|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 99 100 [101]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pomurke - nosečke
11.9.2009 11:00:57   
detelja
evo mojo regico (tak se smeje kda ji gučin rega rega kvak kvak...) pa še zobeka je pokazala...


user posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2501
   RE: Pomurke - nosečke
11.9.2009 16:20:47   
Snoopyka
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

evo mojo regico (tak se smeje kda ji gučin rega rega kvak kvak...) pa še zobeka je pokazala...


user posted image



joj kak je lubanauser posted image user posted image


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2502
   RE: Pomurke - nosečke
12.9.2009 9:44:08   
detelja
moja manekenka...user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2503
   RE: Pomurke - nosečke
21.9.2009 21:20:27   
Snoopyka
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

moja manekenka...user posted image user posted image user posted image

user posted image





bravisimo...prava lepotičkauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2504
   RE: Pomurke - nosečke
24.9.2009 22:09:58   
Nej@
Vupan ka mo ta za 2 kedna ges že tude lejko sliko moje babe gor napokala user posted image

tej ka ste zdaj rodile v Rakičani, je resno zagotovljeno ka dobiš vse pripomočke (pleničke, vložke, spalne...) tan ali se moren držati toga ka nan je v MŠ pravila ka najbaukše ka mamo vse s sebof? gnes san vkuper dejvala stvari pa mi zdaj tau malo mejra ne da user posted image
ka ste ve mele s sebof? majo tiste spodnje hlače za enkratno uporabo ali moren meti zalogo svojih sebof?
Za flaško so mi pravli, ka naj man s sebof ka drugače mi dodatek (če mo ga nucala) našopajo v šprico, te pa tau nej fajn za dojenčka.

vse informacije so dobrodošle

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2505
   RE: Pomurke - nosečke
25.9.2009 8:06:47   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Nej@

Vupan ka mo ta za 2 kedna ges že tude lejko sliko moje babe gor napokala user posted image

tej ka ste zdaj rodile v Rakičani, je resno zagotovljeno ka dobiš vse pripomočke (pleničke, vložke, spalne...) tan ali se moren držati toga ka nan je v MŠ pravila ka najbaukše ka mamo vse s sebof? gnes san vkuper dejvala stvari pa mi zdaj tau malo mejra ne da user posted image
ka ste ve mele s sebof? majo tiste spodnje hlače za enkratno uporabo ali moren meti zalogo svojih sebof?
Za flaško so mi pravli, ka naj man s sebof ka drugače mi dodatek (če mo ga nucala) našopajo v šprico, te pa tau nej fajn za dojenčka.

vse informacije so dobrodošle


glede spalne...če ščejš biti komt zemi svojo sebof pa rajši jih vezmi več...ker fejst krvaviš pa hitro kaj mimo stečej...spaln sicer majo kelko ščejš samo če si drobna te moreš meti xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx velko...meni so joški skoz vo gledaliuser posted image pa mi je doj šla...vložke...dobiš par paketov te pa več neščejo dati...edino, če vgojno kda začajo sobe urejeati ideš pa nagrabiš samo če te vidi se fčasih bunijo pa ne dajo...ge mislin ka san negi 10 paketov svojih ponucala...ker to resno tečej kak v potoki...zato si rajši kupi tiste zelene vir duge vložke...sexy spodnje lače pa dobiš...kak pravin najboljše ka si jih vgojno nagrabiš...ker če boš rezana ti tvoje nedo udobne...pa še neka...za vsak slučaj si kupi v lekarni neka podobnoga je kak je nekda bil bivacijn...sicer kda pošpricaš prekunejš vse ka lazi po sveti kak pečej ali cejli pa 1,2,3...glede flaške...to pa me čudi ka san van pravli, ker v bolnici ne dobiš kar tak dodatka...če pa že dobijo pa dobijo te kda jin delajo nego ali pa če idejo pod lučko ka majo žutico...ovak pa se moreš mantrati z dojenjon pa če ti ide ali nej...pa če dejte mera ali nej...držin pesti ka boš mejla lepo izkušnjo na porod oz na osebje nej kak geuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa sporoči kda boš zibala...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Nej@)
Neposredna povezava do sporočila: 2506
   RE: Pomurke - nosečke
6.10.2009 6:59:15   
Nej@
Pomurke mamo novega korenjaka in sicer je Naty6 rodila Aneja.
ženske čuvajte svoje male lepotičke, ka tej de njin glave mejšo je že zdaj 3150g težki pa 50cm velki. user posted image user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2507
   RE: Pomurke - nosečke
6.10.2009 9:08:39   
deily
 
