|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2005-3. del
13.10.2011 20:46:17   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

Meni 28.10. ustreza.


tudi meni user posted image .
Eto, Nika, sreča v nesreči user posted image ... a da je že vse tako zasedeno? A pa glih v Egipt hočete, kaj pa kam drugam? Veš, kam bi šla jaz za krompirjeve (pa ne bom user posted image ) - na Kreto user posted image .



Ja, za nekaj dobro, za drugo pa malo manj. Jaz pa ne bi šla na Kreto, bi šla nekam, kjer je tako toplo, da se lahko kopaš v morju. Ergo, Egipt. user posted image Pa Jordanija bi bila tudi, ampak je nekoliko nemirna...


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4276
   RE: Septembrke 2005-3. del
17.10.2011 14:23:50   
Nika v službi
Babji večer potrjen za petek, 28.10.2011. Uro in lokacijo še določimo.

Teta beta, ker nisi uspela priti na pingvinovanje, domnevam, da termin čuvaš za naš večer.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4277
   RE: Septembrke 2005-3. del
18.10.2011 14:53:35   
Nika v službi
Moram podelit, ker sem bila prijetno presenečena nad obvestilom na spletni strani naše šole.... ko smo ravno z Ninočko govorili na temo varstva otrok v času počitnic... prav pohvalno, no.

V času jesenskih počitnic bo organizirano brezplačno počitniško varstvo v prostorih Četrtne skupnosti Posavje. Varstvo je prvenstveno namenjeno otrokom, ki gravitirajo z območja Četrtne skupnosti Posavje. V primeru prostih mest, pa bodo vsekakor sprejeti tudi otroci z območja ostalih četrtnih skupnosti. Varstvo bo v času od 8.00 do 15.00 ure. Program varstva ostaja bolj ali manj podoben kot je že v praksi, poseben poudarek bo na družabnih igrah in ustvarjalnem izražanju skozi različne ustvarjalne in druge delavnice in aktivnosti. Varstvo je brezplačno, plačljvi so le morebitni obiski kakšnega kulturnega dogodka ali drugih obiskov, za katere se plača vstopnina. Vsak dan bodo deležni tudi hladnega prigrizka, sadja in napitka, medtem ko organizirane tople malice ne bo, zatorej priporočamo, da malico otroci prinesejo s seboj.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4278
   RE: Septembrke 2005-3. del
18.10.2011 20:30:43   
teta beta
Aja, ste že imele praznovanje. Sem že čisto pozabila. In kako je bilo, kje ste sploh bili? No, dajmo, malo poročila.

Hmmm, petek. Moj hodi ob petkih na badminton in pride domov nekje okrog pol devetih. Načeloma sem za, razen če se mi zaradi pozne ure in če bom imela naporen dan, ne bo dal vozit. Obvestite me, kje in kdaj in računam, da se vidimo.

Počitnice - mi ne bomo šli nikamor, mogoče kam v bližnje hribe kak dan. Pri nas je še vedno recesija user posted image . No, pa saj tudi ne vem, če bi šla zdajle v npr. Egipt ali na Kreto. Sem bolj sezonski tip, v hladnem na hladno in v toplem na toplo user posted image . V kake toplice bi pa šla...

Naša šolarka je v redu, bralno značko je že končala, zdaj imamo bralni listič, pridno hodi k pevskim in k lego krožku, v soboto sva šli na planinski izlet oz. pohod, naslednji teden imajo športni krožek, med poukom pa smo že dobili v zvezek napisano, da preveč miga jeziček namesto rokice ali pa da premalo pozorno posluša navodila, pa tudi brez naloge je že bila enkrat (se je spomnila zjutraj, pa sem rekla, da zdaj pa ne bo pisala, ker gremo). Seveda je bila pa že tudi večkrat pohvaljena, naturlih, da ne boste mislile, da je kar tako user posted image . V soboto gre tudi na izlet-romanje z veroukom, in sicer v misjonsko vas v Šentvid. Sem si mislila, kar pojdi, boš vsaj videla, kako nekateri otroci živijo, pa so vseeno srečni in zadovoljni. Po moje bo to kar dober izlet in izkušnja.

