|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pomurke - nosečke
22.10.2008 9:06:40   
detelja
pozdravljene...kako ste kaj? kaj lepega počnete v tem meglenem jutru?

Rosi*, če  nisi iz tega facha dvomim, da boš iz uz razbrala spol...ker v ms ali pa v rakičanu itak imajo uz iz pantiveka...pa če tako poslušaš ljudi koliko krat pravijo, da jim povejo, da bo punčka pa je fantek potem ali pa obratno, ker vačsih vidijo prstke, ali pa popkovnico...pa itak jaz komaj obliko otroka razberem ne da bi še take podrobnosti...

wii kam pa si hodla na 3d uz? koliko pa stane?

Lalica1 ingver pomaga? zakaj pa se matraš v službi, če ti je vedno tako slabo pa pejd mal na bolniško pa boš potem spet šla delat ko se boš boljše počutila...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Pomurke - nosečke
22.10.2008 10:23:31   
Lalica1
detelja čisto prav imaš. Tako kot moj mož, pa sodelavka, pa prijateljice in vsi s katerimi se pogovarjam. Ne vem zakaj sem še v službi. Drugače mi ingver pomaga da ne bruham. Poleg tega pa namesto nezdravih bonbonov jem ingverjeve palčke in je isti učinek. Sem pa po začetnem veselju spet bolj slabo. Mislim pa, da k temu prispeva tudi moja služba. Se pa veselim naslednjega tedna, ker sem si vzela dopust in bom s svojo hčerko lepo doma. V torek pa gremo še na NS.
Res bom začela malo razmišljati o bolniški, ker vse skupaj ni vredno. Itak te noben ne ceni, sama sebi in otroku pa delam samo slabo.
Upam, da bo NS pokazala vse najboljše in se bom pomirila vsaj malo, druge bolezni mi pa itak pred rojstvom ne morejo napovedati, tako da nam vsem ostaja samo upanje. Je pa žalostno da ne poskrbimo za svoje pikice takrat ko lahko.... Vsaj jaz.

Lep pozdravček vsem!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Pomurke - nosečke
22.10.2008 11:30:22   
detelja
Lalica1 veš vse smo več ali manj tako čudne, da vedno gledamo na druge, pa če bom šla na bolniško kdo bo delala moje delo pa bla bla...na koncu če se kaj zgodi ostanemo same...tudi jaz sem najprej mislila, da me bo kap bolniška in to kar cel mesec, potem je še en mesec podaljšala sedaj pa sem sama rekla, da bi ostala kar do konca na bolniški...prvo je, da sem imela letos že splav, drugo je, da sem tudi v tej nosečnosti krvavela, plus vsega tega pa mi jan. poteče pogodba in itak me ne bodo več vzeli dalje...da se pa jaz zdaj tam matram oni pa me bodo zdaj še zadnja meseca lepo izkoristili ne hvala...otrok mi je več...pa itak če kaj jamraš, da ti ni v redu ti rečejo pojdi na bolniško, če si na bolniški za tvojim hrbtom govorijo take, da te kap...pa pri meni je tudi tako včasih se počutim kot rožica tipi topi,..za 10 min pa mi je tako neko čudno, da ne morem več na nogah stat...pa ko se najem mi je včasih slabo, pa če sem lačna mi je slabo...bog ne daj da zavoham človeka kateri že mesec dni ni bil pod tušemuser posted image ...na tvojem mestu bi jaz šla k gin. bi ji povedala, da ti je pač slabo in da bi rajši bila doma pa naj ti še poleg napiše, da so dovoljeni sprehodi, ker če te slučajno kdo zunaj vidi, da ne boš imela problemov...saj veš kakšni so nekateri...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Pomurke - nosečke
22.10.2008 13:02:19   
Lalica1
Naslednji teden sem na dopustu. Bom videla, če se bom počutila kaj bolje. In če je res služba kriva oz. pospešuje moje slabosti, se bom počasi spravila na bolniško. Sicer mislim, da bi lahko delala kakšne 4 ure, ker to še dobro zdržim... Se moram zmeniti z direktorjem in mislim, da ne bi bil problem, ker me itak potrebuje. Mi je včeraj že mož zagrozil, da bo poklical mojega direktorja, ker me več ne more gledati.

