|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 9:07:16   
matcar
Na žalost sem tudi jaz morala zjutraj ven, je treba hčero v šolo peljat. Do šole imam z avtom 5 min tja pa nazaj, danes sem rabla dobre pol ure. Ceste so katastrofa! Kea, kje na pobrežju, če smem vprašat, sem namreč nekaj časa živela tam.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 9:19:07   
frutolina
Gre danes katera v ZD v materinsko šolo?
Jaz bom v črni bundi, kavbojkah in po vsej verjetnosti žalostne volje. Cukni me kdor me vidi....

Tasa, jaz sem bla pa v laboratoriju lih včeraj..pa sem še razmišljala da bi šla danes user posted image  škoda

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 9:33:55   
elevitka
Kdaj je sploh pametno začet hodit v MŠ ? Po moje je zame še prehitro... sem v 13. tednu

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 12:55:40   
matcar
Jaz ne bom hodla v MŠ, ker mi tako ne bo pomagalo, bom z CR rodila. Sem pa v prejšnji nosečnosti hodla, je bilo ful ok.
Elevitka, ti pa še imaš čas za MŠ, tam v 28 tednu nekje boš pa že lahko začela. Pri svoji G se pozanimaj, bo najboljše. Danes pa ne bo nobena popoldan v vošnjakovi, ne?

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 13:20:20   
elevitka
Ma matcar moja G je tako tako.... za možnost NS mi nič ni omenila da se to opravlja med 10-14 tednom, če sem se kaj pozanimala, če sama nebi tu na spetu vohuila za vsem bi lepo padla skozi... sestra i je edino omenila saj sta se z G menda kaj pogovarjali o tem, jaz vam bom dala kontaktne št. .... sem rekla nični niti omenila NS,sem pa se sama zorganizirala in pozanimala okrog tega.

Tako da raje težim tu pa vsaj vem kdaj je čas za kaj ... moja zna samo v pi*do zijatuser posted image  pardon izrazu če pa nič ne povpraša o bolezni v družini (sladkorna, pritisk,... kaj vem kaj še), če imam kake težave, samo kako se počutim, v eno jamram o glavobolih... ona pa samo ja to tak pride...

Zanima me še to ... kako je z slabšim vidom  (že od prej ni se poslabšalo med nosečnostjo) ali moram to kaj med nosečnostjo kontrolirat? V eni temi sem zasledila da  je k okulistu napotil ginekolog?

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 13:26:38   
matcar
To pa prvič slišim. Sama namreč nosim očala, pa mi nobeden ni nikoli nič vprašal glede vida. Mogoče ima kaj narobe, da so jo poslali.user posted image  Ki pa te imaš G? Če hodiš v vošnjakovo, imaš termine za prvi sestanek napisane kar v čakalnici, samo po mesecu poglej. Kdaj imam PDP?

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 13:33:34   
elevitka
Ne ne hodim na Vošnjakovo... na Lavričevi (pri studenškem mostu) mama G. PDP pa imam 27.7.2009 ... saj je še čas.... torej se ne rabim ˝vpisat˝na kak seznam  za MŠ... samo pridem tja ko je termin razpisan? To je tam na dvoriščni strani - se gre čez  nekakšen  tunel? .... mislim da sem tam zasledila enkrat neko tablo z napisom šola za bodoče starše

pa hvala za info :)

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 13:47:35   
matcar
Ja, imaš še čas, tam nekje maja,junija pa že lahko začneš z MS: Kaj imaš slučajno Kolaričevo?
V vošnjakovi pa greš lahko spredaj noter, kot se gre k zdravniku, pa pri srednjem dvigalu v 6.nadstropje. Bom pogledala potem, kak so termini, pa ti javim.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 13:59:20   
elevitka
Ja Kolaričevo imam :)  pa hvala za termine MŠ

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 14:06:49   
matcar
Baje, da je ful dobra, sem slišala od kolegice, jo tudi ima. Zdaj grem počasi na pregled, pa ti javim za MŠ.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 15:45:20   
tasa_m
hei punce, kak ste?
Jaz sem malo prej domov prila,..sem skoraj vse zrihtala..
Sem pa full slabe volje..user posted image sem fasala inzulin tak da mi je tak da bi najraje jokala user posted image .

ne vem kaj čakajo s pucanjem? pločniki so katostrofalni,vse spolzko in joj,..samo sem čakala kdaj bom na riti tam pred bolnišnico..slabo,slabo skrbijo za nas pešce.. user posted image

pa ve kak ste ??

