|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November 2006 - 4. del
18.6.2012 20:58:34   
Aja1
Tjaša user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Srečno!!!!

Registrirana - dela na hiši trenutno stojijo. Se sušijo tlaki. Drug teden pa naj bi se nadaljevalo. Primopredaja naj bi bila 31.8. user posted image

Sem imela danes dopust in sva šla z možem kolesarit. Sem skor izdihnila. user posted image

_____________________________




(odgovor članu tjasa1)
Neposredna povezava do sporočila: 3251
   [Brisano sporočilo]
20.6.2012 8:02:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tjasa1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3252
   [Brisano sporočilo]
20.6.2012 10:17:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3253
   RE: November 2006 - 4. del
27.6.2012 12:35:23   
urška76
Tjaša čestitke. user posted image
Aja1 super, držim pesti, da bo primopredaja ob roku.

Drugače pa ta teden s Špelo rajava sami soma. user posted image Miha mi je na morje ušel, Ž. je pa v Amsterdamu. Mi dve se malo hladiva v bazenu, dopoldan imava itak otroke, kaj bova pa še ušpičili do sobote pa še ne vem. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3254
   RE: November 2006 - 4. del
28.6.2012 21:32:02   
Aja1
Urška - fino, da uživata!:)

Mi smo imeli pa danes sestanek za naše prvošolčke. Sem malo bolj podrobno pogledala delovne zvezke (delali bodo po programu Lili in Bine) in so prav lušne naloge notr. Še dobra dva meseca, pa se začne zares....

_____________________________




(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 3255
   RE: November 2006 - 4. del
30.6.2012 23:00:50   
tjasa1
tudi mi smo imeli roditeljski sestanek, vendar so bili z informacijami zelo skopi. Obljubljali so nam, da bomo zvedeli, katere uciteljice bodo imeli in da se bodo otroci celo spoznali...ker pa, zaradi zakonskih sprememb se ne vejo kako in kaj, niso nic povedali, se otroci niso spoznali...

Kupiti morajo torbico, copate in telovadno opremo, ostalo poskrbi sola, sej ni slabo, vendar pa sem hkrati omejena z informacijami, kaksno literaturo bodo imeli, kaksen strosek lahko pricakujemo, ker bodo oni nabavli....

Sem kar malo slabe volje. Vstop v solo je neki novga in kot stars bi otroka rada k temu privadila, pospremila, skupaj nakupovala, pa mi to jemljejo.

Rada bi ucenju sledila, pa bodo torbice odnesli v solo v ponedeljek in jih prinesli domov v petek????

A semjaz cudna al kaj?


(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3256
   [Brisano sporočilo]
1.7.2012 19:34:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tjasa1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3257
   RE: November 2006 - 4. del
2.7.2012 21:53:05   
Aja1
Mi smo pa spoznali učiteljici. Sta mladi in mislim, da bosta ok.
Naši bodo nosili torbo vsak dan domov in v njej samo zvezek z domačo nalogo (itak imajo medpredmetni delovni zvezek, kar je super). Nabavijo pa vse v šoli in dobimo samo položnico. Sami kupimo samo torbo, puščico, beležko in ene zvezke Tako lahko.

_____________________________




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3258
   RE: November 2006 - 4. del
5.7.2012 22:16:42   
Aja1
Kje pa ste vse? Dopustujete?

Punce, rabim kakšen predlog. Kakšne barve naj bo pohištvo v otroških sobah? Na tleh bo hrastov parket, stene zaenkrat še bele. Neja seveda hoče roza, ampak sobe ne bomo kupovali za par let in zato raje ne bi dala roza.... Nagibam se, da bi bila bela z eno barvno kombinacijo. Prosim za kakšne predloge. Kakšne barve imajo pa vaši otroci omare, mizo,...?

Tjaša - kako si kaj ti?

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3259
   RE: November 2006 - 4. del
6.7.2012 8:55:04   
Žiga
Punce, rabim kakšen predlog. Kakšne barve naj bo pohištvo v otroških sobah? Na tleh bo hrastov parket, stene zaenkrat še bele. Neja seveda hoče roza, ampak sobe ne bomo kupovali za par let in zato raje ne bi dala roza.... Nagibam se, da bi bila bela z eno barvno kombinacijo. Prosim za kakšne predloge. Kakšne barve imajo pa vaši otroci omare, mizo,...?