Pa saj počasi bo. Bližali se bodo božični prazniki, ki mene itak celo raznežijo, potem bo pa že po novem letu in še kakšna dva, tri mesece in bo več sončka... Ja potem pa bo tudi za nas majčice prišel dan D in ne bo več nobenih slabosti. Sem pravi optimist, ampak ob tem sem pozabila, da bo vse skupaj trajalo kar 6 mesecev...user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Pomurke - nosečke
22.10.2008 13:58:41   
detelja
4 ure bolniške ne vem če ti da gin...to boš potem morala z dopustom kombinirat...hmmm služba...sama služba ziher ni kriva, da si bolj pod stresom to že...drugače pa je nekako značilno, da so v prvih 3 mesecih slabosti...no meni se zdi, da mi je sedaj po 3. mesecu več slabo kot mi je bilo prej...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Pomurke - nosečke
22.10.2008 14:12:06   
wii
Resnično smo ženske smešne, delamo in delamo, če se gre za kakšno kolegico ji takoj svetujemo - bodi doma, vzemi bolniško, ko pa se gre za nas pa se vedno obremenjujemo s tisoči vprašanj, pa kako bo steklo delo, pa kaj bodo rekli sodelavci, pa če to in ono... Tudi jaz sem v prvi nosečnosti delala do konca. Dežurala, letala gor, dol,in če se sedaj spomnim nimam pojma kako je minilo sploh vse skupaj. V osmem mesecu delati - živa mantranija.user posted image Ampak razlogi so bili kot že napisani. Sedaj pa mi je bilo takoj jasno, da delati ne bo šlo, pa spet tisti občutek krivde. Ampak glej ti to, mislim, da so nadomestilo za mene našli v roku tedna dni - pa potem se naj jaz izpostvaljan, pa svojega otroka.user posted image Ni šanse, nihče ni nenadomestljiv, če se sam ne pobrigaš za sebe, drugi tudi ne bodo. Vsi pa te tako želijo izkoristiti do konca - delodajalci. Zato ženske moje pazite nase in svoje user posted image , ker drugi ne bo nihče.

UZ sem opravila na Ptuju, bilo mi je bližje kot Mb, delata dr. Rosič in dr. Lukman. Dr. Rosič je cena 50eur pri Lukmanu pa mislim, da 80 eur. Delal mi je 3D in 4D, dobre pol ure, pa na dvd ti vse posname. Je pa bil ful prijazen, vse pokazal, povedal, razložil - verjetno se pozna, da si samoplačniško.user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Pomurke - nosečke
22.10.2008 14:30:42   
detelja
wii lepo da si zadovoljna z 3d ena moja prijateljica pa je bila tudi na ptuju pa je rekla, da ji je bilo tako zelo žal, da je šla...otrok je nekam čudno ležal...vse je čudno izgledalo in na koncu je bila kar nekaj časa razočarana...pričakovala je več kot pa je dobila...

glede službe pa ti dam čisto prav...

jaz se glih zdaj odpravljam, da malo pospravim stanovanje, sem cele dneve sama doma pa je itak tako vse nekam razmetano user posted image  pa prah je tu pa tam...hehe

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Pomurke - nosečke
22.10.2008 15:14:03   
Rosi*
Pozdrav punce,

se moram strinjati z vsemi, res smo malo čudne. Jaz sem bila prejšnji teden na bolniški, ker sem se tako slabo počutila. Čisto brez moči, dehidrirana... kriza. In pol sem mela dva dni slabo mnenje, češ da sem na bolniški. Te pa pridem v službo pa mi reče sodelavec, mah če maš možnost bodi na bolniški. Izkoristi to. ;) Tako da, punce, če niste ok, se ne matrajte.
Jaz sama čutim, nisem še bla čisto ok, ko sem šla delat, hudo utrujenost ko pridem domov. Ob 20. sem ponavadi že v postelji, najkasneje čez pol ure pa že spim.

