|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 22:12:56   
Anery
Madež je oranžno-rozauser posted image , ali je morda malo krvi? ali pa morda kristalčki soli. joj, upam, da je slednje. Vročine HB nima, srček je priden kot vedno. Morda se malo več znoji.user posted image  Ai pa je glede znojenja bil danes posebno vroč dan. Joj ko gre za mojga srčka odpove vso znanje user posted image .
Nekako sem sklenla, da ker nima vročine počakam čez noč in bomo videli kako in kaj. Držitr prsti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 22:15:26   
Anonimen
Jah, jaz bi isto naredila. Opazuj ga in če se obnaša kot ponavadi in pridno papica ter ni vročine bo verjetno vse o.k.

Opazuj ga.

Pa da bi vsaj bilo vse uredu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anery)
  Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 22:48:58   
katy82
**** dolenjske mačkice se bomo potrudle da pridemo do desete na Vrhniko.Dej mi prosim sam opiši pot,če prideš iz dolenjske smeri kje zavit,da se bom znajdla.Hvalauser posted image

_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 23:04:58   
Anonimen
katy: Kot da bi se peljala na morje za Postojno, Koper... Pičiš mimo Ljubljane kar po avtocesti potem prvi izvoz je Brezovica in naslednji je Vrhnika. Potem pa ko prideš iz avtoceste zaviješ desno v Vrhniko in greš kake 100 m naprej in že je tam hotel Mantova.

Nimaš kaj sfalit, simple ko pasulj...user posted image user posted image

(odgovor članu katy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
15.8.2008 23:46:56   
Anonimen
Evo spet samevam tle... A joj punce samo še 20 dni, potem se bom pa namesto da na RR visim raje stiskala...user posted image user posted image user posted image  ( inshallah).

Nič lepe sanje vam želim , grem pumpat pa pod tuš, pol bomo pa videli kaj bo...

Spat ne grem, se mi ne spi. Čeprav danes čez dan nisem nič spala se mi niti malo ne spi...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 1:13:49   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: ****

katy: Kot da bi se peljala na morje za Postojno, Koper... Pičiš mimo Ljubljane kar po avtocesti potem prvi izvoz je Brezovica in naslednji je Vrhnika. Potem pa ko prideš iz avtoceste zaviješ desno v Vrhniko in greš kake 100 m naprej in že je tam hotel Mantova.

Nimaš kaj sfalit, simple ko pasulj...user posted image user posted image

da ne bodo zgrešile na prvem križišču in šle v LJ user posted image morajo, ko pridejo iz avtoceste na semaforju it levo.

Anery...mogoče je to driska user posted image , če je od kakca! Če je urin user posted image pa res ne vem... pokliči in vprašaj...user posted image user posted image

hijenca
, uživajte na morju user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 1:48:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: ****

katy: Kot da bi se peljala na morje za Postojno, Koper... Pičiš mimo Ljubljane kar po avtocesti potem prvi izvoz je Brezovica in naslednji je Vrhnika. Potem pa ko prideš iz avtoceste zaviješ LEVO v Vrhniko in greš kake 100 m naprej in že je tam hotel Mantova.

Nimaš kaj sfalit, simple ko pasulj...user posted image user posted image

da ne bodo zgrešile na prvem križišču in šle v LJ user posted image morajo, ko pridejo iz avtoceste na semaforju it levo.





Hvala kasso. Katy LEVO na Vrhniko!!!


Drgač pa evo še vedno ne morem spat....tok stvari mi gre po glavi, da ko se uležem samo razmišljam...user posted image user posted image
Potem pa tukaj malo čvekam...pa mine.

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 8:27:48   
aurora28
Mya26 a na E-bayu imajo rabljene stvari user posted image Ne razumem ravno ko odšteva koliko časa je še oglas na voljo? 

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 8:28:53   
kasso
Dobro jutro!

Eno kavico za vse user posted image

Skoraj zadnja šla in prva prišla user posted image . Kaj ****, tudi tebe daje nespečnost?



