|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 11:25:14   
biba14
Meni je za PDP ostal kar datum od zadnje menze-po njem naj bi rodila 19.6. Vmes so mi na vseh UZ rekli ( na prvem, NS in morfo ), da mali za najmanj 1 teden prehiteva, torej da bi bil PDP okrog12.6, ampak v mat.knjižico ni tega nihče napisal, tako da mi zdaj G vedno reče, da imam trebuh za 2tedna prevelikuser posted image user posted image .

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 11:34:44   
loveforever
biba14 meni pa so v knjigi prestavioli, tako da imam napisana oba datuma, tako da se nekako orentiram da bom nekje od 15.6 do 15.7 prpravljena na poroduser posted image user posted image

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 11:55:05   
mery15031981
skor 99% grem jutri v milerja in če mi bo všeč jo poslikam pa ti jo pokažem, sam mislim da je take temno modre barve, rdeče mislim da nimajo... bom pa pogledala zta vsak slučaj


  loveforever-
ja to bi te pa res prosila če bi pogledala,pa če jo boš kupila da mi jo poslikaš.lp in hvala za informacijo


_____________________________

V mesecuseptembru pricakujeva najinega drugega malčka!
Doma imava že enega prekrasnega sinčka Lovrota:)

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 12:23:09   
Lsica
mery, zdaj sem še enkrat preverila na spletnih straneh - če te zanimajo Quinny torbe ali nahrbtniki - te imajo v Baby centru. Sem ti jih hotla gor prlimat, pa ne vem kaj mi danes nagaja, ampak noče delat... 

(odgovor članu mery15031981)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 12:33:27   
lino
Pozdravljene.

Jst sem vse za danes uredila (zdravnika s sinkom,...) in še skočila na eno kavico h prijateljici. Domov sem prinesla 2 vrečki cotk za user posted image in vse so fulll lepe in skoraj nove (ima sineka starega cca 6-7 mesecev)... joj sem veselauser posted image user posted image
Sedaj imam kakih 20 bodijev (od 50-72 se mi zdi), 10 takih hlačk brez naramnic s prstki, 10 takih z naramnicami, 7 pajackov, 3 pajacke za spat in 6 jopic, pa 4 kapice in vrečko nogavičk in copatkov in pa 2 taka kompletka (hlače+jopica (50 in 62), ki jih bom imela za iz porodnišnice.user posted image Mislim, da imam dovolj, kaj pravite tiste, ki ste bolj v tem, bi še kaj rabila?

Tudi jaz se zanimam za to torbico, ker od Nivea je full dražja, kakšna pa je razlika pa nimam pojma.

Komaj že čakam junij...ali pa vsaj majuser posted image user posted image

Aja, pa še nekaj, zelo zelo všeč mi je ta koledarček, ki ga imate nekatere zraven imen, pa si ga ne znam nastavitiuser posted image Sej vem, da ste postopek že opisale, ampak je bilo to že fuul nazaj in bi res lepo prosila, če ga lahko katera še 1x napiše, bi si tudi jaz rada po dnevih izračunala (ampak ne s pomočjo telefonskega koledarja kot to sedaj počnem)user posted image

Hvala!!!user posted image user posted image

(odgovor članu mery15031981)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 12:53:24   
jabolka
ZDRAVLJENE NOSEČNICE user posted image

Ste pa res pridne čvekiceuser posted image .

Tudi jaz sem glede poroda - za naravni porod . hehee kot pravite ven mora prit tako ali tako .
05.06 je datum poroda , ko smo bili pa na pregledu 3D v Postojni mi je g. povedal na velikost user posted image da bo 9.06 , ma da se vseeno držim 05.06 .
Zredila pa sem se za 6kg in sem v 28T- na zadnjem pregledu , je povedal g. da je vse vredu , user posted image manjši .  Samo da je z mojo punčkico vse vredu , jaz pa se moram zredit , da bo bolješe za user posted image .  Še sem anemična , od same nosečnosti pijem tablete za kri in v lekarni sem si kupila še ELEVIT -  da vnesem vitamine in minerale ,..

