|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
7.5.2009 19:29:07   
Čebel@
ja jaz se drug teden dobim z ravnateljico da se zmeniva dokončnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ........danes smo pa res super se dobile-če bi se zmenile se nebi tkole srečaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moramo še ponovitiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anmp2601)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
8.5.2009 8:57:20   
Anonimen
Ja, super je bil tale nenapovedan dejt user posted image .

No midva sva bila učeri na tečaju prve pomoči in je bilo ful fino ... pa pol staršev ni prišlo tak da je bila ful mala skupinica in smo lahko ful več vadli in spraševali in tipa pol zaslišali še vse o prvi pomoči (opekline, vročinski krči, ureznine, itd.). Je pa 12.5. tut en tečaj ... tak da anmp in jana28, sta imeli obe prav user posted image .

anmp ... glede vrtca je moj koj učeri klical in ima zdejle že razgovor z ravnateljico in komaj čakam, da pokliče kako je bilo ...

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
8.5.2009 9:18:13   
Čebel@
otika......dej sporoči kaj bo tvoj kej zveduuser posted image bosta neža in hana sošolkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
8.5.2009 9:31:07   
Anonimen
vrtec ... me je poklical zdele ... nič ne bo ... ni nič subvencioniran inje okol 400€ za plačevat na mesec, poleg tega 1x na leto vpisnina 200€ plus 60€ za prehrano /mesec, plus vse dodatne aktivnosti so posebej za plačat (izleti, gledališča, ipd.) ... pa ker tolk penezev ni, bomo probali njdt kako drugo rešitev ... user posted image .
Je pa moje rekel, da drugače je bil kao vredu vtis v vrtcu, samo da mu je lokacija čudna, ker je sredi trzinske obrtne cone in koj cesta pa promet pa beton ...

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
8.5.2009 9:45:32   
Čebel@
otika.....a vama pol ni všečuser posted image moja sestrična je iz kamnika in ji je ta ravnateljica rekla da bo občina subincjunirala........a domžale spet nič ne da?lopovi!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
8.5.2009 9:50:54   
Jana28
hejla še od mene! včerajšnji date je bil super, in hvala anmp, da nas je vse nabrala na kup:) jaz sem sicer skor stanovanje zažgala, ker sem mislila najprej samo po knjigo dol skočit, pol smo se pa na hitro odločile it na pijačo in sem doma pozabila krompir na štedilniku in se je kuhal in kuhal, vsa voda se je pokuhala, potem se je zažgal krompir in seveda tudi lonec, kadilo se je kot sto hudičev, ampak na srečo večje škode razen lonca in krompirja, ki sem ju zagnala v smeti ter čisto zadimljenega smrdečega stanovanja ni bilo.

ja, tečaj je sicer tudi 12.5., samo midve z anmp sva očitno obe padli v skupino za 21.5., kar je super, da greva lahko skupaj!:) otika, me pa veseli, da je bil tečaj koristen!

danes moram tudi jaz oddat vlogo za vrtec, da slučajno ne pozabim, ker nas potem ni. anmp-na žalost dobiš točke samo, če bi bila zares izbrana v unih 136 mest, pa samo in zgolj zaradi starosti zavrnjena. ti sicer želim, da boste tam notri, ampak isto kot za sebe močno dvomim....na žalost:(

tale privat vrtec v trzinu pa...najbrž da je fajn, samo glede na ceno je verjetno boljš dat v kakšno privat varstvo za kakšno leto in počakat da dobimo vrtec. no, mi bomo že tko naredili...

midve že šibava na obisk, pa v trgovino, kuhat, pa vozičkat, pa...kako hudiča vse spravim v 24h!?:)

aja, pa še tale link si poglejte vse, ki svojim malčkom pojete pesmice (ali se vsaj tako kot jaz trudite čim manj fušat:) : http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2451912
so gor luštna besedila s slikicami, itd.

želim vam lep vikend!

< Sporočilo je popravil Jana28 -- 8.5.2009 9:53:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
8.5.2009 10:06:32   
Čebel@
midve greva ob 12.30 ven in če bo katera takrat zunaj me naj pokliče
jana.....imaš ZS.......še dobr da se res ni kej užgalouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jana28)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
8.5.2009 16:49:04   
Anonimen
Sem poslala meil na ta vrtec z vprašanjem glede koncesije in subvencioniranja s strani občine in odgovor je bil ... naš vrtec je zasebni, torej koncesije in subvencioniranja ni. Tak da s prvce roke ... sorči majchy23 user posted image  ... tam okol 450-500€ na mesec + 200€ ob vpisu ... čist predrago za nas user posted image .

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
8.5.2009 17:13:35   
Čebel@
men se moja sestrična rekla da ji je ravnateljica rekla da naj si sprinta vlogo in ji jo prinese da občina sunbicionira......sej pravim,je pa ona iz kamnika,domžale pa nič ne dajo......bomo videli,kaj bo še meni povedala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
8.5.2009 18:22:13   
Anonimen
Lej jaz sem ji (ravnateljici) rekla, da je bilo kao moji prijateljici iz Kamnika rečeno, da je njihov vrtec subvencioniran, nam ki smo pa iz Domžal pa da ni ... in mi je rekla, da so privat, da ni subvencioniran ... drugače pa upam, da se o istem vrtcu meniva ... jaz govorim za GEKO. Tak da če se o istem meniva, pol bom pa čisto znorela, če mi je rekla da ni subvencioniran, samo za to, da se nas je losala ... je pa moj rekel, da sta bila takrat ko je bil on na razgovoru tam na razgovoru še dva očkata iz Kamnika, in da je njima tut rekla, da ni subvencioniran ...

