|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
30.4.2009 14:05:33   
Anonimen
Alo!

Jaz sem pa bolančkana user posted image .

Moj je pa danes nesel tisto dopolnio vloge na upravo Domžalskih vrtcev in mu je rekla da v Domžalskem vrtcu se lahko obrišemo pod nosom, saj bodo izpadli vsi otroci rojeni po 1.10.2008 user posted image  ... sam zdaj pa ne vem, a to isto vlogo, ki je je nesel na Domžalske vrtce tudi pri Urši obravnavajo, ker piše v dopisu, ki sem ga poleg te vloge dobila, da jo je potrebno oddat al v vrtcu Urša la v Domžalskem vrtcu ... pa zdaj ne vem ... a čem še eno vlogo za vsak slučaj še v Uršo nest, al ni treba? Ker v dopisu je tut pisalo, da ne glede na število vlog, se bo upoštevala samo ena ... kaj ve menite?

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
1.5.2009 11:28:37   
anmp2601
Grüß Got,
 
evo pa smo že doma. Dunaj je res prelepo mesto. Vreme smo meli idealno. Sam sonček. Razen včeri nas je par kapljic presenetlo. Ampak ni blo panike. Fotke bodo kmalu gor.
 
Jada, upam da gre tvoji princeski na bolš. Pa uživite na morju.
 
Otika, zate tudi upam da se boš hitro popedenala. Kar se pa tiče vrtcev. Noro. Izpolnila vlogo in šla računat kok pik bomo dobili. 2,99 od 50. Haloooo????? A so oni normalni? Prostih mest je pa sam 136. Hvala bogu za varstvo pri babici in dedku. Predaš samo eno vlogo, sama se odločiš kam boš predala-v Domžale al pa Urško. Ne rabiš v oba vrtca predat, ker bodo obravnavali samo eno vlogo. Letos je to novost. Skupna vloga je.
 
No, želim vam lep praznik. Pa upam da se v ponedeljek vidimo pri Bernardiju.
 

_____________________________

Ponosna mamica dveh sončkov:-))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
2.5.2009 15:14:21   
Anonimen
A to je ziher, da bodo isto vlogo obravnavali? Ker mojmu je una v Domžalskih vrtcih rekla, da bodo vlogo spravili brez da bi jo dali na seznam, ker je rojaena po 1.10.2008. Tak da to se mi ne sliši tako da bodo oni to vlogo še kam pošiljali ... najbolje da v ponedeljek kar pokličem v vrtec in vprašam, a ne?

(odgovor članu anmp2601)
  Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
2.5.2009 19:11:41   
anmp2601
Kot sem jst razumela iz tistega obvestila ki so pošiljali ob dopolnilni vlogi, da so letos uvedli novo spremembo in sicer skupna vloga za oba vrtca. Ampak bo res najboljš da pokličeš. Da boš ziher.

_____________________________

Ponosna mamica dveh sončkov:-))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
2.5.2009 19:34:15   
Anonimen
Ja saj, k tetamu je rekla, da pri njih ne bo nič, samo lahko pa da bo v Urši sprejeta ... samo mi ni jasno kako, če bo ona vlogo spravila ... tak da jo bom res poklicala v ponedeljek.
In anmp, kako ste kaj?

(odgovor članu anmp2601)
  Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
3.5.2009 21:33:16   
anmp2601
Čer,

a jutri velja user posted image  v Bernardiju ob 11h?
 
Otika, mi smo ok, mal nam vreme nagaja...Pa tok mam za zlikat, sam k se mi nč ne da. Ah, sej bo! Pa vi? Si ozdravela? V sredo pa plavanje.user posted image user posted image

Nočka


_____________________________

Ponosna mamica dveh sončkov:-))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
3.5.2009 23:23:13   
Anonimen
Če bo vreme, se čisto strinjam s kavico pri Bernardiju ... ti bova pa najbrš kar malo nasproti prišli user posted image .
Ja ozdravela sem pa kar no ... glava me ne boli več, pa tut počutje je ok ... samo kašelj me šegrabi vsake toliko časa.

< Sporočilo je popravil Otika -- 3.5.2009 23:24:39 >

(odgovor članu anmp2601)
  Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
4.5.2009 8:49:56   
afnica mala
pozdravljene

jada- a ti danes prideš v Bernardija? tolk da vem zaradi žličke

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
4.5.2009 10:16:45   
Anonimen
Jao, jaz pa ne vem, če prideva user posted image  ... tamala ni čisto taprava in ne vem, če bova šli sploh kaj ven ... je zgleda nekaj od mene pobrala user posted image .

(odgovor članu afnica mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
4.5.2009 10:29:56   
AinB
Živjo!
Sem mamica 7,5 mesečnega fantka. Sveže priseljena v Komendo. Hecno je, da ne spadamo ne pod Gorenjke ne pod Lj., sedaj pa ugotovim, da tudi med Domžalčanke in ... ne. user posted image user posted image
Marsy - medve sva pa že na sptemberkah skupaj user posted image

Tudi midva bi se vam rade volje pridužila na kakšnem sprehodu ali kavici.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
4.5.2009 10:31:47   
AinB
Očitno ste vse na poti do Bernardija. user posted image

(odgovor članu AinB)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
4.5.2009 10:37:11   
anmp2601
Oj, midve z Jano 28 prideve. Otika, upam da je z nežiko vse ok!

