|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pomurke - nosečke
13.10.2008 19:45:14   
Nalini
Ojla.

Mi smo tak tak. Matra nas zgaga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (naš bejbi bo ziher imel dolge lase). Drugače se pa matramo. Popoldne sem kar utrjena in komaj čakam, da grem spat. Najraje spim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . za računalnikom sem zelllloooooo malo, ker mi ne paše. Me kar začne bolet glava, tudi TV ne gledam. Buščija masiramo, ker počasi raste - čeprav še ni panike glede hlač, na kilogramih se pa tudi ne pozna.

In komaj čakam, da bo tu leto 2009 user posted image .

Mejte se, ....  user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Pomurke - nosečke
13.10.2008 21:19:26   
wii
Halo,halo

za mano spet peklenski vikend, krč na krču, hoditi ne morem, ker imam občutek, da mi bo tako vse zdaj glih ven padlouser posted image , zjutraj se tolažim, da je megla in bo tako ali tako grd dan, potem pa pride sonček, tako da bi te kar ven potegnilo, jaz pa lahko le opazujem skozi oknouser posted image . Včasih imam občutek, da če bom to preživela, potem ne vem. Zdaj je res spet peklensko.
Upam, da uživate v teh lepih jesenskih dneh s svojimi trebuščki in se mate prepresto fajn
lp

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Pomurke - nosečke
14.10.2008 8:41:50   
detelja
aa pa mi vaju je useplo prebuditi user posted image

Nalini mene je zgaga matrala tam v začetku 2. meseca, meni je pomagal donat...še zdaj ko kaj takega pojem ga pijem...tudi jaz ful rada spim...moj se kar smeji...jaz si vležem in zaspim 1x dopoldan, potem po kosilu in zvečer tam ob 9, 10 že spim pred tv potem pa grem v posteljo in tja do 6 spim....

wii sploh ne vem kaj ti naj povem...držim pesti in močno verjamem, da bo vse ok...tudi jaz ko sem bila na začetku tko boga sem si vedno želela, da bi bilo slabo vreme, naj dežuje itd...pa je bilo ful toplo, pa sončno...tolaži se čez par dni je napovedano slabo vreme, ohladitev...si šla kaj do zdravnika? zakaj pa ne greš par dni v bolnišnico pa ti naj dajo injekcije mogoče pa bo boljše...jaz sem mnenja, da nosečnost ni kar neki...

lep dan uživajte pazite nase...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Pomurke - nosečke
14.10.2008 9:49:50   
wii
Bila pri zdravniku, pa mi pove, da če grem noter  bom imela tako mirovanje in injekcije Spasmexa
,user posted image , nič kaj drugače kot doma, pa sem se odločila, da ne grem. Sicer pa je baje dober znak, da mi celo za kak dan malo popusti vse skupaj. Danes spet malo boljše pa tako. Joj, da ne bom samo stokala, če si mislim, da je že 24t ....uh, pa sploh ne vem kdaj je minilo. V ponedeljek grem na 3D/4D UZ, pa bom spet videla malo pikico, pa bom spet lahko vse lažje prenašala.
Da vas vprašam, vse  razmišljate o soboški porodnišnici za DAN D ali pa še o kakšni drugi. Vem, da je to še daleč, amapak drugega dela nimam kot, da premišljujem o teh svtareh.
Lp

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Pomurke - nosečke
14.10.2008 11:05:23   
detelja
glede porodnišnice...sploh nisem nekaj ekstra razmišljala..čeprav mislim, da ko bo tako daleč bom kar šla v ms rodit, čeprav sem slišala kar nekaj pripomb...sicer bo pa moj dragi poleg in mislim, da bo malo boljše...ful hvalijo feldbach...kjer pa boš ti rodila?

ja, vem da ti dajo sam injekcije pač namesto tbl. samo baje bolj pomagajo kot pa tbl...sicer spasmex injekcije pečejo ko sam hudič...potem pa če je še kaka "nataknjena" sestra pa je mal groba itd...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Pomurke - nosečke
14.10.2008 14:23:53   
Lalica1
wii to je najtežje ko moraš otroku povedati da ne moreš biti ob njem, ko te hoče. Mene hčerka večkrat na dan sprašuje, če mi je slabo. In takrat mi je tako težko, ker ji pred spanjem ne morem prebrati zgodbice. Mogoče se sliši egoistično, vendar pred spanjem ponavadi bruham in mi je tako slabo, da sem zanič. Pa mi je tako težko zaradi nje. Pa tudi drugače se ne morem tako okretno in dobre volje igrati z njo. In sedaj ona plačuje...Potem pa pride dojenček in spet ne bo časa za starejšega otroka... Ni fer.

