|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
18.11.2008 19:20:45   
Skorpija
Hedviga nivo železa sem jaz imela na začetku zanositve bajen, mi je pa potem kar hitro padel. Sem pa tudi jaz jemala Elevit, pa mi ga je G zdaj ukinila in me dala na ene naravne tablete železa, ki imajo tudi vitamin C, vitamine B in folno kislino, poleg tega pa še šumeče tablete magnezija po potrebi, ponavadi spijem eno na dan. Trdenje trebuha me niti ne daje, so mi pa blazno začeli nagajat hormoni. Cmeram se za vsako stvar, hitro zamerim vse in v službi se počutim vedno bolj v črni luknji. Stalno si skušam dopovedovat, da nisem ravno prisebna, ampak je pa kar naporen tale čustven vrtiljak user posted image Hvala bogu se o tem veliko pogovarjava z mojim možem, ko pa še maledva pobrcata, je takoj bolje user posted image

Punce ste že kaj razmišljale, kaj boste vzele od države user posted image katerega od paketov ali denar? Midva bova najbrž vzela kar denar in ga dala en del malima na račun, potem pa vsak mesec dodajala eno malenkost.


_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
18.11.2008 19:50:33   
lara light
Smkatja, čestitam za dva junaka!user posted image user posted image  Lepo se rihtajte in obilo užitkov!

Danes sva bila na NS. Dr.Pušenjak pravi vse bp in smo izredno veseli. Za spol ni bil siguren...je pa malo namignil, a sploh ni važno, srečna sva!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
19.11.2008 7:57:02   
natasa78
SMKATJA, čestitke za tvoja dva fantkauser posted image user posted image user posted image , če ti je v tolažbo-tudi mi bolj malo spimouser posted image ....no, pa glavno, da so otročki v redu, ane?tudi mi se hranimo na 3 ure, zvečer jih ima očka čez: tako, da recimo če se nahranita ob 8ih zvečer, grem jaz spat za 2,5 ure in me zbudi šele takrat, če vmes jakata, jima porine dudko, pa potem naprej do 2-3eh, ko sem na vrsti jaz- zaenkrat delujeuser posted image ...no, pa saj potem doma se vse umiri in je lažje kot v porodnišnici,pozdravček,Nataša.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
19.11.2008 13:25:31   
taškica
Čestitke za dva fantka! Lara super za NS, malo več povej kako je bilo. Skorpija, te cist razumem, tudi mene piči kdaj takšna nerazumljivost, neracionalnost, z jokom na čelu. No jaz jokam že pri reklamah Johnson & Johnson baby shampoon. Upam, da se bo to kaj umirilo. Pa lep pozdrav!



_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu natasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
19.11.2008 13:28:47   
taškica
Hedviga (1user posted image  ;0 user posted image ) ; PDP 2. marec 2009, pregled 28.11,
Skorpija (2user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 14. marec 2009, pregled 4. 12,  
Pikatura (user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 17. april 2009, pregled MF 24. 11, 
RM Maja (3user posted image  ; 2user posted image ) ; PDP 25. april 2009, pregled 19.11, enojačna 
Mucka 25 (2user posted image  ; 1user posted image ) ;
PDP 8. maj. 2009, pregled 4.12., dvojajčna
Taškica (3user posted image  ; 2user posted image ) ; PDP 17. maj 2009, pregled 5. 12. , dvojajčna 
Lara light (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 26. maj 2009, pregled 15. 12., dvojajčna  
Suncicica
(?user posted image  ; ?user posted image ) ; PDP , pregled ?, 



_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
19.11.2008 13:34:39   
Skorpija
dodajam za seznam - najina sta dvojajčna dvojčka

pa še čestitke SMKATJA, za nova družinska člana user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Skorpija -- 19.11.2008 13:35:19 >


_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
19.11.2008 16:17:50   
suncicica
takole...mi prihajamo iz 3d.
21 t in 4 dni

A- 462 g in 23 cm
B- 476 g in24,6 cm
ce je kaka dvojna mamica lahko primerjama velikosti

_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
19.11.2008 17:44:56   
*Junona*
Pozdravljene.user posted image user posted image user posted image

Vidim, da so med vami tudi aprilčice. Pridružite se nam na http://www.ringaraja.net/forum/m_2999868/mpage_193/key_/tm.htm#3401845


Vabljeneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
19.11.2008 17:48:07   
lara light
Suncicica, čestitke za 3d in tako velika otročka!

Taškica, vse to je ok. Meni tudi vrejo solze za vsako reč, pa se zadržujem, ker je moj v skrbehuser posted image . Kako si kaj? Buši raste?