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 8:30:15   
kasso
Ah ne, me je Aurora prehitela user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 9:00:29   
mixi
mixi; a da ste že z jogurti začeli in piškotki? A sem jaz mal za luno al se mi zdi to mal kmal? Jaz vsacga, ki mu hoče kaj podturit v usta odženem .


kasso to sem ji dala zajest jogurt-ampak bifidus da mi lepo kaka pa ji ni nič nardil. biškotke pa sem ji kupla plasmon za v mleko in jih ma full rada.biškotki so bolj za cartanje. drugače pa sem ji tudi dala pit kompot iz suhih sliv da mi kaka pa ji niso čisto nič nardile.jaz pri njeni starosti sem že jedla polento in kislo zelje pa sem še vedno živa. je rekla moja babica da ta medicina je šla pretirano v eno skrajnost, in je rekla da ko smo bli mi majhni se tudi baje ni smelo dajat pol stvari ampak so nam jih dali seveda po 3 mescu prej ne.


_____________________________

10.5.08 je na svet prijokala naša pikica Kaja, ki mamici vsak dan bolj nagaja

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 9:33:27   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Pišuka, sem zbita od tega sem in tja vlačenja otrok... user posted image  Realno gledano sta bili punci na "počitnicah" dve noči in en dan, midva sva pa zapravila sredino popoldne in cel petek user posted image  Moram preverit, če bi moja mami imela danes popoldne par uric časa za Gregorja, da bi šli mi v kino - smo hoteliv ZOO, ampak v tem vremenu ni šans.
 
Punce, jaz bi bila na Vrhniki že ob 9:30. Še katera mogoče??
 
Anery, dajaj malemu mogoče več pit - če je dojen, ga večkrat pristavi, če ne, pa mu daj čaj ali prekuhano vodo. Pravijo, da je obarvan seč oz. seč s kristalčki lahko zaradi premalo pitja. Če se bo nadaljevalo, pa pojdi vseeno do P user posted image user posted image user posted image
 
Vidim, da hijenca že uživa na morju... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ****
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
kako pa ve pomirite svoje otročke?

Uležem se z njim in ga močno privijem v svoj objem na dudiko mu dam kapljico tiste sladkobe "čudežne kapljice" in zapre učke ter ponavadi zaspi.

Z hrano nikoli nobenega otroka nisem poskušala pomirit...

Samio sem pomirila pa tako, da sem hodila z njo v naročju po stanovanju. Za ta velkega se pa ne spomnim več...

Tudi jaz sem starejši dve mirila tako kot ti Samio. Malemu pa dam tudi jaz na dudko kapljico čudežne sladkobe user posted image  in se pomiri tudi v ležalniku, v vozičku ali na igralni podlogi in zadremčka. Kadar je utrujen, na rokah tečnari, ker ni navajen, da bi se ga uspavalo na rokah, zato sem vsa srečna, ker se zna sam pomiriti in mirno zaspančkati user posted image  Kadar pa ima fazo histeričnega dretja (zaradi preutrujenosti, krčev,...) pa itak nekaj minut čisto nič ne pomaga, zato ga pač malo pocrkljam, potem pa odložim in pustim, da se zdere. Ko manj rjove, ga lepo vzamem k sebi in spet sitsnem in pobožam, potem pa se ponavadi že umiri in ga dam v igralnico tepst igrače nad sabo user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Katina
3. Baby vac: kje naj kupim ščetko za čiščenje baby vaca? Jaz sem jo dobila zraven - je pa res, da sem zadevo kupila v Avstriji pod malo drugačnim imenom user posted image  Kako ga naj uporabim z ustiuser posted image . Je treba uporabiti celotno "napeljavo" ali samo zadnji nastavek, ki gre v nos? Jaz sem uporabila nastavek za v nos in cevko - brez unega nastavka, ki drugače pride v cev sesalca.