Se vidimo

_____________________________

Ponosna mamica dveh sončkov:-))

(odgovor članu AinB)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
4.5.2009 13:52:50   
afnica mala
midve sva tud bili, sam, ko nisem vedela, če bo prišla katera, ki jo poznam se mi je pridružila sestra.

anmp in jana- a vidve sta tisti suhici? obe rjavolaski? še sestri sem rekla, kako jima uspe imeti tako postavico?  drugače je blo samo še eno omizje z user posted image , sam tiste poznam od malega

(odgovor članu anmp2601)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
4.5.2009 15:19:50   
Jana28
ja, očitno da sva bili midve z anmp:)

zakaj pa nisi kar pristopila in naju zaslišala če sva tapravi?:) sva bli tako zatopljeni v pogovor, da dvomim, da sva kaj dosti okol sebe opazili - vsaj zame to velja:) tudi midve se že nekaj časa nisva videli, pa sva si meli velik za povedat, ane anmp?:)

kile pa ne vem, men manjka še manj kot pol kilce do "štartne" teže (preden sem zanosila), ampak ti po pravici povem, da nisem prav nič delala za to, so šle kile same dol. no, polno dojim, to je res, pa skoz sem v pogonu, ampak slednje je itak zame stalnica že odkar vem zase. moram pa mal okrepit mišice, zato hodim na pump, ker se kaj drugega bolj poskočnega zaenkrat še izogibam, ker mislim, da joške ne bi prav dobro prenesle:)

jem pa vsaj enkrat več kot sem sicer, pa očitno gre vse v mleko, in zarad tega sem zeloooo vesela:)


(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
4.5.2009 16:38:23   
Jana28
a je kjera klicala in dobila info, če je res treba vložiti za vrtec domžale in vrtec urša samo eno vlogo in ne za vsakega svojo?

pa še eno vpr-a vrtec češmin je ta novi vrtec, ki ga še gradijo? nima namreč napisanega poslovnega časa...in kaj bodo potem z januarjem razpisali še jaslične enote (za rojene tudi v 2009?) v tem vrtcu ali kaj?

(odgovor članu Jana28)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
4.5.2009 16:43:26   
Čebel@
koker sem jaz zastopila,velja res samo 1 vloga......jaz sem  2 vlogi dobila iz v. Domžale in 1 iz v.Urša in bom nazaj  poslala 1 na Domžale in 1 naUršo-ziher je ziher
tanovi je pa Češmin ja.......jaz nimam pojma kako bojo razporejali.......ta vloga ki sem jo domov dobila je za 2009 in Hana bo takrat še premejčkena,ampak važno da nekaj tistih točk dobiva.......jaz itak ne računam na to da bom dobila vrtec glede na to da sva poročena in oba zaposlena

(odgovor članu Jana28)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
4.5.2009 17:04:17   
Jana28
kje pa piše v točkovniku, da naj bi matere samohranilke ali nezaposleni dobili kaj več točk? to so vedno govorili, ampak jaz tule na papirjih, ki sem jih dobila, nisem najdla? tudi midva sva poročena in zaposlena:(

mimogrede-sem še enkrat natančno brala in točke dobiš samo, če je otrok uvrščen na listo (med tistih 136 otrok) in ga samo zaradi starosti ven vržejo, sicer pa ne! jaz NE računam, da bomo prišli v ta nabor 136 otrok, tako da najbrž vse skupaj delam čisto zamanj in to že drugič, ker sem zdaj spet izpolnjevala ISTE podatke kot sem jih že vse enkrat poslala! za znoret! saj smo res na porodniški, ampak a ni škoda, da se grem administracije vrtcu, namesto da bi bla z otrokom!?

pa še to-zakaj so zdaj ukinili prednost otroka, ki stanuje v istem šolskem okolišu kot je vrtec, pred tistim ki ne??

< Sporočilo je popravil Jana28 -- 4.5.2009 17:13:01 >

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
4.5.2009 17:10:48   
Čebel@
jana........moja sestra ni poročena in je on prijavljen kot samo hranilec in so dobili vrtec v prevojah v Medotu,3je njihovi sosedje so pa poročeni pa noben dobil-naključjeuser posted image user posted image user posted image

jaz sem prav sita teh papirjev........kar naprej je treba neki izpoljnjevat,pa noben bog ti nič  ne poveuser posted image user posted image user posted image

še dobro da imam taščo v penziji,da vem da bo Hano čuvala

(odgovor članu Jana28)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
4.5.2009 17:32:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jana28

a je kjera klicala in dobila info, če je res treba vložiti za vrtec domžale in vrtec urša samo eno vlogo in ne za vsakega svojo?

