|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček implast bolder 3?
23.10.2009 12:10:59   
mandie
Ojla,
mi smo ga naročili iz Poljske in od plačila do dostave je trajalo 5 dni, kar je precej krajši rok kot pri nas. Če imaš pa kakšno vprašanje jim pa kar piši in običajno odgovorijo še isti dan.
Kar se cen tiče, jaz mislim, da podražili ne bodo, ker so jih šele avgusta, ravno, ko sem ga jaz naročila. Glede popusta na stare modele, pa mislim da najbolje da vprašaš po mailu, saj so res izredno prijazni. user posted image

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Voziček implast bolder 3?
23.10.2009 12:29:26   
Nikita_
Kako pa ste plačali na Poljsko?
Verjetno je možno preko plačilne kartice (Visa, Eurocard)??

(odgovor članu mandie)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Voziček implast bolder 3?
23.10.2009 15:37:49   
Jada82
Pri Implast Bolder 3 se tudi sprednje kolo vrti za 360o, lahko pa ga fiksiraš, karkor ti pač paše oz. odvisno od uporabe.
Midva sva izbrala zeleno barvo s črnimi pikami - ful je lep. Nova kolekcija so neke rožice, vendar pa ker midva ne veva, katerega spola bo naš otročiček, sva raje kar pike, ker se mi zdijo rožice bolj za punčko ... kaj pa vem, odvisno od okusa.
Midva sva vzela tudi njihovo lupinico - je luštna, ima svojo strehico, pa še pokrivalo za nogice. Baje so kvalitetne. Pa še super pašejo na voziček in se čisto komot pritrdijo.
Jaz se že veselim, da bom v njem  vozila našo žabico user posted image

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Voziček implast bolder 3?
25.10.2009 14:55:25   
lunka1
živijo punce!

mene pa zanima, kako ste plačevale preko te strani? je možno samo preko kreditne kartice ali tudi kako drugače?

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Voziček implast bolder 3?
25.10.2009 19:52:20   
mandie
Ojla,
za plačilo na poljsko ne rabiš nobene kartice. Po mailu dobiš točni znesek in vse podatke ki jih rabiš. Potem na banki plačaš in običajno po 1 , max. 2 dneh dobijo plačilo in takrat izvedejo vse potrebno za pošiljko, ki jo dobiš v  5 delovnih dneh.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Voziček implast bolder 3?
26.10.2009 10:38:57   
evangelie
IZVIRNO SPOROČILO: anci111

Živjo punce!
Mene pa zanima, če lahko v MB vidiš tudi Bolder SD. Meni je všeč ravno zato, ker se mu prednja kolesa vrtijo za 360°. Ga ima mogoče katera že doma?


Mi smo že nekaj dni ponosni lastniki Bolderja SD. Naročli smo ga pa s Poljske, tako da ne vem, če se ga da v MB že videt.

Je pa zelo podoben Bolderju 3 (po vodljivosti), z razliko, da sta pač sprednji kolesi vsaka na svojem nosilcu. Drugih razlik pa mislim, da ni.

Če te kaj zanima, vprašaj.

Lp,eva

(odgovor članu anci111)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Voziček implast bolder 3?
26.10.2009 11:48:43   
soni
A lahko zapišete s katere spletne strani ste ga naročili?

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Voziček implast bolder 3?
31.10.2009 23:21:16   
Blacky24
Prosim pomoč. Tiste, ki ga imate oz. ste ga videle v živo... se športni del da prestavljati naprej/nazaj oz. da lahko otrok gleda tebe ali pa naprej?

Če se da še to ga naročim takoj zdajleuser posted image Tastarega pa kar takoj nesem v kontejneruser posted image user posted image



(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Voziček implast bolder 3?
1.11.2009 10:47:28   
Jada82
Živjo! Ja, športni del se lahko obrne v katero koli stran, ker itak natakneš gor na ogrodje, v katero stran ti pač paše. Edino, da je na uni strani, proč od mamice, spodaj nad 1. kolesom že pripravljena opora za nogice. Ampak drugače pa ni problema - res je super voziček. Jaz ga imam doma ... nismo pa še sprobali, ker pričakujemo user posted image šele februarja ....

