|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 14:12:18   
go_ta
Jst sm tud zdj preračunala, da morm še 15x v službo oziroma v pisarnouser posted image  Nekj bom na dopustu, nekj bom od doma delala, 3. julija pa KONEC za 13 mesecev!!!user posted image
A je še kateri vroče? jst se kuham!

_____________________________

23. 7. 2009 - Niko (50 cm, 3460 g)
1. mesec: 56, 4715
3. mesec: 64, 7030
4 meseci 3t: 7980
6. mesec: 71,5, 8590

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 14:25:10   
Anonimen
evo naju punce!!!!
veliki smo 35 cm(omg, cel clovecek je ze:D), tezko 1010g, pa zelooo zelooo je poredna!!!!non stop mi je kazala jezik. se ko smo jo slikaliuser posted image

(odgovor članu go_ta)
  Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 14:25:40   
Flora2
Jaz se počas izlivam jauser posted image , mislim da se prvič v življenju veselim deževnih dni ki jih napovedujejo, no vsaj upam da bodo res deževni da ne bodo samo pohe.

Punce kam greste kej na morje?

(odgovor članu go_ta)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 14:26:06   
Anonimen
aja, naslednji pregled:
***************22.6.*******************user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 14:29:20   
Anonimen
ajaaaaaa...zredila se nisem nic(pol kile, kolkor je tamala pridobila:)user posted image )


pa poopsie......niti pod tocko razno nismo pozable na tebe......pa supeeer, da je bolje z vama....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 14:32:43   
tejči77
kerala, res krasno da ste tako uživali na plaži. Se mi kar stoži po morju, pa bo že. A mi lahko zaupaš kako shajaš brez likalnika? Jaz vsaj ene štiri ure na teden likam. Vse kar ne gre v sušilca moram zlikat (razen spodnje hlače) in tega se nabere, sploh zdaj poleti, ko skoraj ne uporabljam sušilca.

Tanchy, če sem te prav razumela se greš na zavod prijavit? Meni tudi poteče pogodba konec junija in mi potem ostane samo še 14 dni do porodniške. Te moram opozorit. Meni so na socialni rekli, da če si na dan nastopa porodniške brezposeln, dobiš samo minimalno porodniško, tudi če si službo izgubil en dan prej. Jaz sem zato šefa prosila da mi za 14 dni podaljša pogodbo, da se mi vsaj povprečje plač šteje, drugače obubožam.

arwen, ja boli ko hudič. Sploh ko v službi dalj časa sedim, zjutraj ko vstajam iz postelje, ali če nekaj časa ležim na kavču se mi vse tako razboli, da se komaj premikam. Kar stiskam zobe.user posted image

poopsi user posted image  samo da si OK

sanikaa, jaz tudi razmišljam o tem bazenu, da bi tamala lahko čofotala ker tako rada plavam. Pa bi morala moja mama kakšno drevo podreti, ker imamo premalo prostora okoli hiše. Bolj kot računam, kam bi ga dala manj gre.user posted image  Kako je pa s čiščenjem in filtriranjem, a je to dosti dela?

go_ta, a veš, da imam jaz tudi danes krompir in blitvo pa ribice v planu za kosilo? user posted image user posted image

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu kerala)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 14:45:15   
tejči77
go-ta te moram popravit, vse skupaj je porodniške in dopusta za nego 12 mesecev.user posted image

ayo, sr*je, če se s šefico ne moreš dogovorit za polovičen čas. Ja, jaz tudi še nisem bila brez svojega denarja in te razumem. Ampak, če bi vama vseeno zneslo z eno plačo, pa da si malo dalj z dojenčkom mogoče to odtehta in si potem najdeš novo službo. Z možekom se pogovorita, zakaj bi se samo ti obremenjevala s tem?

Jaz bom pa ostala brez službe po 9 letih ravno zaradi nosečnosti.user posted image  Mi se z eno plačo nikakor ne moremo preživeti. Bi morali pri hrani zelo stisnit.user posted image  Ne vem kako bo ko bo konec porodniške, zelo hitro bom morala kaj najdit.