Detelja se moram strinjati s tabo, res imajo v Rakičanu stare UZ. Pa še ko sma bla na NS sem slabo videla na ekran. Saj parkrat ga je zdravnica obrnila proti meni, da mi je kaj pokazala, nisem pa videla skoz kak malo giblje v trebuščku. To pa mi je pol moj razlagal, kako je živo. user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Pomurke - nosečke
22.10.2008 15:18:21   
detelja
Rosi* če si preveč utrujena bodi rajši doma na bolniški pa počivaj...tudi mene daje utrujenost...glih zdaj sem čistila stanovanje-ni glih tako veliko ni pa čist malo...pa sem si morala vmes parkrat vsest....zdaj si bom malo vlegla potem pa grem do mulerja po neke malenkosti...zadnjič sem brala eno študijo, da je največkrat kriva utrujenost za prehitro odpiranje mat.vratu...ker baje ko ženska čuti, da je utrujena bi morala počivat...me pa ponavadi še to pa še samo ono naredim pa potem si vležem...včeraj sva bila v trgovini potem pa sva šla k njegovim staršem pa smo v bistvu cel čas sedeli potem pa je prišla ena soseda z dojenčkom pa sem mal voziček sem pa tja vozila pa si nisem vmes vsedla pa mi je bilo tako slabo, da sem mislila, da bom skup padla...utrujenost je treba resno jemat...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Pomurke - nosečke
23.10.2008 8:58:20   
pokica_
Pozdravljene pomurke-prekmurke!

Jaz sem bila na 1. pregledu v Rakičanu, sicer res, da je bil šele 6t/3d, ampak slikco sem pa dobla čisto temno, lahko rečem črno, le neka puščica je, plod označen...od...do. Sem bila full razočarana. Sedaj naslednjo sredo imam 2. pregled in bom že 10t/3d, tako, da upam, da bo kaj boljša slika, da je nebo tako zatemnila. Pa tudi rada bi videla svojo pikico na ekranu, če se giblje; a G sama obrne ekran proti meni ali jo moram prosit, da bi rada vidla? user posted image
Drugače pa upam, da se bo bolj vse skup vidlo, ko bom 11. nov. šla na Ptuj k dr. Lukmanu na NS. Je bila že katera pr njem na nuhalni, zanima me cena?
Vidim, da je 4D UZ pr njem kar zasoljen. user posted image

Božajte svoje bušije! user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Pomurke - nosečke
23.10.2008 9:54:05   
detelja
pokica_ NS ima določeno ceno, znaša pa 60 eur...zdaj če greš ti na 3d pa če je privat ti bo pa ziher kaj dodatno zaračunal...glede pikice...to je še tako majckeno in ker so tako slabi uz-ji pri nas ne moreš kaj dosti pričakovat...sedaj še verjetno niti srčka niste videli/slišali...v zd ms obrne gin. ko vse pogleda ekran proti meni pa mi vse razloži kje kaj je...če kaj dobro ne vidim poveča...vklopi, da se sliši srček naglas...verjetno si jo vprašala, če je vse ok itd...kaj ti je rekla, da se vidi že plodek ali samo gas.vreča??...jaz sem bila na prvem uz tudi pri 6 t 3d pa je bil plodek velik 1,9mm...drugače se dobro počutiš?

lep dan uživajte

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Pomurke - nosečke
23.10.2008 10:34:09   
Lalica1
Jaz sem bila na prvem UZ ob koncu 6t in sem lepo videla, kar se pač v tem tednu da. Moja G v Rakičanu mi vedno vse lepo pokaže in razloži, pa še slikico vedno naredi. Tako, da jaz nimam nobenih pribomb.
Grem pa v torek na NS v Rakičan in upam, da bo tako kot prvič, ko je bila G tudi zelo prijazna in mi je vse razložila. Le punca se ni hotela obrniti in me je vmes poslala ven na sprehod, pa še atija smo hotele počakati. Tako da imam zaenkrat same dobre izkušnje z UZ in G.
Res je da se včasih slabo vidi, vendar moja G vedno vztraja tako dolgo dokler ne dobi lepe slike in to mi je zelo všeč. Na zadnjem pregledu je kar nekaj minut iskala srček in ga komaj našla. Ampak tako dolgo je vztrajala. S tem je pomirila tako mene, kot sebe.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Pomurke - nosečke
23.10.2008 11:53:57   
symona
Evo še pozdrav z moje strani.

