|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Volitve
21.9.2008 23:35:04   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

*ena boljših je , da plačujemo vrtec po novem samo za enega otroka-denar pa gre iz žepa...koga? TUdi tistih, ki otrok sploh nimajo ali pa ne več v vrtcih.



ok, pol bi lahko tud rekla takole: joj, kolk me moti ves ta denar za bolne ljudi, ki ga moram tud sama plačevat, čeprav sem vedno zdrava. Pa za upokojence, čeprav nisem v penziji. Pa za invalide, jaz pa nisem invalidna ... pač ne moreš davke plačevati le ZASE, ne.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Volitve
21.9.2008 23:35:26   
CUKRČEK
nič, grem zdaj spat.

Da ne bo Janša kriv, da bom jutri neprespanauser posted image Ups, da ne bodo modri učki kriviuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Volitve
21.9.2008 23:36:59   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

jah, koliko denarja je pa šlo za tanke? v katere lahko spravimo pol Slovenije? Mogoče bi pa lahko socialna stanovanja notri v njih naredili user posted image user posted image user posted image


Kaj tanke, koliko je šlo za podkupnine.....to me bolj moti....da smo tudi mi dežela podkupljivih in lažnjivih....


ja, vem....ampak še vedno ne razumem, kaj nam bo toliko tankov....a bomo Risiko igrali al kaj user posted image

tukaj se govori o miljonih kot kmet o krompirju, ki ga je nakopal....nobene vrednosti, le cifre. je pa tudi moj denar vmes in to ne malo. Sedaj mi je jasno, zakaj je glavni moto Italijanov: nikoli v življenju ne bom plačal prebite pare državi


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Volitve
21.9.2008 23:37:07   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Brez skrbi, da če bi bilo o podkupninah v Patriji kaj resnice, bi že podali dokaze. Pred volitvami bi jih tudi ponaredili, samo se niso upali več, ker so se že s tem zasrali.



Počakaj na sojenje, naslednje leto...samo tam so dolžni predložiti dokaze....takrat pa bomo lahko zopet o tem debatirali...

In če vsi "črni" tako razmišljajo kot ti, ni čudno, da je tako, kot je....Ponavadi človek izhaja iz sebe, ko podaja mišljenje o drugih mar ne?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Volitve
21.9.2008 23:38:37   
Anonimen
Pa je bilo potrebno kupit tako drago vojaško opremo ali ne? Kaj pa če je Nato zahteval te kriterije?

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Volitve
21.9.2008 23:39:18   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

jah, koliko denarja je pa šlo za tanke? v katere lahko spravimo pol Slovenije? Mogoče bi pa lahko socialna stanovanja notri v njih naredili user posted image user posted image user posted image


Kaj tanke, koliko je šlo za podkupnine.....to me bolj moti....da smo tudi mi dežela podkupljivih in lažnjivih....


Pa verjamete v afero Patrie?


jaz verjamem v politične poteze....in to je bila definitvno reklama...nisem se pa še odločila čigava user posted image   user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Volitve
21.9.2008 23:41:19   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Pa je bilo potrebno kupit tako drago vojaško opremo ali ne? Kaj pa če je Nato zahteval te kriterije?


seveda je Nato zahteval....sej smo ga že s tistim referendumom posrali, ker smo s user posted image pogodbo podpisali....To je isto kot Svet Knjige...potem pa moraš vsako četrtletje knjigo kupit user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Volitve
21.9.2008 23:43:00   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

*ena boljših je , da plačujemo vrtec po novem samo za enega otroka-denar pa gre iz žepa...koga? TUdi tistih, ki otrok sploh nimajo ali pa ne več v vrtcih.



ok, pol bi lahko tud rekla takole: joj, kolk me moti ves ta denar za bolne ljudi, ki ga moram tud sama plačevat, čeprav sem vedno zdrava. Pa za upokojence, čeprav nisem v penziji. Pa za invalide, jaz pa nisem invalidna ... pač ne moreš davke plačevati le ZASE, ne.


