|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010
15.9.2009 20:59:27   
carly
No počasi se nabiramo.

Pozdravljene vse nove.

Tabletke in folna kislina, jih nisem jemala niti prvič niti sedaj,se tudi kar narave poslužujem.Pa ne da bi imela kaj proti tabletkam, samo kolikor jaz vem naj bi to začel jemati tri mesece pred nosečnostjo in potem prve tri, no jaz pa nisem ravno načrtovala kdaj bom točno zanosila, da bi se pa kar filala s tableti, mi je pa malo mimo.Sicer pa moja gin. glede tega ne komplicira, vsaj  v prvo ni.

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Majčice 2010
15.9.2009 22:04:06   
alma82
Fiška kako lep fižolček user posted image user posted image  user posted image
čestitke user posted image

komaj čakam, da slišim naše bitje srčka user posted image
Bom tudi jaz v četrtek prilimala našo slikico user posted image

Čestitam vsem novim nosečkam. user posted image user posted image

(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Majčice 2010
16.9.2009 7:59:28   
krtekxx
Oprostite, da se vmešavam v debato. V Moje oglase sem dala oglas, da podarim črne nosečniške hlače H&M, S (približno 34-36). So take, da jih lahko nosiš praktično celo leto, meni se zdijo elegantne. Pa jih zgleda nobena ne rabi. A bi jih katera od vas. Če bi, naj mi prosim pošlje ZS s podatki, da jih ji pošljem.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Majčice 2010
16.9.2009 11:54:49   
Guerina
Ojla Majcice! Naj se vam tud jaz pridruzim in zafilam 21.5. Za enkrat vse ok, sam spi se mi, tako kot pri prvi nosecnost, ko sem spala po 18 ur na dan:) Sem prav vesela, da nas je ze tolko:)

Juhuhu

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Majčice 2010
16.9.2009 12:28:34   
aischa1
no sedaj pa nas je vedno večuser posted image user posted image  in upam da bomo bile kar aktivne pa da se bodrimo ko bomo hodile na prve preglede. Moje razpoloženje je zaenkrat vredu le spi se mi zvečer kar hitro. Pa lepo pozdravlljene noveuser posted image . Aja katera nam bo urejala sezname dako da bomo vedle kdaj ima katera preglede.

(odgovor članu Guerina)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Majčice 2010
16.9.2009 13:07:34   
majalina
Družba že naredi nekaj korakov proti bistvu. Iz vseh strani nas flopajo: dejte zdravo jest. ko pa gres v trgovino ugotovis, da se zdravo lahko prehranjuješ le, če imaš res visoke dohodke! oznaka bio kar podvoji cene, pol pa pride na dan, da je pol izdelkov z oznako bio se bolj skodljivih....

no,  malo dramatiziram....

delno se seveda strinjam s tabo. menim pa, da lahko racuna na naravo tisti, ki ima doma vrt. uni, ki kupujemo po trgovinah v vsej zelenjavi, ki jo pojemo dobimo bolj malo vitaminov... in se zato pac raje odlocim da ob rednem zauzitju zelenjave in sadja vzamem se dopolnila v obliki tablet.

no, drugace sem pa cisto slucajno zasla sem... jaz sem se v forumu zanositev :-)

tebi in ostalim zelim brezskrbno nosecnost in veliko srece!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Majčice 2010
16.9.2009 14:25:49   
Teja K
Pozdravljene vse skupaj!

Vidim, da imate že kar vse preglede, ja tudi sama sem brala, da bi naj pregled opravil tja do 8. tedna, ampak mene je pa naročila šele v 11. tednu in to šele 6. 11. to je še cela večnost, da vidim če je vse ok.

Tudi pri prvem sem imela prvi pregled šele v 12. tednu. Ali imate tudi druge tako pozno pregled, ali le ja?


(odgovor članu majalina)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Majčice 2010
16.9.2009 14:46:22   
kajča
jaz sem slučajno naročena pri G 25.9. ko še nisem vedela, da sem noseča, sedaj bom pa takrat v 7. tednu, pa ne bom klicala, da mi prestavijo. drugače sem pa tudi jaz predvsem čez dan zaspana, pa včasih se mi vrti, drugi znaki so čudežno zginili (špikanje, slabosti), tako da me malo skrbi, če je vse ok.

