rodituser posted image , taga pa nočem... No ja, vsaj nekaj sem naredila danes, zdej grem pa mal v vodoravno lego in se posvetit user posted image .


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 11:26:37   
dolenjka
Ej bejbike, zdele sem se pa skor ene 2x polulala kar za mizo! user posted image  user posted image  user posted image
Hitro preberite tole, kej takega pa res že dolllgo ne! user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2031622&mpage=3&key=

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 11:29:29   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica76

Danes bom pa kuhala segedin in zraven krompir.




A mi misli bereš, sem ravnokar mojmu sporočila, da bo danes segedin, še preden sem šla na forum pogledat, pa vidim, da smo spet vse pri zelju user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 11:30:23   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Ej bejbike, zdele sem se pa skor ene 2x polulala kar za mizo! user posted image  user posted image  user posted image
Hitro preberite tole, kej takega pa res že dolllgo ne! user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2031622&mpage=3&key=

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 11:30:40   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Ej bejbike, zdele sem se pa skor ene 2x polulala kar za mizo! user posted image  user posted image  user posted image
Hitro preberite tole, kej takega pa res že dolllgo ne! user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2031622&mpage=3&key=


ja sam tole pa je nekaj user posted image user posted image user posted image
pa je več takih...ena tud sprašuje, če ma lahko modrc med porodom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 11:44:25   
MetiLu

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Ej bejbike, zdele sem se pa skor ene 2x polulala kar za mizo! user posted image  user posted image  user posted image
Hitro preberite tole, kej takega pa res že dolllgo ne! user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2031622&mpage=3&key=


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa dobr no, pa kaj je tem babam trapastim? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 11:44:54   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: misar

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Ej bejbike, zdele sem se pa skor ene 2x polulala kar za mizo! user posted image  user posted image  user posted image
Hitro preberite tole, kej takega pa res že dolllgo ne! user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2031622&mpage=3&key=


ja sam tole pa je nekaj user posted image user posted image user posted image
pa je več takih...ena tud sprašuje, če ma lahko modrc med porodom user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ojoj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mogoče majo hormoni kaj pri temuser posted image

Pina hvala za papirje.
Kak se vleče danes. Se mi zdi da bi že blizu 3 mogla bit ura, pa kr nikamor ne gre. Zdaj sem urejala neke stvari še za študijski dopust. Upam, da bi odobrijo še ta dva dni, da se lahko v miru učkam. Če ne sem pečena. Do 3h v službi, pa preden se najem, pa je ura 5...nimam več energije, da sploh knjigo v roke primem.

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 11:47:32   
pina-1
dolenjka, ampak to je pa res blo too much..ta ženska, če resno misli, res nima vseh kokoši domauser posted image user posted image user posted image user posted image

vsem poslala papirje... Edino za očetovski boste še izpolnile, ampak tega pa dobite itak ko prinesete papirje na CSD. Pa jih oddaš itak ko je dete že na svetu.

lillchy pošlji mi na ZS svoj zaasebni mail pa ti pošljem.


_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarčice-2.del
6.11.2007 11:49:39   
nuka
Dolenjka tole sva pa midva z mojim včeraj zvečer prebirala. Sva se tolk nasmejala, kot že dolg ne. Mislm si ene delajo probleme tam kjer jih ni.

Mi bomo pa dones jedl vampe al pa sarme pa polento zraven. Se morm še odločit kaj bi raje jedla user posted image .

Februarka si bla pridna. Sem zanč na srečanju omenila da morm tud jaz popravk oddat. Sem se danes lotla dela. Upam da bom ta teden oddala. In da bo to dokončno. Da opravim še zagovor pred februarjem.


_____________________________

Nika 8.9.2004
Nejc 3.2.2006
Nina 27.2.2008

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?