Kako vam gre glede kil ?? kako se počutite ,...
MŠ pa bom začela hodit z 1.04 ...heheee še malo pa potem porodniška .. se malo nam manjka

En lep pozdravček iz sončne obale user posted image
















(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 13:21:24   
princ_princeska
ola  lep sončkov pozdrav, pa čeprav z vetromuser posted image

mery15031981 in janciF..za nalepke z travo in živalmi imata v baby centru, kjer imajo tudi katalog za vse motive...medek pu,bears, circus, farm, noddy...itd..
Reče se katalog sobnih dekoracij..DECOFUN

zdaj pa grem jest mmmmmmmm...zelenjavna rižota...in rdeča pesauser posted image user posted image user posted image

čao

(odgovor članu jabolka)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 13:27:21   
bamoocham
Lino postopek za koledarček:

  • Greš na http://www.ringaraja.net/ticker.asp
  • Vpišeš podatke (obdobje, ozadje, lik, podrobnosti, konec)
  • Kopiraš tisto,kar piše pod HTML
  • Greš pod
  • ->Moja ringaraja
  • -> Moj profil
  • -> Prilepiš v okvirček kjer piše Dodaten opis  (Največje dovoljeno število znakov sporočila: 1000)
  • Klikneš Uporabi
In to je touser posted image

Uporabiš lahko še ful trakcev z različnih naslovov npr.
Tickerfactory.com
Lilypie.com
Baby-gaga.com

(odgovor članu jabolka)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 13:57:34   
lenika
Mala princeska a ti boš imela že od začetka oba otročka v isti sobi?

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 15:39:57   
lino
http://www.ringaraja.net/ticker.asp


Bamoocham najlepša hvala, sem poskusila pa ne vem, če mi je uspelo...bomo videli, če pa ni, pa bom poskusila še 1x (neki mi napiše spremeni geslo???

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 15:49:48   
bamoocham
Dela tiuser posted image
Postavi se tu na tvoje ime, pa boš videla.

Tist za geslo, pa nimam pojma, kaj naj bi pomenilo. Meni ni nikoli napisalo.

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 15:50:30   
lino
Jupiiiiiii, uspelo mi je!user posted image user posted image

Zdaj mi pa še prosim Bamoocham zaupaj trik kako ste pa zraven dodale še te druge koledarčke, ko vam dneve računa, pa dojenčka nariše...??? Ker ti so tudi super.user posted image Mislim, sej vem da sem nora, da si sedaj urejam profil, ko bo že skoraj konec, ampak so tk luškani ti koledarčki.user posted image user posted image

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 15:55:43   
bamoocham
Nč hudegauser posted image

Za ostale pa je tak, da greš na spletno stran.
  • npr. baby-gaga.com
  • narediš trakec
  • kopiraš isto kot prej iz polja  HTML
  • prilepiš pa tudi v isto polje, kot si prej on trakec, le da naredi malo prostora vmes (kaka vrstica naj bo vmes fraj-pa prilepiš) 
  • uporabi
to je vsa umetnostuser posted image

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 18:03:05   
dreamhorse
IZVIRNO SPOROČILO: mery15031981

bačko in  Dreamhouse kam greste to nabavljet v Avstrijo-v katere trgovine.

moj pritisk je bil od novembra naprej minimalno 140/80 in sem zaradi tega tudi že skos na bolniški,ker baje je 140 za nosečnost previsoko.



Jaz sem se odločila za Ikeo. Sem stvari, ki jih potrebujem pogledala na njihovi spletni strani, pa so mi kr všeč in tudi cenovno dosti ugodnejše kot pri nas....
ne vem samo, kako se bom dogovorila kaj rabim, ker moja nemščina ni ravno blesteča. Upam, da imajo koga, ki razume naš jezik.

(odgovor članu mery15031981)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 18:06:36   
MONY25
evo, da se pofočkam še klelele...user posted image


dons sm rito mogla nastavt user posted image za uno injekcijo, ker sm 0-...no, sj ni blo tok hudo, kokr sm se tresla, sm preživela user posted image

lep preostanek dneva vam želim...


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonček....:)

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 18:13:14   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Mala princeska a ti boš imela že od začetka oba otročka v isti sobi?


Lenika, ne najprej bo user posted image pri nama v spalnici (ne bosta oba v isti sobi)- samo že vnaprej pripravljamo sobe, da bo potem mir z renoviranjem.

Lako se pa zgodi, da bom jaz z user posted image v svoji sobi(da bomo imeli mir), sestrica in ati pa v spalnici. user posted image user posted image user posted image




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 18:53:28   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse
ne vem samo, kako se bom dogovorila kaj rabim, ker moja nemščina ni ravno blesteča. Upam, da imajo koga, ki razume naš jezik.


dreamhorse
, v obeh, v Celovcu in Grazu se najde kdo ki govori slovensko ali hrvaško, oziroma angleško. Kar se tekstila tiče itak vse sam nabereš (jaz sem ravno danes pustila goro denarja gor, ampak še vedno manj kot pri nas...), za pohištvo je pa večina takega, da ima gor številke in ga moraš itak sam nabrat dol v skladišču, če pa na kakem kosu z rumeno piše, da se posvetuj s prodajalcem (to pomeni da ti oni izdajo 'nabavnico' in dobiš pohištvo šele po plačilu), pa mu pokažeš kaj želiš in se zmenita. Tudi z rokami smo že mahali. user posted image Pomaga tudi, če imaš s sabo printe želenih stvari.