mixi, a vi že papate GH? Pa sem mislila, da smo mi hitri, ko pri vsakem otroku pri štirih mesecih začenjamo user posted image  No, če gre mali v slast in nima težav, potem ni panike user posted image
 
mya26, tudi mene nekaj daje... Celo noč me je žgečkalo v grlu, danes pa imam zabasan nos in grlo, kašljam in še ob glas sem user posted image
 
Soncnica Sandra ***, krasne fotke, se vidi, da ste res uživali user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Včeraj nisem bila najbolje in danes se nadaljuje..sprehoda mi je zneslo 100m narest in sem se raje obrnila, da se mi ne bi poslabšalo. Po teh 100 ih metrih sem bila tako utrujena, kot da bi cel dan kopala jarkeuser posted image Čez par dni bo že bolje, samo da sončko malo bolj posije user posted image
A ti veš kdaj je zagon? A je to, če težave trajajo več kot 24 ur?

user posted image user posted image user posted image  Tale utrujenost je res hudič... user posted image user posted image user posted image  Pa še vremenska obremenitev naredi svoje user posted image  Če si "samo" (vem, da se ta beseda ne sliši prav, ampak v tem kontekstu je pod narekovaji) hudo utrujena, potem stiskam pesti, da ne gre za zagon bolezni user posted image user posted image user posted image  Jaz prepoznam zagon po tem, da se začnem ful spotikati, noge me ne ubogajo, mravljinčenje,... Na srečo že dolgo (trkam!!!) ni prišlo do tega. Huda utrujenost je pa mene popadla včeraj, ko sem še celo v avtu kar zaspala (vozil je user posted image  in sem si to lahko privoščila), čeprav mi to ni podobno, me je pa res tašča živčno zdelala, ker sem se zadrževala, da ji nisem povedala nekaj krepkih.
 
Resnično stiskam pestke, da si hitro opomoreš in ne bo hujšega user posted image user posted image user posted image  Žalosti me, ker je MS postala tako pogosta, toliko ljudi jo že ima... Se resno sprašujem, če je zveza z določenim cepljenjem v otroštvu res tako nedolžna oz. nepomembna... user posted image user posted image user posted image
 
katy82, le pridružita se nam - Vrhniko najdeš tik-tak. Saj so ti že punce povedale user posted image  Greš po AC v smeri proti morju in na izvozu Vrhnika dol, ptoem pa levo in malo naprej desno parkiraš.
eldomy, a rampo pri Mantovi dvignejo??? Moram komu tam reči ali kaj?
 
tana7, žal je tale vikend bolj kisel, upam, da se boste vseeno imeli lepo, čeprav ne bo mogoče kaj dosti pohajati naokoli.
 
IZVIRNO SPOROČILO: nina7
Če bi vedla da bo drug user posted image  tud tok priden bi šla že kr zdej v akcijo user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 9:36:45   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: mixi

mixi; a da ste že z jogurti začeli in piškotki? A sem jaz mal za luno al se mi zdi to mal kmal? Jaz vsacga, ki mu hoče kaj podturit v usta odženem .


kasso to sem ji dala zajest jogurt-ampak bifidus da mi lepo kaka pa ji ni nič nardil. biškotke pa sem ji kupla plasmon za v mleko in jih ma full rada.biškotki so bolj za cartanje. drugače pa sem ji tudi dala pit kompot iz suhih sliv da mi kaka pa ji niso čisto nič nardile.jaz pri njeni starosti sem že jedla polento in kislo zelje pa sem še vedno živa. je rekla moja babica da ta medicina je šla pretirano v eno skrajnost, in je rekla da ko smo bli mi majhni se tudi baje ni smelo dajat pol stvari ampak so nam jih dali seveda po 3 mescu prej ne.



saj tudi na kravjem mleku so včasih zrasli ;)... moja tašča je dajala med adaptirano mleko sok pomaranče, menda zaradi krčkov in prebaveuser posted image ... Glavno je, da ste ugotovili, kaj pomaga njeni prebavi user posted image vprašanje pa je postavila katina user posted image

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 9:58:49   
barbaw
Dobro jutro!

