|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 18:07:03   
tincci
Jaz bi mu enkrat na en lep, miren dan pogledala nežno v oči, potem pa proti nebu in zavzdihnila: "Oh, zakaj nimaš tako debelega kot ga imajo po od sodelavk. Sodelavka pravi, da ji vsakič, ko ji ga notri da, čisto do konca maternice pride pol je pa še debel zraven. Ah.... Ampak sej važn, da se mava rada, a ne piki."

Ampak to ne tko, kot da za zezaš. Ampak čisto resno, kot da se je pokvaril avto in morate kupit novegauser posted image user posted image

Ti nič ne zavidam. Ti želim, da je to ena od stvari, ki jo bosta lahko spremenila.


_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 18:12:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tincci

Jaz bi mu enkrat na en lep, miren dan pogledala nežno v oči, potem pa proti nebu in zavzdihnila: "Oh, zakaj nimaš tako debelega kot ga imajo po od sodelavk. Sodelavka pravi, da ji vsakič, ko ji ga notri da, čisto do konca maternice pride pol je pa še debel zraven. Ah.... Ampak sej važn, da se mava rada, a ne piki."

Ampak to ne tko, kot da za zezaš. Ampak čisto resno, kot da se je pokvaril avto in morate kupit novegauser posted image user posted image

Ti nič ne zavidam. Ti želim, da je to ena od stvari, ki jo bosta lahko spremenila.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 18:25:14   
Gina
Dejstvo je, da je tvoj dec fuuul zakompleksan. Kar je zanič, ker ne najeda zgolj sebi (mene bi že to motilo), ampak najeda tudi tebi.

Obstaja možnost, da je to njegova vrednota, namreč presuhi ljudje. Če je temu tako, imaš problem. Pravzaprav ga imata oba. Če je to njegova vrednota, ne bo mogel nikdar preko tega, večno bo nezadovoljen s tabo, če ne boš anoreksična. In slej ko prej tak zakon razpade, ker je nemogoče da ostaneta skup, če njemu to tooooolk pomeni, pa tega nima. V bistvu to nič e pove o tebi, ti imaš čist ok kile glede na velikost, niti slučajno nič za sekirat, pove pa to zgolj o njem, o njegovem okusu (ki je za moje pojme zanič), samo to ti še vedno nič ne pomaga. Če je seveda to njegova vrednota. Tako da....da ti ne bo kasneje žal pomeni, da ne more živeti z nekom, ki ima več kil, kot je njemu ok (beri obešalniki iz revij, brez česarkoli lepega na sebi v obliki oblin), toooooooliko mu to pomeni. nič ti ne zavidam. Kompleksi so prehuda stvar, reklame in vsesplošna propaganda pa še hujša. Naredijo bedake iz ljudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 18:51:54   
Dadi

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Pa ponavad so še pr takih kvazi mišičnjakih mišice totalno neuporabne. Napumpane do amena, pol je treba pa vrečo cementa nest jih pa zvija. Al pa ženo zgrabit pa jo v posteljo nest jih tud zvije.



Evo kalbo pa si zadel...žebljico na glavico...

Še dobr da me moj lahko odnese, tako po moško in konkretno..user posted image

Midva sva bila nekoč prav hecna...jaz suhcena, moj pa s "streho nad orodjem"..Po dveh porodih sva oba malo pridobilauser posted image ..Jaz jih imam 8 več kot pred nosečnostima, moj pa 5 več....

Moj pravi da k sreči da ma kej za prijet,čeprav sama vem da bi mogla kakšno dol spravit. Nikoli mu nisem težila zaradi teže, on pa meni ne...Bo pa prišel čas ko bova skupaj hujšala (mu dohtarji mal težijo)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 18:53:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LepDan

Ste opazili, da sebe nisem nikjer omenilauser posted image


In zakaj ne user posted image

Mož ima prav. SKRAJNI čas je, da nekaj narediš zase. In za vaju kot par.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 20:14:01   
Anonimen
Nisem prebrala vsega, a zagotovo sem prebrala dovolj. Jaz na tvojem mestu ne bi tako delala, kot ti ene svetujejo. Verjamem, da ti želi le dobro, a zakaj povedati s takšnim tonom? Pa kaj potem, če se boš malo zredila, saj si te je izbral za svojo.. Pa kakšna ljubezen je to, da ti govori takšne? To je tvoje telo in sama odločaš o njem, in nima ti nihče za pametovati, niti on.. Niso vse debele nesrečne, ene se prav fajn počutijo v tej koži... A otrokom tudi ne pusti, da jedo, kadar so lačni ( če jih imata )??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 22:23:51   
rija
LepDan user posted image user posted image user posted image  sori, ampak zdajle sem se pa prav nasmejala tvoji štoriji....