Je pa res, da bo hitro minilo in že bomo držale svoje dojenčke v naročju. Čeprav mene malo skrbi ker prihaja meglena, mrzla in taka siva zima... Upam, da se ne bo vlekla in bo hitro postajalo spet toplo...


Lep pozdrav vsem pa pišite kaj!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Pomurke - nosečke
14.10.2008 20:29:58   
wii
Na žalost so moje izkušnje s porodnišnico MS zelo slabe, no katastrofalne, ne nisem dobro napisala, ampak samo z eno izmed zdravnic, porodnišnice nisem izkusila, ker sem prej ušla. Prvi porod dala skoz v Feldbachu - kaj naj rečem sanjsko, takoj bi šla nazaj, ampak 2500 - 3000 eur glih nimam na vrtu zakopanih in zato sprašujem in razmišljam o alterantivah.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Pomurke - nosečke
14.10.2008 20:35:32   
wii
wii to je najtežje ko moraš otroku povedati da ne moreš biti ob njem, ko te hoče. Mene hčerka večkrat na dan sprašuje, če mi je slabo. In takrat mi je tako težko, ker ji pred spanjem ne morem prebrati zgodbice. Mogoče se sliši egoistično, vendar pred spanjem ponavadi bruham in mi je tako slabo, da sem zanič. Pa mi je tako težko zaradi nje. Pa tudi drugače se ne morem tako okretno in dobre volje igrati z njo. In sedaj ona plačuje...Potem pa pride dojenček in spet ne bo časa za starejšega otroka... Ni fer.


user posted image  user posted image  čisto isti občutki, pa pride k meni, pa vpraša, če bušček buba, pa me začne božat po njem, tako da bi najraje zajokala na ves glas. ..Čeprav ji kar naprej govorim, da jo imam rada, pa da je ona moja pupa, resnično te tisti občutek krivde  in nemoči razjeda, vsaj mene.

Upam, da se bodo resnično stvari porihtale, ker kot praviš -  ni fer. 

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Pomurke - nosečke
15.10.2008 7:24:20   
detelja
Lalica1 res je, da gre čas kar hitro po drugi strani pa si misliš kje je še porod...sicer pa če tako pogledaš sta še 2 dobra meseca v tem letu...v teh 2 mes. se bo ful dogajalo polno rd je, potem miklavž, božiček, obiski, sneg...po novem letu bi mogla naredit še 2 izpita za faks :( potem je februar, marca imam rd potem pa smo itak že v nizkem štartu in čakamo kdaj bo tako daleč...pa itak bodo zdaj krajši dnevi pa bo dan še prej minil...jaz sem doma na bolniški pa mi grejo dnevi tako hitro...

wii če smem vpr.katera gin. pa je bila to? ja nekatere so res čudne pa med. sestre tudi...no jaz ko sem imela letos ss me je ena ful tolažila pa je bila prijazna...100 ludi 100 čudi...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Pomurke - nosečke
15.10.2008 8:09:09   
Lalica1
Vidim, da teče debata o porodih. Jaz sem prvič rodila v MS in sem bila s samim porodom več kot zadovoljna. O babici Hedviki Koler sploh ne bom izgubljala besed. Kar kupila bi jo za naslednji porod. Ne vem kaj bom, če je ne bo zraven. Z eno besedo lahko povem, da je to prava babica in si zasluži vse pohvale! Mi je stala ob strani, prijazna, vse pod kontrolo in vse je tudi potekalo tako kot mora. G je bil dr. Kous ali Kos (zdaj res ne vem kako se pravilno piše) in je bil tudi faca. Po pordou se je sicer zakompliciralo in sem morala na operacijo ter v šok sobo, ampak tudi takrat so zelo lepo poskrbeli zame.
O tem kako je bilo potem na oddelku pa raje ne govorim. Počutiš se kot zadnje t..., sestre pa delajo s tabo in otrokom, kot da si na tekočem traku. Dojenje, previjanje, dojenje, dojenje in nobene ne zanima li gre ali ne. Mora! Jaz sicer s tem nisem imela težav, sem pa videla trpljenje nekaterih in lahko povem, da to ni bilo človeško, čeprav se gredo dojenčkom prijazno bolnišnico. Drugače sem bila pa zelo bolna in dobila prvega dojenčka, pa sem bila prepuščena sama sebi. Edina sreča je bila zelo pridna hčerka, ki je spala tudi po 6 ur skupaj. Seveda so me gnjavile, da jo moram prebujat na 3 ure. Ma kaki... V glavnem mislim, da bi jim nekdo lahko povedal nekaj dejstev o človečnosti in da teorija in praksa pač v nekaterih primerih ne gresta skupaj!