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu go_ta)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 15:10:48   
go_ta
tejči77, pol bova pa imeli super kosilouser posted image  Vem, da porodniška traja 12 mesecev, ampak jst bom šla 3. 7. na 'porodniško', delat pa začnem 1. 8. Pri meni je namreč tako, da nisem redno zaposlena, ampak preko avtorske in sem se zmenila s šefom, kdaj grem pa pridem. Teh 12 mesecev bom dobivala samo 180 evrov porodniške, samo moj bo delal ... Vem, da bo težko, ampak edino, kar si zdj želim, je zdravega otročička, pa če ne delam do konca življenja. Sicer sem pa vse leto varčevala za ta primer, tako da ful stiskali ne bomo. Tko da tud ti se ne sekiraj, ker jst si zmer vbijam v glavo, da nam nič ne manjka, da se vedno da preživeti, če smo zdravi!
Ayo, pa definitvno se strinjam s tabo, da je najlepše imet svoj denar, da ne 'fehtaš' naokrog - men bi blo to grozno, vsaj jaz mam rada tako neodvisnost. Ampak tist, ki hoče delat, bo našel, tako da misli pozitivno pa se bo vse porihtalo!
miska, cestitke za 'ornk' pupo, ki ti bo očitno nagajivčekuser posted image

_____________________________

23. 7. 2009 - Niko (50 cm, 3460 g)
1. mesec: 56, 4715
3. mesec: 64, 7030
4 meseci 3t: 7980
6. mesec: 71,5, 8590

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 15:14:23   
modrasmotka
karela tole glede morja ti kr mal zavidam.bi se jst tut nekam tk vrgla v vodo.neki me zanima.a mormo nosečnice met kakšne posebne kopalke da se trebušček pokrije/skrije?
moja tašča je neki tk pametna da zj sploh nesmem it v vodo.zaka pa nebi smela it,saj naj nebi bilo nevarnosti da se kaj okužiš.

glede likalnika.pr naši hiši ga tut ne uporablamo.vsako cunjo ko daš ven iz pralnega stroja streseš,pa gubice poravnaš pa je.sj ni potrebno vrž ven kot smetiuser posted image
vete koliko časa se pršpara da ne vsako stvar "picajzlasto peglaš".

glede temparatur,je  res že zelo vroče,kaj nas še čaka.komi prenašam vročino,na večer ko se pa hočem mal ohladit me pa komarčki pikajo...na to sm še bolj jezna kot na sončekauser posted image

naš sonček iz trebuščeka se pridno oglaša,in mamici poredno nagaja z brcikam,me učas kr dvigne ko me iz nenada napade iza vogala.
drgač pa mam pr sosed skoraj 2 meseca starega fanteka,ga učas peljem na sprehod da se mal vozička navadim ali grem pa kr zram kot spremstvo.tako da dolgčas mi ni.
še mal pa bom mela svojga.



(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 15:21:30   
Tanchy
Tejči77 a ti imaš manj kot 12 mesecev delovne dobe? Jaz jih bom imela ravno 2.7., potem pa 2 meseca še zavoda in kot sem razumela nej bi se mi štelo povprečje plač user posted image .

_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu modrasmotka)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 15:24:29   
Tanchy
Tejči77 - sem videla, da si že 9 let na delu... samo mi še vedno ni jasno, ker danes sem na zavod klicala in CSD pa mi ni nihče omenil, da potem dobim samo minimalca user posted image
A ma še katera takšne izkušnje?