Pokica_, jaz sem bila na NS pri dr. Lukmanu julija letos, pa sem plačala 70,00 EUR. Kam bote pa šle rodit? Jaz sem prvič rodila na Ptuju, tam imam tudi ginekologa in bom tudi zdaj šla na Ptuj, sem bla prvič ful zadovoljna.

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Pomurke - nosečke
23.10.2008 11:58:10   
pokica_
detelja, zdaj za začetek imam namen samo opraviti nuhalno svetlino, pol 4d UZ pa kdaj kasneje, ko bo otrok že spet bolj razvit.
Itak mu bom pa seveda še pojasnila da samo nuhalno, nobenga 3-4d-ja. user posted image  
Drugače na 1. pregledu mi je G povedla, da se vidi, da je nosečnost v maternici, vidla je gest.vrečko in utrip srčka, plod je bil velik pa 1,6mm. Tako, da je vse bilo takrat ok. Upam, da bo naslednji teden samo še 1x vse to potrdila in da pikica raste.
Moje počutje je ok, razen občasnih dnevnih in jutranjih slabosti,...to pa moram vzet v zakup. user posted image

Lalica, h kateri G pa hodiš v Rakičan? Jaz imam dr. Gornjecovo.

symona,...a je ta G v redu? Si bila zadovoljna z nuhalno? Meni je rekel, da naj prinesem z seboj USB ključ, da mi posname celoten video. To se mi zdi fajn. No sj drugače bi pa verjetno dvd dobla, ane.




< Sporočilo je popravil pokica_ -- 23.10.2008 12:00:11 >


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Pomurke - nosečke
23.10.2008 12:29:08   
Lalica1
Moja G je Ouček-Farkašova in sem res zelo zadovoljna z njo. Vedno dobim vse odgovore, moje težave jemlje resno, poleg tega pa me vedno pomiri in ne zganja panike. Kot npr. folne ne jemljem in sem jo vprašala, če je to narobe. Odgovor: Ne, saj je včasih tudi nismo! Res je super. Pa še vse ji lahko povem in me ni čisto nič sram.

Zakaj pa boste šle na Ptuj na NS? A tej G v Rakičanu nočete?

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Pomurke - nosečke
23.10.2008 12:53:03   
Sončni žarek
Oj, oj user posted image user posted image user posted image

se malo oglasim....ve se pogovarjate o NS- jaz pa še 3mesece do konca..... Drugače sem sedaj Ok-bruhanje je končno minilo user posted image user posted image user posted image  zredila sem se pa 3kile........ Sem pa uspela včeraj iti tudi v MS v ono trgovino za nosečnice in sem si privščila ene kavbojke-uh kakšen nakup user posted image user posted image user posted image

Symona- kako si ti kaj? Te kaj matra?

jaz se bila na NS v rakičanu pri dr. Čopijovi ki je moja G in sem z njo zelo zadovoljna user posted image user posted image user posted image

Kdaj bo kakšno srečanje?? Detelja zakaj pa se ti bojiš ko si na bolniški-zaradi kontrole? Ah dej, nič se ne sekiraj...Meni je G rekla,da se moram čim več gibati da bom fit user posted image

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Pomurke - nosečke
23.10.2008 13:32:25   
pokica_
Lalica, za tole Oučekovo sem tudi jaz že slišala da je ok, ampak ko sem si jaz v MS izbirala G, ni bila nobena prosta, pa sem šla h Gornjecovi.

Kar se tiče nuhalne svetline, mi je prijateljica priporočala dr. Lukmana na Ptuju, ker si res vzame čas in vse lepo obrazloži, nekako me je prepričalo njeno priporočilo zanj. Tudi ko sem mu mejl napisala, mi je še isti dan odpisal in se mi zdi zelo fajn od njega. Tudi glede prijateljice,  ki je noseča že 17 tednov in ni vedla sem ga vprašala, pa jo je že naročil, da pride na 4-kromosomski test. Medtem, ko ji v MS Čopijeva ni hotla nič kaj povedat o tem, kaj se še lahko naredi, kdo kaj opravlja v MS, ipd, ker normalno, da noče imet otroka z DS, če je le mogoče...ane.
Tako, da sem že jaz zanjo uredila vse pri dr. Lukmanu. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Pomurke - nosečke
23.10.2008 15:39:06   
symona
Čao!

