|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
14.5.2009 6:59:39   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Kako da ne ... jasli v Malem princu so subvencionirane.
to pa nisem vedla

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
14.5.2009 7:01:30   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Majchy, kaj tut tep je rekla da občina subvencionira?!!! Koliko pa?
je rekla da nobena občina ne subvencionira tega vrtca(trzin),da pa bo šla v to........daš vlogo za znižanje vrtca in potem dobiš odločbo koliko ti občina prispeva

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
14.5.2009 8:42:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Majchy, kaj tut tep je rekla da občina subvencionira?!!! Koliko pa?
je rekla da nobena občina ne subvencionira tega vrtca(trzin),da pa bo šla v to........daš vlogo za znižanje vrtca in potem dobiš odločbo koliko ti občina prispeva

A ni to eno in isto user posted image

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
14.5.2009 9:17:08   
pomar*ANČA*
tudi jaz še upam na gobico. v trzinu se mi zdi pa precej drago, kljub subvencijam od občine. v mengšu naslednji teden več izvemo, ko bodo obravnavali naše pritožbe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
14.5.2009 9:23:04   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Majchy, kaj tut tep je rekla da občina subvencionira?!!! Koliko pa?
je rekla da nobena občina ne subvencionira tega vrtca(trzin),da pa bo šla v to........daš vlogo za znižanje vrtca in potem dobiš odločbo koliko ti občina prispeva

A ni to eno in isto user posted image
ta ravnateljica je rekla da to ni isto........kje pa je gobica?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
14.5.2009 9:28:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Majchy, kaj tut tep je rekla da občina subvencionira?!!! Koliko pa?
je rekla da nobena občina ne subvencionira tega vrtca(trzin),da pa bo šla v to........daš vlogo za znižanje vrtca in potem dobiš odločbo koliko ti občina prispeva

A ni to eno in isto user posted image
ta ravnateljica je rekla da to ni isto........kje pa je gobica?

Če povzamem ... občina ne subvencionira, samo daš pa lahko vlogo če bo občina kaj subvencionirala ... user posted image  ... za to pravim, da se mi zdi eno in isto.

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
14.5.2009 10:03:26   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Majchy, kaj tut tep je rekla da občina subvencionira?!!! Koliko pa?
je rekla da nobena občina ne subvencionira tega vrtca(trzin),da pa bo šla v to........daš vlogo za znižanje vrtca in potem dobiš odločbo koliko ti občina prispeva

A ni to eno in isto user posted image
ta ravnateljica je rekla da to ni isto........kje pa je gobica?

Če povzamem ... občina ne subvencionira, samo daš pa lahko vlogo če bo občina kaj subvencionirala ... user posted image  ... za to pravim, da se mi zdi eno in isto.
koker sem jaz zastopila je subvencioniranje to da občina krije točno določen znesek,neglede na plačo,če daš pa vlogo za znižanje,ti pa določijo koliko ti bojo dali glede na višino plače.......mah meni je to kar neki,res

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
14.5.2009 10:04:20   
tasa.m
Gobica je v Mengšu, sem včeraj govorila z eno gospo z uprave in je rekla, da se ful trudjo, da bi našli prostore za vse, ja v ponedeljek imajo pa sestanek glede pritožb.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
14.5.2009 10:07:10   
Anonimen
Saj razumem kaj hočeš povedat ... samo iz starševskega vidika pa mene zanima al bom mogla jaz plačat polno ceno, al bom imela kaj "popusta" ... to je vse ... in če mi nekdo reče, da je toliko in toliko za plačat in to je to, jaz razumem, da tega "popusta" ni ... ma saj ni važno ... ne bom se ubadala s tem GEKOtom sploh nič več.

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
14.5.2009 10:07:13   
Čebel@
jaz v mengeš nisem dala nobene prošnje,držim pa pesti za vas da dobite tam vrtec......midva bova po vsej verjetnosti dala k privat  varuški-samo kej pametnega bo treba  najti

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
14.5.2009 10:09:00   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Saj razumem kaj hočeš povedat ... samo iz starševskega vidika pa mene zanima al bom mogla jaz plačat polno ceno, al bom imela kaj "popusta" ... to je vse ... in če mi nekdo reče, da je toliko in toliko za plačat in to je to, jaz razumem, da tega "popusta" ni ... ma saj ni važno ... ne bom se ubadala s tem GEKOtom sploh nič več.
neki ti ziher dajo,ampak lahko je to "samo"20evrov,in še vedno je cena 350(naprimer) in je veliko.......no za naju je predrago vglavnem......se mi pol bolj splača službo pustit in bit s tamalouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
17.5.2009 18:12:30   
anmp2601
Oj punce,

se mi zdi da o teh vrtcih je kr škoda besed. Vedno se razjezim, ko slišim besedo vrtec.user posted image user posted image

No mene bolj zanima, če bomo jutri mele dejt? Midva z Lukcem po mojem kr prideva.