Moje mnenje:
Omare naj bojo nevtralne (vzorec lesa oz. nekaj kar paše k parketu in barvi sten (itak bo roza, a ne user posted image ).
Fronte (vrata, predali) pa naj bojo v barvah, ki jih tamali želijo (naj ne pretiravajo).
Čez 5 let potem lahko le te fronte menjaš... :)

LP.
Ž

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3260
   RE: November 2006 - 4. del
6.7.2012 20:25:42   
tjasa1
aja1: Se popolnoma strinjam z zigom. tudi mi smo tako naredili in sobica ima fronte roza user posted image

Danes sem imela Uz, koncno je srcek zacel biti, sedaj pa upam, da je to to. Veselimo se novega clana, ki pride februarja 2013.

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 3261
   RE: November 2006 - 4. del
7.7.2012 21:35:09   
Aja1
Hvala za nasvete. Omare bodo čist nežno sive (ogrodje), fronte pa smo ji dali na izbiro nežno vijolično, oranžno, nežno zeleno in nežno rumeno. Živa je izbrala vijolično, Neja se pa ne more odločit. Ona bi kičasto roza, ki je mizar nima. user posted image

Tjaša - uživaj v nosečnosti!

_____________________________




(odgovor članu tjasa1)
Neposredna povezava do sporočila: 3262
   [Brisano sporočilo]
8.7.2012 12:09:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tjasa1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3263
   RE: November 2006 - 4. del
12.7.2012 19:59:49   
Aja1
Danes sem opazila, da Neji raste spodnja stalna enka za mlečno, ki se še popolnoma noč na maje. Torej raste vzporedno z mlečno. Se je pri kateri že to naredilo? Jutri gremo k zobozdravniku. Če bo zob izpulil, jo bo potem kriza naslednjič dobit tja.... Uf....

_____________________________




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3264
   RE: November 2006 - 4. del
12.7.2012 23:38:21   
tjasa1
ne, sva bili ravno ta teden pri zobarju in je rekla, da mlecni se dolgo ne bodo sli ven....niti pomislila nisem, da bi se kaj takega lahko zgodilo

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3265
   RE: November 2006 - 4. del
13.7.2012 8:08:00   
Žiga
Joj teli zobi... Naši se zdaj prvi maje...

Za Miha se mi pa zdi, da ima nastrelane tja not... tastalne mislim... samo enke in dvojke so sicer šele stalni, ampak vsak v svojo smer rine...

LP
Ž.

(odgovor članu tjasa1)
Neposredna povezava do sporočila: 3266
   RE: November 2006 - 4. del
13.7.2012 19:28:54   
Aja1
Smo bile pri zobozdravniku. Pravi, da to ni nič hudega in da bo mlečni že sam izpadel, ter se potem stalni postavil na pravo mesto. Ok, če tako pravijo.... user posted image

_____________________________




(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 3267
   [Brisano sporočilo]
16.7.2012 11:02:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3268
   RE: November 2006 - 4. del
21.7.2012 8:07:28   
max81
dobro jutro, da se vam še jest mal oglasim, mi smo eno rudno iz dopusta, pa čez 10 dni spet šibamo na krkuser posted image

mi sestanka za v šolo sploh nismo imeli, dobili smo pa prejšni teden pošto kdaj moramo biti 3.9 v šoli, tko da verjetno sestanke prej sploh ne bo. Zobki upam, da jih še dolgo ne bomo izgubili, ker je pri nas N ratala tako občutljiva kar se tiče glede zdravnikov, za vsak drek je dretje, pa en kup pregovarjanja, obljub, kr neki no. V ponedeljkek gremo na drugo dozo za hepatitis v bolnico, ker je mela prvič neko čudno reakcijo, pa kr odsotna je bila, tko da gremo na cepljenje pod nadzor...sploh ne vem kako to izgleda. Tastar je po skorj 4 m bolniške zopet v službi, tako, mamo zjutri sedaj kar pestro za v vrtecuser posted image . No danes sploh ne vem kaj bomo počeli, cunje so oprane pa sploh ne vem če se bo kej posušilo, ker imamo super deževno vremeuser posted image , treba bo it še po delovne zvezke, kr neki skoz odlašamo........no upam, da bo pri vas kej lepše vreme kot pri nas