Aja, pa danes sem imela test z glukozo, tistega prvega, in moram povedat da če si sladkosned, ni problema spit tiste 2 ali 3 deci sladke vode. Da se ne bo še katera tako grozno bala. user posted image


< Sporočilo je popravil majana79 -- 12.3.2009 18:54:22 >

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 19:24:14   
*alina*
Živjo!!! Jaz vam bom pa še malo "zatežila" z oblekcami za user posted image . Sodelavka mi je namreč svetovala naj bodije pogledam v diskontnih trgovinah KIK, kjer je baje vse zelo poceni, pa tudi kvalitetno. No pa sem se mimogrede iz službe ustavila v Mengšu in na hitro pogledala kaj ponujajo in moram reči, da se mi ni zdelo slabo. Sestava je prav tako 100 % bombaž kot povsod drugod, s tem da en bodi stane cca 3 EUR. Ker grem ta teden končno po nakupih bi prosila, če mi katera pove, če ima izkušnje z otroškimi oblekcami iz te trgovine in kako se obnesejo?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 20:06:49   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: MONY25
dons sm rito mogla nastavt user posted image za uno injekcijo, ker sm 0-...no, sj ni blo tok hudo, kokr sm se tresla, sm preživela user posted image



Jaz bom pa v torek dobila inekcijo, nisem pa vedela da jo dobiš v rit. To bo še zanimivo.user posted image
Ali te sedaj kaj rit boli? Kaj teže sediš?

Samo tolk, da vem kaj me čaka.

(odgovor članu MONY25)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 20:19:49   
fejči
alina najprej sim ti opravičujem ker sem tako malo na formih da ti prej nisem odgovorila bodiji se kupijo od clara v baby centru imajo tudi hlačke ,kapice praktično vse št.56 ti bo čisto dovolj za začetek potem pa kmalu 62  če te pa še kaJ ZANIMA PA VPRAŠAJ ČE BOM TI ZNALA POMAGAT

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 20:25:53   
tinca84
alina- jaz imam kar nekaj stvari kupljenih v Kiku in v H&M-u. Prala še pa nisem, ampak mislim, da se dobro obnesejo glede na sestavo. 

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu fejči)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 20:29:03   
Goldy
alina - mislim, da je bilo tle na RR že nekaj govora o KIK-u. Da menda niso slabe te otroške stvari. Jaz sem si šla tudi malo pogledat in se mi ni zdelo slabo pa še take cotkane stvari so bile.user posted image

Če pa ima katera že kakšne izkušnje, bi bilo pa fajn iz prve roke zvedet.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 20:43:46   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

alina - mislim, da je bilo tle na RR že nekaj govora o KIK-u. Da menda niso slabe te otroške stvari. Jaz sem si šla tudi malo pogledat in se mi ni zdelo slabo pa še take cotkane stvari so bile.user posted image

Če pa ima katera že kakšne izkušnje, bi bilo pa fajn iz prve roke zvedet.


Res? Bom malo pobrskala, jaz sem danes prvič slišala za te trgovine....? Sem pa spet v dilemi ker imajo št. označene 50-56 in potem 62-68 in zdaj spet ne vem katerih naj nakupim več? No grem zdej malo pobrskat kaj pravijo na RR glede tega KIK-a...

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 20:45:02   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: fejči

alina najprej sim ti opravičujem ker sem tako malo na formih da ti prej nisem odgovorila bodiji se kupijo od clara v baby centru imajo tudi hlačke ,kapice praktično vse št.56 ti bo čisto dovolj za začetek potem pa kmalu 62  če te pa še kaJ ZANIMA PA VPRAŠAJ ČE BOM TI ZNALA POMAGAT


Hvala, bom zavila tudi v BC...tako ali tako nameravam v kratkem po posteljico.

(odgovor članu fejči)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Junijke 2009 - 2.del
12.3.2009 20:56:46   
tinca84
Punce kaj še katero bolijo medenične kosti? Js tak hodim, kod da bi cel teden noge narazn držalauser posted image

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?