Lep dan še naprej!!!

_____________________________

Ponosna mamica dveh sončkov:-))

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
18.5.2009 9:05:21   
Jana28
anmp-mi smo bili sicer v petek nazaj z dopusta, samo mi je nekaj vmes prišlo, tako da t zato nisem klicala za telovadbo. če sem si prav zapomnila je jutri ob 11h? a vidva gresta? midve bi šli jutri, ampak a se moram kaj prijavit prej, kam kej sporočit ali se kar tam prikažem?

(odgovor članu anmp2601)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
18.5.2009 9:44:18   
anmp2601
Oj jana28,

sej v petek nam je odpadlo, tko da smo mel v četrtek. Lahko greve jutri skupaj. Ne rabiš se nikamor prijavit. Jst mislim, da je prva ura zastonj, ampak za vsak slučaj mej s sabo 15 EUR, ker tok stane ena ura. Razen če ti bo takoj všeč, pa boš celotno vadbo plačala. 10 ur te pride 100EUR (2 tedensko poteka vadba), za 5 ur te pride 55EUR. Ja, jutri mamo ob 11h. Lahko se magar zmenve na našem parkingu, pa šibave pol na avtocesto. Hm, kaj praviš?

A gremo kej ven?

_____________________________

Ponosna mamica dveh sončkov:-))

(odgovor članu Jana28)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
18.5.2009 9:53:08   
Jana28
velja, kdaj naj pridem na vaš parking (to je tam zadaj k je vhod v garaže, ane?)

tamalo bolj športno oblečem, nahranim in previjem, zase pa tudi športna oblačila (superge?)...kaj drugega še rabim?

aja, ven pa jaz danes ne grem z vami, ker sem že nekaj zmenjena in grem zdajle na kavico v GM v Bistri, potem pa verjetno še do DM-ja. odvisno potem koliko bo ura, mogoče te pokličem če boste še kje tam, da se na hitro oglasim...pa upam, da ne bom spet kakšnega krompirja pustila na štedilniku:)



< Sporočilo je popravil Jana28 -- 18.5.2009 9:55:21 >

(odgovor članu anmp2601)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
18.5.2009 10:04:11   
Anonimen
Jas se ZA dejt pri Bernardiju ... zdejle samo tamali kolerabico še dam za jest, pa jo oblečem in letiva ...

(odgovor članu Jana28)
  Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
18.5.2009 10:13:59   
anmp2601
Jana28, tamalo boš mela sam v plenički na telovadbi oz. če boš smatrala, da jo bo zeblo, pa body kratkih rokavov (sam verjem da je ne bo nč zeblo). Ti pa v udobnih oblačilih, pa bose smo tam, tko da ne rabiš superg.

Otika, midve se pa slišve, ko bom šla od doma te pokličem. Namreč Luka še vedno spi.

_____________________________

Ponosna mamica dveh sončkov:-))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
18.5.2009 10:23:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anmp2601
Otika, midve se pa slišve, ko bom šla od doma te pokličem. Namreč Luka še vedno spi.

ok

(odgovor članu anmp2601)
  Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
18.5.2009 13:45:57   
Jana28
upam, da ste se mele fino! jaz sem našo tamalo oblekla v body z dolgimi rokavi in tanke hlače, pa ji je bilo že ob 11h tako vroče, da je revca jokala v vozičku ne glede na to, da sem ji zavihala rokave in hlače in dala štunfe dol..jah, no, moja napaka, ampak celo življenje se učimo:(

mimogrede, kolk so bli vaši otroci stari, ko ste jih dale v športni del vozička? naša pupa se komaj še stlači v košaro (stara je 4 mes), pa smo jo včeraj za hec doma probali dat v športni del, pa mal hecno zgleda, ker je še mal majhna za tja notri:)

anmp-hvala za napotke, samo uro še napiši kdaj naj bom na parkirišču in če sem prav razumela kje te počakam.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
18.5.2009 16:11:20   
Anonimen
Jana28, ko imava ravno isti voziček ... jaz sem našo dala v športni del pri dopolnjenih 4ih mesecih, pa ne za to, ker bi ji bila košara premajhna, ampak ker se je že ful dvigovala in jokala v njej, ko ni nič ven videla. sem jo imela pa najprej čisto spuščeno, pa dekico sem ji spodvila pod koleni in ob straneh (tako da jo je dekica obdajala v obliki črke U), da ni dol lezla in da se je sedež malo zožal in je lepo naravnost ležala oz. malo kasneje tudi sedela.