Ne, narobe si razumela....kot sem že prej rekla, berite in probajte razumeti, kaj preberete... Napisala sem, da bo vedno tako, da vlade nardijo kaj slabega, pa tudi kaj dobre, vsem pa pač ne morejo ugoditi. In moje razmišljanje ni tako, da naj se denar ne "porazdeli", vendar ne izpostaljajte tega brezplačnega vrtca, kot da je s tem nekdo boga za jajce zgrabil.

Cerkev naj daje, ona ne plačuje davkov državi, pa da bi dala 5% tega kar bi morala, bi bili vrtci, šole, invalidi, in upokojenci rešeni. Samo 5% bi bilo dovolj, sem prepričana...glede na premoženje, ki ga ima.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Volitve
21.9.2008 23:44:25   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Pa je bilo potrebno kupit tako drago vojaško opremo ali ne? Kaj pa če je Nato zahteval te kriterije?


seveda je Nato zahteval....sej smo ga že s tistim referendumom posrali, ker smo s user posted image pogodbo podpisali....To je isto kot Svet Knjige...potem pa moraš vsako četrtletje knjigo kupit user posted image




user posted image user posted image

Pa ta z Rizikom je tudi dobra..user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Volitve
21.9.2008 23:45:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica


Cerkev naj daje, ona ne plačuje davkov državi, pa da bi dala 5% tega kar bi morala, bi bili vrtci, šole, invalidi, in upokojenci rešeni. Samo 5% bi bilo dovolj, sem prepričana...glede na premoženje, ki ga ima.


Uf, samo če pomislim na vrtoglave odškodnineuser posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Volitve
21.9.2008 23:47:29   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Pa verjamete v afero Patrie?

--------------------
Ah, kje pa, to je ja samo finski konstrukt proti JJ user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Volitve
21.9.2008 23:52:18   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Pa verjamete v afero Patrie?

--------------------
Ah, kje pa, to je ja samo finski konstrukt proti JJ user posted image user posted image user posted image !


Eh, po moje še to ne....so samo blodnje retardiranega kvazi novinarja kvazi TV...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Volitve
21.9.2008 23:53:27   
Anonimen
Nisem kaj odsti gledala predvolilnega boja Pahor - Janša ampak imela bi vprašanje; vsi so tako obljubljal, kaj je pa Pahor obljubil?

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Volitve
21.9.2008 23:55:21   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Nisem kaj odsti gledala predvolilnega boja Pahor - Janša ampak imela bi vprašanje; vsi so tako obljubljal, kaj je pa Pahor obljubil?


vse kar si želi slišati tvoje uho


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Volitve
22.9.2008 0:01:25   
Anonimen
Lahko začnem pisati svoje želje? Kot dedku mrazuuser posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Volitve
22.9.2008 0:03:11   
amaya
ja, ti kr....samo ni nujno, da bodo vse uslišane....samo tako povem, da ne boš na koncu razočarana user posted image user posted image user posted image user posted image in jezna...predvsem name, ker sem ti to predlagala user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Volitve
22.9.2008 0:05:20   
Anonimen
Kaj pa če se mi uresničijo? Ti se mi kar smej, pol mi boš pa fouš!user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Volitve
22.9.2008 0:06:00   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Lahko začnem pisati svoje želje? Kot dedku mrazuuser posted image


user posted image user posted image

Lahko ja....samo dedek Mraz ima košaro tudi enkrat prazno in ne moremo vedno dobiti vseh daril....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Volitve
22.9.2008 0:38:13   
maniac
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

*ena boljših je , da plačujemo vrtec po novem samo za enega otroka-denar pa gre iz žepa...koga? TUdi tistih, ki otrok sploh nimajo ali pa ne več v vrtcih.



ok, pol bi lahko tud rekla takole: joj, kolk me moti ves ta denar za bolne ljudi, ki ga moram tud sama plačevat, čeprav sem vedno zdrava. Pa za upokojence, čeprav nisem v penziji. Pa za invalide, jaz pa nisem invalidna ... pač ne moreš davke plačevati le ZASE, ne.


