|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2oo8
23.11.2007 13:01:28   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: mony5

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

pajac & birdy, lepo napisano v imenu vseh nas, avgustovk 2007user posted image user posted image


Bravo Pajac lepo si to napisala (še ena avgustovka 2007) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




A zdej bomo tuki čvekale avgustovke2007?

Mi kr toplo pr srčku rata k se spomnem kakšne občutke doživljate te dni!

Želim vam lepo in mirno nosečnost!


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu mony5)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Avgustovke 2oo8
23.11.2007 15:27:02   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Samo toliko, če gledate samo na prvi  dan zadnje menstruacije za določitev PDP-ja. Jaz sem mela zadnjo user posted image  25.10. in sem imela rok 1.8.
Drugače pa še enkrat čestitke in zdrave otroke vam želi avgustovka 2007user posted image


hvala, saj predvidevam da je tako, samo naslednje leto je prestopno leto in to me čist zbegauser posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Avgustovke 2oo8
23.11.2007 15:28:09   
Erin


      user posted image



01.08. - Erin
(1.user posted image )   26. let
01.08. - anonimna user posted image




(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Avgustovke 2oo8
23.11.2007 18:12:52   
Erin
Gledam če bo katera nova pa je ni in ni...itak, mesec se je šele začel, nosečke pa bodo kapljale sem še 8 mesecev kajne?user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
23.11.2007 20:34:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Avgustovke 2oo8
23.11.2007 20:53:45   
Erin
Draga moja  flower mislim da si ti še julijka...se pravi 7.10. - 3 mesece + 7 dni...

PDP imaš okoli 14 julija, tudi če si zanosila kasneje...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
23.11.2007 21:08:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Avgustovke 2oo8
24.11.2007 8:08:19   
Anonimen
Jutro user posted image !

Da tudi jaz pogledam, če se je katera user posted image na novo pridružila? Pa saj je še dosti časa. Jaz sem se včeraj naročila na pregled in ga imam šele 21.12. Malo bolj pozno, vendar če je vse v redu je to čisto OK. Tudi v prvi user posted image sem imela prvi pregled tam nekje 8t/9t. Imejte se lepo in uživajte! Lp user posted image .

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Avgustovke 2oo8
24.11.2007 11:03:16   
Erin
Jaz imam pa prvi pregled kar kmalu 5.12. se mi zdi da se takrat nebo še nič videlo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Avgustovke 2oo8
24.11.2007 19:08:39   
Erin


     user posted image



01.08. - Erin
(1.user posted image )   26. let  UZ 5.12
01.08. - anonimna user posted image
(2.user posted imageUZ 21.12




(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Avgustovke 2oo8
24.11.2007 19:33:07   
gajka
Joj, uboga Erin, a teb se pa nobena noče pridružit? user posted image

Men tut izračuni kažejo bolj na konec julija, bom pa po pregledu videla, če se bo o kje čudežno pridelalo še ene par dni, da bi slučajno v avgust padla...

Ampak js še kr ne verjamem testu, ga mam v omari spravljenega in ga vsake tolk časa pogledam, da vidim, da ni to le moja domišljija...

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Avgustovke 2oo8
24.11.2007 19:47:39   
Muklla
Hojla!

Evo Erin, Muklla je tukaj. Ja, danes sem ugotovila, da sem user posted image . Sreča nepopisna!!! Datum PDP-ja, pa je 29.julij oziroma 1. avgust (če upoštevam dolžino zadnjih dveh ciklov). No, pa saj je vseeno, glavno je, da lepo donosimo in rodimo levčka.

Lp

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Avgustovke 2oo8
24.11.2007 22:25:19   
Erin
Oooooo punce moje, kje ste ve?user posted image user posted image user posted image
A veš da jaz tudi ne verjamem testu, premišljujem da bi ga kar ponovila, ker sploh nimam nobenega občutka da sem user posted image pa tud ga mam spravljenega v omari jauser posted image , da me spomni malo.user posted image

Ja ne vem zakaj greste vse v julij če smo pa že avgustovke na vrsti...hihi.. no jaz bom na obeh forumih sem se odločila ker imam ravno na meji PDP pa zadnji cikli so bili daljši kot prejšnji pa še ovulacijo sem imela pozno.

Itak da bomo lepo donosile, samo pozitivno je treba premišljevati in vse morebitne negativne misli hitro pregnati user posted image

Levče bomo meleee, mala samozavestna bitjeca, odločna do konca...uf ta bo še težkauser posted image

Še 1x čestitke obema!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Avgustovke 2oo8
24.11.2007 23:52:37   
Splet.Ka
O avgustovke, dobrodošle.