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Majčice 2010
16.9.2009 16:09:57   
isabeaux
Živjo punce...hmmm...saj sem mal oklevala al se prijavim al še mal počakam...ampak naj bo....

Čaki kaj vse mora bit za seznamček?...Ok če kaj manjka mi povejte...

Moja ojoj...saj ne vem kolika nosečnost (3 x ss pred hčerko, 3 x ss pred sinkom, sedaj že 4 x ss...emmm...) ooo 13 nosečnost...hehe...moja srečna številka...upam da se obdrži....

Imam torej že 2 oreoka...hčerkico in sinka...

Rok poroda 25. 5. 2010

Tko  datuma pa še ne vem...ker ima moja g. prakso da pustiš podatke pol te pa sestra kliče....

Želim pa nam vsem, da bodo naši bušiji lepo rasli in bomo imele prečudovite in predvsem zdrave otročke...user posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu markicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Majčice 2010
16.9.2009 17:15:45   
Blueeyes
user posted image
 

NICK, STAROST,  NOSEČNOST, ŠT. OTROK, SPOL, NASLEDNJI PREGLED(NP)


01.05.
* carly 3 user posted image  ; 1 user posted image  ; NP 29.09.   

* Anonimna A 3 user posted image  ; 1 user posted image  ; NP 25.09.      
* O_O 2 user posted image  ; 2 user posted image  ; NP 24.09.
 
02.05.
 
 
03.05.
* tulip4 ? user posted image  ; ? user posted image  ; NP ?   
* candygirl ? user posted image  ; ? user posted image  ; NP ?   
 
04.05.
* anajan ? user posted image  ; ? user posted image  ; NP 07.10.   
* alma82 1 user posted image  ; 0 user posted image  ; NP 17.09.  

* fiška33 1 user posted image  ; 0 user posted image  ; NP 16.10.
 
 
05.05.
 
 
06.05.
* ??? ? user posted image  ; ? user posted image  ; NP ?   
 
07.05.
 
 
08.05.
 
 
09.05.
 
 
10.05.
 
 
11.05.
 
 
12.05.
* Korina* ? user posted image  ; ? user posted image  ; NP ?    

* Vitaebella 1 user posted image  ; 0 user posted image  ; NP ? ; (user posted image user posted image )
* Anonimna B 2 user posted image  ; 1 user posted image  ; NP ?
 
13.05.
 
 
14.05.
 
 
15.05.
 
 
16.05.
* kajča 4 user posted image  ; 2 user posted image  ; NP 25.09. 
* markicaa 1 user posted image  ; 0 user posted image  ; NP 13.10.   
* Anonimna C ? user posted image  ; 1 user posted image  ; NP ?
 
17.05.
* *ANA* 3 user posted image  ; 2 user posted image  ; NP 28.09.
* aischa1 4 user posted image ; 3 user posted image ; NP 30.09.
* Mariana ? user posted image ; ? user posted image ; NP ?
 
18.05.
* barvar ? user posted image  ; ? user posted image  ; NP 18.09. 
 
19.05.
 
 
20.05.
* knorbalbo 1 user posted image  ; 0 user posted image  ; NP 05.10.
 
21.05.
* zvezdica.08.09 2 user posted image ; 0 user posted image ; NP 07.10.
* Guerina ? user posted image  ; ? user posted image  ; NP ?

 
22.05.
* Gromska 1 user posted image ; 0 user posted image ; NP 08.10.

* Anonimna D 2 user posted image ; 1 user posted image ; NP 20.10.
 
 
23.05.
 
 
24.05.
 
 
25.05.
* Teja K ? user posted image ; ? user posted image ; NP 06.11.

* isabeaux 13 user posted image  ; 2 user posted image  ; NP 05.10.
 
26.05.
 
 
27.05.
 
 
28.05.
 
 
29.05.
 
 
30.05.
 
