|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 16:41:12   
Anonimen
Potem pa bolje, da ne prebereš  vsega, ti je lahko slabo.



To bi moral napisati na nekaterih temah, kot na skatlici cigaret user posted image user posted image .
No hvala, ravno kavo pijem.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 16:44:39   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

...kak sem bila včeraj jezna, ker sem našla listek na avtu v trgovskem centru. Ja, parkirala sem na invalidu in nikoli še nisem dobila kazni v TC. Prav presenečena sem bila, da pišejo kazni v TC...pa mi je moj dragi danes rekel (so se v službi z enim redarjem menli), da jim je Kangler ukazal naj grejo v vse TC po Mariboru. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


še dobro, da te nisme videla... bi dobila še listek z napisom: Odvzel si mi parkirno mesto, odvzemi mi še invalidnost. Jih imam vedno v torbici, točno za take primerke, kot so ti.

Da te ni sram!

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 16:46:08   
Anonimen
Zvesta, kruta, ampak dobra.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 16:46:55   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: botrca

...kak sem bila včeraj jezna, ker sem našla listek na avtu v trgovskem centru. Ja, parkirala sem na invalidu in nikoli še nisem dobila kazni v TC. Prav presenečena sem bila, da pišejo kazni v TC...pa mi je moj dragi danes rekel (so se v službi z enim redarjem menli), da jim je Kangler ukazal naj grejo v vse TC po Mariboru. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


še dobro, da te nisme videla... bi dobila še listek z napisom: Odvzel si mi parkirno mesto, odvzemi mi še invalidnost. Jih imam vedno v torbici, točno za take primerke, kot so ti.

Da te ni sram!


Ja, res kruta ampak dobra. A pa jih moraš dostikrat potalat?

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 16:50:22   
zvesta
Žal ogromno... Ampak ko vsak dan delaš z invalidi in poslušaš zgodbe, da hodijo po 10x na občino, ker ne morejo nikjer parkirat. Grozno, no... In pol si upa še po forumu sikat o nepravičnosti? A ni bolj nepravično, da so nekateri ljudje dejansko invalidi?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 16:54:27   
Anonimen


Odvzel si mi parkirno mesto, odvzemi mi še invalidnost.


Te listke imam pa jaz tudi vedno sabo! Sem takoj, ko sem videla to na Hrvaškem, še doma napisala in sprintala.
Ja in resnično ne moreš verjeti, koliko listkov lahko samo v enem dnevu "potalaš".
Samo takih in podobnih primerkov, ki se tu gori šopirijo to nič ne zadane. Najverjetneje jih bo šele takrat, ko se bodo morale v kožo invalida postaviti.

In ene ste zgleda res nesposobne, da iz enga nobel avta ne morete svojega otroka dat. user posted image
Si ne predstavljam, da bi vas življenje kdaj postavilo pred res veliko težavo. Ker najverjetneje bi bila prva pot vprašat na RR za mnenje, ali pa čez most skočit. Ker ovir zgleda ne znate preskakovat.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 18:14:09   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

parkiram na mesto za invalide! imam preveč nobel avto, da bi mi ga na običajnih mestih stolkli (kultura voznikov je na nizki ravni). poleg tega, dokler ne bojo parkingi za mame z dojenčki, bodo ta mesta zame parking. za kazen mi pa dol visi.