Alo!
Sem klicala danes in mi je rekla, da je ena prošnja dovolj, ker so letos isti kriteriji in tudi komisija za oba vrtca. Tak da v Domžalskih in v Urši odpadejo vsi rojeni po 1.10.2008, kar nanese preko 400 otrok user posted image

(odgovor članu Jana28)
  Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
4.5.2009 18:02:31   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: Jana28

a je kjera klicala in dobila info, če je res treba vložiti za vrtec domžale in vrtec urša samo eno vlogo in ne za vsakega svojo?

Alo!
Sem klicala danes in mi je rekla, da je ena prošnja dovolj, ker so letos isti kriteriji in tudi komisija za oba vrtca. Tak da v Domžalskih in v Urši odpadejo vsi rojeni po 1.10.2008, kar nanese preko 400 otrok user posted image
o hudo koliko otrok bo drugo leto viškauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
4.5.2009 18:30:48   
anmp2601
Oj,

ah, spet ti vrtci!!!! user posted image user posted image user posted image Kr v slabo voljo me spravjo. Me prav zanima kok bo šele drugo leto preveč otrok za vrtec???user posted image user posted image

Ja, afnica zakaj nama nisi pristopila???? Pa jst sem na začetku še gledala proti vama, pa nisem nobenga namiga dobila, da si iz foruma. Škoda ker se nismo spoznale. Pa drugič. Kar se pa tiče postave.... Tko kot pravi jana28, kile so šle kr dol-verjetno se moram zahvalit dojenju in genom. Jem pa itak še enkrat več kot pred zanositvijo. Nisem še pršla na svojo kilažo. In tud nočem, ker sem bla mal presuha. Moram pa utrditi mišice. Jana28, se ti kmalu na pump pridružim.user posted image user posted image

Kaj pa ostale punce, ste pozable na zmenk????? user posted image user posted image user posted image  Ok, razen otika je opravičeno manjkala. user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa pa

_____________________________

Ponosna mamica dveh sončkov:-))

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
4.5.2009 20:05:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: Jana28

a je kjera klicala in dobila info, če je res treba vložiti za vrtec domžale in vrtec urša samo eno vlogo in ne za vsakega svojo?

Alo!
Sem klicala danes in mi je rekla, da je ena prošnja dovolj, ker so letos isti kriteriji in tudi komisija za oba vrtca. Tak da v Domžalskih in v Urši odpadejo vsi rojeni po 1.10.2008, kar nanese preko 400 otrok user posted image
o hudo koliko otrok bo drugo leto viškauser posted image user posted image user posted image

Sploh nočem pomislit ... sploh glede na to, da je na onih dopisih napisano, da je letos za 1. starostno skupino razpisanih SAMO 136 mest ... HALOOOOO!!! Baje, da je kriv Jankovič, ko je Ljubljanske vrtce zaprl za otroke iz drugih občin, je bilo pa ogromno takih otrok iz Domžal, ko so starši delali v Ljubljani in imeli blizu službe še otroke v vrtcu, zdaj pa to ni več možno  user posted image .

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
4.5.2009 20:21:21   
afnica mala
Živjo

pol mi tud čez 2 leti in pol ne bomo dobili vrtca v Domžalah user posted image . Pa to je obup, skoz se nekaj zida- bloki, hiše- vrtec pa komaj kakšen.

anmp in jana 28- niti na kraj pameti mi ni prišlo, da sta s tega foruma, sam sva vaju obrajtali glih zaradi postaveuser posted image .
Mogoče pa drug ponedeljek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
7.5.2009 16:02:43   
anmp2601
Oj,

kok je pa dons lep in vroč dan!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa še nekatere mamice smo mele nenapovedan dejt.user posted image user posted image Res je blo fajn. A ne otika, majchy23 in jana28?

Mi smo oddali dopolnilno vlogo za vrtec in mi je že v pisarni rekla da bo naša vloga zavržena ker smo premladi.user posted image user posted image Hvala bogu mi ni rekla da sem v napačnem datumu rodila. To mi je namreč rekla v Domžalskem vrtcu, ko sem oddala glavno vlogo za vrtec.  Jah, bomo vsaj tistih 5 pik dobili. Otika, a si pregledala link za vrtec Geko? In?
Majchy ti maš pa tam razgovor, a ne? Poroči kako je blo. Aja, hvala za pijačo. Sploh nismo vedle da si že poravnala. Una kelnerca me je še butast pogledala, ko sem ji rekla da naj računa.user posted image user posted image user posted image Še enkrat thanks.user posted image

Sončen pozdravček

_____________________________

Ponosna mamica dveh sončkov:-))

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
7.5.2009 16:06:06   
anmp2601
Jana28...Tečaj mava z mojim 21.5. ob 17h. Sem zdej preverla.



_____________________________

Ponosna mamica dveh sončkov:-))

(odgovor članu anmp2601)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Ko vam dojenček pade s postelje ...
Hitro se nam lahko zgodi, da v trenutku nepazljivosti nepričakovano naše malo, neubogljeno bitje pade s postelje ali cel...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?