(odgovor članu Blacky24)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Voziček implast bolder 3?
10.11.2009 14:21:10   
Čmrlika
Evo, smo bli včeraj na predstavitvi bolderjev user posted image  in seveda sva rekla ja! No,  zdaj sva prespala še ...in v teh naslednjih dneh ga naročiva...mene sicer malo bolj vleče k Sd-ju, ker me tisto štrlenje kolesa pri 3 -jki malček moti,ampak...pa barvo se morva z lubijem uskladit! Mi je pa žal kolk mam las na glavi, da nisem že pri prvi piki pred dvema letoma vedela za te vozičke...no saj smo bli z janejem zelo zadovoljni,ampak, sta ful podobna, tale ma še nekaj več prednosti , cena pa neprimerljiva! No, za tretjič vem user posted image
 
Aja, še to... so pa naju na moje vprašanje glede poljske in vsega tega naročanja preko njih opozorili, da oni kot uvoznik za slovenijo nimajo nič s tem, če se uveljavlja kaka garancija,če je kaj narobe, niso dolžni tega! kot eni mislijo! so prejeli že nekja klicev na pomoč, ko se je zalomilo,ampak... je pa gospod rekel, da je tudi vse kar se pol dol poššilja pa oni nazaj, pa rezrvi del pa bla bla... vse na naše stroške , kar je potem lahko hitroista cea če ne več...user posted image  ko potegneš črto.in če se ti na primer zračnica preluknja, ti jo oni prodajo, kr celo kolo za 4 eure, in si rewšen...če se vam zgodi na kupljenem  na poljskem in hočete kupit tu pri njemu v mariboru, vam ne proda user posted image  tako je rekel, samo če ste naši kupci in v računalniku user posted image  no, saj ma prav po svoje...
Naju je prepričal.
 
upam, da sem vam kaj pomagala.user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Voziček implast bolder 3?
10.11.2009 16:13:31   
lunka1
čmrlika: a se sprednji dve kolesi pri bolderju 3D tudi premikata/obračata, ali sta fiksirani?

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Voziček implast bolder 3?
10.11.2009 16:31:04   
lunka1
piše namreč: ....

TEHNIČNE LASTNOSTI IN OPREMA:
- okvir iz aluminija
- ročka upravljanja nastavljiva po višini
- 5-točkovni varnostni pas
- preprost sistem zlaganja
- možnost prilagajanja smeri vožnje ( naprej/nazaj)
- blokadi prednjih koles
- STOP& GO zavorni sistem
- velika nakupovalna košara

A je to kot možnost, ali so kolesa dejansko blokirana? (prav tako to piše za Bolder 3 in vse ostale Implaste)

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Voziček implast bolder 3?
10.11.2009 17:09:19   
Nattasha
Jap se obračata ja, lahko pa jih blokiraš pa samo naravnost. Po želji ali pa glede na teren.

_____________________________

13022010146331538 (datum, število, lokacija)

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Voziček implast bolder 3?
10.11.2009 19:35:40   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

čmrlika: a se sprednji dve kolesi pri bolderju 3D tudi premikata/obračata, ali sta fiksirani?


popolnoma se obračata pri SD-ju in bolder3...pri bolder 4 samo kot pri avtu, kar je meni takoj odpadlo, pa tako sem za 4 kolesnike. Ta jim je butastauser posted image  lahko jih pa seveda fiksiraš

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Voziček implast bolder 3?
14.11.2009 16:55:27   
pikapoka_2010
Ojla,

mene pa zanima, če se športni del popolnoma zravna? Da je dno športnega dela ravno in otrok lahko zaspi?

Ker je ta voziček res idealen, samo še tega podatka nisem nikjer našla ...