čestitkeuser posted image user posted image user posted image , še eden naš pomurček

_____________________________

Deily @ Nateja @ Natisa

27.4.2005- DAN, KO ME JE RAZVESELILA HČERKICA NATEJA
21.3.2010- DAN, KO JE NATEJA DOBILA SESTRICO NATISO

(odgovor članu Nej@)
Neposredna povezava do sporočila: 2508
   RE: Pomurke - nosečke
6.10.2009 12:43:39   
detelja
iiiiiiiiiiiiii čestitke...jezuš še en mogoče bodoči zetuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nalini samo se zajebavan...tvoj de itak moj zetuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu deily)
Neposredna povezava do sporočila: 2509
   RE: Pomurke - nosečke
6.10.2009 12:46:23   
Snoopyka
user posted image user posted image user posted image čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2510
   RE: Pomurke - nosečke
6.10.2009 14:35:48   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: Nej@

Pomurke mamo novega korenjaka in sicer je Naty6 rodila Aneja.
ženske čuvajte svoje male lepotičke, ka tej de njin glave mejšo je že zdaj 3150g težki pa 50cm velki. user posted image user posted image



Čestitke prekmurka!
Pa je naš Anej dobil še enega soimenjaka v prekmurju! user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Nej@)
Neposredna povezava do sporočila: 2511
   RE: Pomurke - nosečke
6.10.2009 16:03:32   
Nončika
čestitke za Aneja!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Neja, zdaj si pa ti na vrsti. te pa malo za tebof še jes.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2512
   RE: Pomurke - nosečke
11.10.2009 14:42:51   
veronikab
IZVIRNO SPOROČILO: Nej@

Pomurke mamo novega korenjaka in sicer je Naty6 rodila Aneja.
ženske čuvajte svoje male lepotičke, ka tej de njin glave mejšo je že zdaj 3150g težki pa 50cm velki. user posted image user posted image



Čestitke Naty6!!!! Zdaj pa samo lepou cartajte user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu Nej@)
Neposredna povezava do sporočila: 2513
   RE: Pomurke - nosečke
11.10.2009 14:58:10   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Nej@

Pomurke mamo novega korenjaka in sicer je Naty6 rodila Aneja.
ženske čuvajte svoje male lepotičke, ka tej de njin glave mejšo je že zdaj 3150g težki pa 50cm velki. user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ČESTITKE! Tou so pa podobne mere kak pri naši pupi. Je bilo le 10 gramekof več! user posted image user posted image user posted image


Tak, zaj pa iden malo nazaj štet, ka kak san mamica gratala san se čistak zapistijla od mojih pomurskih nosečnic...

detelja - kakšna frajla je vaša mala gratala! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nej@)
Neposredna povezava do sporočila: 2514
   RE: Pomurke - nosečke
11.10.2009 15:05:50   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Nej@

Vupan ka mo ta za 2 kedna ges že tude lejko sliko moje babe gor napokala user posted image

tej ka ste zdaj rodile v Rakičani, je resno zagotovljeno ka dobiš vse pripomočke (pleničke, vložke, spalne...) tan ali se moren držati toga ka nan je v MŠ pravila ka najbaukše ka mamo vse s sebof? gnes san vkuper dejvala stvari pa mi zdaj tau malo mejra ne da user posted image
ka ste ve mele s sebof? majo tiste spodnje hlače za enkratno uporabo ali moren meti zalogo svojih sebof?
Za flaško so mi pravli, ka naj man s sebof ka drugače mi dodatek (če mo ga nucala) našopajo v šprico, te pa tau nej fajn za dojenčka.