Ah ja ... jaz iman pa spet fentano koleno user posted image  ... hvala anmp za oporo user posted image .

(odgovor članu Jana28)
  Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
18.5.2009 19:57:02   
anmp2601
Oj,

otika...ni panike. Upam da je kej boljše s kolenom. user posted image user posted image user posted image

Jana28... sory, ampak zdej me je frizerka klicala, da ma sam jutri frej ob 8:30, tako da bom jst direkt pršla na vadbo. No, upam da mi bo ratal. Jutri te pokličem, da ti razložim kje to je. Drgač pa na kratko. Greš na avtocesto, izvoz Sostro-Bizovik, potem pri semaforju zaviješ desno proti Kodeljevem. Peleš skos naravnost. Ko boš šla pod most (v bližini gostilne pri Jovotu), zaviješ pri 2.semaforju levo. 1.semafor je že pod mostom, tko da pr naslednjem zaviješ levo. Prideš do Mercatorja in Hoferja, pa novi bloki so. Najbolš da parkiraš pri Hoferju. Ta vadba pa poteka na Mesarski 4d. S parkinga se boš vračala proti semaforju in ko boš vidla rampo, zaviješ not na dvorišče in greš do konca, na desni strani so stopnice in greš gor, otpreš bela vrata na desni strani in si že tam. Uff, upam da sem jasno napisala. Aja, ko boš hodila s tamalo proti stavbi, najboš da maš lupinco v rokah, lahk maš pa sam tvojo pupiko v naročju, ker boš morala voziček pri stopnicah pustiti. Načeloma, nihče tam ne krade, ampak kar je ziher je ziher. Rabiš pa ene pol ure, da prideš tja, pa da v miru pupiko zrihtaš (slačenje, hranjenje-če bo lačna,...). Začne se ob 11h. Za vsak slučaj si še prepiši cifro od Andreje na netu. Aja, drgač se vadba imenuje Dinamična vadba. No to je to.user posted image user posted image user posted image

Pa pa

_____________________________

Ponosna mamica dveh sončkov:-))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
18.5.2009 20:18:31   
Jana28
anmp-hvala, potem se pa jutri vidiva tam!

se že veselim!

(odgovor članu anmp2601)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
19.5.2009 15:06:45   
Jana28

anmp-še enkrat hvala za super napotke! bilo je fantastično, naša pupika je neznansko uživala, tako da sem takoj plačala za 10 obiskov. v petek je začetek 15 min kasneje-ob 10.15.


(odgovor članu Jana28)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
19.5.2009 18:07:37   
Čebel@
no da se pohvalim  da se je hana pred 1 uro 1. prekotalila iz trebuščka na hrbetuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa danes smo se cepili,je malo zajokala ampak je duda pomagalauser posted image user posted image user posted image ima pa 5200g in je baje to super gramaža glede na to da se je rodila s 2490guser posted image user posted image user posted image sem res veselauser posted image

(odgovor članu Jana28)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
20.5.2009 9:06:45   
anmp2601
Dobro jutro,

no da se vam malo na hitrco javim, pol grem pa torto delat. Nečakinja praznuje 2 leti in sem jst zadolžena za tortico.

Otika, upam da je kaj boljše s kolenom!!!!!user posted image user posted image

Jana28, ooooo lepo da je tvoja pupika uživala. A vas je blo velik? Zanjč je blo za znoret. Preveč nas je blo. Pol se pa v petek vidmo. Kako se je pa teb zdela vadba? user posted image  Men je ful žal, ker bova morala z Lukcem počasi nehat z dinamično. To pa je tko ko otrok že zraste in ga mamica ne more več tok vrtet. user posted image

Majchy, čestitke tvoji princeski, ker tako lepo napreduje!!!!user posted image user posted image

Zdej pa grem peč user posted image .

_____________________________

Ponosna mamica dveh sončkov:-))

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




katero ime vam je bolj všeč?
nika23



Lana (26%)

Ema (25%)

Eva (24%)

Nicole (6%)

Lia (15%)

Sarah (5%)


Število vseh glasov: 379

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!