Pa lep pozdrav vsem!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Pomurke - nosečke
15.10.2008 8:47:27   
wii
če smem vpr.katera gin. pa je bila to?


Ne vem, če bi glih  o imenih, ker kot pravim, kje bom rodila tokrat ne vem,in če slučajno v MS, glede na to kakšno srečo imam jaz bo verjetno glih ona takrat na šihtu. Žalostno je bilo to, da sem takrat še bila sama zaposlena v bolnišnici, ampak kaj se je to dogajalo...uh, majke mi, imele sve resnično kratki stik. To kar sem bila v stiku s sestrami nimam kaj povedati, so bile čisto v redu. Samo ona je imela vedno nekakšne izpade, pa vedno so nas učili, da med zdravnikom, pacientom, sestrami veljajo določena pravila, eno izmed njih tudi odkritost in govorjenje resnice, v mojem primeru je bilo vse drugo kot to.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Pomurke - nosečke
15.10.2008 11:32:35   
detelja
ja to sem slišala, da se ful čudno obnašajo v soboški porodnišnici do nosečnic...mi je prijateljica po porodu rekla, da je poleg nje rodila ena mlada punca in da se je ful drla od bolečin pa ji je sestra rekla, da če se takrat ni tako drla ko si je dala tega otroka na m....hallooo...saj smo pa vsi ljudje pač vsak ima drugačen prag bolečin itd...moj bo itak poleg pri porodu...pa glede tega po porodu, da kar naprej težijo za dojenje itd...če pa vpr. da ti ne gre če ti pokažejo pa se baje sam neki "slinijo" pa grdo govorijo...vsi smo ljudje pa vsi smo enkrat na istem ali?

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Pomurke - nosečke
15.10.2008 14:58:05   
mvzt
živijo čveke...

no,nam pa se počasi že bliža DAN D in jaz si že vse pripravljam za prihod user posted image  (da me slučajno ne preseneti kaj prej user posted image ,čeprav bi meni pasalo šele tam po novem letu user posted image user posted image user posted image )

moj mali Matic je pa shodil (4.10.),,tak da zdaj mama tolaži ko se pade...čeprav moram priznat,da mali ni občutljiv-joka le,ko se res fejst udari,ali pa je že njegova ura za spanje......sva se pa z možem odločila,da ga dava januarja v vrtec,ker sama res ne vem,kako bi zmogla z obema.....držite pesti,da ne bo bolan pa da ne bo prevelike krize...

pri nas je novo to,da se mi je mali končno obrnil z glavico dol....

sem brala,da študirate kam iti rodit-jaz sem prvič (lani user posted image ) rodila v ms in porod je bil ok....babica je bila ga.jožica dominko (živela prej v istem kraju kot midva z možem) in je bila res 1A....sem pa slišala,da baje več ni zaposlena v ms......upam,da pa to ni res in da bo ponovno zraven pri porodu.

user posted image user posted image  za tiste ki mate G v ms-porodnišnici: lani je bila tam ena mlada G (je še delala prakso)-a ve katera,kak ji je ime??????

wii držim pesti,da bo user posted image  zdržala v trebuščku do PDP-ja...

je pa tudi meni težko pri srcu,da se z Maticem ne morem igrat kot bi se trebalo,ko pa sem dobesedno že kot kit.....

uživajte na sončku,pa lp vsem!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Pomurke - nosečke
15.10.2008 15:30:39   
wii
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Matica in njegove prve korake. Upam in želim mu čim manj prask in odrtih kolen, čeprav tudi brez tega ne gre. To so tisti pravi čari otroštva. Pravilno sta se odličila glede vrteca, vsaj po mojem, saj tudi drugemu pripada, da se mu mamica posveti, poleg dveh je to verjetno bolj težko izvedljivo.

Držim pesti za tvoj porod, čim bolj " prijeten" in osebje, ki bo imelo dober dan takrat.
lp

(odgovor članu mvzt)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Pomurke - nosečke
15.10.2008 15:40:24   
detelja
mvzt kdaj pa imaš uradno rok? res super za prve korake maticu...od moje prijatejlice hčerkica je tudi bila v pon., stara 1 leto pa je pred kakšnima dvema tednoma shodila...joj so posrečeni tile malčki ko hodijo...men je najbolj smešno to, da ko grejo imajo ful placa nekje pa je ena ovira in glih pridejo na to oviro in pol so tako posrečeni...ali pa da gre naprej gleda nazaj pa puf nekam tešči z glavo...jaz imam gin. v ZD tako, da ne vem katera gin. je imela pripravništvo v bolnišnici...je bila v redu ali ne?...letos so mi odstranili pregrado pa sem bila v lj op. tam me je tudi pregledala ena prktikantka....o bože moje...mislim, da imam več pojma kako se spravit žensko pregledat, ji naredit uz, kaj jo vprašat kot pa ta revica...

wii kako si danes kaj? no sedaj pa bodo prišli tvoji dnevi-dežuser posted image  

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Pomurke - nosečke
15.10.2008 19:44:58   
wii
Tudi jaz ne poznam te praktikanke, tako da ne morem pomagati.