 
31.05.

 
XX.05.
* mala 4 user posted image ; 3 user posted image ; NP ?

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Majčice 2010
16.9.2009 17:15:50   
Blueeyes
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

 

Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:  
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  
 
user posted image
 


 
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi v nosečnosti:
    PREGLEDI            
       


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC


  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                                      TUKAJ  



  • (odgovor članu Blueeyes)
  • Neposredna povezava do sporočila: 186
       RE: Majčice 2010
    16.9.2009 17:16:00   
    Blueeyes
    IZVIRNO SPOROČILO: mala

    Danes se vam še jaz pridružujem, test je pokazal močniuser posted image  user posted image , je pa to moja 4user posted image  in bo to najin 4user posted image , zibali naj bi konec Maja..ne vem točno kdaj, ker še nisem bila na pregledu.

    Drugače imam pa že malo slabosti in zeham cele dneve-tale nosečniška utrujenost me močno dajeuser posted image



    zaenkrat sem te dala na dno seznama.. ko boš zvedela točen datum pa sporoči da te uvrstim na seznam

    (odgovor članu mala)
    Neposredna povezava do sporočila: 187
       RE: Majčice 2010
    16.9.2009 17:16:05   
    Blueeyes
    IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

    Živjo,
    Pozdravljene so-nosečke. Najprej vsem čestitke.
    Tudi mi smo včeraj zagledali plusek user posted image . To je moja druga nosečnost, doma že imamo enega fantka. Prvi pregled imam 20.10., do takrat ostajam anonimna user posted image .
    Imam pa čudne "simptome" nosečnosti - boli me zobna sklenina user posted image - sem prav morala zamenjati sonično ščetko za navadno. Pa lačna sem non stop user posted image . O spanju ne bi zgubljala besed - bi kar ves čas.
    PDP po RR izračunu pa je 22.05.10

    Se beremo, upam, da boste veliko načvekale!

    Moj podpis: Anonimna user posted image


    zaenkrat boš na seznamu kot Anonimna D... tako da če kaj objavljaš se podpiši spodaj, da bomo vedeli katera si

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 188
       RE: Majčice 2010
    16.9.2009 17:19:09   
    Blueeyes
    IZVIRNO SPOROČILO: isabeaux

    Živjo punce...hmmm...saj sem mal oklevala al se prijavim al še mal počakam...ampak naj bo....

    Čaki kaj vse mora bit za seznamček?...Ok če kaj manjka mi povejte...

    Moja ojoj...saj ne vem kolika nosečnost (3 x ss pred hčerko, 3 x ss pred sinkom, sedaj že 4 x ss...emmm...) ooo 13 nosečnost...hehe...moja srečna številka...upam da se obdrži....

    Imam torej že 2 oreoka...hčerkico in sinka...

    Rok poroda 25. 5. 2010

    Tko  datuma pa še ne vem...ker ima moja g. prakso da pustiš podatke pol te pa sestra kliče....

    Želim pa nam vsem, da bodo naši bušiji lepo rasli in bomo imele prečudovite in predvsem zdrave otročke...user posted image

    hmmmmmmm, sem mislila da sem narobe prebrala katera nosečnost po vrsti je že user posted image  škoda da se tokrat ni izšlo.. sedaj pa bo vse ok,

    iskrene čestitke vsm k ste že mele prve preglede in ki ste že dobile slikce.. čestitke tudi vsem na novo pridruženim nosečkam

    Teja K tud jz sm mela šele v 10 tednu pregled... to je čist odvisno od G kako te naroči... moja pred 8 tednom sploh ne naroča, ker se nič še ne vidi... no, ona že ve, samo na sliki ni nič posebnega za vidit... tko da v 10 tednu k sm bla jz sem že lepo videla svojo pikico

    (odgovor članu isabeaux)
    Neposredna povezava do sporočila: 189
       RE: Majčice 2010
    16.9.2009 17:45:23   
    knorbalbo
    Ojla punce!