Očitno ja. Na najnižji možni ravni.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 19:21:59   
mojcaziga
Ne zagovarjam nobenih, ampak koliko jih pa izkorišča to nalepko za invalide in dejansko parkirujejo tam tudi, ko ne prevažajo invalida. Jih vidim vsakodnevno.  Ampak te so nedotakljivi. Sem ravno v petek imela opravke na upravni enoti in na mestu za invalide parkira ena mlada družinica. Nalepko pa so imeli sigurno od babice, ki jo prevažajo - vsake kvatre, verjetno. Sploh pa to ni moja stvar, ampak stvar ni samo črna ali bela. Sama nimam nalepke oz, izkaznice in sem že parkrat tam parkirala - po preboleti trombozi ko sem še šepala z dvema berglama in enkrat so mi že pisali kazen, pa sem z redarjem dogovorila, drugače tam ne parkiram. To, da je pa po MB v garažah TC videti polno redarjev pa je res. V petek so kazni letele v Qlandii.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 19:27:47   
Anonimen
Mi imamo nalepko in otroka invalida pa že marsikdaj nismo dobli placa tam kjer bi mogli.Sicer pa moj nikoli ne parkira tam,če malega ni poleg.In ja pri nas so tudi bili redarji pri Hoferju in vsem po vrsti dali listke kajti nobeden,ki je mel tam avto ni mel nalepke pa še tolk placa je bilo sepovsod ampak eni bi se kar v trgovino odpeljali z avti,če bi lahko.

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 19:28:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Ne zagovarjam nobenih, ampak koliko jih pa izkorišča to nalepko za invalide in dejansko parkirujejo tam tudi, ko ne prevažajo invalida. Jih vidim vsakodnevno.  Ampak te so nedotakljivi.

lp



E ravno tole sem jaz hotela napisat. Poznam ljudi, ki so jo kopirali in jo uporabljajo vsakodnevno, v mestu, kjer imajo službo. Žalostno, toda resnično.

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 19:30:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Ne zagovarjam nobenih, ampak koliko jih pa izkorišča to nalepko za invalide in dejansko parkirujejo tam tudi, ko ne prevažajo invalida. Jih vidim vsakodnevno.  Ampak te so nedotakljivi.

lp



E ravno tole sem jaz hotela napisat. Poznam ljudi, ki so jo kopirali in jo uporabljajo vsakodnevno, v mestu, kjer imajo službo. Žalostno, toda resnično.



Ja in takim bi jaz dala deset litkov ne enega,ki tako izkoriščajo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 19:38:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Ne zagovarjam nobenih, ampak koliko jih pa izkorišča to nalepko za invalide in dejansko parkirujejo tam tudi, ko ne prevažajo invalida. Jih vidim vsakodnevno.  Ampak te so nedotakljivi.

lp



E ravno tole sem jaz hotela napisat. Poznam ljudi, ki so jo kopirali in jo uporabljajo vsakodnevno, v mestu, kjer imajo službo. Žalostno, toda resnično.



Zato imajo po novem vse karte za invalide tudi sliko. Da do tega izkoriščanja ne bi več prihajalo. In tisti, ki do 9.maja letos niso zamenjali stare karte za novo niso upravičeni, da parkirajo na mestu za invalide. In redar mu mirne volje lahko napiše kazen.

Se ja ravno zadnjič na maratonu Franji, ko sta dve ženski parkirali s staro parkirno karto na mestu za invalide. Je takoj pristopil redar, jih opozoril, pa ženski nič. Potem jima je rekel naj mu pokažeta potrdilo, katero je bilo ob stari parkirni karti obvezno, da se je videlo na koga je napisana karta, pa ga seveda nista imeli. Po vsej kregariji sta potem prestavili avto na drug parkirni prostor in ven izstopili mladenki, ca. 25 let, v visokih petah,... ne rečem, da nista oz. vsaj ena ni bila invalidka. Vendar res sta dajali tisti občutek, da gre v tem primeru za izkoriščanje. Lahko se motim, ampak vseeno..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 19:53:50   
hothien

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

...kak sem bila včeraj jezna, ker sem našla listek na avtu v trgovskem centru. Ja, parkirala sem na invalidu in nikoli še nisem dobila kazni v TC. Prav presenečena sem bila, da pišejo kazni v TC...pa mi je moj dragi danes rekel (so se v službi z enim redarjem menli), da jim je Kangler ukazal naj grejo v vse TC po Mariboru. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 19:55:12   
hothien

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Ne zagovarjam nobenih, ampak koliko jih pa izkorišča to nalepko za invalide in dejansko parkirujejo tam tudi, ko ne prevažajo invalida. Jih vidim vsakodnevno.  Ampak te so nedotakljivi.

lp



E ravno tole sem jaz hotela napisat. Poznam ljudi, ki so jo kopirali in jo uporabljajo vsakodnevno, v mestu, kjer imajo službo. Žalostno, toda resnično.



