|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
20.6.2009 23:04:01   
Anonimen
anmp, upam da bova v ponedeljek za kak špancir ... samo kakor zaenkrat kaže, bom jaz že lahko npr. do Bernardija prišla ... sam Neži je pa neki zbolela in ima okol 38 vročine user posted image ... upam, da bo do jutri vredu, ker če ne bom kar v ZD klicala.

(odgovor članu anmp2601)
  Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
21.6.2009 18:57:54   
anmp2601
Zmenjeno. Upam, da bo Nežki padla vročina. Verjetno so sam zobki. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica dveh sončkov:-))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
22.6.2009 16:51:52   
_katja_
Živjo Domžalčanke!

Kdaj bojo odgovori iz vrtca Urša oz. Domžalskega?!?! Ker se nič ni. Sej verjetno bomo zavrnjeni, sam vseeno....

lp
Katja

(odgovor članu anmp2601)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
22.6.2009 17:07:59   
Anonimen
Baje da bodo ful pozno (vsaj tisti ki naj bi bili zavrnjeni), ker se en vrtec še dela in bodo z nesprejetimi otroci še tam zapolnili mesta ... čeprav se mi ne zdi fer, ker bi drugače lahko tisti zavrnjeni že ful prej iskali varstvo drugje ...

(odgovor članu _katja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
10.7.2009 8:13:55   
Čebel@
helow!
kakšno zatišje je tukiuser posted image smo padle na drugo stran,tko da se jaz oglašam,da nas malo dvignemuser posted image user posted image user posted image
anmp......je bila kri uredu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
20.7.2009 11:55:27   
anmp2601
Ojla domžalske mamice!

tuki je pa res eno zatišje ratal. No, mi smo prišli z dopusta. Bilo je fantastično. Kr nazaj bi šla.

Majchy, kri je bla super, prav tako urin. Smo šli mirno na dopust.

Otika, danes sem te hotla poklicat za kakšen špancir, pa sem bla zmenjena kle s sosedo, pa še jana28 je prišla naokrog. Mi je rekla, da sta se srečali. Za ta teden se pa slišve. Je cajt da se kej vidmo. Luka že Nežiko ni vidu kr dolgo časa. Jo že pogreša.

Ostale punce...Upam da se kej kmalu vidmo.

En lep poletni pozdrav

_____________________________

Ponosna mamica dveh sončkov:-))

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
22.7.2009 21:08:24   
Anonimen
Anmp, arboretum je bil super ... sva bili tam potem še do pol 3h user posted image ... no pa šeena fotka, če dovoliš ... lupček in lubica, ponovno združena user posted image :

user posted image

(odgovor članu anmp2601)
  Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
3.8.2009 21:17:56   
anmp2601
Hoj,

evo mi smo se vrnili z dopusta.... In kaj nas je dočakalo? DEŽ!!!!user posted image user posted image user posted image

Otika, ful huda slikca!!!!! Dej mi jo pli pošl na mail!!!!! Ta teden se pa slišve za kakšen špancir, a ne? Luka komi čaka da vidi svojo Nežiko! user posted image user posted image user posted image

Kje ste pa ostale domžalčanke??? Še uživate, a ne?

Lep deževni dan še naprej!!!

_____________________________

Ponosna mamica dveh sončkov:-))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
3.8.2009 21:22:15   
Anonimen
že pošiljam user posted image

In kje ste se potepali?

Je pa res mrtvilo tule na Domžalčankah ... škoda.

(odgovor članu anmp2601)
  Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
11.8.2009 9:07:21   
Čebel@
samo res,tale tema pa umirauser posted image

no da povem da mi uživamo poletje,Hana raste-ima okoli 7000g in 65cm.....je mala lumpa ki že pošilja lupčkeuser posted image ........pridno delamo na drugem user posted image  in upam da se kmalu primeuser posted image user posted image user posted image


lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 11:20:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 536
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?