Pokica_ jaz pri dr. Lukmanu nisem dobila ne DVD in ne nobene slikica, tak da sem malo razočarana, drugače kot ginekolog pa je ful v redu. Res si vzame čas za vsako pacientko, jaz sem bila pri njem, mislim, da 40 minut, vse ti podrobno razloži. 

Sončni žarek, ja zaj pa me je začelo matrati, križ me boli ko hudič, jaz pa še vedno vztrajam v službiuser posted image , pa še sama ne vem zakaj. Ginekolog mi je že pri treh mesecih reka, ka nej grem na bolniško, pa še zej nesem šla. Sem mislila, ka bi še delala do pregleda, ki ga mam 25. novembra, samo zej pa resen ne vem če bom še zdržala, ka nemrem več osem ur sedeti v službi. Te pa pridem iz službe, pa je Lucija seveda puna energije, pa se treba še z njo ukvarjati, taka večer samo padnem v postelo. Spati pa itake nemrem že od četrtega mesca nosečnosti, tam nege ob enih zaran se zbudim, pa nege do štireh gledam TV, zaran gda pa morem staniti pa iti v službo, pa bi spala ko top.

Zej pa bi resen že bija cejt, ka bi se enkrat doble na kafeje.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Pomurke - nosečke
24.10.2008 7:23:00   
detelja
jutro pupe...kako ste kaj? jaz sem že zaspana...ob 6 se zbudim potem si več ne najdem mesta v postelji vstanem potem pa za pol ure še komaj gledam...sicer sem pa že par stvari zrihtala-mal sem se uredila, lase oprala...

moram vas pohvalit ste bile včeraj prav pride in ste čvekale...midva pa sva imela cel popoldan obisk, potem da vse pospraviš, pa še kosilo sva kuhala itd...sem šla pod tuš pa sem že ob 7 pred tv zaspala tako, da me ni bilo kaj dosti včerja na forum...

mi smo pa danes dopolnili 4 meseceuser posted image

sončni žarek povej ta recept kako ti je ratalo se zredit samo 3 kg...a nič ne ješ? kaj ješ pa kdaj ješ?user posted image

ja, zdaj bi pa res lahko se en dan zmenile pa se dobile, mogoče v diani na kakšni tortici, sokecu in klepetu...wii a boš lahko prišla? kdaj pa vam bolj paše dopoldan, popoldan, pozno popoldan, zvečer? je že skrajni čas, da se dobimo, če ne bodo nekatere prej šle rodituser posted image  potem si pa lahko naredimo, da imamo srečanja kot upokojenci vsak teden hehe...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Pomurke - nosečke
24.10.2008 8:17:49   
Sončni žarek
Sončno jutro user posted image

Očitno bo danes spet en lep dan in jaz se ga že veselim-namreč obožujem sonce user posted image user posted image user posted image  Tudi če jemrzlo, sam da sonček sije.......

Detelja- recept za 3kg- bruhanje, bruhanje.....to je bil moj redni rirual do 25t -nisem smela jest nobenega sadaj, ne zelenjave, ne mlečnih stvari, nič sladkega-nobenega sladoleda, ne mesa, ne rib......In pol me je moja G vprašala kaj sploh jem-ja vse ostalo user posted image user posted image user posted image user posted image  Je bilo pri Evi tudi tako, pa je bila kri OK-jem pa ves čas elevit..........Ampak sedaj pa se tok bašem s sadjem-to mi je tako manjkalo user posted image user posted image user posted image