Včeraj sem bil atako utrujena, da nisem mogla več. Danes pa z veseljem vse povem. Skratka lepo je bilo. Dr. Pušenjak je krasen. Oba, A in B, sta bila lepo vidna, vse je lahko izmeril, nosna kost vidna, pa želodček, mehur...tveganje za mojo starost pravi dr. zanemarljivo. Lepa sta, zelo, kot bi bila mojauser posted image . Pravi, da je morda parček, ni bil siguren. Meni res ni važno, morava pa 4 imena izbrat za vsak slučaj. Saj bo še morfologija kej več pokazala. Upam,da sem ta glavno povedala, Taškica?

Lubčke!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
19.11.2008 18:11:09   
rmmaja
Pozdravljeneuser posted image user posted image !

Smkatja in Nataša78, držita se in še kaj pišite. Vajine izkušnje so zelo dragocene za nas, ki počasi lezemo za vami. Samo da so otroci zdravi in doma. Še prehitro bodo zrastli in nam povzročali drugačne skrbiuser posted image .

Jaz sem imela danes spet UZ pri prim. Cerarju. Otročka sta enakomerno zrastla, še vedno sta različne velikosti, a vse v majah normaleuser posted image user posted image . Naslednjič, 3.12.bo najbrž naredil že morfologijo, pri 26 tednih pa bom dobila Flosteron, to je injekcija za hitrješi razvoj pljučk. Pa naj bo, če je res treba. Razlagal mi je, da v Angliji delajo pri takih mo-bi dvojčkih CR pri 32 tednih, pri nas pa se to zgodi vseeno malo kasneje.

Tudi mene mučijo napadi jokauser posted image user posted image . Raznežim se ob vsaki zgodbici o dojenčkih, za gledanje filmov sem pa popolnoma neprimerna. V soboto sem gledala Message in the Bottle in mi ni uspelo videti konca. Je teklo kot pri neurju v Železnikih in sem morala stran od televizije.

Taškica, na seznamu lahko popraviš moj datum za pregled, naslednji je 3.12. Kako hitro se vrtijo tedni.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
19.11.2008 18:18:31   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: rmmaja

Tudi mene mučijo napadi jokauser posted image user posted image . Raznežim se ob vsaki zgodbici o dojenčkih, za gledanje filmov sem pa popolnoma neprimerna. V soboto sem gledala Message in the Bottle in mi ni uspelo videti konca. Je teklo kot pri neurju v Železnikih in sem morala stran od televizije.



A nismo lušne? Same solze in smeh so nasuser posted image user posted image user posted image
Vse bo ok, zaupaj zdravnikom!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu rmmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
19.11.2008 18:51:29   
taškica
Maja super za tvoja dva; sem ti kar folš ker imaš pogoste UZ. Meni se tile 4tedni kar vlečejo, pa še takrat raje g. turi roko v mojo notranjost, kot pa da bi gledale, gledale, gledale...na ekran. Lara no vidiš, super za NS. So te dali kar na bolniško ane? Zdaj lahko kaj skočiš v LJ, pa se lahko osebno spoznava....Greva lahko vozičke gledat.

Buši moj je pa že precej velik, resnično. Se mi zdi, da malo pretiravam -ali jaz z hrano - ali pa onadva z rastjo. Se ne da, da bi malo počakali? Zadnje dva dni se mi je moja energija vrnila, kar pomeni, da precej skačem naokoli (soncek in sprehodi, seveda) in popoldne celo ne zaspim. Dobila sem tudi odločbo od ZZZs ja - so mi podaljšali za 3 mesece. Je to normalno? Skos pa nagovarjam mojega moža, naj me že enkrat slika v trebuh, da bi imela za spomin - prvo trimesečje, drugo itd.

Sem pa gledala spet vozičke in me je vse minilo. Hartan je takooo ogromen. Najraje bi imela marelo, ampak kaj ko ni od 0+ naprej. Ima katera dobro idejo; se pravi marela od 0+ naprej. Meni je pomembna funkcionalnost, okretnost in super zložljivost. Ker nas 6 se nas bo težko kam spravilo od doma...z vso prtljago in enim gromozanskim vozičkom.

Glede spanja pa jaz ne spim preveč dobro, res ne. Me moti trebuh. Najraje imam prav ležanje na trebuhu, zdaj pa moram ali na levo ali na desno stran. Potem pa še ta večji fantek uleti v posteljo in je pravi dren.

Suncicica super za A in B, dej napiši še PDP, da te skompletiramo za seznam, samo ti nam še manjkaš.