Za vsako rit palica raste, jaz se iz takih stvari ne bi upala norce delat. Še prehitro se lahko zgodi, da bodo to nalepko dejansko rabili sami ali njihovi bližnji. user posted image

_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 20:13:05   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Ne zagovarjam nobenih, ampak koliko jih pa izkorišča to nalepko za invalide in dejansko parkirujejo tam tudi, ko ne prevažajo invalida. Jih vidim vsakodnevno.  Ampak te so nedotakljivi. Sem ravno v petek imela opravke na upravni enoti in na mestu za invalide parkira ena mlada družinica. Nalepko pa so imeli sigurno od babice, ki jo prevažajo - vsake kvatre, verjetno. Sploh pa to ni moja stvar, ampak stvar ni samo črna ali bela. Sama nimam nalepke oz, izkaznice in sem že parkrat tam parkirala - po preboleti trombozi ko sem še šepala z dvema berglama in enkrat so mi že pisali kazen, pa sem z redarjem dogovorila, drugače tam ne parkiram. To, da je pa po MB v garažah TC videti polno redarjev pa je res. V petek so kazni letele v Qlandii.

lp



MOja prijatla ima otroka s PP. Sicer hodi, govori tudi, ima pa srce tako slabo, da je otrok s PP in ji pripada nalepka za invalide. A pa ti misliš, da invalidu morjo falit dve roko pa še dve nogi za povrhu? A misliš, da invalida se pa res vedno od daleč vidi? Da mu na čelu piše, da je invalid?

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 20:35:08   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

parkiram na mesto za invalide! imam preveč nobel avto, da bi mi ga na običajnih mestih stolkli (kultura voznikov je na nizki ravni). poleg tega, dokler ne bojo parkingi za mame z dojenčki, bodo ta mesta zame parking. za kazen mi pa dol visi.


Zna biti, da te doleti božja kazen. Ob lastni invalidnosti ali invalidnosti svojih otrok, ti najbrž ne bi več dol viselo..


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 20:36:45   
Anonimen
Preveč nobel avto??

Potem pa ga daj v vitrino doma in ga gledaj samo.user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 20:44:26   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

parkiram na mesto za invalide! imam preveč nobel avto, da bi mi ga na običajnih mestih stolkli (kultura voznikov je na nizki ravni). poleg tega, dokler ne bojo parkingi za mame z dojenčki, bodo ta mesta zame parking. za kazen mi pa dol visi.




Se podpišem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


O f..., in potem se najde še nekdo ki temu biseru ploska. No ja.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 20:49:49   
Jelcy
Cisto prav so naredili, mogoce bos tudi ti nekoc potrebovala to mesto (ti ne zelim!!!) in bo vedno zasedeno, bodi vesela da lahko hodis in naredi kak korak vec!

Ce smo pa ze na tem, sem jaz dobila ze 2 pred blokom kazen...in? kaj naj? Ves kako pa to jezi, sploh pa ce je pred blokom parkiranih 7 avtomobilov in samo ti dobis kazen, ker imas registersko stevilko drugega mestauser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 21:25:22   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Ne zagovarjam nobenih, ampak koliko jih pa izkorišča to nalepko za invalide in dejansko parkirujejo tam tudi, ko ne prevažajo invalida. Jih vidim vsakodnevno.  Ampak te so nedotakljivi. Sem ravno v petek imela opravke na upravni enoti in na mestu za invalide parkira ena mlada družinica. Nalepko pa so imeli sigurno od babice, ki jo prevažajo - vsake kvatre, verjetno. Sploh pa to ni moja stvar, ampak stvar ni samo črna ali bela. Sama nimam nalepke oz, izkaznice in sem že parkrat tam parkirala - po preboleti trombozi ko sem še šepala z dvema berglama in enkrat so mi že pisali kazen, pa sem z redarjem dogovorila, drugače tam ne parkiram. To, da je pa po MB v garažah TC videti polno redarjev pa je res. V petek so kazni letele v Qlandii.

lp



MOja prijatla ima otroka s PP. Sicer hodi, govori tudi, ima pa srce tako slabo, da je otrok s PP in ji pripada nalepka za invalide. A pa ti misliš, da invalidu morjo falit dve roko pa še dve nogi za povrhu? A misliš, da invalida se pa res vedno od daleč vidi? Da mu na čelu piše, da je invalid?



