|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
16.1.2009 16:01:26   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

tasa_m ... mam 4 ventilčke fraj... za kerga se boš prijela user posted image

hecam te ... seveda te peljemo domov nič bat

lahko za sredinskega ?? user posted image user posted image sam ne vem kateri je sredinski pri 4 ?? user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
16.1.2009 18:24:35   
kea
hojla, danes je za mano že zelo naporen dan, zato bom kratka, toliko, da vas pozdravim!
tesa_m, G mi ni delala UZ na vsakem pregledu, ampak koliko vem ti iz zavarovanja pripadajo 3 UZ,
1. na začetku, 2. nekje okrog 22 t in tretji nekje po 30 t, ampak meni jih je naredila kar več!
Hvala bogu!
Danes smo dopolnilo 11 t in utrujenost me še vedno daje, pa tamali je tudi že zaspan, zato bomo počasi šli skozi večerni ritual!
Lahko noč vsem!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
16.1.2009 21:32:25   
matcar
Tasa m, tudi jaz te lahko peljem domov, za prevoz se ti pa res ni treba bat. Na koncu se bomo steple, katera te bo peljala, boš vidla!user posted image
Komaj že čakam nedeljo, da vas vse spoznam, da ne bomo ostale samo pri pisanju.

(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
16.1.2009 21:38:13   
elevitka
Evo mene iz pregleda NS user posted image

Sem kr fajn čakala je en par pred mano moral 3 x noter .. nekaj ni blo vredu... tako da sem prišla na vrsto šele okoli 20.20

Vse naj bi bilo OK, tveganje  za Downov sindrom je 1: 2067, PDP mi je prestavila iz 27.7. na 23.7., je rekla da je plod kr velik ( točno 7 cm )- moj dragi pa takoj pripomba, glede na to kolko poje mami se nebi čudil user posted image , bitje srčka 149bpm, noseča 13 t 1 d

Pa 90 % da dobimo fanta (atiju se je kr nasmešek do ušes raztegnil)

Aja pa še to kea... jaz sem do sedaj bila 3 x na pregledu pri G in mi je že do sedaj delala vsakič UZ ... to pomeni da mi ga odslej več nebo... ker sem dosegla 3 UZ-je? Če ne druga vsaj za morfologijo bi mogla al ne ?

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
16.1.2009 22:16:39   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: kea
tesa_m, G mi ni delala UZ na vsakem pregledu, ampak koliko vem ti iz zavarovanja pripadajo 3 UZ,
1. na začetku, 2. nekje okrog 22 t in tretji nekje po 30 t, ampak meni jih je naredila kar več!
Hvala bogu!

ja vem da ti kao samo 3 pripadajo ampka men jih tud dela zdaj več zaradi diabetisa.. user posted image  vse je za nekaj dobro.. vsaj vidim našo srčeče.. user posted image

čestitam za 11 tednov.. user posted image

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 16.1.2009 22:17:16 >

(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
16.1.2009 22:17:00   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Tasa m, tudi jaz te lahko peljem domov, za prevoz se ti pa res ni treba bat. Na koncu se bomo steple, katera te bo peljala, boš vidla!user posted image
Komaj že čakam nedeljo, da vas vse spoznam, da ne bomo ostale samo pri pisanju.

user posted image user posted image user posted image  hvala lepa

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
16.1.2009 22:23:11   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Evo mene iz pregleda NS user posted image

Vse naj bi bilo OK, tveganje  za Downov sindrom je 1: 2067, PDP mi je prestavila iz 27.7. na 23.7., je rekla da je plod kr velik ( točno 7 cm )- moj dragi pa takoj pripomba, glede na to kolko poje mami se nebi čudil user posted image , bitje srčka 149bpm, noseča 13 t 1 d

Pa 90 % da dobimo fanta (atiju se je kr nasmešek do ušes raztegnil)

Aja pa še to kea... jaz sem do sedaj bila 3 x na pregledu pri G in mi je že do sedaj delala vsakič UZ ... to pomeni da mi ga odslej več nebo... ker sem dosegla 3 UZ-je? Če ne druga vsaj za morfologijo bi mogla al ne ?