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
19.11.2008 18:54:34   
taškica
Hedviga (1user posted image  ;0 user posted image ) ; PDP 2. marec 2009, pregled 28.11,
Skorpija (2user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 14. marec 2009, pregled 4. 12,  dvojajčna
Pikatura (user posted image  ; user posted image ) ; PDP 17. april 2009, pregled MF 24. 11, 
RM Maja (3user posted image  ; 2user posted image ) ; PDP 25. april 2009, pregled 3.12, enojačna 
Mucka 25 (2user posted image  ; 1user posted image ) ;
PDP 8. maj. 2009, pregled 4.12., dvojajčna
Taškica (3user posted image  ; 2user posted image ) ; PDP 17. maj 2009, pregled 5. 12. , dvojajčna 
Lara light (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 26. maj 2009, pregled 15. 12., dvojajčna  
Suncicica
(?user posted image  ; ?user posted image ) ; PDP , pregled ?, 


_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
19.11.2008 18:58:57   
taškica
Samo se to potem pa neham: dajte Natasa in konina, se druge kar pisat kako je, mene vse zanima, ne znam sicer vprašati točno (čeprav sem imela novorojenčke, le dva naenkrat ne!). Kako vam uspeva, ali vam še kdo pomaga, je pametno imeti še kakšno pomoč, kolk utrujene ste in kako napredujejo malčki. Vse hočemo vedeti....Srečno!

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
20.11.2008 10:43:23   
pikatara
No da se spet še jaz malo javim. Zelo malo sem za računalnikom. Kljub temu, da sem na bolniški mi zmanjkuje časa, sem kot kakšen penzionist. Vsak dan bi se bilo dobro malo učit, da naredim čimveč izpit preden prideta naša mala razgrajača. Največ težav imam, ker ne morem dolgo sedet za mizo, ker me takoj začne trebuh bolet. Sem ze v sredo 2 uri za mizo učila, pol me je pa še tri dni vse v trebuhu bolelo.

Taškica narobe si napisala nisem pikatura, ampak pikatara, po naši kužki Tari. To bosta moja prva otročka in sta dvojajčna. Moja ginekologinja mi na vsakwm prwglwdu dela ultrazvok. Na zdnjem je rekla, da je redkost da imasta otročka glave skupaj, še bolj pa da se gledata. To morata biti sigurno punci, ker ful migata in čvekata.

Punce zanima me, če že kaj čutite brce. Js sem že v 16 tednu, ko sem se preveč najedla čutila metuljče, sedaj pa le tu in tam neko pikanje, ki bi lahko bile brce. Komaj čakam da začneta vredu brcat.

Ta teden sem se vpisala na bazen in vsak dan hodim plavat. To je najboljša svar, ki sem si jih lahko omislila. Tako zelo mi paše, tud trebušček je čisto lahek. Hodim pa dopoldne, da ni gužve v bazenu. Imejte se lepo

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
20.11.2008 12:01:37   
taškica
Ups, se opravičujem!!!!!!!
 
Hedviga (1user posted image  ;0 user posted image ) ; PDP 2. marec 2009, pregled 28.11,
Skorpija (2user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 14. marec 2009, pregled 4. 12,  dvojajčna
Pikatara (user posted image  ; user posted image ) ; PDP 17. april 2009, pregled MF 24. 11, 
RM Maja (3user posted image  ; 2user posted image ) ; PDP 25. april 2009, pregled 3.12, enojačna 
Mucka 25 (2user posted image  ; 1user posted image ) ;
PDP 8. maj. 2009, pregled 4.12., dvojajčna
Taškica (3user posted image  ; 2user posted image ) ; PDP 17. maj 2009, pregled 5. 12. , dvojajčna 
Lara light (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 26. maj 2009, pregled 15. 12., dvojajčna  
Suncicica
(?user posted image  ; ?user posted image ) ; PDP , pregled ?, 



_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
20.11.2008 19:38:14   
taškica
Pikatara, jaz že čutim gibe, sigurno. Sicer so bolj nežni, ampak so. Mislim, da je to posledica tretje nosečnosti.
Glede dvojčkov, se moja dva vozita v avtobusu, to je bil komentar ginekologinje. Eden za drugim, v isto smer.
Te lahko vprašam kam hodiš plavat? Kakšen trebušček je pa tvoj, se ti zdi da je velik ali ne? Kako to, da si ti v 16 tednu, rok pa imaš 16. aprila? Jaz imam mesec za tabo PDP (40t) pa sem sedaj v 15 tednu?


_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
20.11.2008 21:02:01   
Brenčačka
Mene pa zanima kakšne nosečniške znake ste imele prve tri mesece. Vam je bilo morda zelo slabo, ste bile močno utrujene,...? Pravijo, da so ponavadi znaki pri tistih, ki nosijo dvojčke še enkrat hujši. Zanima me, če je bilo pri vas res tako?