Mi smo bili včeraj v Mozirskem gaju in je bilo user posted image . Potem pa je bila taka vročina doma, da je bilo za crknit. Ob 17-ih je bilo še vedno 30 stopinj v senci. user posted image  potem pa smo slišali za opozorila pred točo in smo začeli vse pospravljat, da nam ne bi kaj stolklo in je prišla. Nadstrešek je kot ementaler, poln lukenj. Bazen je odkrilo in nametalo vanj listje, kar smo že sčistili, moj 15 let stari avto ima dodatne vdrtine, ki pa so kar velike. Najbolj me je bilo strah za okna na hiši, ampak na srečo jih ni razbilo. Tašči je pa še pavilijon podrlo in strgalo platno.
Naši sosedje, ki pa imajo proti Ptuju rastlinjake pa niso imeli takšne sreče, ker jim je vse stolklo in so ostali brez rož, saj jih je zravnalo s tlemi. Žalostno je, ker živijo od tega in ne gredo nikoli na dopust, zdaj pa so tako rekoč ostali brez prihodka.
Zdaj pa dežuje pri nas in je prav brezvezen dan. user posted image  Upam, da bo jutri kaj boljše.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 10:16:13   
Katina
Tana7, če mi ne bo nobena vedela povedat naslov oddaje te bom res prosila, da boš šla pogledat. Zmenjena sem namreč, da mi jih poslamejo na RTV-ju, samo moram bolj natančno povedat kaj sploh želim.

****, iskrene čestitke za rojstni dan tvoje mame user posted image user posted image user posted image (žal malo z zamudo).
Joj kolk me mika Mantova - ampak se žal ne bom mogla izmuznit opravkom. Se mi bodo možgani svrli od tega ko kombiniram kako bi mi ratalo user posted image .

Zložljiva posteljica: punce, mogoče pa ni treba tolk komplicirat. Jaz se pred leti sploh nisem ukvarjala z jogijem za v zložljivo posteljico. Mi imamo še vedno 10 let staro hauckovo, ki ima le tanko peno prevlečeno z enakim materialom kot je posteljica, pa je user posted image kar nekaj mesecev spala v njej, ko sva se preselili in dokler si nisva uredili stanovanja po ločitvi. Mislim, da za tistih par dni na morju ne bo panike.

Aurora28, jaz sem tud kupila to maso direkt preko neta, samo z gipsom pa ne znam najbolje. So tolk komplicirana navodila da je groza.
Hvala za link user posted image .

Tudi naš je imel zadnjih par dni napade histerije pozno popolan. Ni palilo nič. Jas sem prižgala modul "ignore" in ga pestvala, mu pela in mu nežno prigovarjala. Poskušala sem delat vtis, da je vse OK, ko se je naveličal in utrudil je nehal. Me je bilo pa pošteno strah, da je zdaj to nova praksa, ker si v hotelu res ne predstavljam, da tuli 2 uri skupaj user posted image . No, k sreči je bilo včeraj malo bolje.

mya26, uf kakšne linke vse najdeteuser posted image . Škoda, ker se ne zmenimo skupaj in naročimo več zadev in si razdelimo poštnino. Kaj pravite, ste za tako prakso?

špelin@, naš baby vac je zgleda mal drugače sestavljen. Ima le dva dela: nastavek za v nos in del s cevjo, ki gre v sesalec - ta je dolga slab meter, nastavek pa le kakih 7 cm. Zato mi ni jasno kako naj potegnem sluz z ustiuser posted image . Če bom imela samo nastavek me je strah, da kaj pomalicam user posted image , pri celotni zadevi pa, da sapa sploh ne bo prišla do izraza.user posted image Zdaj vem zakaj je bil vaš tolk dražji.
eole, zame je ta posteljica zakon. Dolga leta smo jo povsod vlekli s sabo. Ko je otrok malo večji si ziher, da ti ne spleza ven (no, če je zelo iznajdljiv tudi spleza user posted image )

hijenca, prijeten dopust vam želim.