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 16:28:15   
kea
Matcar, ja na Pobrežju - na Greenwichu!
Jaz sem V MŠ hodila samo v 1.user posted image  tam nekje maja, julija pa sem rodila, 2.user posted image  pa nisem več rabila hoditi in upam, da tudi sedaj ne bom!
tako sem se že veselila, da je teh slabosti konec, sedaj pa se mi je tako zluštala pizza in ko sem jo z užitkom pojedla....postaja katastrofa! Joj, pa še domov moram priti...če jim bo uspelo priti po mene!!!
Punce povejte mi še nekaj, kaj na morfologijo greste oz. ste bile vse? Na NS sem bila do sedaj vedno , 1x na 3D nisem pa še šla na morfologijo...kaj pravite
je potrebno, ker nazadnje mi je na NS naredila ful podroben pregled ploda, zdaj pa bom videla čez 14 dni kako bo! No, svetujte mi, prosim!

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 16:35:46   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: kea

Matcar, ja na Pobrežju - na Greenwichu!
Jaz sem V MŠ hodila samo v 1.user posted image  tam nekje maja, julija pa sem rodila, 2.user posted image  pa nisem več rabila hoditi in upam, da tudi sedaj ne bom!
tako sem se že veselila, da je teh slabosti konec, sedaj pa se mi je tako zluštala pizza in ko sem jo z užitkom pojedla....postaja katastrofa! Joj, pa še domov moram priti...če jim bo uspelo priti po mene!!!
Punce povejte mi še nekaj, kaj na morfologijo greste oz. ste bile vse? Na NS sem bila do sedaj vedno , 1x na 3D nisem pa še šla na morfologijo...kaj pravite
je potrebno, ker nazadnje mi je na NS naredila ful podroben pregled ploda, zdaj pa bom videla čez 14 dni kako bo! No, svetujte mi, prosim!

jaz sem šla na NS, morfologijo pa mi je naredila in sem bila full zadovolna zato pol nisem šla na 3D. Če povem po pravici mi je bilo škoda denarja - 60e, ker za teh 60e raje naši tamali kaj kupim..
Je pa res,da če nebi bila z MF zadovolna bi šla na 3D.
Pa saj MF je itak zastojn in ti jo naredi tvoja G. ali ne?
Jaz sem do sedaj plačala samo NS..

(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 16:36:05   
tasa_m

Nosečnice: user posted image

user posted image     mars.2903, PDP januar 2009
user posted image      VRTNICA84, PDP 25.01.2009
user posted image      cati, PDP 10.02.2009
user posted image      Vesnozaver, 16.02.2009
user posted image      MalaČebelica, 17.03.2009
user posted image      tasa_m, PDP 18.03. 2009
user posted image      KOKICA32, 20.03.2009
user posted image      matcar, PDP 08.04.2009
user posted image      KaTkA24, PDP 14. 04 2009
user posted image      frutolina, PDP 20.04.2009
user posted image      Maj_taj, PDP 01.05.2009
user posted image      ebetka, PDP 01.05 2009

user posted image      andrejka_237, PDP 09.05.2009
user posted image      miška 82, PDP 12.05.2009
user posted image      christiana21, PDP 16.05. 2009
user posted image       _srečnica_, PDP 27.05.2009
user posted image      cesarica13, PDP 10.06 2009
user posted image      ribička,  PDP 07.06 2009
user posted image      anadami, PDP julij 2009
user posted image      elevitka, PDP 27.07. 2009
user posted image      kea, PDP 18.08. 2009
user posted image     *TaMiKaaaa*, PDP 08.09.2009
 
 
 

Mamice in dojenčki ali dojenčice:   user posted image
 
user posted image       Blackcoffee, Thor, 07.12. 2008
user posted image      žabicamala, Žan Luka, 30.10.2008
user posted image      lyra*, Zoja & Zara, 15.10.2008
user posted image      B.M., Matic, 27.09.2008
user posted image      *bubi*, bubika, 04.09.2008
user posted image     Saraya, Marisa, 27.08.2008
user posted image     gold fish, Jaka, 17.08.2008
user posted image     Blacky, Teja, 17.07.2008