Vse kar pišeš, velja tudi zame: skupaj sva 15 let, med nosečnostjo sem se zredila 17 kil, mam dvoletnika,visoka 160 cm, moj je recimo "obremenjen" s svojo in mojo težo....odkar sem spet baročno zaobljena.....user posted image  

Po eni strani ga razumem, ker od videza naših teles živimo, pa sem res bolj slab zgled za naš posel user posted image user posted image user posted image user posted image  še dobro, da delam preko neta in telefona user posted image user posted image

Edino ena razlika je: meni taka namigovanja pač ne pridejo do živega, ker preveč uživam v dobri hrani in se mi fučka, kaj si kdo misli o mojih kilah.

Shujšam pa lahko zelo hitro in učinkovito samo si moram to JAZ zaželeti.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 22:41:39   
m76
Kako že pravijo: Zgoraj juj, spodaj FUJ.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 23:08:54   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Verjetno bi se v pričo njega basala s hrano. Čist zaresuser posted image .


ja!!!!!!!!!!!user posted image  mal je to hujšanje v obsedenost zašlo...

reci, da si raje zdrava, pa imaš par kil več, kot da zboliš za anoreksijo...

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 23:19:30   
MiRaNi
1. Kateri so všeč mišičasti moški? Seksi moški? Postavni športniki? Fotomodeli? Ali ste opazile, da so vsi zdepilirani? To namreč sodi zraven. Me prav zanima, če bi katera rekla vau tale je pa seksi za debelega in kosmatega moškega.

2. LepDan, ne podpiram načina , ki si ga je tvoj prtner izbral, da ti pove kaj ga moti. Ampak ali ni bolje, da ti to pove v obraz in po pravici? Pač ima rad poleg sebe urejeno in postavno žensko. Če mu boš ''ustregla'' pa je tvoja stvar. Mislim, da je fizična privlačnost pomembna. Kaj je tvojemu privlačno pa ti je povedal...


Če bi sedaj vaše partnerje vprašale kaj si mislijo o vaši postavi, koliko bi jih odgovorilo po pravici (v primeru, da jih moti višek kg)?


(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 23:39:56   
Anonimen
Mirani valda,da bo marsikatera pogledala za tip top urejenim moškim, ampak to še ne pomeni,da ga bo želela okusiti,ker bog ve kaj skriva v sebi. Heheh...in tud močnejše ženske smo lahko urejene,sam da pač ne nosimo minice in majčke. Drgač pa moj mi pove po pravici,da bi lahk malo shujšala in cenim to,da mi pove v obraz,ampak zato mi ne bo metal naprej enega jogurta,tud sendviča mi ne bo, če si ga bom privoščila. Moj mi rajš reče naj se s športom ukvarjam kot pa,da mi bo žal zaradi hrane.user posted image

(odgovor članu MiRaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 23:41:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MiRaNi

Če bi sedaj vaše partnerje vprašale kaj si mislijo o vaši postavi, koliko bi jih odgovorilo po pravici (v primeru, da jih moti višek kg)?


Nič ga ne bi spraševala....user posted image .

Za svoja leta zgledam lušno in kaj ma on pri tem za filozofirat user posted image

(odgovor članu MiRaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 23:42:27   
Anonimen
Sej tut moj dedc direkt pove, da ga žuljo moje kosti - pa kva nej zdej? Večkrat nej skuha uno svojo čorbo, pa bo bolš!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 7:07:58   
kalbo
1. Kateri so všeč mišičasti moški? Seksi moški? Postavni športniki? Fotomodeli? Ali ste opazile, da so vsi zdepilirani? To namreč sodi zraven. Me prav zanima, če bi katera rekla vau tale je pa seksi za debelega in kosmatega moškega.

2. LepDan, ne podpiram načina , ki si ga je tvoj prtner izbral, da ti pove kaj ga moti. Ampak ali ni bolje, da ti to pove v obraz in po pravici? Pač ima rad poleg sebe urejeno in postavno žensko. Če mu boš ''ustregla'' pa je tvoja stvar. Mislim, da je fizična privlačnost pomembna. Kaj je tvojemu privlačno pa ti je povedal...


Če bi sedaj vaše partnerje vprašale kaj si mislijo o vaši postavi, koliko bi jih odgovorilo po pravici (v primeru, da jih moti višek kg)?