barbaw, madonca tale toča je pa letos resno zasatvila. Hudo mi je za vaše sosede, ki jim je narava vzela težko prislužen dohodek user posted image . Upam, da se bodo uspeli kmalu postaviti na noge.
Anery,

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 10:41:52   
mya26
Danes je bolje, ker ni take sopare, ampak jaz sem vseeno slabo. Boli me grlo, glava, nos se mi polni. Se mi zdi da sem se od Maja nalezla.
Anery: Kako je z vašim user posted image ? Upam, da je vse OK.
Aurora: Jaz sem sedaj prvič kupovala na Ebay-u. Mislim, da je tako da ene stvari so na dražbi (verjetno rabljene), ene so pa 'buy it now' in te so nove ( po mojem je to stara zaloga ki je niso prodali, ker piše v oklepajih ko naročaš še 3 kosi ali kaj podobnega).
Katina: Deljenje poštnine je sicer fajn predlog, samo če zadeva ni iz EU moraš nad  približno 20E plačat še ddv in carino. ne vem točno koliko bom morala še doplačat.  Upam, da nis em presegla meje. Vem pa da je ta nižja kot je meja za uvoz  (z avtom, če greš na hrvaško lahko uvoziš v višji vrednosti). Trapasto je to da je poštnina vključena v vrednost za ddv in carino.  Če pa so zadeve iz EU pa se lahko zmenimo, da si delimo poštnino.
barbaw: user posted image user posted image user posted image Tale vreme je res grozn. Narava se nam maščuje.

Zdaj pa moram it, ker se slišala vrelec v Majevi plenici. Odkar je bolan ima tud mal driske. Na srečo ne kaka zelo pogosto in je normalno (2x na dan) tako da mislim, da ni panike za dehidracijo. Ali pač?


(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 11:35:09   
Anonimen
Dobro jutro!
Bom hitra, ker mam velik dela dons.
Baby vac jest uporabljam s sesalcem,če se mi ga pa ne da vlečt do sedežne pa z usti. Uporabljam ga pa isto kot s sesalcem,s celo cevko. Gre prav tako vn,sam morš mal več sape zajet pa večkrat.
No zdej pa morm it,nimam časa nč komentirat kar ste napisale.user posted image
Papa

(odgovor članu mya26)
  Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 13:18:04   
katy82
Čau mačkice

Jst sem dons ponoč dobila ****is,ker nam je zmanjkal elektrike je AC moral delat na baterije,ki pa so odpovedale po dveh minutahuser posted image in ker nisva mela drugih sem mogla malo vzet k sebi in jo držat za trebuh da sem čutla če diha,ob petih k je pršu tok sem jo dala nazaj v postelco in  vžgala AC,baterije pa dala filat in so ble nafilane v dveh minutahuser posted image .Valda je kmal spet toka zmanjkal pa so baterije delale celih 20 minutk pol pa spet alarm.Vsa razpičena sem poklicala BC in jim povedala situacijo pa se prodajalke niso kej preveč čudle k ta je bil že kao v popravilu in vrnjen nazaj v popravilo pa nama ni noben nč reku,ko sva ga kupvala.Mi je blo pa že takoj  sumljivo k ni blo dveh šraufkov nikjer,sam kje sem si pa mislila da so tko nizkotni in neodgovorni da mi tak Ac prodajo.prodajalki sem rekla da ma srečo da se je to nardil  takrat k sem bla jst doma  in sem tamalo lahko nadzorovala,k sem ji kr povedala da če bi blo kej narobe bi letele glave.



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 16:25:06   
mya26
katy: To pa je za popuser posted image . Kako morjo prodat izdelek k je že bil v popravilu. To bi moral vrnt prodajalcu. Upam, da boš zahtevala novga da ti ne bo spet nagajal. No, sam da je z Laro vse OK.
Upam, da bom do ponedeljka OK in da se vidimo.