Tako, no, nič kaj novega nimam povedat. Pa ve? Še kaj za nefejsbukovce?

Lp vsem!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4279
   RE: Septembrke 2005-3. del
19.10.2011 12:00:40   
spelka12
V nedeljo je bilo super. Upam, da so otroci uživali, ker animatorji so bili res......... poskočniuser posted image user posted image user posted image .
pety škoda, da sem zamudila modno revijo in seveda tvojo torto user posted image
vanja a tvojega se da najet ker se je res potrudil

Danes imam nuhalno in komaj čakam da spet vidim srčka. O je zbolel, tko da cepljenje jutri odpade. Ne vem če mu je cepljenje sploh namenjeno user posted image . A ve ste vse vaše cepile?

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4280
   RE: Septembrke 2005-3. del
19.10.2011 12:39:52   
Nika v službi
O, Špelka, srečno na NS.

Nika je bila cepljena do zdaj za vse, sedaj pa imam edino nekaj pomislekov glede tega hepatitisa B. Termin smo sicer imeli prejšnji teden, vendar sem ga prestavila na čas po krompirjevih, ampak moram priznati, da nisem ravno nekaj hudo navdušena nad njim. Aktualno naj bi bilo recimo šele čez vrsto let (zadnji odmerek naj bi bil vsaj 6 mesecev pred predvideno spolno aktivnostjo), cepivo drži približno 20 let, zato me zgodnje cepljenje res ne prepriča povsem. Bom vsekakor še malce prebrala na netu, z nekaterimi dr. sem že govorila in mnenja so precej deljena.

Koliko plačaš za najem Tomaža kot animatorja?user posted image

Teta beta, pohvale za pridno prvošolko in opravljeno Bralno značko. Koliko zgodbic in pesmic pa morajo pri vas povedat?

Sicer pa smo praznovali v Prošportu v Stražišču pri KR in je bilo res prijetno. Glavni animator je bil Tomaž, malo mu je pomagal Edo, Samo in Miha pa sta bila za moralno podporo.user posted image Pri namiznem nogometu pa so se zelo izkazali vsi štirje prej omenjeni.user posted image

Pety je spekla odlično torto in se sprehodila po "modni brvi" ob šanku, vendar smo družno ugotovili, da so centimetri dejansko zelo pomembni. Valline obleke so na njej izgledale zelo seksi.user posted image Nimam pa poročila o včerajšnjem šopingu, dobila sem samo nek mms, iz katerega ni čisto razvidno, kaj sta damici kupili. Poročilo!

Dajmo počasi definirat za prihodnji petek - ob 20:00 bo verjetno ok. Kje? Imamo na novo odprt ex-Subito, zdaj Pucini pod Kolosejem, vendar smo rekli, da bi šli tudi na kak drug konec, da le ni predaleč predvsem 2ursae, ki ima najmanjšo piško miško. Kongo je tudi opcija....restavracija Balkango je odprta do 2. ure zjutraj.... samo ne vem, kako izgleda oz. nimam še osebne izkušnje, do zdaj sem bila namreč zgolj v igralnici, restavracij nisem poskusila (z izjemo notranjih barov).


< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 19.10.2011 12:51:05 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4281
   RE: Septembrke 2005-3. del
19.10.2011 12:45:11   
benika
Špelka, da ne pozabim....28. prideš, a ne?????

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4282
   RE: Septembrke 2005-3. del
19.10.2011 13:03:22   
pety78
Modna brv...phhhhaaaa. user posted image Vse Valline obleke so mi prekratke, pa takooooo lepe so. user posted image

Skratka, včeraj je bilo nakupovanje dokaj uspešno. Našla sem eno črno oprijeto oblekco, ki se blešči. Res samo za takšne prireditve, pa kakšen novoletni ples. user posted image Je pa precej oprijeta, dosti dolga, tako da do naslednjega vikenda treniram ritne mišice. Prosim za kako vajo. user posted image
Oblekca je obema padla v oči, zato sva si jo tudi obe nadeli in se slikali s telefonom. Potem mi jo je pa Valla vljudno odstopila.

Evo, ene navadne črne čeveljce s petko sem pa pravkar iz Deichmanna privlekla.