Plehko razmišljanje. Ženska je rodila, če nisi zasledila, ni zavaljena kot šerbi, ampak ima par kilc "preveč". Kaj pa ko se boste ljudje, ki tako plehko razmišljate postarali, kaj bo pa takrat? U mater tri gubice imam več na čelu...samomor.

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 7:45:20   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

1. Kateri so všeč mišičasti moški? Seksi moški? Postavni športniki? Fotomodeli? Ali ste opazile, da so vsi zdepilirani? To namreč sodi zraven. Me prav zanima, če bi katera rekla vau tale je pa seksi za debelega in kosmatega moškega.

2. LepDan, ne podpiram načina , ki si ga je tvoj prtner izbral, da ti pove kaj ga moti. Ampak ali ni bolje, da ti to pove v obraz in po pravici? Pač ima rad poleg sebe urejeno in postavno žensko. Če mu boš ''ustregla'' pa je tvoja stvar. Mislim, da je fizična privlačnost pomembna. Kaj je tvojemu privlačno pa ti je povedal...


Če bi sedaj vaše partnerje vprašale kaj si mislijo o vaši postavi, koliko bi jih odgovorilo po pravici (v primeru, da jih moti višek kg)?


Plehko razmišljanje. Ženska je rodila, če nisi zasledila, ni zavaljena kot šerbi, ampak ima par kilc "preveč". Kaj pa ko se boste ljudje, ki tako plehko razmišljate postarali, kaj bo pa takrat? U mater tri gubice imam več na čelu...samomor.


Se čist strinjam - skrajno plehko. Moj dragi ima tut par(10-15) kilc preveč, pa mi je veliko bolj seksi kot vsi kao 'manekeni' sveta in brad pitti ipd... Jaz mam tut mal preveč kg - pa če me zaradi tega ne bi imel rad, pa boljš da me že zdej nima. Pa sva bila oba suha, ko sva se spoznala.

Sicer pa ni važno koliko kil nosiš, ampak kako jih nosiš.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 7:54:10   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ


Se čist strinjam - skrajno plehko. Moj dragi ima tut par(10-15) kilc preveč, pa mi je veliko bolj seksi kot vsi kao 'manekeni' sveta in brad pitti ipd... Jaz mam tut mal preveč kg - pa če me zaradi tega ne bi imel rad, pa boljš da me že zdej nima. Pa sva bila oba suha, ko sva se spoznala.

Sicer pa ni važno koliko kil nosiš, ampak kako jih nosiš.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 8:03:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Plehko razmišljanje. Ženska je rodila, če nisi zasledila, ni zavaljena kot šerbi, ampak ima par kilc "preveč". Kaj pa ko se boste ljudje, ki tako plehko razmišljate postarali, kaj bo pa takrat? U mater tri gubice imam več na čelu...samomor.


Kalbo, Šerbi že nekaj časa ni zavaljena.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 9:05:45   
MiRaNi
Zakaj plehko razmišljanje? Zato, ker priznam da so mi bolj všeč postavni moški kot pa tisti, ki imajo pivski trebuhuser posted image

Nihče ne pravi da ljubezen ni možna zaradi par kg več ali pa če ne nosiš mini krila. Jaz samo pravim, da ni nič narobe, če ti partner pove, da bi raje videl, da zgubiš kako kilo. To je vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 9:11:58   
Anonimen
Jaz samo pravim, da ni nič narobe, če ti partner pove, da bi raje videl, da zgubiš kako kilo.


Naked truth...

Važen je način in ne samo vsebina.

(odgovor članu MiRaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 9:30:04   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: MiRaNi

Zato, ker priznam da so mi bolj všeč postavni moški kot pa tisti, ki imajo pivski trebuhuser posted image


eto, ljudje smo različni, meni gredo pa suhci strašno na živce, in tudi lepi mi niso, še posebej kakšni mišičnjaki ne. mam raje malo mesa in špeha. pa zdepilirani in v nulo uštimani moški me sploh ne privlačijo. kakšen lep nasmeh in neobremenjenost samega s sabo, me pa hitro pritegne.

in, ja če sodiš ljudi po zunanjem videzu je to plehko razmišljanje. ker partner ni lepotni pripomoček, je življenjski sopotnik. raje imam partnerja v postelji, kot na steperju


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 9:41:31   
Anonimen
raje imam partnerja v postelji, kot na steperju


Sej v končni fazi je rezultat lahk isti. Vadba kot vadba pač.user posted image

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 9:54:20   
kalbo
Kalbo, Šerbi že nekaj časa ni zavaljena.