Hvala!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Voziček implast bolder 3?
15.11.2009 9:30:15   
Jada82
Ojla, Pikapoka. Ja, tudi športni del se zravna, jaz sem poskusila in gre čisto v vodoravno lego, tako da je super, če otrok zaspi ali kaj ... Meni je res super voziček, komaj čakam februar, da ga preizkusim .... hehe

(odgovor članu pikapoka_2010)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Voziček implast bolder 3?
16.11.2009 9:27:01   
lunka1
No, tudi jaz sem naročila tale vozek - mi je končno uspelo :) Sem pa naročila Bolder 3D v beli barvi. Ima katera Bolderja 3D?

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Voziček implast bolder 3?
16.11.2009 17:05:34   
somic
res super voziček, katerakoli ga bo naročila ji ne bo žal!

jaz imam tega http://www.bajka.net/galerie/w/wozek-implast-bolder-3_324.jpg

kakšen pa je 3D? ga ne najdem

< Sporočilo je popravil somic -- 16.11.2009 17:10:42 >


_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Voziček implast bolder 3?
16.11.2009 19:38:32   
lunka1
sem narobe napisala.. mislila sem SD user posted image . jaz sem ga naročila v isti barvi kot ti, joj kako je hud user posted image

http://www.otroski-vozicki.com/si/page/detail/gitm/642/mode/window/cmd/bigimage/

< Sporočilo je popravil lunka1 -- 16.11.2009 19:39:19 >

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Voziček implast bolder 3?
17.11.2009 15:32:41   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka_2010

Ojla,

mene pa zanima, če se športni del popolnoma zravna? Da je dno športnega dela ravno in otrok lahko zaspi?

Ker je ta voziček res idealen, samo še tega podatka nisem nikjer našla ...

Hvala!


pri bolderju ja, pri clipperju ne.

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu pikapoka_2010)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Voziček implast bolder 3?
18.11.2009 12:09:58   
anci111
Ojla!

Vidim, da ste čisto navdušene nad temi vozički. Tudi mene je že skoraj prepričal. Rada bi ga edino še v živo videla.
Zanimam se za Boledr SD. Ali ga je katera kupila in je iz Gorenjske oz. Ljubljane, da bi mi naredila predstavitev, da se mi ne bi bilo potrebno voziti v Maribor?

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Voziček implast bolder 3?
19.11.2009 14:00:31   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: anci111

Ojla!

Vidim, da ste čisto navdušene nad temi vozički. Tudi mene je že skoraj prepričal. Rada bi ga edino še v živo videla.
Zanimam se za Boledr SD. Ali ga je katera kupila in je iz Gorenjske oz. Ljubljane, da bi mi naredila predstavitev, da se mi ne bi bilo potrebno voziti v Maribor?



se ti nobena ne javi, ne? no jaz sem bila pred kratkim na predstavitvi,ampak itak niso imeli Sd--ja...sicer je pa vse isto pri bolderju razen števila koles. se pa dobi popust., če prideš k njim, drugače pa delajo predstavirve na domu tudi, povprašaj, če pridejo k tebi.

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu anci111)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Voziček implast bolder 3?
19.11.2009 14:42:20   
evangelie
Mi imamo bolderja SD, naročili smo ga iz Poljske, uporabnikuser posted image pa je naročen nekje čez 3 tedne, tako da čisto pravih izkušenj še nimamo. Živimo na Dolenjskem, tako da ti tudi tu ne morem pomagat...
Voziček je pa super, v bistvu je tak kot bolder 3, s tem,da sta pač sprednji kolesi vsaka na svojem nosilcu. So pa ti implastovi vozički zelo praktični, preprosti za uporabo in kompaktni. Meni so bili takoj všeč...
Če te zanima kaj konkretnega, pa le vprašiuser posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Voziček implast bolder 3?
19.11.2009 14:45:01   
evangelie
aja...drugače pa lahko pokličeš in naročiš predstavitev slovenskih uvozniov na domu - cena predstavitve je 20 eur in ti jo odbijejo od nakupa, če se zanj pozneje odločiš.

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Voziček implast bolder 3?
19.11.2009 15:08:32   
lunka1
jaz sem SD naročila v ponedeljek, čaka pa se 3 tedne. sem pa "riskirala"; punce so ga tukaj tako prehvalile, da sem ga kar vzela user posted image user posted image

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?