_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 15:49:53   
Anonimen
meni so rekli da se steje povprecje zadnjih 12 mesecev al nekaj takega

(odgovor članu Tanchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 16:03:34   
poopsie
Dan user posted image

Meni je taaaaaaaak vroče,da bom znorela user posted image user posted image  Klimo mam na ful ampak kr se ne morm ohladit.
Pa še user posted image  brca že celi dan ko nora in me vse boliuser posted image  Res ne vem kak bom do avgusta vzdržala z tem trebuhom kr se počutim kot slon tak sm debelauser posted image  Pa še to sonce žge,da vse teče iz mene

Mi smo vse nakupili user posted image user posted image user posted image user posted image  Od bodijev, zoknčkov pa do vozičkauser posted image  Smo komaj v avto vse spravili user posted image  Ene 4ure smo rabli,da smo vse trgovine obhodli in iz vsake trgovine šli z 4vrečkami user posted image  Tak,da bo naša princeska oblečena po zadnji modi user posted image

miska_mccute bravo za pregled user posted image user posted image  In user posted image  je že pravi velikan! user posted image
Za seznam naslednji pregled mam 3.6. In pa + 11kguser posted image
tejči oh vidim,da nisem edina ki bo zarad nosečnosti izgubila službo user posted image user posted image  Zato prav dobro vem kak se počutiš.... Nekateri delodajalci pa so res p*****. Sicer pa jaz sem zdaj itak na bolniški in potem grem direktno na porodniško tko,da je že kr konc službe za mene..

_____________________________

Iraya je 4 tedne prezgodaj postala sestra mali Isabelli. :)

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 18:12:20   
Tanchy
Bom kar tuki še neki vprašala glede opreme - kljub moji 2.user posted image  imam spet milijon vprašanj user posted image
- kako se kaj odločate za nakup elektronske varuške, za katere modele oz. tiste, ki jo že imate kako ste z njimi zadovoljne? Mi v 1. nism o imeli zdaj jo bo pa treba kupit pa ne vem kakšno. Je pa za razmislit ker so tudi cene zelo različne....
- ali cunjice že perete in likate? Boste potem pred porodom še 1x ali je to to? Glede na to, da imam rok šele konec avgusta kar malo kolebam - bi, nebi user posted image
 
hvala


_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu poopsie)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 18:13:52   
23tina
ojla nosečke!!

da se še midve malo javive!naša sončica mala tud veselo brca,najbl pa je aktivna ko hočem zaspatuser posted image
šola gre proti koncu,hvala bogu bo šlo vse kot sm načrtovala!
čez približno 3 tedne bomo že vseljeni v svojo hišico,jupi jupi jupi!!!!!!!
jutri grem na odvzem krvi za nos.sladkorno....mam pa izredno slabo kri hemoglobin 88,a ma še katera tok slabo?

za kilograme pa jes ne vem res me je sram povedat ampak več kot vodim vse vas sem na +19,ne vem kako je to mogoče...najbl je pa smešn to da mam dvoje kavbojke nosečniške iz H&M iz začetka nosečnosti in so mi oboje še prov....in kdor kol me vidi in  mu povem kok mam+kg ne more vrjet....sam vaga je pa kr pravauser posted image user posted image

sam tale vročina pa ubija,primorke res vam zavidam,da se lohk vsak dan mal namočte!!!!
jes sm pa zj zmazala po moje več kot kilo lubenice,mnjamsikauser posted image user posted image
no ja sj če dobr premislm glede kg nč čudnga,ker sm tud po 5 krat na dan sposobna jest sladoleduser posted image user posted image user posted image user posted image

vidim da je debata okrog porodniške....jes sm precej čuden primer,zato prosim da mi katera pove,če seveda ve kaj men pripada.

BLA SEM REDNO ZAPOSLENA DO LANSKEGA AVGUSTA,SE PRAVI BO MINILO ENO LETO ODKAR SEM BREZ SLUŽBE.POTEM PA SEM SE SEPTEMBRA SPET REDNO VPISALA V ŠOLO IN IMAM SEDAJ STATUS DIJAKA!!!!
KAJ JE V TEM PRIMERU??????????????

punce uživajte,čuvajte svoje bušije....kmalu pa bojo naše štručke z namiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 18:25:30   
hel32
Imam novice o surfiniji, z drugega foruma,
baje je šla v porodno, so ji 2 dni umirjali popadke, pa se niso ustavili, je v 29 tednu
fantek je težak 1400kg, je lapo razvit, ampak bo verjetno na intenzivni negi,
SULFINIJA, drži se in da bo fantek zdrav user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo!!!!