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 17:43:45   
matcar
Zdravo, punce!
Sem ravno od moje G prišla, ceste so katastrofa!!!! Je vse ok, hvala bogu. Morfologijo ti tvoja G naredi avtomatsko pri 21-22 tednu, ko ti naredi UZ. Tako, da se nimaš kaj bat. 3D pa stane pri Pelkički 80e, pa se dela pri 28-29 tednu. Jaz tudi ne bom šla, ni denarja, je pa ful lepo za videt, mi je Dr.Kudrov ravno v petek UZ slikice naredila v 3d-ju.
Elevitka, MŠ je vsako prvo sredo v mesecu ob 18.30 v 6.nad v vošnjakovi. Lahko greš že 4.3., potem pa vsak mesec prvo sredo. Tam pa ti dajo še druge termine, je pa 6x.
Kea, jaz pa sem živela pri Cheersu, v bližini.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 18:06:19   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Zdravo, punce!
Sem ravno od moje G prišla, ceste so katastrofa!!!! Je vse ok, hvala bogu. Morfologijo ti tvoja G naredi avtomatsko pri 21-22 tednu, ko ti naredi UZ. Tako, da se nimaš kaj bat. 3D pa stane pri Pelkički 80e, pa se dela pri 28-29 tednu. Jaz tudi ne bom šla, ni denarja, je pa ful lepo za videt, mi je Dr.Kudrov ravno v petek UZ slikice naredila v 3d-ju.
Elevitka, MŠ je vsako prvo sredo v mesecu ob 18.30 v 6.nad v vošnjakovi. Lahko greš že 4.3., potem pa vsak mesec prvo sredo. Tam pa ti dajo še druge termine, je pa 6x.
Kea, jaz pa sem živela pri Cheersu, v bližini.

super,za pregled in da je vse ok!!!
To je važno.

ceste pa so katastrofa.. user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 19:11:11   
matcar
Ja, jih je letos zima spet presenetla. Aja, poletje je, kak sem smotana!user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 19:42:04   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Ja, jih je letos zima spet presenetla. Aja, poletje je, kak sem smotana!user posted image

user posted image user posted image user posted image jaz ne vem no kak lahko pozabiš da je poletje..saj pa ne rabijo plužit user posted image user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 19:48:17   
matcar
Vem, ja.Sem se potem komaj spomnila!user posted image user posted image user posted image
Kaj češ, če so cepci!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 20:16:14   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Vem, ja.Sem se potem komaj spomnila!user posted image user posted image user posted image
Kaj češ, če so cepci!

mislim da njih vsako leto zima preseneti. Koda sploh ni januar in to vrhunec zime..
jaz imam full sneg rada ampak še raje imam spucane pločnike.. Ne pa ko grem čez cesto moram prvo stopit v žlundro da lahko sploh na cesto pridem.. user posted image jaz pa neroda kot sem pridem pol vsa mokra domov,koda bi skakala po lužah..user posted image

a je katera od vas med nosečnostjo fasala sladkorno??

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 21:00:38   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Zdravo, punce!
Sem ravno od moje G prišla, ceste so katastrofa!!!! Je vse ok, hvala bogu. Morfologijo ti tvoja G naredi avtomatsko pri 21-22 tednu, ko ti naredi UZ. Tako, da se nimaš kaj bat. 3D pa stane pri Pelkički 80e, pa se dela pri 28-29 tednu. Jaz tudi ne bom šla, ni denarja, je pa ful lepo za videt, mi je Dr.Kudrov ravno v petek UZ slikice naredila v 3d-ju.
Elevitka, MŠ je vsako prvo sredo v mesecu ob 18.30 v 6.nad v vošnjakovi. Lahko greš že 4.3., potem pa vsak mesec prvo sredo. Tam pa ti dajo še druge termine, je pa 6x.
Kea, jaz pa sem živela pri Cheersu, v bližini.



Najlepša hvala matcar si mi prikrajšala muke in iskanje kje to najdem... super si  user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 21:07:18   
matcar
Ja, ni problema. Če je le možno, pomagam po svojih zmožnostih. user posted image
Pri meni so imeli sum na sladkorno, sem mogla na preiskave hodit, pa je bilo k sreči vse ok. Imamo jo pa v družini, tako da sem seznanjena z tem.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 21:10:51   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Ja, ni problema. Če je le možno, pomagam po svojih zmožnostih. user posted image
Pri meni so imeli sum na sladkorno, sem mogla na preiskave hodit, pa je bilo k sreči vse ok. Imamo jo pa v družini, tako da sem seznanjena z tem.

aha, pol pa res sreča da je nisi dobila..
jaz pa sem jo in sem danes res full žalostna ker sem inzulin fasala..user posted image user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 21:30:36   
matcar
Tolaži se s tem, da po porodu mogoče ne bo več teh težav.user posted image
Mislim, da nosečniška sladkorna po tem mine, ne bom pa trdila.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
14.1.2009 21:40:35   
matcar
Punce, jaz vas zapuščam, sem ful aut danes. Toto vreme me je čisto zdelalo, pa še dohtarca.user posted image
Grem še malo pred tv, pa pančkat. Lepo bodite do jutri, se čitamo zjutraj. Lahko noč pa sladke sanje vam želim.user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?