Takšne, samo da so črni. Upam, da bodo pasali.
http://www.deichmann.si/site/sl/catalog.php?brand=2&category=0190157100000614&product=1036259

Za piko na i pa še kavica s karamelo.

Valla, upam da še kdaj ponoviva nakup. user posted image



_____________________________



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4283
   RE: Septembrke 2005-3. del
19.10.2011 13:09:07   
Nika v službi
Pety, odlično! Jaz bi si sicer na to črnino drznila obuti neke bolj udarne čevlje + pripadajočo torbico (ali pa samo čevlje, odvisno pač od modela in barv), ampak tudi povsem črna kombinacija bo ok. Kaj pa torbica? Nakit?

Aja, sem naknadno videla, da so bleščice.... hm, to pa zna biti over dose, če bi bilo še kup modnih dodatkov in barv... ja.... vzamem nazaj.


< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 19.10.2011 13:10:30 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4284
   RE: Septembrke 2005-3. del
19.10.2011 13:20:11   
pety78
Ma, ja, a veš da sem gledala ene rdeče, samo so bili material tak semiš. Saj bleščice niso take velike, samo malo se obleka svetlika, kot recimo na tej...

http://www.theoutnet.com/product/244662?cm_mmc=LinkshareUS-_-Custom-_-Link-_-Builder&siteID=J84DHJLQkR4-lPkl7Xzb5Az5XngFGKxUuA

Bi kamot pasala kaka druga barva čevljev (bordo rdeča, vioala), samo potem še torbica...Ah...
Nakit pa minimalno. Kakšni večji srebrni uhani, verižice pa ne. Mogoče edino še srebrna zapestnica. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4285
   RE: Septembrke 2005-3. del
19.10.2011 14:29:26   
Nika v službi
Ja, s srebrno ne moreš zgrešit. Idealni bi bili tudi srebrni čevlji oz. v tistem postaranem videzu... Jaz imam eno tako srebrno torbico, ampak ni namenjena za večerne zadeve in je mnogo prevelika ta tak namen. Samo barva pa bi ustrezala.... Za torbico pa pogledam, bi se verjetno kaj črnega našlo, taka coctail varianta.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4286
   RE: Septembrke 2005-3. del
19.10.2011 21:36:49   
2ursae
Kongo je tudi opcija....restavracija Balkango je odprta do 2. ure zjutraj


ma ne, ni treba ... res ne, tudi mene ne mika. Lj je čisto OK. Saj zdajle še zadnjič, naslednjič se pa lahko premaknemo tudi proti Gorenjski, bomo počasi z Lučko poskusili z nočnim čajem namesto mame.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4287
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.10.2011 7:54:35   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

Kongo je tudi opcija....restavracija Balkango je odprta do 2. ure zjutraj


ma ne, ni treba ... res ne, tudi mene ne mika. Lj je čisto OK. Saj zdajle še zadnjič, naslednjič se pa lahko premaknemo tudi proti Gorenjski, bomo počasi z Lučko poskusili z nočnim čajem namesto mame.



Sem šla mal poguglat za tale Kongo in, roko na srce, jaz ne bi šla tja. Ker tisti krokodili, noji, bivoli in ne vem še kaj vse meni prav nič ne sedejo. Jaz sem s kmetov doma, zame je en ornk šnicl, pa makaroni al pa solata. user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4288
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.10.2011 8:10:00   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: benika

IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

Kongo je tudi opcija....restavracija Balkango je odprta do 2. ure zjutraj


ma ne, ni treba ... res ne, tudi mene ne mika. Lj je čisto OK. Saj zdajle še zadnjič, naslednjič se pa lahko premaknemo tudi proti Gorenjski, bomo počasi z Lučko poskusili z nočnim čajem namesto mame.



Sem šla mal poguglat za tale Kongo in, roko na srce, jaz ne bi šla tja. Ker tisti krokodili, noji, bivoli in ne vem še kaj vse meni prav nič ne sedejo. Jaz sem s kmetov doma, zame je en ornk šnicl, pa makaroni al pa solata. user posted image



A vprašam, če imajo drobnjak?user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4289
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.10.2011 8:16:13   
benika
A vprašam, če imajo drobnjak?


user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4290
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.10.2011 8:26:53   
Nika v službi
Kaj ne bi bil dober en bivolček na posteljici iz drobnjaka?