    Sama sem neskončno dolgo čakala na svoji user posted image oz user posted image in se že tako veselim prvega pregleda da je joj! user posted image

    Me pa že pošteno srbijo prstki in bi si rada kupila nekaj oz nekaj malega za mojo pikico pa ne vem če je še malo prezgodaj. Zanima me kdaj ste začele kupovati stvari (tiste ki že imate pikice) in kaj je bila tista prva stvar ki ste jo kupile.

    Sama sem danes naročila knjigo dojenčkov dnevnik v prvih petih letih ker sem ga imela tudi sama in mi je še danes lepo pogledat vse zanimive stvari ki jih je moja mama pisala o meni in mojem razvoju...user posted image

    (odgovor članu Blueeyes)
    Neposredna povezava do sporočila: 190
       RE: Majčice 2010
    16.9.2009 17:49:01   
    Blueeyes
    IZVIRNO SPOROČILO: knorbalbo

    Ojla punce!

    Sama sem neskončno dolgo čakala na svoji user posted image oz user posted image in se že tako veselim prvega pregleda da je joj! user posted image

    Me pa že pošteno srbijo prstki in bi si rada kupila nekaj oz nekaj malega za mojo pikico pa ne vem če je še malo prezgodaj. Zanima me kdaj ste začele kupovati stvari (tiste ki že imate pikice) in kaj je bila tista prva stvar ki ste jo kupile.

    Sama sem danes naročila knjigo dojenčkov dnevnik v prvih petih letih ker sem ga imela tudi sama in mi je še danes lepo pogledat vse zanimive stvari ki jih je moja mama pisala o meni in mojem razvoju...user posted image


    sej so tud mene srbel prsti.. mal po temu k sem zvedla sem si kupila prve bodije (5 kom v kompletu - v nevtralnih barvah) .. dnevnik pa tud jz tko rada pišem.. pa tud svojga rada pogledam k sem bla mejhna user posted image

    (odgovor članu knorbalbo)
    Neposredna povezava do sporočila: 191
       RE: Majčice 2010
    16.9.2009 17:54:48   
    malajka84
    ČESTITAM vsem bodočim majskim mamicam.
    Tud sama delam na tem da bom med vami;) ma bomo vidli kaj bo.:)

    Uglavnem.....čestitke vseeem!!!!user posted image user posted image

    (odgovor članu Blueeyes)
    Neposredna povezava do sporočila: 192
       RE: Majčice 2010
    16.9.2009 17:55:38   
    knorbalbo
    Aha....glede na to da bojo naši malči rojeni maja....recimo da bo že kar toplo naj kupim kakšen bodi s kratkimi rokavi in recimo številko 52? A to sploh obstaja user posted image

    (odgovor članu Blueeyes)
    Neposredna povezava do sporočila: 193
       RE: Majčice 2010
    16.9.2009 18:04:30   
    barvar
    Da samo sporočim še manjkajoče podatke. To je moja 2user posted image in prvi user posted image . Upam, da tokrat srečno do koncauser posted image .

    _____________________________

    Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

    (odgovor članu knorbalbo)
    Neposredna povezava do sporočila: 194
       RE: Majčice 2010
    16.9.2009 18:50:17   
    Anonimen
    IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes


    zaenkrat boš na seznamu kot Anonimna D... tako da če kaj objavljaš se podpiši spodaj, da bomo vedeli katera si

    Saj sem se podpisala - Anonimna Ta smeško je podpis. Že to je neosebno, črke so pa kar nekaj . Me popraviš, prosim naslednjič?

    (odgovor članu Blueeyes)
      Neposredna povezava do sporočila: 195
       RE: Majčice 2010
    16.9.2009 18:55:18   
    Anonimen
    IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

    IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes


    zaenkrat boš na seznamu kot Anonimna D... tako da če kaj objavljaš se podpiši spodaj, da bomo vedeli katera si

    Saj sem se podpisala - Anonimna Ta smeško je podpis. Že to je neosebno, črke so pa kar nekaj . Me popraviš, prosim naslednjič?