Katina: Pošiljka izven EU lahko stane do 22E, da ne plačaš carine in DDVja. To je ful mal. So prav prauser posted image , k to takoj pride tolk.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 16:48:49   
katy82
mya dej mi povej če se splača kupvat po e-bayu.Sem gledala od fisher pricea eno stvar kot skakalec pa mi je tko všeč pa pride 37 dolarjev,kje pa vidš kolk je poštnina pa drugo,a je to una cena odspodi 25 dolarjev?Prosim dej mi pomagiuser posted image

_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu mya26)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 17:15:50   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Hej hej mačkice ja kje pa ste vse?Upam da uživate sej mi bi tud pa kaj k nikamor še ne smemouser posted image pol pa vozičkamo mal okol hiše,da se kateri od sosednjih otrok ne bi kaj nalezli.user posted image
Sem pa prejle po internetu poslala slike razvijat pa bom za 155 slik plačala 26 e s poštnino vred,a je to velik?Men se zdi zelo ugodno




jst razvijam prek foto tabora in dam za sliko 0,08€ velikost 10x15... si naložiš na njihovi spletni strani program in sam izbereš katere slike hočeš razviti.
 
katy82 se tud jst včeri skor popizdla s tem AC, ker je tak sekalo sem ga izklopla iz štroma in dala noter nove baterije, ki so po 2 urah crknale. in seveda je še kar sekalo, zato sem pač mela ugasnjenga, ampak sem pol vsake pol ure hodla gledat malega in nisem nič spala. Vem pa da če maš baterije skos v angelčku začnejo piskat po 2 minutah ko zmanjka toka, pol jih vzameš ven in daš nazaj not, pa delajo še kake 2 ure.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 17:37:15   
Anery
Pozdravljene!

Situacija je taka, da je moj user posted image  verjetno izločal soli, saj je bil madež samo še na eni plenički in zjutraj je imel še nekakšne male bele "kosmičke" (morda kristalčke) na spolovilu. Vsakič s takim strahom pogledam na pleničkouser posted image . Zdaj je za enkrat vse po starem. user posted image  Ustrašila sem se predvsem zato, ker imajo pri partnerjevi družini policistične ledvice. Me je kr šokiralo, kljub temu, da sva to že doživela v porodnišnici. 

Špelin  bom pa user posted image  resnično malo večkrat pristavljala, kljub temu, da ne kaže želje. Sem mu včeraj zvečer dala še malo čajčla (sem med vami slabimi mamamiuser posted image ) pa je vse spil. Zize ni hotel čaj je pa spil user posted image .

Majčice resnično hvala za pomoč! Sem že enih 3x nekaj vprašala pa vedno dobim odgovor.
HVALA! user posted image user posted image user posted image user posted image   

user posted image In bodite še prošene.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 19:16:45   
aurora28
Katy sej ne morem verjeti, da ti lahko prodajo rabljen AC in še to ne povedo, ajd če so že rabljenega prodali bi morali to povedati in še ceno spustiti dol user posted image . Zahtevaj novega.

Jana jaz sem pa čist pozabila na čuvanje AC ko grmi in bliska, jaz ga imam kar uklopljenega, ker jaz itak ponoči ne spim kadar seka in grmi. Včeraj ponoči sem se zbujala vsako uro, ker Gal ni spal in se je kar naprej zbujal. Pojma nimam kaj ga daje. Dva dni mi spi ful dober, potem pa dva dni katastrofa. user posted image

Je katera že uporabljala Novalac žitne kašice? Sem vzela pri G brošuro in mislim, da jo bom kupila, ko bo Gal dopolnil 4. mesece.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anery)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 19:21:42   
tana7
Živjo!