user posted image user posted image user posted image  za NS !!
Uh so pa lepe mere to.. moja pikica je bila 5.3cm velika. A si bila pri Pelkičevi al kje drugje??

glede UZ pa je čisto odvisno od same G. Saj pravim moja kolegica ima na vsakem pregledu UZ in to podroben UZ,..tak da..
Jaz ga nisem imela tako dosti samo zdaj pa mi ga mora delat in mi je to všeč!! user posted image




(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
16.1.2009 22:37:17   
matcar
Ja, res je odvisno od G, koliko ti naredi UZ-kov. Moj prejšnji G mi jih ni delal nevem kaj, ta pa mi jih je že kar nekaj.user posted image
Elevitka, čestitke.user posted image
Meni je že tudi pri NS videla spol, koliko pa je bil velik, pa se ne spomnim. Edeno moj je bil malo razočeran, ker je navijal zauser posted image .
važno, da je vse ok, da veselo raste in se lepo razvija.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
16.1.2009 22:40:14   
matcar
Nič, punce; jaz bom počasi za danes končala, pa se čitamo jutri!user posted image
Lahko noč, pa sladko spite!user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
17.1.2009 7:58:08   
elevitka
dobro jutro punce... za kofetarce ena kavica user posted image


za ostaje pa kaj druga :)

Matr še v soboto ne morem spat... me je stari že ob 6,20 vrgel gor - če mu vse leti iz rok user posted image

NS sem imela pri Pelkičevi ja ... saj je tud sama rekla da je velik user posted image ... me je kr stisnilo, kaj šele bo...pa kak to ven spravit user posted image  (sicer sem tud jaz visoka, sam to me nič kaj ni potolažlo) - zgleda bo košarkaš

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
17.1.2009 8:19:51   
matcar
Dobro jutro!
Naša user posted image  je že za nami, tiste, ki pa še je še niste pile, pa naj vam tekne. Meni zmeraj!user posted image
Elevitka, mogoče pa ne bo tako zelo velik, ko se bo rodil, lahko se še ustavi vse skupaj, lahko pa tudi ne.
Ne delaj si skrbi, nič še ni gotovo.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
17.1.2009 8:30:11   
matcar
Eno vprašanje! Kje je to napisano o velikosti ploda? Na izvidu od NS mislim.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
17.1.2009 9:21:24   
christiana21
Dobro jutro!
Punce, jaz imam eno vprašanje za vas. Imam težavo, ki se mi pojavlja že nekaj tednov, približno 1-2 krat na teden. Ponoči me začne zelo boleti cca 5 cm pod popkom. Boli tako močno, da na trenutke ne morem nič, to se mi je zgodilo tudi danes ponoči. Po nekje uri in pol se je bolečina zmanjšala, tako, da sem lahko zaspala, nato pa je ponoči bolečina ponehala. Zjutraj, ko sem se zbudila so me boleli samo še jajčniki in mišice, ki so bile očitno razbolele od ponoči. Zdaj nazadnje so bile bolečine najhujše.
Ve katera, kaj je to, bi lahko šlo za popadke?

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
17.1.2009 9:39:43   
matcar
Mislim, da niso to popadki. Popadki zgledajo tako, kot pri menstruaciji, ko te šravfa fejst. Ne vem, dobro to ni. Če se ti to pojavlja tako pogosto, je bolje, da pri tvoji G poveš. Mogoče pa se samo maternica razteza bolj, kot je običajno, pa te za to boli.

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
17.1.2009 11:08:08   
Limona
Pozdravljene!


Komaj zdaj sem videla, da je čvek tudi za MB nosečke. Ponavadi preletim januarčice, ker imam rok 18. januarja, za ostalo pa zmanjka časa.
Želela sem vas samo pozdravit in vam zaželet srečo, ter lepo nosečnost, ki naj mine z čim manj komplikacijami user posted image
Upam, da bom imela toliko časa, da vas bom vsaj malo spremljala user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Dobro jutro!
Punce, jaz imam eno vprašanje za vas. Imam težavo, ki se mi pojavlja že nekaj tednov, približno 1-2 krat na teden. Ponoči me začne zelo boleti cca 5 cm pod popkom. Boli tako močno, da na trenutke ne morem nič, to se mi je zgodilo tudi danes ponoči. Po nekje uri in pol se je bolečina zmanjšala, tako, da sem lahko zaspala, nato pa je ponoči bolečina ponehala. Zjutraj, ko sem se zbudila so me boleli samo še jajčniki in mišice, ki so bile očitno razbolele od ponoči. Zdaj nazadnje so bile bolečine najhujše.
Ve katera, kaj je to, bi lahko šlo za popadke?