Ja, pravijo da bo dež, pa glih danes sem se  začela nauživat sonca, bila sem dokaj ok, tako da sem bila većino časa zunaj na terasi, na mehkem ležalniku, pa pokrita, pa je že bilo malo vroče.Pa z malo sve s plastelinom nekaj ustvarjale, tako da to so dnevi, ki se iščejo in  te napolnijo user posted image  user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Pomurke - nosečke
15.10.2008 20:01:51   
wii
ja to sem slišala, da se ful čudno obnašajo v soboški porodnišnici do nosečnic...mi je prijateljica po porodu rekla, da je poleg nje rodila ena mlada punca in da se je ful drla od bolečin pa ji je sestra rekla, da če se takrat ni tako drla ko si je dala tega otroka na m....hallooo...saj smo pa vsi ljudje pač vsak ima drugačen prag bolečin itd...moj bo itak poleg pri porodu...pa glede tega po porodu, da kar naprej težijo za dojenje itd...če pa vpr. da ti ne gre če ti pokažejo pa se baje sam neki "slinijo" pa grdo govorijo...vsi smo ljudje pa vsi smo enkrat na istem ali? [/quote

MOram še tu malo čveka vpisati, ja tudi jaz poznam par dogodkov iz porodnišnice, ki niso nič kaj lepi, pa tudi par kiksov, ki so se zgodili in se verjetno kje drugje ne bi. PA nikoli nihče ni nič zvedel, ker se je vse pometlo pod predpražnik. Glih ta zdravnica  (" moja") je enkrat eni med porodom dejala, kaj se tako dere, da je tako že ne more boleti, da se tako derejo samo romkinjeuser posted image , ko enkrat to slišiš na svoje ušesa te vse mine. Zakaj je bila sploh pri porodu, verjetno zato, da se je te sirote nadirala in dajala nevmestne komentarje. Kaj jim pomaga nova porodnišnica, če je osebje isto. Saj ne pravim, verjetno so vmes tudi prijazne in dobre sestre, samo jih je potrebno  s svetilko iskati. Sicer pa ne se jim pustiti na  nemilost, vztrajati pri svojem, tisto kar veš da je dobro zate in za tvojega user posted image , pa lahko imajo tisoč stvari napisanih.Vsaj po mojem.

Nikoli ne bom pozabila svoje cimre iz Feldbacha, dokaj mlada, rodila petega user posted image  otroka in takoj odklonila dojenje, z argumentom, da pač ne zmore vsega, da jo vsi otroci potrebujejo, živijo sami z možem in pač ne želi. Nihče je ni obsojal grdo gledal, se kaj drugače obnašal do nje, govoril kaj za njenim hrbtom. Glede tega smo mi še verjetno vedno res na Balkanu  - možnost samoizbire. Pri nas verjetno si ne bi zaslužila, da bi sploh bila matiuser posted image  Še to, ko je šla domov, malega  v kengurujčka, na rame, poklicala taksi in adijo. Kaj pravite, čim manj kompliciranja, ali?

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Pomurke - nosečke
16.10.2008 8:44:48   
Lalica1
Glede nove ginekologinje. Sicer ne vem če imam prav ampak zadnjič sem na pregledu zasledila ime A. Gornjec. Res ne vem če je prava in če je sploh G. Zapomnila sem si jo pa po tem, ker sploh nisem vedela, da študira medicino, hodila pa je v paralelko z mano.
Zakaj pa sprašuješ po njej?

< Sporočilo je popravil Lalica1 -- 16.10.2008 8:45:09 >

(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Pomurke - nosečke
16.10.2008 9:54:49   
detelja
ojla...danes pa bo še en lep dan, vsaj tako je napovedano, tako da wii še en dan boš morala počakat...

jaz v tej bolnišnici več sploh ne vem kdo je dr. pa kdo med.sestra/brat, ker itka ko kličeš ali kaj vpr. so sestre tako pametne, da mislijo, da so kar gin...

za dojenčke ste že kaj kupile? tiste katere imate že otroka kdaj je tako primerno da kaj nabaviš, da začneš izposojene oblekice prat itd...

kaj lepega pa boste danes delale? jaz bom zdaj mal stanovanje spucala, čeprav sedaj ko sem na bolniški se mi zdi, da je vsak dan neki umazano...pa tile mucki iz prahu mi grejo tako na živce...sploh ne vem od kod jih je toliko hehe

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Pomurke - nosečke
16.10.2008 11:03:36   
pokica_
Alo pomurke!