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4291
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.10.2011 8:45:45   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Kaj ne bi bil dober en bivolček na posteljici iz drobnjaka?


Njamiiii!! Za sladico pa kokosovo čokoladna torta z bananami. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4292
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.10.2011 8:52:18   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Kaj ne bi bil dober en bivolček na posteljici iz drobnjaka?


Njamiiii!! Za sladico pa kokosovo čokoladna torta z bananami. user posted image



user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4293
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.10.2011 8:52:26   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Kaj ne bi bil dober en bivolček na posteljici iz drobnjaka?


Njamiiii!! Za sladico pa kokosovo čokoladna torta z bananami. user posted image




Jaaaa, super. A veste kaj, zadnje čase imam tak čuden okus, če na koncu obroka pojem še sladico.... Saj ne boste zamerili, če se jaz tokrat sladici odpovem? Lahko pa pojem dvojno porcijo drobnjaka.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4294
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.10.2011 9:17:37   
benika
Vedno se lahko dobimo na gradu. Sam prej moraš preverit če je drobnjak še v ponudbi.user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4295
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.10.2011 9:24:40   
Nika v službi
Dobro, bomo uredili, zdaj pa konec heca, glede na naš dolg čas dogovarjanja moramo preiti v resne vode. 2ursae pravi, da je lahko LJ. Ali imamo kako inovativno idejo ali pičimo proti klasiki (BTC - Puccini, Arena....). Na območju BTC-ja je še restavracija DiVino v Kristalni palači, ampak ne vem, če je ravno primerna za naš namen. Odprta je sicer do polnoči.

Valla, Miha je "lokalc", kaj bi nam on priporočil?


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4296
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.10.2011 10:44:47   
teta beta
Pety, kam pa ti greš, da se tak rihtaš? Bi ti tudi jaz lahko kaj posodila, imam polno omaro kostimov (s krili ali hlačnih) in kril, in tudi nekaj fensi oblek, nosim pa itak samo kavbojke in adidaske user posted image . No, poleti še kar nosim kikle, pozimi pa... glih ne.

Lokacija - meni je itak vseeno, važno da bom našla to mi boste pa itak dale navodila. Pa če bo tako vreme kot je danes, ziher ne bom prišla, ker se mi nikamor ne da, toliko da še to povem user posted image . Jedla pa itak tudi ne bom, glede na to, da bom prišla pozno.

Nika, za bralno značko s(m)o morali prebrat knjigo pesmic in se eno naučit (tu si je izbrala Abecedo na polju in v gozdu O. Župančiča), potem dve zgodbi po lastnem izboru (Pod medvedovim dežnikom S. Makarovič in Trije prašički) in pa eno knjigo pisatelja, ki bo na koncu leta podeljeval bralne značke, to je Peter Svetina, knjiga Klobuk gospoda Konstantina.

Špelka, naša dva sta vse cepljena po programu plus dodatno še klopni meningitis in (pred?)lani prašičja gripa (to je bilo mogoče bz, ampak moja svakinja, njeni starši in moja nečaka s Koroške so vsi zboleli). Ostalih cepljenj (pnevmokok, rotavirus, gripa itd.) se mi zdi, da nekako ne potrebujeta, saj imata oba zelo dober imunski sistem za te stvari in sta zelo redko bolna. Sem pa za tole cepljenje za pnevmokok slišala zelo dobre izkušnje pri otrocih, ki so imeli stalno, ampak res stalno vneta ušesa in/ali angine, po cepljenju pa praktično ne več.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4297
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.10.2011 17:13:09   
2ursae
Saj ni res, pa je - danes pa praznuje .... naša pikapoka, mala Lučka user posted image .

user posted image




_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4298
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.10.2011 20:25:06   
Nika v službi
Iiii, mala pikica! Vse najboljše!

user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4299
   RE: Septembrke 2005-3. del
20.10.2011 20:50:25   
benika
Vse najboljše, ljubica mala!

user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?