|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 22:18:56   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Punce, jaz vas zapuščam, sem ful aut danes. Toto vreme me je čisto zdelalo, pa še dohtarca.user posted image
Grem še malo pred tv, pa pančkat. Lepo bodite do jutri, se čitamo zjutraj. Lahko noč pa sladke sanje vam želim.user posted image


lahko noč tudi tebi in naj bo noč čim lepša..

jaz tud grem..

nočka user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
15.1.2009 7:17:13   
matcar
Dobro jutro vsem skupaj!
Naj vam prija dobrauser posted image , da se boste lažje zbudile, jaz že pijem drugo danes. Smo slabo spali, pa potrebujemo dobro okrepčilo, saj se moramo podat ven v ta sneg,spet!user posted image
Avto je tak, da me je skoraj kap, bom ga pucala pol ure ziher. Javite se kaj, pa še enkrat dobro jutro!user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
15.1.2009 7:58:39   
kea
Dobro jutro! Prvo prebujanje na snegu smo preživeli! Katastrofa so ti naši, ki so odgovorni za ceste!Upam, da se bo ta sneg čimprej stopil in da se bo počasi prebudil sonček - ja, vem da še nekaj časa ne bo!
Aja,  3D tako pozno? Jaz sem bila v prejšnji nosečnosti pri dr. Lukmanu, ko sem bila noseča 19t 3d, saj je rekel da se takrat najlepše vidi, na slikah se vidi cel plod - no, in jaz sem bila zelo zadovoljna! Če naredi MF tvoj G potem pa je že sigurno tudi moja to naredila ko sem imela UZ v 22. tednu, saj se spomnim, da je delala podroben pregled ploda in meritve, ampak nismo govorili kot o MF!
Ja, bo že držalo!Nič, sedaj pa grem na čajček in na delo!

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
15.1.2009 8:32:37   
tasa_m
dobro jutro..
saj je res lepa zimska idila ampak ko bi bilo še spucano bi pa bilo že preveč lepo.. user posted image

matcar .. upam,da ti nebo čiščenja avta vzelo preveč dela in energije..
kea .. tebi naredi G. na vsakem pregledu UZ ? No, ker moji kolegici naredi in je zadnjič glih rekla da ona ni imela MF ker ji itak na vsakem pregledu naredi UZ in pokaže vse podrobno,..tak da mogoče pa zarad tega tud tebi ni naredila MF..? Ne vem,sam ugibam..user posted image

(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
15.1.2009 9:17:30   
mediuhec
pozdravljene nosečke,
mal sem vas prišla pogledat.

frutolina: jaz grem na vošnjakovo k završnikovi 27.1. cca. 11:30. bom v rdeči jakni, taki že malo kičasti, ker mi je samo še ta prav user posted image . če me prepoznaš, me lahko pocukaš. 

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
15.1.2009 9:24:05   
matcar
Ja, nažalost sem ga pucala 20 min, preden sma se z hčero lahko odpeljale. Katastrofa, pa še ceste so "spucali" tak, da ni nič nareto.user posted image Ne vem, kaj so delali!
Uz-ke pa delajo različno, odvisno od G. Moja kolegica ga je tudi pri vsakem pregledu imela, jaz na primer, pa sem v tej nosečnosti imela toliko UZ-kov, kot v prejšnjih dveh skupaj, pa še jih bom imela. To je čisto od G odvisno, se mi zdi. Ti mlajši jih bolj pogosto delajo, imam občutek.user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
15.1.2009 12:46:41   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

pozdravljene nosečke,
mal sem vas prišla pogledat.

frutolina: jaz grem na vošnjakovo k završnikovi 27.1. cca. 11:30. bom v rdeči jakni, taki že malo kičasti, ker mi je samo še ta prav user posted image . če me prepoznaš, me lahko pocukaš. 

jaz pa bom tam ob 12h user posted image mediuhec kdaj imaš G. ob kolkih? a ti imaš Suzano al kiro drugo završnikovo? Se mi zdi da je tolko Završnikov ginekologov da kr joj..hehe



(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
15.1.2009 12:58:51   
mediuhec
tasa_m: ja, midve imava isto G! (Završniki so pa ene trije). jaz bom na vrsti malo pred tabo, torej se vidiva tam?user posted image  

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
15.1.2009 15:37:18   
matcar
Serbus,punce!
končno doma, na toplem. Imam že pun kufer totega avta danes,čeprav zunaj niti ni mrzlo, pa vseeno. Završniki pa so trije,ja.

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
15.1.2009 17:25:28   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

tasa_m: ja, midve imava isto G! (Završniki so pa ene trije). jaz bom na vrsti malo pred tabo, torej se vidiva tam?user posted image  

se vidima ja..
pa te bom tudi brez bunde prepoznala user posted image user posted image

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
15.1.2009 17:26:09   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Serbus,punce!
končno doma, na toplem. Imam že pun kufer totega avta danes,čeprav zunaj niti ni mrzlo, pa vseeno. Završniki pa so trije,ja.

si vse porihtala kaj si mogla in si lahko zdaj na toplem??
saj nasl. tedn pa je že dežnapovedan tak da.. user posted image pol pa mam res raje sneg..