danes smo ostali doma... smo prestavili kranjsko goro na ponedeljek/torek - po včerajšnji vremenski napovedi in po vremenu zvečer v LJ, več ni bilo šans, da bi šli danes zjutraj na pot
pa mislim, da je bilo za tisti konec napovedano max 17 ali 19 stopinj za danesuser posted image

sicer je pa danes eden najtežjih dni odkar smo v trojeuser posted image
ne vem, kaj je krivo, ampak danes dopoldan se mi je vse zdelo tako črno in sem potem mojemu vse "vrgla"
odkar dela na svoje (lani decembra je pustil službo in začel delat privat), ni čisto nič bolje
že prej je po službi še popoldan programiral in vedno govoril, da bi rad še izkoristil ta čas, ko še ni otroka, da bo pa potem delal samo dopoldan - zato je tudi pustil službo, ker je ugotovil, da se mu to, kar dela popoldan, precej bolj izplača
ampak se ni nič spremenilo - popoldansko delo je pač postalo celodnevno delo
vedno, ko ne dela, ima slabo vest, da ne dela in vedno je z mislimi pri delu
saj ga razumem - brez tega niti tega stanovanja lani ne bi kupila - oba skupaj imava 1000 EUR kredita! (ne pretiravam, res je)
strah ga je, da bo šlo, če bo "zabušaval", šlo vse dol
letos sva zato šla kam za več kot en dan samo aprila v Medulin za 3(!!!) dni - po rojstvu Brine pa si je vzel "dopust" samo za pomoč bratu pri organizaciji tekme (6!! - kar je bilo zame samo breme, ker ga cele dneve ni bilo doma - samo za vikend sem se mu pridružila, pa itak ni imel časa za naju, ker je tam delal) dni, pa sedaj si bo vzel dopust za morje (10 delovnih dni) - sicer pa vedno dela, če se le da tudi za vikende (razen če greva kdaj k mojim ali njegovim, pa kdaj mi ga uspe iztrgat za kako urco ali dve, da gremo skupaj v mesto ali v Tivoli,...) - sicer sem pa več ali manj sama z Brino
ful preveč dela
ga pa tudi razumem, da mu ni vseeno, posebej zaradi najinega kredita - pravi, da je na začetku vsakega biznisa pač najtežje
****, zato sem zadnjič kar videla svojega, ko si govorila, kaj vse tvoj dela, odkar je odprl firmo

in tale kranjska gora?
v petek, ko je bil praznik je bilo za nas enako kot vsak drug delavnik
za vikend mi ga je le uspelo prepričat
ko pa smo kransjko premaknili na ponedeljek/torek, je rekel, da naj se zavedam, da bo pa zato cel vikend sedaj delal, da prinese noter ta dva dneva
in danes zjutraj mi je vse črno padlo na oči in sem se kar zjokala
saj potem sva se malo pogovorila in je rekel, da saj bo danes končal ob 16.00 (sicer pač dela cele dneve), jutri pa mogoče še kako uro prej
ne vem, ali je Brina čutila to napetost, ampak potem so se začele težave še z njo
okoli 12.00 mi je po parih čmokih, zaspala in konec s papanjem
čez nekaj časa se je malo prebudila, sem jo previla, po parih čmokih spet zaspala - nič pojedla!!
ob 16.00 sva spet poskusili, pa enako
sem šla črpalko prekuhavat, da si izčrpam, pa se je ravno spet prebudila in je tokrat malo več popapala - okoli 18.00 - ampak še vedno precej manj kot sicer
zdaj imam pa itak občutek, da zvečer več sploh ne bo mleka, ker sem že cel dan ful napeta, pa še povpraševanja niuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
no, tako... pa sem vam fino zamorilauser posted image

(odgovor članu Anery)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Majski hroščki 2008 - 1. del
16.8.2008 19:25:13   
tana7
aja..pa tolk sem napisala samo zato, da bo čimprej 200. stranuser posted image


(odgovor članu tana7)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vprašanje?
пеперутка16

Ali je vaš otrok po vstopu v vrtec začel bolj zbolevati?

Da. (78%)

Ne. (22%)


Število vseh glasov: 9

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!