_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu 23tina)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 18:33:35   
hel32
Ajaaaa, danes pred eno uro je šla rodit, držite pesti!

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 18:43:15   
tulpek
Sulfinija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem prej brala, da že julijke rojevajo... zdaj pa še avgustovke. Čas me prehiteva user posted image .

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 19:02:17   
aprilčica07
Ojla čvekice

ful na hitro, ker sem čisto zmozgana:(, pa znorela bom od te vročine, to ni normalno, skratka živim za ohladitveuser posted image user posted image user posted image pa na šihtu so nam crknile klime (za zjokat, ja), in si lahko predstavljate kako je notri...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Trenutno kuham večerjo za maalga, jst ne bom nič jedla, ker nimam kam dat.. sem se prej najedla pr tašči, da je grozauser posted image user posted image user posted image user posted image   Moj dela popoldan, tako, da sem trenutno sama, samcata. Mali je še pr tašči, ga bom mogla it počasi iskat:)  Ampak moram izkoristiti par minutk in se vam javiti.  Zjutraj sem šla še dat kri, za uno mojo reč v krvi, pa me niso nič klicali, tako, da sklepam, da si protitelesa v mejah normale-..
sulfinija: držimo pestke, da se vse izteče okuser posted image user posted image user posted image  
poopsie, tejči: žal mi je za vajino izgubo službeuser posted image

Kaj več ne bom komentirala, ker sem ful na hitro brala, pa se bojim, da bi kaj zablodila.. a še to, kerala: si ne predstavljam kako si se pofrizirala tam doli, meni to ne uspe več, je trebuh že uber velik in moteč za ta poseg... bom mogla mojga prosit, da me poštima, drgači se ne bom slekla na naslednjem pregledu v pondeljek....

Tako, to je na hitro. Bom mogoče kaj kasneje pršla gori, jutri najbrž bolj težko, ampak se že javim:)


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 19:05:32   
aprilčica07
sams, hel32: glede las, jst imam tudi bolj kodraste, pa se mi v tej nosečnosti kr nekam glihajouser posted image same od sebe.. sicer so lepe, mi ne odpadajo in so take sijoče..user posted image isto je blo prvič, ampak po porodu... enih par mesecev, ajme kako so mi lase odpadale, sem mislila, da bom kr plešasta ratala.... pa se je HB umirilo in vrnilo v normalno stanje.. 

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 20:08:17   
Barbk
Sulfinija drži se. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 20:19:36   
Tanchy
Sulfinija in user posted image  DRŽITA SE IN LEPO RASTITA!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 20:40:34   
go_ta
sulfinija, držim pesti zate in tvojega fantka!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23. 7. 2009 - Niko (50 cm, 3460 g)
1. mesec: 56, 4715
3. mesec: 64, 7030
4 meseci 3t: 7980
6. mesec: 71,5, 8590

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 20:42:19   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
misllim na vaju in drzim pesti.....

(odgovor članu go_ta)
  Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Avgustovke 2009
25.5.2009 21:24:15   
K_a_t_j_a
Sem avgustovka 08 in tudi jaz močno držim pesti za Sulfinijo. Namreč tudi jaz sem trepetala lani takle čas v P in molila ter mojemu user posted image prigovarjala naj ostane čimdlje v mojem trebuščku, ker sem  imela stanjšan MV na 11 mm. Vendar na koncu se je hvalabogu vse dobro končalo, ker sem rodila s 38 1/7 tedni.

Za Sulfinijo in njenega fantička user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ki  jima želim, da se jima vse dobro izteče.

< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 25.5.2009 21:25:04 >


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?