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
8.5.2009 21:40:35   
Čebel@
otika.......govoriva o istem vrtcu......sestrična mi je rekla tko kot sem zgorej napisala in da čaka dločbo koliko bo dobila......me zanima kaj bo meni drug teden povedala......ti bom sporočila

bom pa jaz ponorela če vsakemu drugače poveuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
8.5.2009 22:01:15   
Anonimen
Groza tole ... če ti reče, da ni subvencionirano, potem upam da ji boš res par krepkih povedala ... če ti pa reče, da je ... potem ji bom pa jaz ... oz. še bolje ... bo moj ... on to zna user posted image  ... bemti!

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
8.5.2009 22:08:20   
Čebel@
meni bo mogla razložit,tuki ni pardona.....komi čakam drug teden da vidim kaj bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bemti,pa tok sem se veselila da bo šla Hana v super vrtec,pa me tole full odvrača.....pa mi ni panike denar(no je,samo bi pač reskirala toliko denarja)ampak jaz pričakujem da za vse isto velja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
11.5.2009 7:40:11   
jada
Jutro

pride danes katera na kavo v bernardija? Jaz grem z Žigom vn že okoli pol desetih tako da bova pri bernardiju že okoli pol 11?

lp

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
11.5.2009 7:45:28   
afnica mala
jutro,

bova midve tud potem prišli okoli pol enajstih, da bo mogoče že v avtu zaspala.

(odgovor članu jada )
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
12.5.2009 20:23:12   
afnica mala
Otika- a si ti zadnjič govorila o enem vrtcu, ko nudijo varstvo samo do pol treh? Mi lahko napišeš kje to, kontakt? Me je ena oktobrka spraševala, ko je učiteljica.

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
12.5.2009 21:08:07   
Anonimen
Afnica, ne to nisem bila jaz. Sorči. Mislim pa, da je Jada nekaj o tem govorila.

< Sporočilo je popravil Otika -- 12.5.2009 21:14:50 >

(odgovor članu afnica mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
12.5.2009 21:59:01   
jada
Hej

afnica - ja jaz sem govorila o tem in varuške na viru - so na seznamu oseb ki jih dobiš v vrtcu, imajo varstvo otrok samo do pol treh. Bi pa mogla ta seznam najti in ti potem lahko povem kaj več, ampak glede na to da spet odhajam za 1 teden na morje ti lahko to sporočim prihodnji teden. Mislim pa da je Otika rekla da je tudi dobila seznam privat varstev.


lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
12.5.2009 22:32:55   
Anonimen
Afnica ... imaš ZS.

Jada, vi pa uživajte na morju!!!!

(odgovor članu jada )
  Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
13.5.2009 8:17:06   
afnica mala
Otika- ej, hvala ti! Sem že poslala naprej!!!

jada- uživaj, ko pa prideš domov, bi te pa zelo rada vprašala za nasvet, kako ste plavali z Anjo v morju, ko je bila še manjša in imela isto težavico kot Neli. Mi gremo na morje prvi teden junija, pa bi rada vedela kaj kupiti Neli za plavanje oz. če so tebi dr. kaj priporočali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
13.5.2009 12:02:18   
pomar*ANČA*
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

men se moja sestrična rekla da ji je ravnateljica rekla da naj si sprinta vlogo in ji jo prinese da občina sunbicionira......sej pravim,je pa ona iz kamnika,domžale pa nič ne dajo......bomo videli,kaj bo še meni povedala


meni je bilo isto rečeno. sem bila na ogledu vrteca in mi je bilo res všeč. mogoče malce neprimerno ker je sredi trzinske cone, igrišče res ni blizu, je pa vse full lepo urejeno, tudi igrišče.

jaz ga bom dala v privat varstvo, ker vrteca ne bomo dobili. niso mi upoštevali vseh točk, pa še sin je novemberski..... sem našla kar ok privat varstvo, tako da me zdaj ne skrbi več user posted image

sem videla, da ste se v pon spet dobile. jaz sem pa pozabilauser posted image pa nobena mengšanka me ni opomnla, da bi se napotle proti bernardiju, smo vse malce sklerozneuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
13.5.2009 15:11:39   
Čebel@
pomaranča........ja vrtec je res full hud.....samo nama je predrag,četudi da nekaj malega tudi občina.......jaz iščim privat varuške ker smo  tudi brez vrtca!če bozna kakšna dobro varuško ki mirka več otrok hkrai se priporočam  za  kontaktuser posted image

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
13.5.2009 15:13:42   
Anonimen
Majchy, kaj tut tep je rekla da občina subvencionira?!!! Koliko pa?

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
13.5.2009 15:30:19   
tasa.m
Domžalska občine ne subvencionira nobenega vrtca user posted image , ostale občine pa ja.
Pomaranča, a ti si se potem odločila za Trzinski vrtec, jaz pa kar upam na Gobicouser posted image .

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: DOMŽALSKE MAMICE
13.5.2009 21:14:04   
Anonimen
Kako da ne ... jasli v Malem princu so subvencionirane.

(odgovor članu tasa.m)
  Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Starost
Ela123

Koliko ste bili stari, ko ste prvič zanosili? prosim, da vpišete še ali je bilo načrtovano ali ne in ali ste otroka obdržali.

20 ali manj (13%)

20-25 (35%)

25-30 (35%)

30-35 (13%)

35-40 (2%)

40 ali več (1%)


Število vseh glasov: 475

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!