Ma, kake neumnosti to pišeš?! Bolni ljudje si sami plačujejo zavarovanje in čeprav si vedno zdrava slej ko prej ne boš več, pa verjetno že zdaj koristiš vsaj zobozdravnika in ginekologa, ne? Pa svoje otroke tudi pelješ kdaj h pediatru? Upokojenci so si pa penzijo zaslužili, in to sami, nič jim ti ne plačuješ user posted image . Poznam pa kar nekaj ljudi, ki so brez otrok, pa ostalim financirajo vrtec, čeprav to niti slučajno ni njihova odgovornost.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Volitve
22.9.2008 7:54:05   
Šaki
uf ste pa mele pestro,jauser posted image

(odgovor članu maniac)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Volitve
22.9.2008 7:54:40   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

nič, grem zdaj spat.

Da ne bo Janša kriv, da bom jutri neprespanauser posted image Ups, da ne bodo modri učki kriviuser posted image user posted image user posted image




Katerega si sanjala?user posted image


user posted image




< Sporočilo je popravil Rubin. -- 22.9.2008 7:57:31 >

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Volitve
22.9.2008 8:07:28   
aprilčica07
Ah, se mi zdi, da so vsi ti naši politiki istiuser posted image ,  vsebina je ista, embalaža se pa razlikujeuser posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Volitve
22.9.2008 8:32:59   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: viv

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK


Me pa prov en klinc briga, če gre iz davkoplačevalskega denarja.


Mene pa prekleto zanima, kam gre MOJ denar..prekleto, da me...




In raje vidiš, da gre za zdravilce politikov, letala za predsednike, potovanja politikov in podobno, kot pa za vrtce?? Zanimivo.user posted image


To pa je nivo... Nivo, na katerega se niti politiki z najbolj nizkimi udarci v predvolilni kampaniji niso spuščali. Ker nekako velja pravilo ohranjanja spoštovanja do mrtvih.

Ostajam brez besed...




Ah dej no.....pol bi mogli tud navečje kriminalce hvalit po smrti?!?user posted image Po tej logiki bi tudi Hitlerja in Misolinija mogli kovat v zvezde, ker sta pač umrla (pa ne da ju s kom primerjam)







Get real... Isto no!



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Volitve
22.9.2008 8:33:56   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

*ena boljših je , da plačujemo vrtec po novem samo za enega otroka
*protikadilski zakon
*predsedovanje EU
*povečanje BDP
*odprtje pediatrične(kar bi lahko tudi prejšnji, a niso uspeli)
*uvedba eurota
*"zdrmal" je tajkune(vsaj nekaj)


Tole zgoraj našteto lahko nekdo jemlje za +, drugi pa za -. Tajkuni? Predsednikovanje? odpretje pediatrične? Euro? Čisto vse kar si napisala je pod vprašajem...

Sama ne verjamem, da je bilo prej tolk boljše, ker sicer ne bi volili pred 4. leti za JJ-ja. (pred)Prejšnja vlada (beri lds) je sprejela meni osebno zanič ukrepe kar se penzij tiče, zanič 9-letko in šla je v EU, kar mi tudi ni najbolj všeč, najhujše pa je, da smo šli v nato. Sicer pa mi je bil njihov način delovanja mnogo bolj všeč kot janšev. Vsaj trudili so se zajeziti inflacijo in finančno smo pod njimi živeli boljše kot danes. Trudili so se za socialno državo in če je to tisto, kar jim komunističnega očitate, potem vas res ne razumem. Vendar verjamem, da je tudi JJ naredil precej zelo neumnih, škodljivih reči, precej več kot bi jih jaz lahko pogoltnila.