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
21.11.2008 8:14:42   
rmmaja
Brenčačka, jaz sem res imela podvojene znake nosečnosti, predvsem slabosti. Zelooo sem bila utrujena, nikamor se mi ni dalo, samo ležala bi. Malo je bil to najbrž tudi vpliv psihe, saj je bilo najhuje teden dni po tistem, ko sem izvedela, da nosim dva. Zdaj pa je že veliko bolj (18t)

(odgovor članu Brenčačka)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
21.11.2008 8:57:46   
taškica
Tudi pri meni je bilo vse bolje izrazito, predvsem mozolji na obrazu, pa lakota, utrujenost in zmrdljivost nad hrano (slabosti). Vendar se tega nisem zavedala - dejstva da nosim dva. V drugem mesecu nosečnosti sem celo šla na 8km tek Europe Donne, pa me je tako nekaj čudno tiščalo v dimljah. Po tem ko sem izvedela me je pa sploh ruknilo. Ne samo, da sem popolnoma odprnost izgubila, vsi simptomi so se ojačali za 100 %.

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu rmmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
21.11.2008 9:12:52   
pikatara
Taškica plavat hodim na dif. Med 12 in 14 skor ni gužve, tako da ni nevarnosti da bi me kdo brcnil. Ta teden sem bila vsak dan približno po 45 min in se ful bolje počutim. Pa verjetno sem narobe napisala, včeraj se je začel 20 teden. Vsi mi pravijo, da imam zelo majhen trbušček, čeprav se vsak dan pridno veča. Od včeraj pa že prav konikretne brcike čutim, zdi se kot da bi me nekaj oikalo v trebuščku.

Dobila sem odločbo od komisije, da mi podaljšajo za dva meseca in en teden (ne vem kje je tu logika, da še en teden) ter da imam dovoljeno gibanje v kraju bivanja. No pa tudi prej ko sem imela strogo mirovanje se nisem dala, saj sta mi obe zdravnica in ginekologinja dovolili sprehode in da lahko grem brez skrbi na izpite.

Prvi mesec nosečosti sem se vredu počutila, od drugega naprej ter cel tretji pa je bila katasrtofa. Slabo mi je bilo skoz, sem morala vsako uro kaj pojest. Utrujena sem bila, da sem samo spala in ležala, najhuje pa je bilo vse pikanje in bolečine po maternici in jajčnikih. Sedaj je pa super, se čudovito počutim, le s sedenjem imam težave. Tako da na stolu skoraj ležim.

Mislim, da je rmmaja spraševala, če so vse z dvojčki pri Cerarju, če se ne motim. Js sem sam pri moji ginekologinji, ki je pa k sreči taka, da vsaki nosečnici na vsakem pregledu ultrazvok naredi. Sicer bolj na hitro, tudi meri jih ne vedno, pogleda ju da vidi, če je vse ok in če srček bije.

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
21.11.2008 9:42:47   
lara light
Dan! Kako ste kaj?user posted image

Brenčačka, jaz težko odgovorim, ker je moja prva nosečnost. Sem pa bila drugi mesec zelooo utrujena, o slabostih pa ne morem rečt, da jih je bilo veliko. Vsake toliko, bruhala nisem.

Pikatara,user posted image  za bazen. Jaz bi tudi, pa tu nimam možnosti. Verjamem, da je krasna spostitev.

Taškica, kako si ti?user posted image  

Lep petek in vikend!


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
21.11.2008 9:54:14   
taškica
Pikatara, tale bazen mora biti čudovita zadeva. Meni tako manjka gibanje....Pa te nič ne skrbi, infekcije pa te zadeve?
Lara, jaz sem super. Energija se mi je čudežno vrnila, medtem ko sem še tri dni nazaj jamrala. Sem mal iskoristila za oglede vozičkov, pa me vsakič vse odbije. Res, ker so mi ogromni. Preveč ogromni.

Kaj še? Čakam sneg, saj veš. Da bo malo veselja zunaj, ne pa ta ljubljanska sivina, ko sploh ne veš ali so to bloki nad mano ali sivina neba :). Lara, prideš kaj v LJ?

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
21.11.2008 10:17:38   
hedviga
Brenčačka, jaz sem jo pa kar ok odnesla. Slabo mi je bilo res minimalno, sem in tja malo neprijeten filing v želodcu. V celoti pogledano sem imela celo manj težav kot katera, ki nosi samo enega.
Sicer pa težko rečem kako bi pa bilo če bi bil samo eden, ker je to moja prva nosečnost.
Ko se navadiš na misel da imaš dva lumpka v trebuhu si je kar težko mislit da bi bil samo eden. user posted image  Se mi že tako zdi, kot da je to čisto obilajna situacija.

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
21.11.2008 10:39:39   
rmmaja
Pozdravljene!

Ravnokar sem dobila odločbo od ZZZSja, kjer piše, da moram biti doma in mirovati. Ginekologinja mi je na list napisala samo počitek. Ko sem ji rekla, da mi v Lj dovolijo sprehode, izlet kam z avtom ipd, je rekla, da res ni treba samo ležati in da tudi ona tako misli. Se boste že kako izgovorila. Naslednjič bom zahtevala drugačen opis. Zelo sem jezna


(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?