    No, zdaj sem ugotovila, da se sporočil pod anonimen ne da popravljat... Podpis je user posted image

    Knorbalko, 52 številke ni user posted image . Najmanjša je 50 (za 50cm), potem pa 56 in nato 62. Sicer pa za novorojenčka in maj jaz ne bi kupila kratkih pač pa dolge tanke bodije. Pa nikar za čez glavo! (ti bo jasno, ko dobiš otroka v roke user posted image )

    Prvi pregled - jaz ga imam prvega v 9. tednu - pa še novo ginekologinjo pri kateri nisem še nikoli bila. Ima katera izkušnje z Dr. Žigon?

    Anonimna user posted image

    (odgovor članu Anonimen)
      Neposredna povezava do sporočila: 196
       RE: Majčice 2010
    16.9.2009 19:37:05   
    knorbalbo
    No hvala za pojasnila....se vid da sem še čist frišna user posted image

    A ste pol ve že kej nabavlale?

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 197
       RE: Majčice 2010
    16.9.2009 20:01:47   
    tulip4
    Jooj jaz se moram prav brzdat da že sedaj ne nakupujem user posted image .
    Čeprav se mi pa zdi da dokler ne veš spola je na splošno težko kaj kupit. Sem zadnjič malo  firbcala po trgovinah in se mi zdi vse ali za punčke ali pa za fantke. Zelooo zelooo malo je nevtralnega - pa še tisto je bolj kot ne kar nekiuser posted image
    Tako da jz bom definitivno vprašala za spol (ne samo zaradi tega sevedauser posted image ). Kaj pa ve?

    (odgovor članu knorbalbo)
    Neposredna povezava do sporočila: 198
       RE: Majčice 2010
    16.9.2009 20:03:23   
    ička
    Hmm...ne vem,ali naj se že sem prijavim tukaj ali naj še malo počakam ... prsti so kar sami začeli tipkatuser posted image !
    Jaz sem pa včeraj user posted image zagledala in danes je bila črtica le še bolj močna, spadam najverjetneje k vam... Zelo verjetno bom imela PDP okrog svojega rojstnega dneuser posted image ... Zaenkrat napišite na seznamček X.majuser posted image . To je moja prvauser posted image , nič otročkov, nič ss, nič... SREČKA sem, vem... (upam, da tako ostane)

    Pri ginekologu sem tako ali tako naročena 12.10. in sedaj ne vem, ali naj si prestavim pregled malce naprej v oktober ali bo že lahko takrat potrdil nosečnost ipd. stvari... (zadnja M je bila 16.8., ovulacija krog 3.9.).

    Lp, majčice!!user posted image

    (odgovor članu knorbalbo)
    Neposredna povezava do sporočila: 199
       RE: Majčice 2010
    16.9.2009 21:11:51   
    alma82
    Ička čestitam user posted image

    jaz pa do sedaj še nisem razmišljala o nakupih, ker me je bilo (me je še vedno user posted image ) strah če bo vse uredu na UZ.
    04.09. sem imela UZ in je bila vidla samo GV velika 2,7 mm brez česarkoli drugega...user posted image   na slikici piše, da sem bila takrat v 5T3d...user posted image

    Jutri pa imam naslednji UZ in sem tako nestrpna user posted image malo me je tudi strah user posted image .... upam da je GV že veliko večja in da bo vidno še kaj ... rumenjak? prstanček? ne vem kako se temu reče....

    No tako da sem sedaj ko berem vas in o vašem razmišljanju o nakupih sem se jaz že kar odločila, da če bo jutri vse skupaj večje grem po naše prve COPATKE user posted image user posted image
    Čeprav obožujem roza barvo, bodo copatki najverjetneje kakšne zelene barve user posted image

    Držite pesti punce za mene jutri user posted image upam da bom jutri že lahko sem prilimala našo piko user posted image user posted image user posted image

    Aja a sem vam (predvsem tistim, ki že imate izkušnje user posted image   ) premajhno 2,7 mm za 5 teden?


    < Sporočilo je popravil alma82 -- 16.9.2009 21:19:36 >

    (odgovor članu ička)
    Neposredna povezava do sporočila: 200
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
    Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
    Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
    Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




    Gosta hrana.
    пеперутка16

    Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?