Konkretne na žalost poznam in vem za koga in kolikokrat jo uporabljajo.

In ne, invalida se ne da od daleč presodit, ampak če ima obute visoke petke in hodi od trgovine do trgovine pol tudi nalepke ne rabi - in takih je kar veliko. Se pravi iz tega lahko upravičeno sklepam, da je nalepka za babico ali dedka ali od kogarkoli drugega le od dotičnega ne.

lp



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 21:38:07   
arabela*
madonca ste se razpisale.....botrca se je hotela samo malo potolažit,sedaj pa jo obravnavate kot najhujšo zločinko....jaooooooooo


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 21:42:10   
Šarki
sej če imate pa toooooolk nobel avto, pa se tooooolk bojite za njega, pa lahko čisto na drugi strani parkirišča parkirate, tam daaaaalleeeeeč stran od vhoda je ponavadi vedno plac in boste lah otroke not zbasale pa še kakšen piknik naredile, pa deset parkirišč okoli vas bo frej. če se tolk bojite za avto vam pa ja ne bo težko par korakov več narest...

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 21:50:17   
lotoska
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Ne zagovarjam nobenih, ampak koliko jih pa izkorišča to nalepko za invalide in dejansko parkirujejo tam tudi, ko ne prevažajo invalida. Jih vidim vsakodnevno.  Ampak te so nedotakljivi. Sem ravno v petek imela opravke na upravni enoti in na mestu za invalide parkira ena mlada družinica. Nalepko pa so imeli sigurno od babice, ki jo prevažajo - vsake kvatre, verjetno. Sploh pa to ni moja stvar, ampak stvar ni samo črna ali bela. Sama nimam nalepke oz, izkaznice in sem že parkrat tam parkirala - po preboleti trombozi ko sem še šepala z dvema berglama in enkrat so mi že pisali kazen, pa sem z redarjem dogovorila, drugače tam ne parkiram. To, da je pa po MB v garažah TC videti polno redarjev pa je res. V petek so kazni letele v Qlandii.

lp




Grrrr, tole mi je pa dvignilo pritisk.Čisto možno je da si videla nas in nimam vozička, imam pa invalidnost in ti povem da takim brihtolom kot si ti, bi jo takoj dala.

Enkrat mi je ena vratarica prirepenčkala do rampe in zatežila, da ne morem parkirat in da bo poklicala pajka. Avto sem označila s karto za invalide pa mi reče, da se mi nič ne vidi. No saj njen IQ na ledišču se tudi ne.

< Sporočilo je popravil lotoska -- 28.6.2009 21:54:30 >

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 21:51:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

...kak sem bila včeraj jezna, ker sem našla listek na avtu v trgovskem centru. Ja, parkirala sem na invalidu in nikoli še nisem dobila kazni v TC. Prav presenečena sem bila, da pišejo kazni v TC...pa mi je moj dragi danes rekel (so se v službi z enim redarjem menli), da jim je Kangler ukazal naj grejo v vse TC po Mariboru. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


če sešteješ vse kazni za prekrške, za katere te niso dobili, in današnjo kazen porazdeliš med njih, si prišla dokaj poceni skozi user posted image

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 21:53:19   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

madonca ste se razpisale.....botrca se je hotela samo malo potolažit,sedaj pa jo obravnavate kot najhujšo zločinko....jaooooooooo



ja kaj češ, tako je to če ne prebereš vsega, pa so pametne kot sto mater...vse ki ste me pa popljuvale pa hvala za to...vsem ki pa se počutite ogrožene pa sorry, ampak koliko vidim, pravičnosti v tej državi ni in je ne bo...

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?