Tukaj avgustovka 2006 (no ja, na koncu sem zaradi prezgodnjega poroda pristala med julijkami).

Najprej vam čestitam. Želim vam nepozabno nosečnost in potem hiter skok v nove dimenzije življenja.

Za začetek pa seveda čim manj slabosti!user posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Avgustovke 2oo8
25.11.2007 10:34:28   
Muklla
Jst tut nimam pretiranih zankov, razen joški me bolijo oziroma vsake toliko časa me not zaskeli. Evo to je to. Drugo nč. Če bo skoz takole, bo prav fajn. Ne predstavljem si, da bi skoz na skret laufala.

Mejte se in smejte se!

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Avgustovke 2oo8
25.11.2007 13:48:01   
Erin
Moje joške so pa  kar pridneuser posted image user posted image user posted image malce bolj polne ampak nič ne bolijo, le malce me bradavice skelijo..haha, kako se rima...

Me pa špika v maternici, včasih kar zoprno ampak se bo že potrpel...najhuje pride čez 8 mesecev kajneuser posted image

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Avgustovke 2oo8
25.11.2007 13:58:48   
Serendipity
Tok Tok ... user posted image

Jaz sem le prišla pogledat kak je kaj pri vas ... Pa še malo k Erin, na en kofe user posted image .  Ma dajte mi prišparat eno mesto v avgustu zame user posted image  mogoče pridem za vami. Če ne bom pa le spremljevalec in ob vašem dnevu D zvest navijač! A lahko?


Čim manj slabosti in čim lepše trenutke z vašimi pikicami vam želimuser posted image ! user posted image

Aja, če sem že na kavico prišla jo bom tudi častila -  user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Avgustovke 2oo8
25.11.2007 14:29:17   
Erin
Hvala Se* za kavico...mljask...

haha...se počutim kot da bi imela samo svojo temo ko še nobene niuser posted image ..no, pa saj prideš/-ejo za menoj user posted image user posted image user posted image

Z veseljem ti dovolim-o da si  lahko naša navijačica...lahkoooooooooo seveda...user posted image

Mesto zate je rezervirano, ti samo pridno user posted image da ga boš tudi zasedla potem...kdaj so O dnevi, kmalu ane? Slončkat pa brž!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa še 1x, hvala ti!user posted image user posted image user posted image Za vse...

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Avgustovke 2oo8
25.11.2007 19:18:08   
Erin
Čira čara, nosečke sem!user posted image

user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Avgustovke 2oo8
26.11.2007 11:03:06   
Anonimen
Evo, pa sem že zbolela. Dihala me mučijo in čisto sem brez moči. Sem že hotela vzeti Daleron Cold3, pa sem si v trenutku premislila. Še ni takšna sila, da bi morala kakeršna koli zdravila jemati. Ker nimam kakšnih močnih začetnih nosečniških znakov, sem skoraj pozabila - saj sem vendar user posted image . Bom ostala kar pri čajih, medu, počitku in limonah.......Prikazal se je sonček! Izkoristite ga in uživajte. Lp, user posted image .

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Avgustovke 2oo8
26.11.2007 15:06:43   
Muklla
Mene tudi daje kašelj. Moram danes na pregled, da mi poslušajo pljuča. Ko kašljam, me not mal boli. Upam, da ne bo to kej vplivalo na razvoj pikice. Še tega se mi je manjkal.

Lep in zdrav začetek tedna!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Avgustovke 2oo8
26.11.2007 16:13:09   
Erin
Punce pozdravita se, hitro k zdravniku... Mislim da je dovoljeno med nosečnostjo samo lekadole jest, aspirine ne in ostala zdravila proti prehladu.
In se počutite že kaj noseče? Jaz niti ne, me je pa včeraj zvečer ena fajna slabost zagrabila, sem imela vse skupaj v grlu ampak bruhala nisem. Se že začenjauser posted image ...

Komaj čakam prvi pregled, smaoimam občutek da se še nič ne bo videlo saj bom šele 6 tednov takrat user posted image ...No, saj bomo videli...

Lep pozdravček punce in pa... avgustovke na kup!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
26.11.2007 16:25:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Avgustovke 2oo8
26.11.2007 17:16:48   
Anonimen
Erin, sej vem da bi rada klepetala in kelepetala z avgustovkamiuser posted image , ampak sej počasi bomo vse tu gor. No, Milkavž mi je obljubil dve črtici user posted image - drugih želj tako ali tako nisem imela. Skromnost je lepa čednost. Tako, da se ti pridružim 6.12. Pa saj ni več dolgo.user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Avgustovke 2oo8
26.11.2007 18:13:53   
Erin
Držim pesti zate!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?