Pa moja Eva mi itak ne pusti da bi mirovala- stara je 14m in prava raziskovalka......pa še za službo kar veliko delam-kolikor utegnem (kaj češ, vsak evrček prav pride), pa doma se vedno nekaj dogaja-smo imeli pleskarja, pa parket smo polagali....pa včeraj so končno pripeljali pohištvo za dnevno sobo in sem tako vesela user posted image user posted image user posted image  -ker so nama rekli med 10 in 15 novembrom in je potrebno jo danes in jutri zmontirati ter namestiti...... Pa danes dobim še nečakinjo na počitnice.......drugi teden pa pride za 3dni prijateljica z družino iz Primorske- sem vedno v pogonu-zvečer pa res sam padem v posteljouser posted image user posted image user posted image


SREČANJE- jaz sem itak za.....mi pa osebno bolj odgovarja tam dopoldne okrog 9 -bi pa zraven seveda pripeljala mojo princesko......Če pa bomo rekle popoldne, pa bo popoldne....... Ampak jaz bi raje tisti teden po praznikih-ker ta teden ne bom mogla.....

< Sporočilo je popravil Sončni žarek -- 24.10.2008 8:24:11 >

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Pomurke - nosečke
24.10.2008 8:22:48   
Sončni žarek
Symona- saj še samo 3 mesece user posted image user posted image user posted image  Slaba tolažba ne?! Dej pa idi k svojemi G in naj te da v bolniško-zakj bi se matrala v službi......

Mene tak daleč nič ne muči, le pod rebrami me boli, ker moja razgrajačica/ razgrajač ful brca........ pa rez od CR občasno......drgačig sem OK.

Ja, res bi se lehko kej vidle? Boš prišla na srečanje v Mursko-pa bi naredle ali v soboto ali popoldne? Če ne, se zmeniva lehko kej v Lotmerki-samo jaz bi po praznikih-ker zej mon še puno vsega totit teden......

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Pomurke - nosečke
24.10.2008 8:42:28   
symona
Zdravo vsem skupaj!

Sončni žarek, jaz sem tudi tak mislila, ka grem takoj tisti teden po praznikih h G, ka de me da v bolniško, te pa se komot lehko dobimo, meni je čisto vseeno kje. Dopoldne sem sama, ka je Lucija v vrtece, če pa se bomo doble popudne, pa se itak prišla z menoj. Je pa mi resen vseeno, gda pa kje se dobimo.
Se mi pa resen smiliš, ka si mela slabosti do zej. Jaz sploh ne vem ka slabosti v nosečnosti so, neje mi blo slabo ne prvič, zej pa tudi ne.

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Pomurke - nosečke
24.10.2008 8:49:10   
detelja
mene včasih tak špika čist spodaj...ja, tam že skoraj...drugače pa me ful srbi brazgotina od laparoskopije na popku...seveda trbušček raste, popek se razteza potem pa srbi ko sam satan hehe

no super če ste za, da se dobimo, bomo pa po praznikih se 1x zmenile...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Pomurke - nosečke
24.10.2008 8:58:20   
wii
Dobro jutro še od mene!

Absolutno sem za srečanje user posted image , glede ure se prilagodim, upam samo, da mi bo zdravstveno stanje dopuščalo gibanje, sicer sem zdaj že par dni dokaj v redu, za mene to pomeni, da lahko sploh hodim po hiši, pa celo kakšno malenkost naredim, pospravim. Tudi jaz sem bolj za teden po praznikih, imam naslednji teden pregled, pa verjetno bo tudi naša mala pokica  malo doma na počitnicah.
Uživajte v dnevu in prihajajočem vikendu. user posted image
čao

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Pomurke - nosečke
24.10.2008 9:06:23   
wii
Pa da vas še nekaj vprašam.
Zadnji teden imam user posted image  bolečine v križu. Sicer imam s križem probleme že od kar pomnim, sedaj pa je še toliko hujše. Ima katera kakšno dobro kremo, ne vem s kakšnih rožic ali pa kaj takšnega, ki jo priporoča. Masaže, počitek to že itak delam, ampak da bi vsaj malo popustilo.user posted image  Kreme, gele, ki sem jih prej uporabljala pa ne upam mazati, ker so precej močne, pa potem to tako ali tako vse prehaja v telo. Vsak predlog je dobrodošel.
Ajde hvala
lp

(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?