vse informacije so dobrodošle


Hm...
spalna - jo je trbelo zagrabite zajtra takoj kak je vozek bil na hodnike. Ka so hitro svalile. So meli te kar probleme s tem. Preveč nas in premalo spaln. Kakšna rezerva nede škoudila. So pa resno Extra tripel L vse... user posted image user posted image čez den si pa pač sestram povedal, či je bijla zaflekana pa so poiskale.

pleničke pa vse za bebo - je tan. Mogoče pumpica za prsi, či do fejst nabreknile. Ka je mejla cimra probleme ka so bile prsi pretrde in je bebi nej mogel zagrabite. J epijtal aka naj. Pa ji nišče nej znal povedate. Te ji je odvečera otroška sestra predlagala ka jih naj s pumpico malo zmehča...

vložki - se dobijo, ampak hitro izginejo. Je predlagam ove Vir 90 extra ali kak so že (nej 80 - ka tiste majo plastiko notre pa je nej glij fajn) ka so podobne kak majo v P.

spodnje hlačke - so tan ove mrežaste. Mogoče gda si boš tan jemala, si zemi kakšne več, pa si deni za rezervo.

flaška - baje je boukše (zaradi dojenja in sesalnega refleksa) ka dajo s šprico. Samo san nej mejla izkušenj s tem pa ne vem.

OK; moren šibate ka idemo z Zarjo na en špancejrek po seli.

fsm



(odgovor članu Nej@)
Neposredna povezava do sporočila: 2515
   RE: Pomurke - nosečke
12.10.2009 14:43:22   
Nej@
fala za nasvete za prtljago v porodnišnico, san že še en paklin vrgla torbo, vutro vgojdno pa tak moren v porodnišnico ka mo baje rodili user posted image user posted image popadkov sicer neman san pa 4cm odprejta. Držte pesti ka de šlo hitro pa brez velikih bolečin user posted image
Moj je že cejli nervozen in se je zdaj komaj spravo delat, znankar de vsakih pol vore zvau če se kaj dogaja user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 2516
   RE: Pomurke - nosečke
14.10.2009 12:03:25   
Nončika
kakše novičke z Nejine strani?

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Nej@)
Neposredna povezava do sporočila: 2517
   RE: Pomurke - nosečke
14.10.2009 14:49:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naty6

Dobro jutro.

Sporočam vam veselo novico od Nej@; in sicer recitiram:

Po dolgih mukah s umetnimi popadki, se je danes s carskim rezom rodila Taja: 52 cm, 3836g. Zdaj smo srečna družinica. Taja pa se je že dojila, talent je, pa tak je srčkana!

Iskrene čestitke Nej@
user posted image

(odgovor članu Nončika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2518
   RE: Pomurke - nosečke
20.10.2009 21:11:46   
cebelica82
evo, mij smo se že duuuuuuuugo nej oglasili, ta ka vas malo pozdravlamo iz lj...Neža raste, pa pridna je, ta ka nan nič ne falij....samo malo na čas prehitro ide...smo že dobrij pet mejsecof stari, pa ne ven, kama je tou odišlo....

in kak ste kaj? mogli mo odprejti nouvo temo- pomurski dojenčki user posted image  pa nosečke tu pistijmo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2519
   RE: Pomurke - nosečke
25.10.2009 7:44:10   
detelja
Naša Nonči  sporoča:

Kuku! Sem Timon, rojen 24.10. ob 3.26. Velik sem 54 cm in 4180.



iskrene čestitke!


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu cebelica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2520
   RE: Pomurke - nosečke
25.10.2009 15:35:42   
Snoopyka
no in san odprla novo temo za pomurske mamice na pobudo čebeleca82 ...
evo link: http://www.ringaraja.net/forum/m_4604975/mpage_1/key_/tm.htm#4604975


< Sporočilo je popravil Snoopyka -- 25.10.2009 15:36:16 >


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 2521
Stran:   <<   < Prejšnja stran  97 98 99 100 [101]
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 99 100 [101]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?