Vem, bila je zgolj primerjava. Besede debel zavaljen pa jest ne uporabljam kot slabšalnice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 10:02:48   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: MiRaNi
Zakaj plehko razmišljanje? Zato, ker priznam da so mi bolj všeč postavni moški kot pa tisti, ki imajo pivski trebuh


IZVIRNO SPOROČILO: piščanc
eto, ljudje smo različni, meni gredo pa suhci strašno na živce, in tudi lepi mi niso, še posebej kakšni mišičnjaki ne. mam raje malo mesa in špeha. pa zdepilirani in v nulo uštimani moški me sploh ne privlačijo. kakšen lep nasmeh in neobremenjenost samega s sabo, me pa hitro pritegne.


zanimivo.. men je pa moj mož privlačen v vsaki obliki. +- 10-15 kil, kosmat al obrit, dolgolas al kratkolas, z bradico ali brez.. itd. nikol pa nisem mela "tip" moškega, ki bi me privlačil - nobenega vizualnega pravila. kam pa to spada? user posted image

drugač pa - ne razumem zakaj debata o splošni všečnosti - sej to ni tle tema. gre za partnerja, ki bi moral met svojo ženo in mati svojih otrok raje, kot samo vizualno. to pa pomeni tudi takt in spoštovanje ter sprejemanje nje take kot je.

in da pokomentiram tale dva komentarja (od MiRaNi):
ali ni bolje, da ti to pove v obraz in po pravici

- mislim, da un jogurt ni bil ravno po "pravici", a ne? to je ne bo odebelilo user posted image (mogoče je v obraz, sam ni logike - jogurt.. user posted image )

Pač ima rad poleg sebe urejeno in postavno žensko. Če mu boš ''ustregla'' pa je tvoja stvar.

- kakor sem razumela je ona čist urejena punca (oblači se podobno in udobno kot jaz user posted image ) in to ni bil nikol problem. debela pa tud ni.
- glede "ustrežljivosti" pa jaz pravim tako: če mu je bla prej všeč in je vedno nosila šport/casual oblačila, ni realno za pričakovat, da bi zdej menjala stil samo zato, ker njemu to naenkrat "privlačno". ja zakaj mu pa je bla prej privlačnabrez teh dodatkov?! (to bi vedla pa LepDan povedat, kako je z njenim stilom oblačenja)

+ ljudje se večinoma oblačimo v določenem stilu, ker se počutimo udobno v njih. mene bi živcirale kiklce in špičaki in čipkaste bluze npr., drugim da pa to zagon in samozavest, da se počutjo dobr (tko kot jaz v svoji cujncah). in če maš enga rad, upoštevaš to in veš te stvari ter ga ne siliš v nekaj kar ni blo tam že na začetku. me zanima, če bi on tko veselo zamenjal svoj stil oblačenja in bil - npr. uber metro tip a la david beckham in si kupoval obleke fensi znamk, se tud redno depiliral, friziral vsak mesec, manikiral, uporabljal parfume + solarij (da ne govorim kok gnarčka gre za to).. itd. me zanima kok bo pripravljen "ustrečt" user posted image user posted image
pa to sem dala res prijazen predlog stilistične preobrazbe - kaj če bi ji bil všeč hells angels stil? user posted image

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 10:32:10   
MiRaNi
Nekateri imajo raje suhe, drugi močnejše, blond, črne, visoke, majhne,... Partnerju od punce, ki je odprla temo pa so pač všeč ženske ki imajo manj kg.
Kar se tiče stila oblačenja se strinjam, vsak obleče tisto kar mu je všeč in kar mu dobro stoji. Na tej temi sem se oglasila zgolj zato, ker so nekatere odgovarjale kot da se je treba zaradi tega stavka - da ti ne bo kasneje žal - skregati, če ne celo ločiti. Še enkrat poudarjam, način kako ji je to povedal (jogurt in ostalo) tudi jaz ne podpiram! 

Pač ima rad poleg sebe urejeno in postavno žensko -> Kar je za njega urejeno ne pomeni, da je tudi zateuser posted image

Komentar na tole: raje imam partnerja v postelji, kot na steperju -> Ali je v postelji pomembno kakšno izobrazbo imaš, kdo je danes več pospravil, ipd. ali je pomembna fizična privlačnost? Ne mi rečt, da ko ste zagledale svoje partnerje prvič vam je bilo najbolj všeč, da zna posesatuser posted image  Zunanjost je prvo kar opaziš potem pa na vrsto pridejo druge stvari, ki jih odkrivaš skozi pogovor (karakter).



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 10:36:30   
MiRaNi
Če kg niso pomembne zakaj je potem forum Hujšanje?

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?