Popadki mislim, da niso.
Sem pa tudi jaz imela takšne težave, ki sem jih zaupala moji G., ki pa ni delala kakšne posebne panike omenila pa je samo, da bi lahko bila kila.
Če te res krepko boli, ti priporočam, da malo bolj zagnjaviš svoji G. da naj bolj pozorna in te pregleda.



_____________________________

Parents spend the first part of our lives teaching us to walk and talk, and the rest of it telling us to sit down and shut up.


Lp
Limona

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
17.1.2009 16:10:00   
matcar
Zdravo, Limona ! Kako se kaj pošutiš tik pred koncem?

(odgovor članu Limona)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
17.1.2009 16:20:37   
Limona
Halo!
Zadnji teden sem se res dobro počutila user posted image ...glede na to, da me je celo nosečnost nekaj bolelo user posted image
Danes sem se spet malo preterala z pospravljanjem in me boli križ, sem upala, da bo kaj vse skupaj pospešilo pa nič od tega user posted image
Sem že malo nestrpna...


_____________________________

Parents spend the first part of our lives teaching us to walk and talk, and the rest of it telling us to sit down and shut up.


Lp
Limona

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
17.1.2009 16:25:50   
matcar
Vem, kako je to. Sem že dvakrat skozi dala. Mogoče pa še ni čas, nikoli ne veš. Ko pa bo, pa držimo pesti, da bo čim hitreje mimo.user posted image

(odgovor članu Limona)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
17.1.2009 17:53:59   
tasa_m
pozdravljena Limona in dobrodošla..
Ja ti pa verjetno že res odštevaš zadnje dneve.. bomo držale pesti da bo vse tako kot mora bit in čim hitreje. A boš rodila v Mb. P??

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
17.1.2009 20:17:23   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Eno vprašanje! Kje je to napisano o velikosti ploda? Na izvidu od NS mislim.


men je dala posebaj slikico na kateri ga je merila... oznaka za velikost ploda pa je CRL (Crown-rump lenght)- če se ne vidi na slikici bi moralo biti zapisano na izvidu o NS

pri meni se vidi na obeh...slikice sem dodala v album

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
17.1.2009 20:38:49   
matcar
Hvala za odgovor, sem našla. Moj je bil velik, 5,68 cm. Nisem vedela, če je to prav ali ne. Hvala še enkrat.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
17.1.2009 23:15:52   
matcar
Lahko noč vsem skupaj, pa dobro spite. Se vidimo jutri!user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
18.1.2009 7:44:18   
matcar
user posted image
Za dobro jutro ena dobra kavica vsem, ki jo pijete.
Jaz sem si jo pravkar skuhala, samo tako dobra ni videti kot ta. Upam, da se bomo kaj čitale do popoldan.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
18.1.2009 10:23:30   
tasa_m
dobro jutro mariborske čveke user posted image

kaj delate lepega? midva sva se ravnokar napapcala, zdaj pa čakava na kosilo user posted image (greva vsako nedeljo k tašči), jaz malo pred Tv, moj pa na računalnik..ampak zdaj sem ga stirala dol,da vas pozdravim user posted image

ZA DANES ŠE VELJA A NE??

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
18.1.2009 10:42:43   
elevitka
Lepo tebi tasa_m  :) za kosilo mislim .... jaz še študiram kaj naj kuham

Zaj sem se tak razkurla da me je kr glava začela bolet.

Za danes pa upam da ja da nem sama tam stala ko bebec :) samo upam da nebo taka megla ko včeraj. da se nem v Dravo zapelala user posted image  

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?