- vse zakone je sprejemal mimo ljudi, po hitrih, nepremišljenih postopkih, čez trupla - vsi službe, podrejene ministrstvu so delale tako, kto so jim rekli - čez trupla brez možnosti da kdorkoli kaj reče ali ukrene- to sem sama najbolj občutila pri šolski zakonodaji, kjer so potunkali v drek vse vaše otroke - učni načrti bodo še bolj obsežni in posledično neučinkoviti, zanič, kot so že bili do sedaj

- zelo hudo mi je bilo, ko so sprejeli pravico do uporabe gensko spremenjenih semen - to posledično potegne za sabo to, da bodo naravna semena izginila, sploh ker je na svetu samo par monopolistov s semeni

- zelo mi je bilo hudo, da so ob novem plačnem sistemu vzeli najrevnejšim ljudem še tisto, kar so imeli, njihove plače bodo stale leta dolgo, ker so jih tolk znižali, višje kot gremo po izobrazbi, manj so ljudem vzeli - če je to tisto, kar očitate komunistom da niso počeli, je mene sram zaradi vas, da tako razmišljate

- zelo mi je hudo,d a bodo uvedeli sistem "big brother iz watching you" se pravi satelitsko cestninjenje, ker se nikjer več na tej ljubi slo. zemlji ne bom počutila neopazovano, to je odvzem osebne svobode, kar se mene tiče in kljub temu, da sem zelo zadovoljna z vinjetami, sem ogorčena, da se javnost strinja s tem (po moje sploh ne dojemajo, da bo nekdo, ki se pelje zgol 5km po ljubljanski obvoznici čez par let plačal 3x toliko na leto kot zdaj za vinjeto, plus tega ne bo nikdar brez nadzora več sploh

- popolnoma nič niso naredili za zajezitev inflacije

- socialo so hoteli zganjati s šparanjem pri zdravstvu, posledično smo težko prišli do zdravil, napotnic (a ste opazile, da določenih zdravil sploh ni bilo na trgu že nekaj časa, kljub temu,d a so morda edina, ki pomagajo za določeno bolezen??!!), hudo bolni so morali plačevati za svoja zdravila, ki jih potrebujejo za preživetje, niso mogli dobiti ničesar od zavarov., saj le ta ne krije niti osnovnega, čeprav so 40 let plačevali vanjo!

- imam tri otroke, pa vendar za vse tri dam zelo veliko denarja, tudi za vrtec tretjega, ker je pač tretji, nimam še dveh drugih v vrtcu - kakšen burek so to naredili, a naj imam zdaj še četrtega? Nič niso naredili za zvečanje rodnosti. Rodnost se bo povečala, ko bo sociala dobra, pa ko bo imel folk dovolj denarja za plačat si stanovanje in nudit otroku tolk, kot je treba

- denar so vlagali v bojno opremo, a je to res treba v tako veliki meri?

- denar države so vlagali na napačna področja in niso kontrolirali dela izvajalcev, ki so jih najeli, ogromne vsote gredo za področja, kjer podizvajalci delajo štalo, narejeno je pa vse na pol ali sploh ne (poglejmo samo dars, ki mesece dolgo gradi in obnavlja in se dela, da dela...kako je možno, da so v 4-ih letih 3x obnavljali isti odsek, kako je možno, da je odsek zaprt, pa nikjer nikogar od delavcev kadarkoli pelješ mimo? Al pa če se spomnimo zdravniških miz... al pa predora šentvid....)

- bom nehala, čeprav sem šele začela, zgoraj našteto je glavno - če bo BP uštimal zgolj in samo zdravstvo, vsaj približno in za silo bolje kot zdaj, bom gotovo bolj srečna kot zdaj. če bo malce bolj socialen, pa poskusil vsaj malo zajeziti inflacijo, potem bo pa že ogromno naredil. kaj bo, bomo pa šele videli - jaz ne upam preveč, še vsi so me razočarali - ko pridejo na oblast, postanejo svojeglavi

< Sporočilo je popravil Gina -- 22.9.2008 8:36:04 >

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Volitve
22.9.2008 8:52:54   
abc100
Jest bi pa samo to napisala, da je zelo žalostno, da rabijo zaposleni socialno podporo. Tisti ki dela polni delovni čas, bi moral imeti tako plačo, da komot pride čez mesec. Ker to je zame poniževanje ljudi, da delajo pa nimajo za preživetje. Poniževanje s strani države.

PA še to, da se sedaj obira Drnovška, podlo.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?