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
15.1.2009 18:57:00   
matcar
Ja, vse smo uredili. Samo vožnje je blo dosti, drugače pa je vse porihtano. user posted image
Sem si mislila, da bo nekaj takega, ker je toplo, bo toti sneg dol spralo.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
15.1.2009 19:03:05   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Ja, vse smo uredili. Samo vožnje je blo dosti, drugače pa je vse porihtano. user posted image
Sem si mislila, da bo nekaj takega, ker je toplo, bo toti sneg dol spralo.

danes pa je res blo toplo proti ostalim dnevom.. user posted image
jaz pa sem bla oblečena kot medo user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
15.1.2009 19:17:48   
matcar
Pa saj ne veš, kak bi se obleko, ko ven pogledaš. Misliš, da je full mrzlo, pa se oblečeš, pa stopiš ven, pa je čisto drugače. Če pa moraš še kam it, pa ti je vroče na koncu.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
15.1.2009 20:53:45   
matcar
Punce, fajn spite! Jaz se za danes poslavljam, je mali neki tečn. Nočko

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
15.1.2009 20:56:00   
tea78
Ojla vsem, sicer nisem nosečka, ampak sem mamica 13- mesečne hčere, upam da me sprejmete med vas, sem pa iz okolice mb, pozdravček

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
15.1.2009 22:15:33   
tasa_m

nočka!!

user posted image

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
16.1.2009 9:07:21   
matcar
Dobro jutro!
Moja jutranja user posted image  je že za mano, zdaj pa novim delovnim zmagam naproti. Upam, da ste vse ok, bebice tudi, moj je danes na treningu boksa. Javite se kaj, se čitamo kasneje.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
16.1.2009 13:24:46   
christiana21
Hej hoj bodoče mamice!
Kako kaj? Moja biba že veselo brca, dojenčku je očitno lepo, samo jaz sem neka čudna. Danes sem bruhala, oz bolje rečeno pobruhala celo kopalnico. Sem mislila, da je s temi slabostmi že zdavnaj konec, glede na to, da sem v 23 tednu, ampak očitno so me živčki zdelali.user posted image
Čez vikend me čaka selitev v hiško, ki sva jo z dragim najela za krajši čas, dokler ne narediva svoje, projektno nalogo bi mogla delat, pakirat, kosilo skuhat...pa nekako ne gre vse, do sedaj sem uspela samo eno škatlo spakirat, pa še to so novoletni okraski user posted image , delovna vnema pa taka, hahaha.
Rada bi s katero od vas prišla v kontakt, da se malo pogovorimo o bebikah in nosečnosti, pa nimam ideje kdaj in na kakšen način to izpeljat.
lep pozdrav

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
16.1.2009 13:32:17   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Hej hoj bodoče mamice!
Kako kaj? Moja biba že veselo brca, dojenčku je očitno lepo, samo jaz sem neka čudna. Danes sem bruhala, oz bolje rečeno pobruhala celo kopalnico. Sem mislila, da je s temi slabostmi že zdavnaj konec, glede na to, da sem v 23 tednu, ampak očitno so me živčki zdelali.user posted image
Čez vikend me čaka selitev v hiško, ki sva jo z dragim najela za krajši čas, dokler ne narediva svoje, projektno nalogo bi mogla delat, pakirat, kosilo skuhat...pa nekako ne gre vse, do sedaj sem uspela samo eno škatlo spakirat, pa še to so novoletni okraski user posted image , delovna vnema pa taka, hahaha.
Rada bi s katero od vas prišla v kontakt, da se malo pogovorimo o bebikah in nosečnosti, pa nimam ideje kdaj in na kakšen način to izpeljat.
lep pozdrav



glede na to da se čez vikend seliš verjetno ne boš utegnila .... vendar te vseeno vabimo in si dobrodošla .... 18.1.2009 ob 17 uri se namreč dobimo pri Koblarjevem zalivu (gostišče) ... tam nas bo več tako da .... me te čakamo :)

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
16.1.2009 13:38:14   
christiana21
Hvala za posredovane informacxije elevitka. Verjetno res ne bom utegnila, ampak še vseeno upam, da se bo izšlo. Če se pa ne bo, se pa vidimo naslednji termin :)

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
16.1.2009 13:40:42   
elevitka
vsekakor christiana21 :) ... tud kdaj vmes ... na forumu, zs ali e-mailu ... ti kr piši :)

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
16.1.2009 14:40:33   
matcar
Tudi od mene lepo pozdravljena!
Upam, da boš utegnila v nedeljo, če pa ne, pa bomo še kak drugi termin naredli srečanje, oz. smo tako ali tako na netu. Ne boš nam ušlauser posted image .

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
16.1.2009 15:46:32   
tasa_m
hei pozdravljene mariborčanke..
jaz sem pa danes dobila odločbo in imam podaljšano bolniško do 31.1 user posted image user posted image pol pa mi morajo podaljšat samo do 18.2 pol pa sem itak že na porodniški user posted image upam,da mi nebodo pol kaj zajuser posted image in me poslali za 18 dni delat user posted image

punce lepo bodite,se vidimo v nedeljo, do takrat pa se še slišimo..
christiana21 .. no, mogoče pa ti le znese..user posted image če ti pol dobrodošla!! drugače pa na drugem srečanju,..mogoče bom takrat jaz že z vozičkom.. user posted image user posted image nikoli ne veš..

a še velja, da lahko pol s katero grem domov do tabora? pleaseeeee ?? user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
16.1.2009 15:57:16   
elevitka
tasa_m ... mam 4 ventilčke fraj... za kerga se boš prijela user posted image

hecam te ... seveda te peljemo domov nič bat

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?