Po dolgem času spet z vami! user posted image

Debate je o novi G v MS porodnišnici; je tudi moja osebna G in mi je res super! Je pa Andreja Gornjec, ja. Dokaj mlada se mi zdi, sem bila v začetku kar skeptična, če je sploh kaj izkušena. In do zdaj jo res lahko samo pohvalim, prijazna, ustrežljiva, ni nobenih problemov. Upam, da tako tudi ostane v nadaljnje....

Midva še nisma nič kupila, ker sem itak šele v 9. tednu, se mi zdi še nekoliko prezgodaj,...vsaj do NS bom počakala. Edino kar imam je ena taka fina posodica, ki mi jo je prijateljica poslala iz Anglije za pripravo adaptiranega mleka,....vsebuje 3 merice za mleko v prahu in ko je otroček lačen, ni potrebno nič več meriti in samo sipaš direkt v flaško in obrok je pripravljen. Sem glih danes dobla po pošti, ....pa skos gledam in še kar ne morem verjet, da nam je uspelo in bomo meli user posted image .

Meni je napočil čas, ko bom morala iti po nakupih za nosečniške obleke oz. kake hlače, ipd. Kje ste prekmurke kupovale vse te stvari? Ker me že hlače v pasu kar tiščijouser posted image .



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Pomurke - nosečke
16.10.2008 11:58:13   
Lalica1
Nekatere hlače so postale premajhne že pred 2 tednoma, nekaj pa jih še spravim gor. Sem pa bila prejšnji teden v Ljubljani in iskala nosečniške hlače. Kupila pa sem si jih v C&A na Rudniku. Bile so najcenejše, pa tudi najbolje sem se počutila v njih. Za ene sem dala okrog 30 EUR, za druge pa 36 EUR. Imajo pa jih tudi v Rudniškem H&M-u, vendar se meni niso dopadle, ker niso bile nič preveč raztegljive. Kavbojk si pa nisem upala kupiti, ker ne vem kako se bom razširilauser posted image . Sem pa slišala, da ima tudi Benetton zelo dobre stvari (vendar ne vem kje) in kakšne specializirane trgovine. So pa vmes zelo hude cene, ko so hlače za 100 EUR user posted image  Ne vem, no....

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Pomurke - nosečke
16.10.2008 12:46:46   
pokica_
Ja bušiji rastejo, bebice pa tudiuser posted image . Ma računam tam 30-40 € dat za hlače, preveč razsipala z temi cunjami ne bom, zato tudi Benetton zdaj odpade.
A v Grazu imajo kaj nosečniških cunj? Ni mi tolk daleč, pa bi mogoče šla pogledat, če imajo kajuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Pomurke - nosečke
16.10.2008 13:17:38   
Lalica1
V Grazu sigurno imajo kaj, vendar nimam pojma kje. Se mi zdi, da imam nekje v spominu, da v Seiersbergu obstaja trgovina za nosečnice...

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Pomurke - nosečke
16.10.2008 13:28:06   
wii
glede nosečniških cunj:

- Avstrija Seiersberg: C&A, H&M
- Maximus Černelavci : Benetton oz Rebel
- Šavel center: La Vie
- e-shop: Quelle, Neckerman, Esprit ( je pa rizično naročati, ker ne veš če bo prav, pa potem pošiljat nazaj )

Kaj drugo pa tudi jaz nisem našla

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Pomurke - nosečke
16.10.2008 14:32:50   
detelja
oooo to pa je presenečenje, da se kar nekaj dogaja danes na tem forumu heheh...

meni je prijateljica dala dvoje kavbojke, drugače pa sem si kupila take športne hlače v maximusu v h&m-20 eur pa glih tako imajo tisti pas prek bušija, čeprav niso nosečniške...jaz sem nonstop v njih...v maximusu v benettonu je tudi nekaj nosečniških stvari samo se mi zdi preveč za teh par mesecev dajet toliko keša za cunje...v šavlu je ena trgovina prav z nosečniškimi stvarmi...drugače pa je kar precej stvari za nosečnice v  h&m v mb  v centru mesta....

mi pa bomo dopolnili jutri 15 tednov...kar rastemo...saj tudi moramo... 

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?