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3269
   RE: November 2006 - 4. del
26.7.2012 9:20:42   
max81
no pa bom mela jest mal samogovorov kle goruser posted image

mi2 sva iz bolnice sva mislile, da naju bodo zvečer spustili domov, pa so naju kr lepo not obdržali....sem vesela da je to za nama in da je vse okuser posted image

kje ste vse?????? user posted image
jest trenutno v službi, pa se tok vleče, ker je danes zatišje, verjetno so  vsi na morjuuser posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 3270
   RE: November 2006 - 4. del
26.7.2012 9:27:56   
max81
Žiga dej zdej pa že nehi sam brat pa kej napišuser posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 3271
   RE: November 2006 - 4. del
27.7.2012 11:27:36   
Žiga
No pa bom... ne vem, če je resnično, pa vseeno...

Objava nekega prfoksa iz ekonomske na FB:
Priprave na maturo iz ekonomije bodo jutri ob 9.45-11.30 (reševanje poskusne mature, glede na to, da vas večine danes ni bilo) in potem od 11.30 naprej. Za tiste, ki imate težave s konceptom danes in jutri: danes je ponedeljek, jutri pa torek.Se pravi, danes bi morali priti ob 8.45, pa niste, jutri (v torek) pa pridete ob 9.45. Povedano drugače, enkrat greste spat in potem pridete v šolo. Če ne hodite spat (priporočljivo v času mature) se orientirajte takole: če je zunaj tema, ko berete ta mail, potem pridite v šolo ko bo naslednjič svetlo. Če je pa zunaj svetlo, potem je pa bolj komplicirano. Če gledate mail danes, potem pridete v šolo jutri. Če pa boste pogledali mail šele jutri, potem morate v šolo priti danes. Če ste v dilemi, lahko pridite v šolo takoj, kampirate pred zbornico in počakate, da pridem mimo.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 3272
   RE: November 2006 - 4. del
27.7.2012 12:45:58   
max81
Objava nekega prfoksa iz ekonomske na FB:
Priprave na maturo iz ekonomije bodo jutri ob 9.45-11.30 (reševanje poskusne mature, glede na to, da vas večine danes ni bilo) in potem od 11.30 naprej. Za tiste, ki imate težave s konceptom danes in jutri: danes je ponedeljek, jutri pa torek.Se pravi, danes bi morali priti ob 8.45, pa niste, jutri (v torek) pa pridete ob 9.45. Povedano drugače, enkrat greste spat in potem pridete v šolo. Če ne hodite spat (priporočljivo v času mature) se orientirajte takole: če je zunaj tema, ko berete ta mail, potem pridite v šolo ko bo naslednjič svetlo. Če je pa zunaj svetlo, potem je pa bolj komplicirano. Če gledate mail danes, potem pridete v šolo jutri. Če pa boste pogledali mail šele jutri, potem morate v šolo priti danes. Če ste v dilemi, lahko pridite v šolo takoj, kampirate pred zbornico in počakate, da pridem mimo.
 
 
tole sem pa slišala na našem lokalnem radiu hahahahahaha

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 3273
   [Brisano sporočilo]
27.7.2012 16:43:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu max81)
  Neposredna povezava do sporočila: 3274
   RE: November 2006 - 4. del
27.7.2012 22:48:07   
takotako
Hoj

Ojoj registrirana kaj pa iščeš? Meni poteče porodniška konec avgusta in grem tud očitno na zavod. Sam mi je itak isto tistih pol leta k dobivam podporo-ker bi imela plačo nižjo. Ampak me pa skrbi da ne bom v tem času najdla drug šiht. No najprej imam namen kooooončno diplomirat, vmes pa itak pošiljat prošnje-no sej to že zdaj. bomo vidl. jaz opažam da jih vedno več na črno dela. user posted image

Mi smo en dopust pokoristil zdaj pa še enrkat drug teden. Naš mali je doma, delovne zvezke kupili, zdaj sam dokupujem stvari kot so barvice itd. pa kar gledam kje so akcije.
Mala je en velik smejko sam spanje je bl tako tako.. no ubistvu uspavanje sam je tud pri Tedu tako da pač midva razvadva otroke.
Zdaj se grem pa mal z mojim družit....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?